Ah Kalbim 135. Bölüm Özeti 2 Mart Fragmanı Planlar Suya Düştü

Burak 29 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinin bu bölümünde Pragya yine Tanu’nun her şeyi itiraf etmesi için planlar peşinde olacak. Pragya Tanu ile karşılaştığında yedi emir üzerine evlendiklerini bunu kimsenin bozamayacağını söyler. Sen ve erkek arkadaşın  bunu en iyi bilen kişilersiniz der. Pragya Abhi gerçeği öğrendiğinde Tanu’nun evden atılacağını söyler. Tanu bunun zaman içinde belli olacağını söylerken  ikili biribirine meydan okumaya devam eder.

Bu arada Nikhil Roni nin hayatta nasıl kalmış olabileceğini düşünür. Onun yanına gider. Yatakta baygın vaziyette yattığın görür. Onu kullnamak gerekir diye düşünür. Mendile sürdüğü eteri onu uzun süre bayıltmak için kullanacakken Roni gözlerini açar. Kıyasıya bir kavga neticesinde Roni onun  elinden kaçmayı başarır. Bu sırada Nikhil’e Tanu’dan telefon gelir. Nikhil hizmetçinin odasında kilitli kaldığını söyler. Tanu onun hizmetçilerle içki içtiğini düşünür.

Tanu ve Pragya eve gelirler. Pragya seni evden atmak için geldim der. Tanu Abhi’nin kendisini sevdiğini söyler. Praya ya bir gece bile olsa seninle yatmadı diyerek onu kızdırır. Pragya seni, erkek arkadaşını ve bebeğini tekmeleyeceğim der. Tanu da bu lafa çok sinirlenir. Hizmetçilerin odasında sıkışıp kalan Nikhil i Tanu kurtarır. Nikhil ona teşekkür eder. Tanu Pragya nın onları açığa çıkarıp buradan atacağını söyler. Nikhil buna asla izin vermeyeceğim diye Tanu yu sakinleştirir. Bu arada Roni de Pragya nın yanına gelmiştir. 

Roni Nikhil in elinden nasıl kaçtığını anlatır. Pragya kendini suçlarken Tanu nun Nikhil e haber verdiğini düşünür. Bu arada  Purab, Akash ve Ronnie, videoyu göstermek için düzenleme yapıyor. Pragya da Abhi yi salaona indirmek için ikna etmeye çalışır. Ondan bazı yabancılardan gelen örnek videoları incelemesini ister. Abhi üzerini değiştirip geleceğini söyler. 

Herkes video için salonda toplanır. Tanu bahanelere başlar. Abhi uykusunun olduğunu ve sabah izlemeleri gerektiğini savunur. Bu sırada elektrikler gider. Tabi ki sigortayı Nikhil indirmiştir. Hemen salona geri gelen Nikhil Tanu ya görüntünün olduğu telefonu çalacağını söyler. Nik telefonu çalarken Purab tarafından farkedilir. Tabi karanlık olunca Nikhil tanınmadan ortalıktan kaybolur. Purab ve Abhi peşinden giderler. 

Nikhil bir yerde paçayı kaptırır. Abhi ve Purab onu kıskıvrak yakalar. Onun kafasına çuval geçirerek bir güzel pataklarlar. Roni de sigortaları tamir etmiştir. Abhi ve Purab kafasında çuvalla Nikhil i salona getirirler. Kafasını açtıklarında herkes şok olur. Nik telefon çalındığında hırsızın peşine düştüğünü ve elinden telefonu aldığını söyler. Purab onun yalan söylediğini biliyor ancak bir şey diyemez. 

Herkes videoya odaklanır. Şimdi dananın kuyruğu kopacak. Video açıldığında Tanu nun Abhi ile evlenmesi ve ondan çocuk sahibi olması için dua ettiğini görürler. Tanu gülümserken herkes şoktadır. Abhi Nikhil den özür diler. Tanu hırsızlık yapıldığında Pragya nın telefonu ile kendi telefonunu değiştirmiştir. Yani plan suya düşmüştür.

Ah Kalbim 135. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 135. Bölüm Özeti 2 Mart Fragmanı Planlar Suya Düştü” üzerine 6 yorum

 1. Arkadaslarini seven GULCİCEK dedi ki:

  Buraya cagirildik hadi gelin
  Zeyno
  Rehom
  aslım
  Sizler nasılsınız canlarım
  Benim nurselim nerede o benim ilk göz ağrım
  Hulyam babaannen nasıl en son yanına gitmisdin o yüzden sordum

 2. Nihan can dedi ki:

  Selam cicekler nasilsiniz her kese iyi akwamlar saygilar sevgiler❤❤❤❤❤isabellam bebeyim iyiyim bende saglik nerelerdesin napiyosun ?? Bugun yeğemlerle bol bol zaman kecirdim noel babaydim bugun 🙂 🙂 opuyorum seni kelebeyim❤❤❤❤

  Elam canim nasilsin iyisindir inwaAllah iyi ol hep bugun bol bol eylendim yeğenlerle bir gorseydin nasil mutluydular kendimi belli etmedim oyle noel baba sandilar beni sonuna kadar sakallarimi cekiyodular yaa bi kere oyle cekdiki yeğenim sakalim kopdu ama idare ettim durumu anlamadilar cok komikdi yaaa 🙂 🙂 opdum seni wekerparem❤❤❤❤❤

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba sirinim isabellam ben cok iyim insALLAH IYISINDIR KIZ OZLEDIM BE SENI NELER YAPDIN BU GUN GUNUN NASIL GECTI ANLAT BAKAYIM

 4. Anonim dedi ki:

  Tünaydın

 5. isabella dedi ki:

  Merhaba kizlar.defnecim nihanim sevdacim xanim busecim nurdancim hulyacim reyhan elacim zeynocum ve diger tatli kizlar nslsnz.

 6. ZEYNO dedi ki:

  İyisiniz kızlar defne yi hala evlendirmedinizmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.