Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti 1 Mart Fragmanı Tanu Herşeyi İtiraf Etti

Burak 28 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Roni diziye damgasını vurmak üzere. Kimsenin yapamadığını tek başına Roni yapıyor. Roni Tanu ya suçunu itiraf ettirmek için hayalet rolüne devam eder. Tanu arabasına bindiğinde onun boğazına sarılan Roni nefesi ile onu korkutur. Tanu arabadan inerek kaçmaya başlar. Roni de arkasından gider. Bu sırada Aliya da bir hırsız ile anlaşarak Abhi nin CD lerini çalmasını ister.

Pragya Abhi yi Tanu nun herşeyi itiraf edeceği yere doğru götürmektedir. Roni Tanu yu takip eder. Aslında Roniler vardır. Roni kendisine benzeyen ve tıpatıp onun gibi giyinen 3 kişi daha ayarlamıştır. Tanu nereye dönse Roni yi görünce artık korkudan dayanamaz hale gelir ve bilinci kaybolur. Yere düşerken Abhi diye bağırır. Abhi bir ses duyduğunu söyleyerek sese doğru koşar. Bu sırada Aliaya nın tuttuğu hırsız da uzaklaşmaktadır. Abhi hırsızın peşine düşer.

Roni bilinci yerine gelen Tanu nun yanına gelir ve her şeyi itiraf etmesini ister. Pragya Abhi nin nereye gittiğini düşünür. Roni Tanu yu konuşturmak için harekete geçtiğinde Pragya da onları kaydetmeye başlar. Roni Tanu ya çubukla vurmaya çalışır. Ancak Tanu hamile olduğunu söyler. Abhi ye ihanet ettiğini ve bebeğin Nikhil in olduğunu söyler. Ayrıca Sarla nın kaçırılma olayının da arkasında olduğunu söyler. Pragya gerçeklerin ortaya çıkacağını söyler. 

Abhi kovalamacanın ardından Tanu nun yanına gelir. Tanu buraya nasıl geldiğini bilmediğini söyler. Abhi onu eve götürür. Rachna, Roni ve Pragya olayı değerlendirmektedirler. Ancak onları izleyen tehlikeli bir düşmen daha vardır. Aliya…. Aliya onları bir arada görünce şaşırır. Roni nin Nikhil tarafından öldürüldüğünü düşünür. Ancak burada ne işi var. Aliya da onları kameraya kaydeder. Pragya Tanu nun her şeyi itiraf ettiğini söyler. Roni den de hemen uzaklaşmasını ister. 

Aliya eve geldiğinde korkudan uykusu kaçan Tanu yu arar. Ona çok sevineceği bir haber vereceğini söyler. Pragya Abh nin yanına gelir. Abhi Tanu nun delirmesini istemediğini söyler. Pragya sabah onunla konuşacağını ve sorunların düzeleceğini söyler. Tanu ise Aliya nın yanına herkes uyuduktan sonra gider. Aliya her şeyin kurgu olduğunu söyleyerek videoyu gösterir. Tanu Pragya bana yardım ediyor gibi gözükürken Roni ile işbirliği yapıp bana komplo kuruyormuş diyor. 

Tanu Pragya nın elindeki kayıtları almak için sabaha kadar vakti olduğunu düşünür. Aksi taktirde Abhi her şeyi öğrenecek. Pragya Abhi nin uyanmasını beklerken kendisi bir  türlü uyuyamaz. Abhi aslında uyuma numarası yapmaktadır. Pragya arkasına döndüğünde odadan çıkmak için hamle yapar. Pragya onu yakalar. Abhi tuvalete gideceğini söyler. Bu sırada Tanu gelir ve kendisiyle gelmesini ister. Dadi Pragya ya videoyu gösterdin mi diye sorar. Pragya henüz gösteremediğini ve Abhi nin Tanu ile birlikte olduğunu söyler. Dadi önce onları ayırmak lazım der.

Dadi Abhi nin telefonuna videoyu gönder diye Pragya yı uyarır. Pragya videonun çok uzun olduğunu söyler. O zaman Dadi, videoyu TV’ye bağlamasını ister. Pragya nın da aklına yatmıştır bu fikir. Pragya, telefonunu TV’ye bağlar ve şimdi Abhi’nin videoyu izleyeceğini düşünür. Abhi odaya gelir ve Pragya’yı oturur görür. Onu yakalamayı beklediğini düşünüyor. Tanu da oraya geliyor.

Ah Kalbim 134. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti 1 Mart Fragmanı Tanu Herşeyi İtiraf Etti” üzerine 125 yorum

 1. xanim azeri fan dedi ki:

  reyhancim beni de uyku tutmadi canim ben cok iyim sen nasilsi n ben yalanci bahar dizisine bakicakdim baslamamis sen neler yapiyorsun

  1. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

   Xanımcım bugün yalanci bahar yok bazartesi salı çarşamba var sadece
   Bende iyim işte uyku yok öyle telefonla oraşiyorum:)))
   Seni tanımıyorum biraz kendini anlat kaç yaşındasın Canım

 2. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  Xanım azeri canım sende benim gibi uymamişsin ama galiba bütün arkadaşlar uymuş
  benide bugün uyku tutmuyor
  Sen nasilsin

  Busecim kendini yanliz hisetme seni farketmemişim bende genelde az ve sadece geceleri sayfaya giriyorum yoksa fırsatım olsa burda bütün kızlarla sohpet etmeyi çok isterim sende hemen pes etme canım evet burda gerçekten dostluk arkadaşlık var ben burda bütün arkadaşlarımı çok seviyorum seni seviyorum ❤

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli geceler busecim nasilsin birtanem kendi ne cok iyi bak ALLAHA EMANET OL

