Ah Kalbim 137. Bölüm Özeti 4 Mart Fragmanı Evlenme İçin 24 Saat Süre

Burak 31 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde planlar, entrikalar, vahşet bitmek bilmiyor. Pragya bütün planları suya düşmüş olmanın üzüntüsünü yaşarken Tanu ve ekibi sevinç içindedir. Tanu Aliya ya teşekkür etmek için yanına gelir. Nikhil i kurtarmak için kadın polise nasıl yalvardığını ve bebeğinin babası olarak anlattığını söyler. Bu arada Nikhil de oradadır. Tanu nun büyük bir oyuncu olarak oskarı alacağını söyler. Aliya da aynı fikirdedir.

Nikhil in son anda kız arkadaşını nasıl değiştirdiğini konuşurlar. Aslında Rachna Nkhil in karakolda Tanu için eşi olduğunu söylediğini duyar. Hemen Pragya yı arar. Bu esnada Aliya da Rachana nın konuştuklarını duyarak durumu Tanu ya söylemiştir. Abhi karakola geldiğinde ise Nikhil Tanu için söylediklerini nasıl izah ediyim derken onun eski sevgilisi gelmiş ve Nikhil i kurtarmıştır. Abhi de Nikhil in hapisten çıkması için uğraşmıştır. Bu oyunlar Nikhil i kurtarırken Tanu Aliya ya yardımlarından ötürü teşekkür eder. 

Nikhil odadan ayrılırken Pragya ile karşılaşır. İkili birbirlerine öfkeyle bakar. Sonrasında Tanu Pragya nın yanına gelerek onu selamlar ve Bayan Nautanki diye hitap eder. Ona bütün umutlarını yitirdin mi diye sorar. Tanu Abhi ye ait oyuncağı eline alarak ona hakaret eder. Pragya Tanu nun elinden oyuncağı alır. Tanu yarın evde Abhi’nin hayatında son günü olacağını vaat ederken Abhi gelir. Tanu ağlamaya başlar. 

Dadi, Purab, Rachna Pragya’ya gelir. Dadi onu kucaklıyor ve neden ağlıyor olduğunu sorar. Pragya bu sefer her şey ortaya çıkar diye düşündüm anacak işler yine istediğimiz gibi olmadı diye ağlamasını sürdürür. Tanu Abhi nin yanına gelmesini ister. Ona düğün günü giyeceği elbiseyi gösterir. Elbiseyi birisinin yakmış olduğunu söyler. Abhi yeni bir elbise alacağını söyler. Tanu Pragya nın evlenmemize izin vermeyeceğini ve bebeğimizin doğmasına müsade etmeyeceğini söyler. Bu yüzden Abhi ye 24 saat süre verir.

Bu arada Pragya zengin bir yapımcı tarafından aranır. Pragya Abhi yi yemeğe götüreceğini ve orda birileriyle tanıştıracağını söyler. Abhi dolabına baktığında iyi bir elbise bulamaz ve yemeği reddeder. Pragya yapımcı şirket geleceğini söyler. Abhi, ona 5 lakh rupi verirse gelmeyi kabul eder. Pragya reddediyor ve bu anlaşmanın sizin avantajınız olacağını söylüyor. Tanu ve bebekleri için alışveriş yapmak istediğini söylüyor. Pragya,gereksiz harcamaları için paramız olmadığını söylüyor.

Tanu Abhi ye hile yoluyla boşanma evraklarını Pragya ya imzalatmasını ister. Abhi başta kabul etmese de bebeği için bunu yapacağını söyler. Yapımcı şirket ile yemek yemeyi kabul eder. Onlar yemekte iken Tanu da Pragaya nın kağıtları imzaladığında nasıl davranacağını merak ederek aynı yere gelmiştir. Yapımcı Abhi ile Pragya yı över. Aralarındaki aşkı sorar. Bebek olduğunda aşkın sona erdiğini söyler. Tanu onları gördükçe sinir olmaktadır. Yüzünü gizlese de Abhi onu görüyor. Yapımcı selfie çekerken Tanu iyice köpürür. 

Abhi Tanu nun yanına giderek burada ne işin var der. Tanu bir şeyler uydurur. Evrakları imzalatmasını ister. Abhi hile ile bunu yapamayacağını söyler. Yapımcı masadan anlaşmanın tamam olduğunu söyleyerek ayrılır. Abhi eve gitmek ister. Ancak Pragya bunu kutlayacaklarını söyler. Pragya garsonun getirdiği yanlış içki yüzünden iyice sarhoş olur. Masaya Tanu da gelir. Abhi ye eğer evrakları imzalatmazsan çocuğu başkasına veririm diye tehdit eder

Ah Kalbim 137. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 137. Bölüm Özeti 4 Mart Fragmanı Evlenme İçin 24 Saat Süre” üzerine 5 yorum

 1. Leyla dedi ki:

  Filim çok tatli

 2. Anonim dedi ki:

  Mutlu yıllar

 3. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 4. Aytac dedi ki:

  diger sayfada 138ci bölümde sizler için mesaj yazdım okursaniz mutlu olurum

 5. Anonim dedi ki:

  Anonımmmmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir