Ah Kalbim 141. Bölüm Özeti 8 Mart Fragmanı 12 Saat Sonra Evleniyorlar

Ah Kalbim 8 Mart Özetinde Tanu Purab ile Akash’ı suç üstü yakalamıştı. Tabi kozlar onun elinde olduğu zaman Tanu nun ne yapacağını tahmin etmişsinizdir. Pragya onları hapishaneye göndermemesini ister. Tanu öyle kolay değil önce özür dilesinler sonra da sen diz çökerek özür dile der. Pragya ellerini kulaklarına değirerek özür diler. Tanu başka şartları da olduğunu söyler.

Tanu beni ikna edemedin diyerek şartlarını sıralar. Abhi ile evlenmemi şartsız bir şekilde kabul edeceğini, Abhi’ye Nikhil’in çocuğunu taşıdığımı söylemeyeceğini ve Aaliya ile Nikhil’in benim yanımda olduğunu anlatmayacağını kabul etmesini ister. Purab, Pragya’ya Tanu’nun önünden eğilmemesini ve koşullarını kabul etmemesini istiyor. Bülbül hayatta olsaydı asla şartları kabul etmene ve Tanu nun önünde eğilmene müsaade etmezdi diyor. Tanu söylediklerini kabul etmesi için 5 dakika süre verdiğini söyler. Aksi taktirde Purab ve Akash hapse gidecek.

Bu sırada poliste gelir. Polis evrakları çalmaya teşebbüsten Akash ve Purab ı tutuklayacağını söyler. Pragya tamam diyor Abhi ile evlenmene izin vereceğim diyor. Bu sırada Abhi gelir ve oradakilere ayrı ayrı borada ne işiniz vardı diye sorar. Purab ile Akash ile özel olarak konuşmak istediğini söyler. Polis 2 dakika süre verir. Abhi onlara evrakları çalmaya mı geldiniz diye sorar. Onlar böyle bir niyetlerinin olmadığını söylerler. Abhi kendisine karşı bir komplo olduğunu farkeder.

Müfettiş Purab ve Akashı tutuklamak üzereyken Abhi çalmaya çalıştıkları evrakları incelemek ister. Abhi evraklara baktığında hisselerinin % 30 nun Nikhil e devredildiğini görür. Bunu kimin yetkisiyle yaptınız diye çıkışır. İşler tersine dönmüştür. Abhi, bu ofiste bana karşı bir komplo olduğunu ve Purab ile Akash’ın beni kurtardığını söyler. Polislerden Nikhil ve avukatını tutuklamasını ister. Dadi de olaya yerine gelince Abhi tamam der herkesin haberi var bir tek benim haberim yok diye onlara kızar. Nikhil ise Tanu ya kızmaktadır. Onu yine bebeğin babası olduğunu söylemekle tehdit etmektedir. 

Aliya Pragya ile konuşurken planlarını değiştirmesi gerektiğini düşünür. Tanu nun yanına gider. Onu dolduruşa getirir. Yakında çocuğun doğacağını ve suratının Nikhil e benzeyeceğini söyler. Tanu irked olur. Ne yapacağını sorar. Aliya doktoruna görünmesini ister. Ertesi gün Tanu ve Aliya Abhi nin yanına gelerek erken doğum olacağını söylerler. Tanu Abhi ye raporu gösterir ve bebeğin 7 aylıkken doğacağını söyler. 

Tanu evlilik öncesi bebeğin doğması halinde adımızın çok kötü reklam yapılacağını söyler. En kısa sürede evlenmemiz gerekir diye baskı yapar. Aliya bunun bir yolu olduğunu söyler. Abhi sana fikrini sormadım diye onu azarlar. Abhi bebekleri için bunu yapacağını ancak Pragya ya haber verilmesini ister. Tanu bunu yapacağını söyler. Purab ise Pragaya yı zor durumda bıraktığı için ondan özür diler. Pragya kardeşim gibisin sana kızamıyorum diye onu affeder. Bu sırada Robin gelir ve Tanu nun Pragya yı odasına çağırdığını söyler. 