 4. Arnav❤ reyhan dedi ki:

  HÜLYACİM sağol canım
  Ee biraz beklesin işte gölü seven dikenine katlanır malum bende diken çok:)))
  bende deniyorum işte ne kadar katlanabilir diye:)))))
  Yani şaka bir yana benim yoluna koyacak işlerim vardı HÜLYACİM ondanda bazı kıskançlık sorunları vardı onları aşması gerkiyordu sonuçta ben bir işkadıniyim ve benim iş yaptığım kişiler yüzde doksanı erkek benim beşikkertimde:) başta bunları sorun yaptı ve bende onu cezalandırdım işte:)))))
  Ama artık hepsini aştık
  Çok şükür biraz sancılı bir ilişki oldu başlarda
  ilk baharda nişanımız olcak ALLAH nasip ederse
  HÜLYACİM ALLAH sanada rahatlik versin öpyom seni

 5. ZEYNO dedi ki:

  Kız reyhan hülya siz öyle bi diziyi anlatmışsınız.ki bende diyorum. Ki allahım.hangi kıza ne olmuş allah işinizi. Versin emi

 6. buse dedi ki:

  Kızlar merhaba dedim kimse cvp vermedi siz bana burda arkadaslik var dostluk var demistiniz bi merhabayi bile çok görüyor sunuz ayıp!!! Sizinle arkadaş olmak istemistim hata yapmisim ozur dilerim kendinize iyi bakın Allaha emanet olun.!

  1. ZEYNO dedi ki:

   Buse cim hoş geldin çılgın kızlar gurubuna ben fazla yazmıyorum seni daha yeni gördöm tekrar aramıza hoş geldin bide İbrahim tatlıses dilinden söyleyim.tub ğer.hati

 7. ZEYNO dedi ki:

  Ne erkeni reyhan sen biliyormusun.ben sabah saat beşte ayaktayım

 8. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Ayyh REYHANCIIM gerçekten mi kıız senin adına sevindim ama neden bekletiyorsun tatlişim yazıktır beee:):):):)
  ALLAH seni sevdiğin kişile daima mutlu etsin:)
  Çünkü sen mutluluğu hak ediyorsun canım güzel kalpli arkadaşım canparem benim:):)
  Benim artık uykum geldi yatmaya gidiyorum:):)
  TATLİŞ ARKADAŞLARIM HEPİNİZE ALLAH RAHATLIK VERSİN:)YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE:)TATLİŞ RÜYALAR:)

 9. Arnav❤ reyhan dedi ki:

  İYİ GECELER ZEYNOM bu gece erkencisin:))))

 10. ZEYNO dedi ki:

  İyi geceler çılgın kızlar☺☺

 11. Arnav❤ reyhan dedi ki:

  HÜLYACİM bende ak izliyorum ama daha çok telefona bakıyorum evet o kıza yazık etiler ben alyay dilde o gerizekeali insanlara sinir oldum nasılda kıza yüklendiler hele o beşpara etmez bis basaklı annesi herkesten önce kızını evden kovdu ayy sinir bozucu bu dizi ya ve konuşmaya başladıkları zaman tam kırkbeş dk konuşuyorlar aptal hintler işte sacmalamişalr bihaylı

  1. Arnav ve Sultan hsyranı Hülya dedi ki:

   REYHANCIIM Tatlişim seni DERT ANASI mı yaptılar:)?:)
   RABBİM yardımcın olsun ve derdi olan yakınlarının da dertlerine RABBİM derman versin canım arkadaşım:)
   Evet aynen tatlişim bende herkesten çok o anne olacak kadına kızdım kızına inanmadı resmen sokağa attı yaa nasıl bi annedir bu:/:/Çok sinir bozucu:/:/
   Yeminle stres atalım diye tv seyrediyoruz daha çok stres ve sinir oluyoruz bu nasıl iştir yaaa:):):):):):):)

   1. Arnav❤ reyhan dedi ki:

    Cok teşeküler HÜLYACİM iyi dilk ve duaların için dünya hali işte drtsiz insan yoktur ALLAH hepimizin yardımcısı olsun dertlerimze göğüs gelmemiz için RABBİM göçvesrin imtihan dünyası işte öyle böyle ömür geçiyor artık

 12. Defne dedi ki:

  REYHANIM sen Ferhat gibi yorulmazsin,üşümezsin,hastalanmazsin,korkmazsın,senin dertlerin yok.. 😀
  Kiz biz Robotuz 😀 😎

  1. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

   Ayyy defnem sen benim neşe kaynağımsın yemin ederim gülmekten gözlerim yaşardı tutamıyorum gülmemi:)))))
   Ay ferhat gibiyiz tabiki
   Bize hiç bişey olmaz
   :))))))))

   HÜLYACİM beşikkertim doğru kız vala ben onu çok bekletiğim için kendisi diyor beşikkertiler bile bukadar beklemiyor diyor bende artık ona beşikkertim diyorum işte:)))

 13. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar nihan cani m nasilsin birtanem neler yapdin bugun canim

 14. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  HÜLYACİM canım ablamla yakınız ama ben çalışıyorum onunda çocukları okuyor diye çok az görüşüyoruz
  yok kız beni özlediğinden dil dert anlatmak için arıyor:))))
  Ah HÜLYACİM herkes bana derdini anlatıyor ama benim sıkıntım varmi yokmu sormuyorlar bile sanki ben robutom gibi davranıyorlar:)
  Neyse canım arkadaşım senin günün nasıl geçti sen neler yapıyon canımn içi

 15. nihan can dedi ki:

  ELAM CANİM EVET YAA KEWKE OLSAYDİN BURDA BERABER EYLENİRDİK WİMDİ BEN NOEL BABA KOSTUMU ALDİM EE BİDE UPUZUN SAKAL ALDİM YANİ VaRYA GİYİNİYORUM Bİ GORSEN TAM Bİ NOEL BABAYİM CANİM 🙂 🙂 🙂 KAR FALAN ALDİM SPREY OLANİNDAN YARİN KAR DUZENLİYCEM EH İWTE ELİMDEN NE GELİRSE…SENİİİİ COKKKK SEVİYORUM WEKERPAREM

 16. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Ayyyy gelmiş benim tatliş REYHANCIIM:):)
  Çok sevindim geldiğine:)
  Ablan mı görüştün demek:)
  Ayyy napsın kız o da çok özlüyordur seni:)O nerede oturuyor?:)Çok sık görüşemiyorsunuzdur herhalde:)

