Ah Kalbim 14 Temmuz Özeti 2. Bölüm Fragmanı Bülbül Evliliğe Zorlanıyor

Burak 10 Tem 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 2. Bölüm Özeti

Abhi’nin konseri ile seyirciler coşmaktadır. Bülbül ve Biji de onun hayranıdır. Biji tabletten Abhi’nin konserini izlerken Bülbül de ona katılır. Bülbül Abhi’nin kız arkadaşının ne kadar şanslı olduğunu düşünüyor. Abhi konserden sonra annesinin evine geliyor. Annesi onun etrafında binlerce kız olduğunu ancak kötü günlerinde onunla birlikte olabilecek bir kıza sahip olması gerektiğini hatırlatıyor. Abhi parasının olduğunu ve annesini terk etmeyeceğini söyler.

Suresh ve Pragya birlikte düğün salonu meselesini çözmek için bir ofise giderler. Surash dün gece yaşananları konuşmamasını ister. Ancak adam Suresh’i tanır ve ona yardım edemeyeceğini söyler. Suresh yardım etmezse onu mahkemeye vereceğini söyler ve adam onları kovar. Suresh gevşek davranınca Pragya görevliye çok sert çıkışır. Surash’in eski bir ordu subayı olduğunu ve bu işler için yarım gününü kendileri için feda ettiğini kendilerine bu şekilde davranamayacaklarını söyler. Ayrıca düğün salonunu işletenlerin dindar olduklarını, kendi hallerinde orayı işletirlerken vergilerini verdiklerini ancak neden oraya el koyduklarını anlamadıklarını söyler. Adam geri adım atarak ellerindeki dosyayı alarak inceleyeceklerini söyler.

Ertesi gün kurumdan bazı kişiler gelerek düğün salonunun emlak ve vergi borçları olduğunu ve el koyacaklarını söylüyorlar. Şiddetli tartışmaların ardından kurum müdürü arabasıyla çıkıp gelir ve neden iznim olmadan buraya geldiklerini sorar. Adamlar açıklama yaparken ellerindeki kararı ona gösterirler. Kurum amiri kağıdı parçalayarak adamların yüzüne fırlatır ve Sarla’dan özür diler. Sarla onu eve alır ve çay içip gitmesini ister.  Adam Bulbul’u görüyor. Daha sonra Sarla’ya, evlilik salonunda hiçbir şey olmayacağına dair güvence verir. Adam Bülbül’ü çok beğenmiştir.

Adam gittikten sonra Sarla Bülbül’e giydiği elbiselerden dolayı kızar. Pragya şirket yetkilisinin düğün salonunu kurtarmak için kendisiyle evlenmesini teklif ettiğini söyler. Bülbül kendisini nerden tanıdığını sorar. Pragya uzun zamandır takip ettiğini söyler. Ancak Pragya şirketin Bülbülle evlenmek için sahte belgelerle vergi dayattığını farkeder. Pragya, Suresh’e ne yapacağını bilmediğini söylüyor. Sarla, evlilik salonunu çalıştırmak için çok çalıştı ve babasının olmadığını hissetmemize izin vermedi. Bu düğün salonunun onlar için önem taşıdığını söylüyor, ancak Bulbul’ün şirket yetkilisi ile evlenmesine izin vermiyor. Suresh yalnız olmadığını söylüyor, her sıkıntısında ona yardımcı olacak. [saributon]Ah Kalbim[/saributon] oyuncu kadrosu için Tıklayınız

Bu arada Surash bir yüzük almış ve Pragya’ya denemesini istemektedir. Surash çok utangaç olduğundan böyle bir açılma yöntemi bulmuştur kendine ancak Bülbül onları görünce başlıyor dalgaya. Suresh’e yüzüğü kimin için aldığını sorarken parmağına takıyor. Sonra da Pragya’nın parmağına. Suresh utancından daha fazla dayanamayarak dışarı çıkar ancak çok mutludur. Dışarda kablo hırsızlığı yapan birini yakalar. Pragya Surash’e karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştır.

Ah Kalbim 14 Temmuz Fragmanı

 

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 14 Temmuz Özeti 2. Bölüm Fragmanı Bülbül Evliliğe Zorlanıyor” üzerine 7 yorum

 1. ZÜLAY dedi ki:

  Yaaa biraz yavas yaa hicbir sey anlamiyorum ozetlerden cok karisik kanal 7 nin de ne yapacagi mechul

 2. zor sevda hayranı kübra dedi ki:

  bu filimi çok sevdaim

 3. Helin dedi ki:

  Ben bülbül u sevdim

  Ben deli divane veya sensiz olmazi istiyorum

  RanRag♥♥

  YılCay♥♥

  Diger kizlar nerelerdesiniz ozledik yaaa sizleri

 4. Aytac dedi ki:

  Aa gec kalmiwim ilk yorum yazmagi kacirmiwim
  Evet ya benimsin bawlayacakti hani bu hafta ici olacaksa ama zor sevda ne zaman olacak ya iki yabancı neolacak
  Resul bey cevap verirmisiniz Lutfen

 5. Aytac dedi ki:

  Ilk yorum benden bu dizi musulman dizisimi ? Pek biwey anlayamadim bakalim izleyince goreceyiz

 6. Yeşim Altan dedi ki:

  Abi sen bunlari yayinliyorsunda kanal 7 yayinlamayacak Benimsin gelecek ya

 7. aslı dedi ki:

  yeni özeti çıkmış dizi izlemedigimizden bişey anlamıyoruz ya bide 16 temuzda benimsinin başlayacagı söyleniyor resul abi lütfen cevap verirmisin dogrumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.