Prgaya odasına gittiğinde Tanu onun eşyalarını toplamaktadır. Prtagya bu ne curet diye kızar. Tanu 12 saat sonra bu evde olmayacağın için sana yardım ediyorum diye dalga geçer. Tanu ve Aliya kızcağıza akıllarına gelen bütün hakaretleri söylerler. Pragya sadece dinler ve ağlar. Dadi Pragya nın üzgün halini görünce ona kızar ve mücadele etmesini ister.

Ah Kalbim 141. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 141. Bölüm Özeti 8 Mart Fragmanı 12 Saat Sonra Evleniyorlar (65 Yorum)

 1. Abhi den nefret ediyorum ya tanu için deli oluyo ama Pragya ya da acı cektiriyo böylesi adamlar dan deli oluyorum hemen tanu ya inaniyo.

 2. Müslüman bir ülkede bu kadar da başka din ve kültürleri öven başka bir kanal yok.Adınız mutaassıp olarak anılıyor.Fakat bu imajınıza hiç uygun değil.Allah sizi ıslah etsin.Lütfen devlet kanalı gibi birleştirici anlamlı gençlerimize geçmişimizi hatırlatan,doğruluk dürüstlük ve aile kavramlarıyla uyuşan diziler yayınlayın.Bu sadece benim değil biz Türk milletinin dileğidir.

 3. Nedense olumsuz mesajlarımız yayınlamıyorsunuz.Ama bu gerçeği değiştirmez.Bu Hint dizileri çoçuklarımızı ve gençlerimizi olumsuz etkiliyor.Zaten maneviyatımız yok olmuş durumda bu dizilerle çoçuklarımızı ve gençlerimizi başka din ve kültürlere yönlendiriyorsunuz.Bunun vebali hem kanal yöneticilerinden hem de sizin gibi insanların düşüncelerine önem vermeyenlerden sorulacaktır.

 4. Tatliş arkadaşlarım ben artık yatıyorum sizi hepinizi öpüyorum tek tek:)
  Allah rahatlık versin:)
  İyi Geceleeerr:)

 5. ELACIIM aynen tatlişim ben de zorlanıyorum siteye girmekte sanırım çok yoğun olduğu için oluyor diye düşünüyorum:)

 6. REYHANCIIM canım arkadaşım geldiğine sevindim tatlişim 🙂
  Eve AK izledim Pragyaya çok kızdım saçını başını yolasım geldi:/:/:/
  Tanu hamile olduğu için Abhi ile evlensin istiyor amma kendisi kuzu kuzu gitmek yerine büyükannaye herkesin önünde kötü aşağlayacı sözler söylüyor kendisini kovdurmak için:/:/:/:/
  Madu gerizekalısı da rk nın evine neden ve nasıl geldiğini unutmuş durunda şuan:/:/:/
  Uffff yaaa valla bu hint kadınları hepsi bu kadar ucuz ve gurursuz mu acaba gerçekte yoksa hint senaristler kadınlar öyle hayal ettikleri için mi bu kadar aşağlıyorlar kadınları bilemedim vallah:))))))))))

 7. HÜLYACİM ELACIM siz ak izlemişsiniz ben izlemedim çok şey kaçirmadım İNŞALLAH:((

  DEFNECİM sen hemen uydunmu kız ALLAH rahatlık versin sana
  seni öpüyorum❤

  HÜLYACİM bende dün yb izledim bugünde izlemek istiyordum
  Ama şuan a spor kanalını izliyoruz malesef:))))

 8. Tatliş arkadaşlarım şuan Y.B izliyorum dün akşam da izledim Sultan fanı tatliş arkadaşlarımın isteği üzerine reyting yükseltmek için Sultanın gele bilmesi için amma tabi ben yine bölümü sonuna kadar seyredemiyorum tahammül edemiyorum o canavar Rk ve sinsi Maduya:))))))))))

  • Bİ kocaman Yuuuuuhhh da Madu ve annesi için benden:)))))))
   Yaaa nasıl bi insan bu kadar yapılan kötülükleri unutup hiç bir şey olmamış gibi kabullene bilir sadece bi lüks hayat için:/:/:/
   Malike yazık adamcağıza olan ona oldu kendi kızı gibi sevdiği kızın namusunu korumak için öldüresiye dayak yedi ve şimdi o kız onun yediği dayağı unuttu o canavar rk nın etrafında pervane gibi dolaşıyor:)))))))
   Yuuuuh demeyeyim de ne diyeyim:))))))))
   Madu zaten sinek gibi gördüğü erkeği yapışıyor Pazarlamacı Mukuta da öyle yapışmıştı:))))))
   Sonra sırada yeşil gözlü kaplanım Sultanım var:)))))