  1. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

   REYHANCIIM izliyor musun AK?:)
   Ben izliyorum ve sinirlerim bozuldu yemin ediyorum:/ yine psikopat Alya sıyrıldı işin içinden o zavallı kızın üzerine kaldı suç ve herkes annesi dahil nasıl da inanıyorlar o suçlu olduğuna hepsi aptal gerizekalılar yaaa:/:))))

   1. Arnav ve Sultan hayranı dedi ki:

    REYHANCIIM senin bu beşik kertik meselesi gerçek mi kıız yoksa şaka mı:)?:)

 17. Defne dedi ki:

  REYHANIM aynen bebeğim benim ablam da bir kaynana var düşmanıma vermesin 🙁
  Sürekli görüntülü arayıp dert anlatıyor. Allah affetsin işim var diye gecistiriyorum çoğu zaman ayy içim şişiyor Reyhan..
  Bu evlilik bela birşey..

  1. Arnav❤ reyhan dedi ki:

   DEFNEM ayyy çok zor dimi
   çünkü bende hep ablamı gecistiriyorum
   Ablamda kaynan yok kocasını anlatıyor yani ablacim karikoca arasına girilmez diyorum bugün küssün yarin barşırsın beni karıştırma diyorum offf anlamıyor olan benim şişiren kafama olyor VALLAH bende bunların sayesinde hayata soğyorum ALLAH yardımcımız olsun bu sayede beşikkertimde benden soğyor 😉
   Sözde yazın kavuşmayı bekliyor garibim;)))

 18. xanim azeri fan dedi ki:

  sevdacim canim ben cok iyim seninde iyi olmana cok sevindim canim kendine cok iyi bak ALLAHA EMANET OL IYI GECELER TATLI RUYALAR

 19. buse dedi ki:

  Merhaba kızlar

 20. Defne dedi ki:

  Sağol Buğra öpüyorum seni❣❤
  Isminizin hikayesi çok güzelmiş
  ☘☘☘☘☘☘
  HÜLYOŞUM kalp kalbe karşıymış. Kötü çok be bebeğim bitmiyor
  Ah Kalbimde aşk yok izlemiyorum ne yazikki. Bizim hikaye oldukça yaratıcı ve öğretici 🙂
  ☘☘☘☘☘☘
  Sağol Reyhanim ayni hep❤
  ☘☘☘☘☘
  Rica ederim Ayat Azeri❣
  ⏱⏱⏱⏱⏱⏱⏱
  KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPINIZE⚘⚘⚘ KAÇTIM BEN

 21. Arnav❤ reyhan dedi ki:

  ELOŞUM KANKİM yorgun olsamda yazıyorum ama bugun ablam beni yakaladı ve bırakmadı telefonda uzatıkça uzattı valah zarzor kapattım ya bu evli insanılar ne çok dert yanıyorlar ALLAH yardımcıları olsun:)
  Sonrada bana niye evlenmiyorsun diyorlar gözümü korkutyorsunuz 😉
  SEVDACIM HELİNCİM İSABELLACİM
  SEMACIM TUNACİM BEGÜMCÜM
  sizler nasilsiniz
  hepiniz seviyorum
  CANLARİM

 22. sevda dedi ki:

  Elaciiim sagol canim iyiyim seninde iyi olmana cok sevindim:)
  Xanimciiiim nasilsin canim?

 23. Arnav❤ reyhan dedi ki:

  Kızlar geldim geldim biraz geç kaldım ama:)))
  Kosura bakmayın canlarım yazacaktim ablam aradı birbuçuk saat telefonu kapatmadı mübarek
  Ee sizler neler yapıyorsunuz
  HÜLYACİM canım tatlişim sen bana şirinliklermi yapıyorsun sen zaten tatlimi tatlisin senin her halin şirinliklerle doludur ALLAH hım yüzünü hep güldürsün

  DEFNEM iyim kız ne olsun hep aynı işte biraz yorgun biraz uykusuzm:))
  Sen nasilsin iysindir İNŞALLAH
  Seni öptöm defnoşum ❤

  ELOŞUM KANKİM iyim canım içi
  Sen nasilsin iyisin İNŞALLAH

 24. xanim azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar sevdacim semacim defnem aytacim nasilsinizdir insALLAH IYISINIZDIR HEPINIZI COOOK SEVIYORUM IYI GECELER TATLI RUYALAR

 25. xanim azeri fan isabellamin teyzesine dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz insALLAH IYISI NIZDIR isabellamin teyzesi nasilsiniz isabel lam kimi sirinsiniz insALL AH IYISINIZDIR BEN YENI YILI AILEMNEN BIRLIKTE KONSERTE GIDICEZ SIZI COOOK SEVIYORUM KENDINIZE IYI BAKIN IYI GECELER TATLI RUYALAR

 26. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  BUĞRA CANIM BURDAYIM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SİZİNDE İYİ OLMANIZA ÇOK SEVİNDİM ALLAH NEŞENİZİ ARTIRSIN
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ HAYIRLI AKŞAMLAR
  ..
  İSABELLA CANIM GÜZEL GÖZLÜM SENDE KENDİNE İYİ BAK ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN İNŞALLAH
  SENİ SEVİYORUM PRENSESİM
  ..
  SEVDAM BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  HAYIRLI AKŞAMLAR
  ..
  AYTAÇCIM CANIM BENİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  .. .REYHANIM ….
  KANKAM NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM REYHOŞUM YOGUN OLDUGUN İCİN Mİ YAZAMIYORSUN
  EL❤️RE SENİ ÇOK SEVİYORUM

 27. sevda dedi ki:

  Selllllllam kizlar nasilsiniz???
  Defneciiiim Elaciiiiim Isabellaciiiim iramsucum semaciiim nurdanciiim sarpilciiiim Helinciiim Asiiiciiim Reyhanciiim Hulyaciiim Tuanaciiim Begumcum ve sitenin tum kizlariii nasilsiniz iyisinizdir inşallah:)

 28. Aytac dedi ki:

  iyi geceler tatlı ruyalar tatlislarim

 29. IKIZ PRENSESLERIN *BUGRA'sï* dedi ki:

  kizlar hepinizr Allah rahatlik versin hadi asagi gel bellam seni bekliyorum kuzum .kozlar yarin grsmek uzere simdilik hoscakalin

 30. ISABELLA dedi ki:

  merhaba kizlar ders bugun kisa surdu aaa ben yokken teyzisim bugram hatunum yazmis. elacim benim bizim goz rengimiz bal rengi. canim kizlar kendine iyi bakin elacim kendine cok iyi bak semacim sanada iyi geceler kizlar ben simdi yarina hazirlik yapicam hoca biseyler verdi onlari yapicam okadar eglendim yarin okul kizlat iyi geceler tatli ruyalar allah rahatlik versin. kendinize iyi bakin bay…

 31. IKIZ PRENSESLERIN *BUGRA'sï* dedi ki:

  eee kizlar npysnz nerdesiniz nasilsiniz ikizlerim dersteyken ben yayim dedim.elacim hayat cok guzel cok eglenceli gidiyor canim ogrencilerle ugrasmak sinav yap oku kizlarimla ugrasiyorum ikizlerle oyle csnim sen napiyosun cnm kendine iyi bak.helincim hosbuldum canim nasilsin ya ama kotu bise yapmadikca ailecek gunah deil die biliyorum yeni yil sana mutluluk getirsin kendine iyi bak.kizlar hepinizAllaha emanet olun …..

 32. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  REYHANCIIM gelmeycen mi kııızz:(:(:):):):)
  Bak nasıl şirinlikler yapıyorum sana gel diye
  ^_~ ^_* ^_^ ~_~ ^o^

 33. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  HÜLYAM AŞKİTOŞKOM
  ..
  BEN GGSHOW İZLİYORUM SİZ ELİF İZLEYECEKSENİZ BENDE İZLERİM ANCA BERABER KANCA BERABER
  CANIMIN İÇİLERİ
  AK İZLİYECEN ARTIK ABİY DE CEVAP VERSİN
  ARTIK YETER UZATTIKÇA UZADI MAŞALLASI SEVGİLERİNİ SÖYLEYECEK KADAR DİZİ BİTİYOR
  SO DA ÖYLE OLDU NE GÜZEL SEVGİLERİ SÖYLEDİLER
  HEMEN DİZİ BİTTİ
  BİRDE BAŞROL OYUNCUSU ÖLDÜ ÜZERİNE AYNISI BAŞKA KAREKTERDE YİNE ÇIKTI
  ..
  İSABELLA TATLIM GÖZLERİM ELA DEYİL KAHVERENGİ
  SENİN GÖZ RENGİ NE
  .
  BAŞAK HANIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  NİHANIM CANIMIN İÇİ BENDE GGSHOW İZLİYORUM SONRA AK İZLEYECEM
  AY NE GÜZEL YEGENLERİN ÇOK ŞANSLI YANINDA OLSAYDIM SENİNLE NE GÜZEL EYLENİRDİK
  NEŞE KAYNAĞIM
  ŞEKERPAREM LOKUMUM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  .
  YUSRA CANIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  HAYIRLI AKŞAMLAR
  .
  HAYIRLI AKŞAMLAR SEMOŞUM
  ..
  TUANAM ABLASININ GÜZELLER NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM

 34. Ayatazeri dedi ki:

  Iyi aksamlar Defnecim cavab yazdigin ucun tesekkur ediremabinin deyisdiyini evveli yirumlarda okumusdum hangi arkadas yazmisdi adini unutdum axdarsam taparam buda zamanimi aliyor iyiki deyismiyir coz sevundim 200 YE YAXIN BOLUMDE gua abi estetik yaptriyor uzu deyisiyor beliki baska aktyorla deyisim yapiyorlar bu hind senaristlerinin bu isi olmasaydi daha yaxsi olurdu zaten zor sevdadada boyle yapdilar asafi deyisdilet bu da hosuma getmedi zaten diziyidi yarida kesdiler amma ben zoyanin kizlarinin boyuduyu sezonu izledum o zoya ordada ziya ekiz kizlarini oynuyor ben onu Gurcu kanalindan izledim ne ise iyiki abi deyismiyor cox sevindim

 35. Helin dedi ki:

  BUGRA TEYZE 🙂 HOSGELDIN BIZ TILBASI KUTLAMIYORYZ YANI GUNAG OLDUGU ICIN
  😀 IYI GECELER SEMAM ERKENCISIN 😀

  😀 Herkese IYI GECELER TATLI RUYALAR 😀

 36. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  DEFNOŞUM ben o dediğin diziyi hiç seyretmedim uzun zamandan beri yayınlanıyor galiba güzel mi hikayesi gerçi güzeldir güzel olmasa sen seyretmezsin:):):)
  Evet tatlişim kız bayaa ZÜLÜFLÜ erkek gibi yeminle tiksiniyorum onu görünce:):):):):)
  AK bu akşamki bölüm fragmanını izledim BÜLBÜL hastanede yüz darılı ve Alya psikopatı onu öldürmeye çalışıyordu birde Pragyayı kaçıran canavar adam sanki Alya yardım ettiğini söyledi:)
  Bu akşamki bölüm iyi mi kötü mü bilemedim merak ettim:))))

 37. IKIZ PRENSESLERIN *BUGRA'sï* dedi ki:

  evet defnecim istersen bana bugra de rahat ol cnm ben basak gibi deilim beni arkadsin olarak gor canim rahatsiz olmadim ama beni ustun gormr canim olurmu arkadsmisiz gibi evet var bugra ismi kiza erkegede konur ortak bi isim bu ismi bana bizi doguran doktorumuz koydu ilk amalyatini bizde yapyi ilk bizi dogurttu kendisinin adi basak bugra birimize basak birimize bugra demis adlarimizi annem ondan koymamizi istemis benim adimin tamami hatun bugra canim kendine iyi bak evet evde arkadslatla aileyle sohpet iyidir canim sana mutluluklar hep mutlu ol canim mutlulugun daim olsun seni opuyorum