 9. CANLARİM geldim geç kaldım biraz ama:)))
  Kızlar kardeşim için söylediğiniz iyi dilekleriniz için çok çok teşeküler iyiki sizde varsınız hepinizi çok seviyorum

  Ve çok iyim çok mutluyom çok eğlendim kızlar şuan mest olmuş durumdayım 😉
  Sizler nasılsınız
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  ELOŞUM KANKİM YİLDİZİM
  Bende seni çok çok
  ❤❤Seviyorum❤❤

 10. ELACIIM Teşekkür ederim tatlişim:):)
  Bende genelde müzik eşliğinde spor yaparım amma bu akşam bi taraftan kızıyorum Pragyaya bi taraftanda merak ediyorum o yüzden AK eşliğinde spor yapıyorum:):):):)

 11. HÜLYAM AŞKİTOŞKOM ❤️❤️❤️
  TAM SANA YAZACAKTIM
  BANA NEDEN SELAM VERMEDİN DİYE MESAJINI GÖRDÜM
  KIYAMAM SANA SAGLIGINA DİKKAT ET
  AFFİYET OLSUN KRALİÇEM
  BENDE KULAKLIK TAKIP SPOR YAPMAYI SEVERİM KOLAY GELSİN DİKKAT ET TERLEYİP HASTA OLMA CANPAREM
  SONRA ÜZÜLÜRÜM
  NE YAPİM BENDE SENİN GİBİ
  AK SÖYLENİYORUM
  TAM SEVDİM DEDİM SEVGİLERİNİ SÖYLEDİLER TANU CADISI ARAYI YİNE BOZDU İZLEMİYORUM ODAMDA ŞARKI DİNLİYORUM SİZLERE MESAJ YAZIYORUM
  SENİ ÇOK SEVİYORUM KRALİÇEM PRENSESİM
  HAYIRLI AKŞAMLAR
  İYİ SPORL❤️❤️❤️❤️❤️

 12. ***AİDEciim***canımm kankitom beniim seni akşam saati de burada görmek çok güzel:):)
  Evet canparem sabah bi buluşamadık sen geldin ben gittim ben geldim sen gittin:):):)
  Amma ben senin yorumlarını görünce inan çok mutlu oluyorum tatlişim beniim:):):)
  Kendine çok çok iyi bak çünkü ben seni çok çok seviyorum:)*♡*:)
  Kocamaaan öpüyorum seni:)
  Ba Baaayyyyy:):)

 13. Mersinli ELA ❤️❤️❤️REYHANIM KARDEŞİNİN DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUN BİRTANEM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  REYHANIM KANKAMMM ❤️❤️❤️️
  KARDEŞİNİN DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUN NİCE MUTLU SENELERE İNŞALLAH
  DAİMA MUTLU OLSUN
  EL❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️RE SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ALLAH’A EMANET OL YILDIZIM

 14. ELACIIMMM:)Canoarem beniimm ben çok iyim:):)
  Ya seen:)?:)Seninde iyi olmanı diliyorum Rabbinden:):)
  Napıyorsun şuan:)
  Ben işten gelince çok acıkmıştım öğle yemeği yemedim için ve çok yemek yedim ve şimdi o yediklerimi yakmak için evin içinde yürüyüş yapıyorum bi taraftan da Ak izliyorum ve Pragya gerizekalısına saydırıyorum :):):):):)

 15. XANİM AZARİMM GÜZEL GÖZLÜM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM

  HELİNİM HEP İYİ OL CANIM
  ..
  AYTAÇCIM CANIM BENİM HAMD OLSUN BEN DE İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  ..
  SEVDAM BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM
  ..