 38. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Ayyy DEFNOŞUUM ikimiz aynı anda yazmışız:):)
  Tatlişim bence bizi rahatsız eden kişi bir tek kişi ve yakında cezasını bulacakmış gibi duruyor:/
  Yaaaa bir insan neden insanlara durup dururken hakaret eder bence o kişi ya bu siteyi
  kıskanıyor bizi buradan uzaklaştırmaya çalışıyor ya bizim buradaki dostluğumuzu arkadaşlığımızı kıskanıyor çekemiyor ya da ruh hasta insanlara hakaret etmekten zevk alıyor Ne istiyor derdi ne bilmiyorum amma ALLAH korkusu olmadığı kesin:/
  Ama bence korksun hemde çok korksun çünkü ALLAHIN gazabına uğrayanın vay haline onu kimse kurtaramaz birde işin içinde kul hakkı var o daha da kötü:/:/
  Neyse cezasını bulur İnşallah:/

 39. Sema ❤️❤️⭐⭐♥️♥️ dedi ki:

  Hayırlı geceler canım arkadaşlarım tatlı rüyalar… NASILSINIZ birtanelerim benim…. Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim… Ben iyiyim…. CANIM arkadaşlarım allaha emanet olun tatlı rüyalar

 40. Defne dedi ki:

  AH KALBIMIN DIGER KIZLARI SIZI DE ÇOK SEVIYORUM VE ÖPÜYORUM CANLARIM HEPINIZ ÇOK TATLI VE OZELSINIZ❤❤
  ☘☘☘☘☘☘☘
  SEVGILI BUĞRA TEYZE hoşgeldiniz 🙂 Ilk kez Buğra isminin bir kadına verildiğini duyuyorum. Özel bir hikayesi var mi acaba merak ettim..:))
  Ben yılbaşı kutlamam. Sadece sevdiklerimle içimizden gelirse hediye veririz oturur ailece ya da arkadaşlarla sohbet eder yer içeriz. Dışarıya yılbaşı gecesi çıkmayı tehlikeli buluyorum. Malum terör patlamalari ve eylemler bugünlere özel hazirlaniyor. Çok tehlikeli
  Umarım herkese hayirli bir yıl olur. Öpüyorum sizi çok ❤

 41. ISABELLA dedi ki:

  kizlar az once tatlicinin tatli kardesi dogum gunun kutlu olsun sayfasini okudum arkadsimiz cok guzel yazmis bayildim isallah hep arjads jalirlar sizde okuyun isterseniz kizlar

 42. Defne dedi ki:

  PERŞEMBE BIZIM HİKAYE IZLIYORUM HÜLYOŞUM 🙂
  ELAM AHIRETLIGIMLE 2.ORTAK DIZIMIZ ☺
  SEN DE IZLEYEBILIRSIN BAŞKA DIZIN YOKSA KATIL BIZE 😉
  Zülüflü kiz mi ayy öldürecen beni Hülyoş 😀
  Kerem yemekten içmekten kesildi yaa. Ama çok özel ve güzel bir yüzü var Keremin maşaallah barekaallah yaa 😎

 43. NİHAN CAN dedi ki:

  ELAM İYİ AKWAMLAR BİTANEM İYİYİM SEN NASİLSİN HEP İYİ OL BİTANEM.HAYAT GUZEL GİDİYOR WUKURLER OLSUN HER WEY YOLUNDA..ANNEMLE ELİF İZLİYORUM CANİM BİRAZDAN AK İZLİYİCEM..SEN NELLER YAPİYOSUN NE İZLİYOSUN..SENİ COOOOK SEVİYORUM AZERİCE DEYİM GOZEL GOZLU WİRİN SOZLU ELAM OPUYORUM SENİ❤❤❤BİLİYOMUSUN NOEL BABA KOSTUMU GİYİP YEGENLERİMİ GORMEYE GİDİCEM YARİN AYYY COK MUTLU OLUCAKLAR ELAM YAA EMİNİM TABİKİ HEDİYELERİM DE VAR ❤❤❤❤❤❤

 44. Defne dedi ki:

  ELAMM burdayim RUH IKIZIM SENI COK SEVIYORUM ❤❤❣❣⚘⚘
  ☘☘☘☘☘☘☘
  HÜLYOŞUM nasılsın? ☺ Ya bu manyaklar sürüsü bitmiyor. Belediyeden ilaçlama ekibi mi getirtsek napsak 😉
  Öpüyorum seni gül YÜZLÜM ⚘⚘
  ⏱⏱⏱⏱⏱
  REYHANCIM nerdesin iyi misin⚘

 45. Arnav ve Sultan hsyranı Hülya dedi ki:

  DEFNOŞUM sen yapıyorsun ne seyrediyorsun bu akşam tv de?:)

 46. ISABELLA dedi ki:

  saol elacim nasilsin canim adin ela gozlerinde senin gibi guzeller guzeli elami canim kendine iyi bak bitanemAllaha emanet ol canim

 47. ISABELLA dedi ki:

  saol elacim nasilsin canim adin eka gozlerinde senin gibi guzeller guzeli elami canim kendine iyi bak bitanemAllaha emanet ol canim

 48. serife dedi ki:

  iyi aksamlar kizlar nasilsiniz morelinizi bozmayin bos verin paromudur nedir cavab vermiyin susmak ona en bonba cavabdi dimi kizlar

 49. Mersinli ELA ❤️❤️❤️HÜLYAMMMMM BİRİCİGİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  SEN GELİRSİNDE BEN GELMEZMİYİM NE İZLİYECEN BU AKŞAM
  İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HÜLYAM…
  SENİ SEVİYORUM

  1. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

   BEN DE SENİ SEVİYORUM TATLİŞİMMM*♡*:)
   Ben şuan ELİFi seyrediyorum diziden zülüflü hizmetçi kız çıktı iyi oldu sevemedim o kızı İnşallah geri dönmez :):)
   Yalnız evin zampara damadını çok sinir oluyorum:/
   Sonra da AK seyretmeye çalışacağım amma onlar da saçmalamaya başladılar sıktılar artık:)))))))
   Sen ne seyrediyorsun canparem:)?:)

 50. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN NERDESİN SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  BUGRA HANIM HOŞ GELDİNİZ NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR BÖYLE PARAZİTLERİ KAFANA TAKMA BOŞVER
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR
  SİZİ BURDA GÖRMEK ÇOK GÜZEL
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  İSABELLA TATLIM
  İREMSU BİRTANEM
  ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN
  CANIM
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET
  .
  NİHANIM GÜLÜM CANIMIN İÇİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR
  NE YAPIYORSUN NE İZLİYORSUN
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  ŞEKERPAREM LOKUMUM
  ..
  TATLIM KUZUM ABLASININ GÜZELİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ..
  KIZLAR NERDESİNİZ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR VARSA KUSURUMA BAKMAYIN

 51. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Ayyyy gelmiş benim tatliş ELACIIMM:):)
  Ben de iyim canparem ben de de herşey aynı değişen bir şey yok:):):):)

 52. Mersinli ELA ❤️❤️❤️REYHANIM KANKAMMM NERDESİN ❤️❤️❤️HÜLYAMMMMM AŞKİTOŞKOM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HÜLYAM AŞKİTOŞKOM CANPAREM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  AYNI DEGİŞEN BİRŞEY YOK SENİN GÜNÜN NASIL GEÇTİ BİRTANEM
  BENDE SENİN GÜZEL YANAKLARINDA ÖPÜYORUM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  ..
  REYHANIM KANKAMMM BENİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  EL❤️RE SENİ ÇOK SEVİYORUM
  MERAK EDİYORUM

 53. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HATTİNİZİ BİLİN HİÇ Mİ ALLAH KORKUSU YOK SİZDE NASIL BÖYLE CÜMLE KURABİLİYORSUNUZ

 54. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  REYHANCIIM:)
  ELACIIM 🙂
  Nasılsınız canparelerim:)?:)
  İşten gelmişsinizdir herhalde:) Ve az sonra yazarsınız dimi?:)Nasıl geçti gününüz işleriniz nasıl canım arkadaşlarım:)?:)
  Öpüyorum sizi tatlişlerim beniimmm:):)

 55. nihan can dedi ki:

  Kuzum yaa canimsin benim evet yaa erkekleri dovmek iyidie yaa bende okul zamani az yapmadim boyle weyler ama wimdi damarima basan pek yok o yuzden bu aralsr usluyum…ama cok sıkıcı yaa uslu oturmak 🙂

 56. HELİN##♥mavi gözlü sultanim##♥ dedi ki:

  Hülya ablosum♥
  Paro musun ne mison hadini bilde konus anladin mı??

 57. ISABELLA ******:-). :-). :-). :-). :-). dedi ki:

  aaaa kizlar ben dersteyim gizli yaziyorum siz nerdesiniz napiyosunuz offf napsam bilmiyorum bildigim seyleri anlatiyor hep hadi biseyler yazinda konusalim hepinize hayirli huzurlu sakin mutlu aksamlar….

 58. ISABELLA ***NIHANIM TATLI CICEYIME *** dedi ki:

  yok nihanim bise olmadi sadece pamuk sekerim dustu ama efe benden guzel bi tekme yedi zaten yarin onu kursta oldurucem ya iyiki bu kursa gidiyorum nihanim bu olmasaydi efeyi tanimazdim yarin tek o deil hepsini oldurucem ya off cok seviyorum ya erkekler benim dusmanimdir onlari domeyi cok seviyorum.nihanim dayinin ellerinden opuyorum canim kendine iyi bak tatli meleyim….

 59. Nihan can dedi ki:

  Gulum isabellam ay kiyamam sana biwey olmadi dimi iyimisin canim kendini koru kuzum bende seni cooook seviyorumm..hic canim bende dayim geldi bugun bize yil bawi hediyeleri almiw canim yaa

 60. nihan can dedi ki:

  HELAL SANA AYTACİM !!!!

 61. ISABELLA ***NIHANIM TATLI CICEYIME *** dedi ki:

  ben geldim .nihanim opmwna cok sevindim canim bende bugun cocuklarla onlara kiyafet almaya gittim oradan oyun parkina okadar sakarimki carpisan arabalara bindik efeyle carpistik bende yere yapistim okadar dikkatsiz ve sakarimki anlatamam simdi napiyorum hazirlik yapiyorum hocam birazdan gelecek ona hazirlik yapiyorun sen bugun napiyosun canim kendine iyi bak seni cok cok cok cok seviyorum……..

 62. Yusra dedi ki:

  Herkes ortaya çıksın artık … Abhi tanunun pislik olduğunu öğrensin ..

 63. Aytac ( paro isimli sahsa ) dedi ki:

  PARO ISIMLI SAHIS SENIN ADAMLIGINDANN SUPHE EDIYORUM ADAM OLAN KİMSEYE HAKARET ETMEZ EEE AILEDEN GELEN TERBIYE İŞTE NAPACAN ASLINDA SUÇ SENDE DEĞİL SANA DÜZGÜN TERBIYE VERILMEMIS SANADA ACIYORUM BILIYOMUSUN

 64. nihan can dedi ki:

  Selam ikizlerin wirin teyzesi naslsiniz biz cok iyiyiz…bizde sizi seviyoruz opuyorum sizi ❤❤