 16. REYHANCIIM:)
  Tatlişim neredesin diye soracaktım amma kardeşinin Doğum Günü olduğunu hatırladım belki o yüzden yazamıyorsundur kutlama yapıyorsunuzdur:):)
  Tekrar kutluyorum kardeşinin Doğum Gününü canım arkadaşım:):)
  İyi Eğlenceler tatlişim:):)

 17. DEFNOŞUM:)Ben de seni öpüyorum tatlişim 🙂
  Bu akşam UTC de yok sinir oldum resmen,bende o yüzden AK salaklar ordusunu izliyorum :))))))

 18. Yorumum gitmedi tekrar yazacağım amma şuan gerizekalı Pragyaya kocaman bi Yuuuuuuuhh diyorum büyükanneye neler söylüyor gerizekalı:/:/:/

 19. bende seni cok seviyorum seker tatli bitanecik xanim seni bol bol opuyorum BITANEM…

 20. iyi aksamlar. Elam ben iyiyim sen nasilsin? iyisin inşallah. Kendine iyi bak bay bay

 21. sevdacim canim ben coooook iyim seninde iyi olmana sevindim benimde gunum cok guzel gecti isabellam sirinim sende gonlunu ferah tut inSALLAH PARTInin guzel kizi sen olursun canim seni cooook seviyorum

 22. KIZLAR HEPINIZI COK SEVIYORUMMM KENDINIZE IYI BAKIN HEPINIZI COK SEVIYORUM….UYACAKLARA IYI GECELER….!!!

 23. Defneciiim sagol birtanem iyiyi:)
  Elaciiim iyim canim san nasilsin?
  Xanimciiiim sagol birtanem iyiyim san nasilsin?gunum iyi gecti fena digildi seninki nasildi?
  Isabelllaciiim ban dişarda hep pantolon giyerim başka bişey giyemam zatan:) ban davetlarde falan elbise giyerim inşallah yarin istedini bulursun canim ve dogum gununun en şik ve guzal kizi san olursun canim:)

 24. iyi aksamlar mersinli elam gelmis hos gelmis canim biz cok iyiz sen nasilsin guzel gozlum inSALLAH IYISINDIR SENI COOOOOOK SEVIYO RUM KENDINE COOOOOK IYI BAK ALLAHA EMANET OL

 25. Gulcicek burda hava sıcacık bahr gibi zaten Batman’a doğru dürüst kış yaşanmaz ki sıcak ve yağmurlu 2 yılda kar

  Elos ablam❤iyim sen nasılsın

  ❤❤HERKESE IYİ GECELER TATLI RUYALAR❤❤

 26. XANİM AZARİMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KUSURUMA BAKMA İSMİNİ YAZMAYI UNUTMUŞUM
  SEN BENİM KALBİMİN İÇİNDESİN SENİ ÇOK SEVİYORUM
  HAYIRLI AKŞAMLAR ❤️❤️❤️❤️❤️

 27. DEFNEMMM RUH İKİZİM❤️❤️❤️❤️
  BURDAYIM ANCAK İŞ GÜÇ DERKEN YEGENİMLE UGRAŞIYORUM ONUN İÇİN YAZANA KADAR GEÇ OLUYOR
  SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜNÜN NASIL GEÇTİ SENİ ❤️ ÇOK ❤️ ÇOK ❤️SEVİYORUM ❤️
  AHİRRETLİGİM GÜN IŞIGIM
  BENDE SENİ GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM

  ELA❤️❤️❤️ DEFNEM

 28. ama sevdacim minide giyorum ama genelde pantolon ALLAH buyuk yarin bulurum alisveriste biseyler.defnecim saol cnm.kendine iyi bak….

 29. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  REYHANIM EL❤️RE
  HÜLYAM ❤️ GÜLÇİÇEGİM
  TUANAM ❤️ TATLIM
  HELİNİM ❤️İSABELLA
  İREMSU ❤️ BURCU
  AYTAÇ ❤️ SEVDAM
  ASLIM ❤️ZEYNOM
  MEHRİBAN ❤️
  .

  UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR VARSA KUSURUMA BAKMAYIN BEN UNUTTUMSA SİZ BENİ HATIRLAYIN
  ..
  NİHANIM ŞEKERPAREM PRENSESİM NERDESİN SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ..
  RUHUMUN İKİZİ KELEBEĞİM
  ELA ❤️❤️❤️DEFNEM

 30. REYHANCIM ELACIM bugün neden yazmadınız ⚘⚘ÖPÜYORUM sizi❤
  ☘☘☘☘☘
  HERKESE HAYIRLI GECELER KIZLAR ÖPÜYORUM SIZLERI HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN⛇☃☔

 31. sevdacim benimde hic uzun elbisem yok sadece diz alti var cnm napicam bilmiyorum.xanim evet 2.dogum gunumuz cnm nslsn

 32. ISABELLACİM ben egeliyim ve çok güzel sive kullanırım gari 😉
  Valla tatlim hayatimda hiçbir şey için parti vermedim kendime. O yuzden bilmiyorum zaten öyle kararsiz kalacak fazla elbisem hic olmadi. Ama doğum günlerinde elbise tercih ediliyor genelde sen bilirsin
  20 Şubat kuzum benim doğum g.
  ☘☘☘☘☘☘
  GÜLÇİÇEK maşaallah canim burada da kuru soğuk var
  ☘☘☘☘☘
  SEVDACIM sağol sen nasılsın canım ❤❤❣

 33. Selllam kizlar
  Defneciiiim Elaciiim nihancanim Denizciiiim isabellaciim iramsucum Asiciiim sarpilciiim Melekciiim Helinciiim Aytacciiim Gulcicekciiiim Semaciiim Reyhanciiim nasilsiniz???
  Isabellaciiim bance elbise daha iyi tulum da iyi olur ama şik bir tulum.yaaa bande oyleyim biyere gidiceksem bir hata ne giyecegimi duşunurum:(benim hiç uzun elbisam yok hepsi mini hep uzun elbiselar yasima ugun digil diye duşunurum sizcede oylemi?

 34. iyi aksamlar sirinim isabellam canim nasilsin kiz partiyemi gidiceksin sirinim ayrica o kokoslari bos ver ne giysen sana cok yakisir canim benim

 35. defnecim arjadsim var birtane hep boyle konusur kiza gi der bende onun gibi konusmayi seviyorum ya cok guzel siveli siveli gi….

 36. evet kiyafet onemli deil ama kokoslar suslenince ben hepsinin yaninda oyle kaliyorum gecen pantolon onu hafif yirtik ustune gomlek geydim hepsinin taninda oyle kaldim ayy defnecim hep bu yuzden saatlerce bulamayinca aliyorum offf napicam benya olucen
  valla
  gi senin dogum gunun nezama gi senin tatli seker yabaklarindan opuyirum gi….

 37. Neler yapıyorsunuz kankilerim burda kar yağıyor orda hava nasil

 38. evet oyle zaten hic semem elbise geymeyi. 2.dogum gunumuz persembe gunu kasimda kutladik ve buda 2. si onun icin.cok heyacanliyim asil gercek bu bizim icin iste oyuzden karaesizim cnm

 39. ISABELLACİM partiye falan mi gideceksiniz yani niye herkesin gözü sizde olmali??
  Herneyse bunun bi onemi yok. Insanlarin dikkatini sadece elbise cekmez. Konusma tarzin mimiklerin,sempatin hareketlerin bulunduğun ortama damga vurur. Ama elbise giymek daha şık olur. Yani bencee 😉
  Siz de gamzeli kahkahalarinizla dikkat cekersiniz nolucak. Herkes aa ne kadar güzel gülüyor bu tatlis gamzeli kizlar derler. Aynen böyle
  😀 😀 😀 haa

 40. ama defnecim cok karasizim pantolon. kazak. olurmu bilmiyorum en guzel benim ve iremsunun olmasi lazim ama herkesin gozu bizde opmali offfff napicam bilmiyorumya ne geyseykim cok karisigim suan bu gece uyuyamicam herhalde offfff………:-( 🙁 🙁 🙁 :'( 😐 🙁

 41. ya defnecim saol benim elimde olsa pantolon kazak giyerim ama annem iste ama ben zaten pantolon kazak giymeyi dusunuyorum inanki mini elbise prenses elbiselerim okadar cokki ve daha neler vallaha hepsi beni darlatiyor elimde olsa tatli cilekli gecelimi giyerim ama nerde ben kararimi verdim sanorimya bakarim pantolon kazak gibi duruyor tesekurler canim iyi aksamlar

 42. Iyiaksamalar.Kankam Hulaya canim beni bende seni cok ozledim.Iyim canim sen naailsin.Kusira bakma sen yazdiginda bem cokdan cikmisdim.Ozur dilerim canim.Ben seni cooook seviyorum.O guzel yanaklarindan opuyorum.