 65. IKIZ PRENSESLERIN *BUGRA'sï* dedi ki:

  ah nasil insanlar var anlamiyorum sen kimsinki adini bile vermeye korkuyosun paru denen sahis istersen adabini takin bizim okulun ilersinde deli hastanesi var istersen sana yatis yapim nedersin ama senin gibi sahsiyetler adini vermeye korkar adini vermessen seni wayfi adresinden buluruz wayfide degilse telefon numaran dan oda degilse cafe teryaysa oradaki saate bakip kim oldunu buluruz daha kolay yollarida var canim adini yazmiyosun gelip burda adamlik taslama bize tamammma canim kendin gibi meymenetsizlerle sahsiyeti olmayan insanlarla senin gibi kelime hazinesi olmayan deli bi insanla bizi karsilastirma cunku o gerizekali sen olabilirsin canim bunlarin hepsi goze batmak icin ama ad oldunu bilmiyosan ne yaziyon ozaman kizimmm hadu canim sana bu konakta yer yok valizini topla yaylan aklindan bile gecirme bi daha buraya gelmeyi hadi selametle bos sahsiyet
  NOT:paru ismini yazip kendin gibi guzelim adi kirletme. hadu eyvallah sana selametle

  1. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

   İKİZ PRENSESLERİN BUĞRA’SI
   Ağzına sağlık,
   Yemin ediyorum tam da benim söylemek istediklerimi söylemişsin bunun için de Teşekkür ediyorum ayrıca sana
   Söylediklerin çok doğru AYNEN ÖYLE DEDİĞİN GİBİ

 66. NİHAN CAN dedi ki:

  İsabellam bebeyim ciceyim nasilsin merak etme ben cok cok iyiyim sinirlenmiyorum canm..SACMA YARATİKLAR YAA İNSAN YOKSULU TİPLER… Ee kuzum sen nerelerdesin seni cok cok seviyorum❤❤❤❤

 67. Defne dedi ki:

  AyatAzeri❤ Canım bu dizide Pragya ve Abhi değişmeyecek ayni oyuncular oynayacak. Ha 2018de değişecekse onu bilmiyorum haberim yok.
  Dizide Bülbül ve Purab değişecek. Ilk bülbül halka diziyle ilgili tüyo verdiği için diziden kovulmuş Purab da başka diziden teklif alınca ayrılmış. Bülbül ölmedi gelecek. Bildiğim bunlar Ayatcim..

 68. IKIZ PRENSESLERIN *BUGRA'sï* dedi ki:

  selam kizlar nasilsiniz yil basi yaklasiyor nasil planlariniz var bakalim benim tatli sirin yegenlerim ikizlerim nerede kizlar sizler nerelerdesiniz canlarim kizlar kendinize cok cok iyi bakin. grsrz. sizler cok seviyirum

 69. Defne dedi ki:

  Paro denen ruh hastası kendini savcılıkta ifade verirken mi bulmak istiyorsun ha? Canin oyun mu oynamak istiyor?
  Eğer öyleyse savcı bir arkadaşımdan rica edeyim seninle ugrassin biraz olur mu?
  Timarhane karşı binada. Birdaha kirli düşüncelerinle buraya girme sakın sana pabuç bırakmayız biz duydun mu beni haa..
  Senin gibi süprüntüleri kim salıyor anlamıyorum yaa 😡

  1. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

   DEFNOŞUUMM ağızına sağlık:)
   Evet sanırım bu kendini akıllı zanneden şahıs en sonunda kendisini yetkililerin elinde bulacak ve çok ta iyi olacak:)Çünkü güzel bi dersi hak ediyor:/

 70. İSABELLA dedi ki:

  kizlar sizden soyliyecegim seyler icin bastan ozurdilerim paru her kimsen gerizekali sen olabilirsin kendine cok guzel iltifat ediyosun afferin sana kizim kendini bize deli oldunu ispatlamana gerek yok hadi sen git baska kapiya canim bay bos insan

 71. İSABELLA dedi ki:

  xanim saol bende iyiyim cocuklarla kiyafet aldim simdi onlarla oyun parkindayim birazdan carpisan arabalara binicem cnm kendine iyi bak.nihanim tatli cileyim ben cok iyiyim canim bos insanlara sinirini bozma cunku onlar bos insan kendine iyi bak cileyim..

 72. paro dedi ki:

  Aide in isim olduğunu bilmiyordum bana söylediğiniz için size teşekkür ederim gerizekalılar topluluğu başarılarınızın devamını si…..im

 73. xanim azeri fandan sirinim isabellama dedi ki:

  merhaba sirinim isabellam canim ben cooook iyim sen nasilsin neler yapdin bu gun bende seni coooook seviyorum opdum ALLAHA EMANET OL

 74. Ayatazeri❤ dedi ki:

  Salam arkadaslar nasilsiniz ben hind dizilerini cox severim amma bu dizinin icindiki qacdi tutuyu hec sevmem diziyi uzatuyorlar cocuklugumdan beri hep hind sinamasi izlerdim zaten hind dizisinin etgisi ile boyudum simdi. bunlarin dizide adam deyismekleri hec hosuma getmiyor simdi arkadaslar en coxda defneye sormak istiyorum oda sikintisi yoksa abinin yeri ne hangi hangi aktyor gelecek defneye sormamin nedeni bildiyim kadar diziyi basqa siteden izlemesi oraya bende girdim amma izleyemedim cunki acilmadi bununda nedeni bilmiyorum asiya dizileri sitesinde orda her bir dizi var

 75. serife dedi ki:

  pardon amma bu paro kim sakincasi yoksa soyleye bilirmisiniz

 76. Nihan can dedi ki:

  Selam canim nasilsin kelebeyim Wukur iyiyim bende biraz sinirleerimi bozdu bu parodur nedir yaa sacma bi lakabda bulmuş kendine….sen neeelerdesin bitanem napiyosun ??????

 77. İSABELLA dedi ki:

  kizlar merhaba.nihanim defnem xanim helinim elam hulyam sevdan reyhan semam serife nurdan aidecim ruyacim aytaccim tatli kizlar unuttuklarim nasilsiniz.nihanim nerdesin canim.kizlar hepinizı opuyorum.