 43. Bunların. Entirikalari.nezaman.bitecek.bilen.varsa.lütfen. yazın. Okudukça. Kabak.tatil. verdi.ahtatlibela.Slot. Astana. Gelde.arama.ne.zaman.başlayacak.

 44. ☺❤❤❤NASILSINIZ☺❤❤❤
  ☺❤❤❤BENIM☺❤❤❤
  ☺❤❤❤IKINCI☺❤❤❤
  ☺❤❤❤AILEM☺❤❤❤

  TESEKKURLER Burcuu❤

 45. merhabalarrrrrrr kizlar hayırlı aksamlar nasilsiniz? iyisinizdir inşallah ben iyiyim soran sormayan her kese tesekkur ederim

 46. Selam nasılsınız arkadaşlar 🙂
  Yaa ben bu Alya ve Tanuya sinir oluyorum.Ayy yazık be Pragyaya

 47. Selam nasılsınız arkadaşlar
  Yaa ben bu Alya ve Tanuya sinir oluyorum.Ayy yazık be Pragyaya

 48. Sevgili arkadaslarim simdi istegram da gordum tvt kanalin da saat 11.15 de soz ve muzik tekrari var aksam ve barun sobti hani turkiyeye gelmistiya o gunun goruntulerini gosterecekmis haberiniz olsun sevgilerimle hepinize

 49. Ben takip edemiyorum GÜLÇİÇEK Shaktinin siteleri virüslü
  Bilgisayarım virüs kapti en son

 50. ISABELLACİM gamzeli güzel kız muhakkak sen ne giysen yakışır belliki manken gibisin ama senin ablan bi büyüğün olarak mini elbise giymemeni öneririm yani vücudunu teşhir etme tatlim. Sen prenses elbisesi giy ya da yeni çıkan uzun,şık güzel tarz elbiseler var onlardan giy. Göze batmayan cırtlak olmayan renklerini tercih et canim. Öpüyorum seni☺❤

 51. İyi akşamlar canlarım isabellam iyiyim sen nasılsın
  Tamam Defnosum bilmiyorum bende sadece yazıyı okudum
  Bu arada shaktide ölen falan varmı rubinayla harmanin çocukları falan oldumu gidişatı biliyorsan anlata bilirkişi??❤❤❤❤

 52. kizlar cok heyecanliyim cok mutluyum 2 gun kaldi sadece yarin alisveriste guzel seyler alicamsizce mini bir elbisemi alsam yoksa prenses elbisemi alsam of cok karasizim uzun boyluyun beyaz tenliyim saclarimin altu artik pembe sari hangisini alsam sizce basja bir seyde onere bilirsiniz bakarim hadi guzel kararlar yazin bitanecik arkadslarim 🙂 🙂 🙂 🙂

 53. kizlar ben youtube de hintcesini izlemistim pragya birakmiyor evlensinler engel oluyor tanuyu polisler gelip.goturuyodu herhalde yani evlenmiyorlar.tatli seker guzrl arkadslarim nerdesiniz bakalim hadi gelin cik ozledim sizi 🙂 🙂 😉 🙂 🙂

 54. kizlar gecen sayfaya bi seyler yazdim okursunuz hepinizi cok. cok seviyorum cok cok opuyorum ay siz ne tatlisinizya iyiki hepiniz varsiniz iyiki arkads olmusuz hepinize opucukleri yolladimmmmm 🙂 🙂 😉 😉 😉 🙂 🙂 😉 🙂 😉 :-).ay.benim nihanim nerde of ya sayfaya girince gozlerim seni ariyor nihanim nerdesin tatli cileyim yoksa kustunmu bize 🙁 🙁 🙁 🙁 😐

 55. GÜLÇİÇEK canım bilmiyorum yeni diziler yapacaklar ama..ne zaman
  Shakti devam ediyor tüm hızıyla daha sürecek yani..
  ☘☘☘☘
  Ah Abhi boyun posun devrilsin evlende belanı bul inşaallah Tanudan 😡