 78. anonim dedi ki:

  ya qaliba pragya ölücek

 79. Ruya dedi ki:

  Arkadaslar bana soylediginiz gibi yapin lutfen sadece can sikmak icin yaziyor saygisizlik yapma paro ne yaziyorsan yaz kimsenin sahsina hakaret etme

 80. Nurdan dedi ki:

  PARO KİŞİSİİİ haddini bil Aide ismi seni hiç alakadar etmezz senin taktığın isme bak ilk önce ineğe tapan kadının ismini takmışsınn terbiyeni takın hoş görü ve saygı içinde yaz neyazıyosann

 81. Nihan can dedi ki:

  Paromusun nesin bilmem ama Aide cok guzel isim Azeri ismi ve bende cokda guzel anlami var bidaha sakın boyle sacmalama yoksa senin icin iyi olmaz.kendine paro lakabini koydun ama huyun hic ona benzememiw bence sen kendine bawka lakab bul.KİMSEYE HAKARET ETMEYE HAKKİN YOK SENİN !!!

 82. Ruya dedi ki:

  Herkese selamlar sevgiler aksamki bolumu izleyen varmi aslinda kanal 7 4 bolum birlestirek yayinliyordu simdi 3 bolum veriyor diziden cok reklam izliyoruz en sevilen dizileri ya gec saatte veriyor yada suresini kesiyor 2 bolum geride birakti diziyi

 83. Nihan can dedi ki:

  Selam Aytac ve Alekum selam nasilsiniz wirin coook guzel yaaa❤❤❤

 84. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin arkadaslar nasilsiniz parosun kimsi n bilmem aide ismi cok guzel ism benim arkada sima kimse hakaret edi ci laflar edemez

 85. Aytac dedi ki:

  O kadar şiir yazdım oraya yaaa

 86. buse dedi ki:

  Aslm Aytaç

 87. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin aytacim cani m biz iyiz sen nasilsin

  1. Aytac dedi ki:

   tşkler iyiyim

 88. Aytac dedi ki:

  kimsecikler selamimi almadı yaaa

 89. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  PARO isimli şahıs MELEK isimli kişi ile aynı kişisin herhalde bi önceki sayfada Reyhancııma yazdığın hakareti de şimdi gördüm:/:/
  Burada da Adeciime hakaret etmşsin:/:/
  Ne tür bi hastasın bilmiyorum amma git tedavi ol durup durup gelip burada bizlerin şahıslarına hakaret etme yoksa senin için hiç iyi olmaz demedin deme sonra:/:/

 90. Arnav ve Sultan hauranı Hülya dedi ki:

  HELİNCİİM Tatlişim tabiki de haber veririm Sultan diziye girince:):)
  Ben zaten benim yeşil gözlü kaplanım gelince burada havai fişek patlatırım duymayan kalmaz:):):):)
  Ve dizi gecenin 3 de yayınlansa izlerim Rabbimin izniyle amma İnşallah yayından kaldırılmaz yek korkum o:(
  Öpüyorum seni tatlişim:)
  Ba Baaayyyy:)

 91. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  ***AİDE*** Canımcıım kankitom beniim ben çok iyim senin yorumunu okuyunca daha da iyi oldum Bakü gezeli tatlişim beniim:):):)
  Sen nasılsın cantanem Baküde hava nasıl:)?:)
  Bursada çok güzel güneşli:)
  Amma Uludağda kar var pazar günü kayak yapmayı düşünüyorum Rabbim nasip ederse:):)
  Öpüyorum seni güzel yanaklarından:):)
  Ba Baaayyyyy:)

 92. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  GÜNAYDIIIN Tatliş arkadaşlarım:)
  Hepinize güzel Bursamdan kucak dolusu sımsıcak sevgilerimi gönderiyorum:):)
  Kendinize çok iyi bakın:)
  Öpüyorum sizi hepinizi:)
  Tek tek isim yazamıyorum amma siz zaten kendinizi biliyorsunuz benim kalbimde yazılısınız:):)
  ALLAHA emanet olun:)
  Ba Baaayyyyy:):)

 93. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 94. Aytac dedi ki:

  YUREGIMDEN YUREGINE GIDEN YOL GULLERLE BEZELI. SOLDURMA O GULLERI EY GUZELLER GUZELİ. UNUTTUM SANMA SAKIN SEVGİMİZ EZELI. ŞİMDİ SELAMIMI ALSIN DOSTLARIN ENN GUZELİ.

 95. paro dedi ki:

  Aide ne demek ya saçma bir isim gerizekalı

 96. Nurdan dedi ki:

  Reyhanımmmm ❤️❤️❤️ Hülyamm ❤️❤️❤️ Teşekkür ederim çok sağolun yüreği güzel insanlarr Allah razı olsunn mutlu ettiniz ☺️☺️☺️☺️

 97. HELİN##♥mavi gözlü sultanim##♥ dedi ki:

  Herkese ♥GUNAYDINLAR♥

  Hülya ablamm bende sultani cok cok seviyorum onun bolumleri cikarsa bana haber ver mutlaka izlerim

  Kördüğümu geceye alin yalanci bahari saat 16:00 alin ya

  Ozetler cok cabuk gelmiyor mu su an ocak ayinda bile degiliz marta geçtikte ne acele..

  Hadi ben okula

 98. AIDE♡Hulya dedi ki:

  KANKAM HULYAM canim benim ben cok iyim sen nasilsin.Canim benim simartiyorsun beni.Asil sen o sozlere layiksin.Desteklerin icin tesekkur ederimmOpuyorum seni.Kendine iyi bak.

 99. AIDE♡Hulya-san birtanecik XANIMIMA dedi ki:

  Merhabalar nasilsiniz bakalim.
  Xanim canim benim coooook tesekkur ederim.Sen nasilsin.Canim bende seni coooooooooooook seviyorum.Canim benim.Opuyorum seni.Kendine iyi bak.Gorusuruz.

 100. NİHAN CANDAN AK❤AYLESİNE dedi ki:

  Hayirli sabahlar melekler nasilsiniz artiq sabah olacak birazdan hepinize mutlu olmayi awik olmayi diliyorum ❤❤❤❤ilk yorum benden gelsin…Ak aylesi sizi coooook seviyorum İsabellam Elam gozelim Xanim Defnecim semam sevdacim iremsucum Hulyacim Aytacim Ruya ve diyerleri opuyorum hepinizi ❤❤❤❤❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir