Ah Kalbim 131. Bölüm Özeti Abhi Pragya ya İlanı Aşk Yapar

Burak 26 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 26 Şubat bölümünde Abhi konserini tamamlayarak Tanu ya ilanı aşk yapmak için Tanu yu beklemektedir. Abhi seyircisine büyük sürpriz için hazır olmalarını ister. Seyirci her zaman yanında olduklarını söyler. Bu arada Purab Abhi nin yanına gelir ve Tanu nun ortalarda gözükmediğini ve kararını açıklarsa herkesin kendisine güleceğini söyler. Abhi iyi ki geldin diye teşekkür eder. Purab Tanu yu bulacağını söyler. Abhi de kalbim konuşmadan size bir şarkı daha söyleyeceğim diyerek Parvardigara isimli şarkıyı söyler. Abhi şarkıyı söylerken Pragya ile yaşadığı güzel anıları canlandırır gözünde….

Purab Tanu ile Abhi yi buluşturmazsak Abhi nin açıklama yapamayacağını söyler. Bu sırada Tanu ve burkalı kadın (Nikhil) panelvana girer. Pragya ve ekibi kurdukları kamera sistemleri ile onları izlemektedir. Herkes burkalı kadının kim olduğunu merak etmektedir. Nikhil içerde bir ara kafasını açar ancak kameralar arkası dönük olduğu için onu göremez. Prgaya Roni ye arkada kamera kurmadığı için kızar.

Pragya’nın anılarından kurtulmak istediğini ve bir açıklama yapmaya karar verdiğini söylüyor. Abhi Purab ın Tanu yu getiremediğini söyleyerek Tanu yu telefonla arar. Tanu ya 5 dakika içinde yanımda ol diye çağırır. Tanu geleceğine söz verir. Nikhil in yanından ayrılır. Pragya da Tanu nun birisiyle konuştuğunu görünce Abhi nin aramış olabileceğini düşünür. Ne yapacağını düşünür.

Roni panelvanın yanına Purab ile gelir ve kapıyı kırıp içerdeki kişiyi ortaya çıkarmak ister. Purab güvenlikten yardım ister. Nikhil başta Tanu zanneder ancak sesleri duyunca panikler. Nikhil şimdi ne yapacak. Pragya Abhi nin yanına gelerek ondan açıklama yapmamasını ister. Hamile bir kadının senin gibi bir starla evlenmesini hayranlarının hoş karşılamayacağını söyler. Abhi seyircinin anlayışlı olduğunu ve ne olursa olsun bugün Tanu ile evleneceğini duyuracağını söyler.

Güvenlik Nikhil in olduğu panelvanın kapısını kırmaya çalışırken Tanu gelir ve arkadaşının makyaj için içerde olduğunu söyler. Arkadaşının ismi Raksana.. Tanu ondan kapıyı açmasını ister. Nikhil kapıyı açar ancak yüzünü gizlemeye devam eder. Roni ondan yüzünü göstermesini ister. Tanu arkadaşının muhafazakar aileden geldiğini bu yüzden yüzünü gösteremeyeceğini söyler. Purab onu bırakmasını ister. 

Roni ve Purab Pragya ya yüzü peçeli kişiyi Tanu kurtardı derler. Pragya onun çok akıllı olduğunu ve peçesini kaldıramayacağınızı bildiğini söyler. Pragya Tanu ile konuşur. Pragya şantajcının aradığını söyler. Tanu öncesinde Abhi ile konuşması olduğunu söyler. Pragya senin önceliğin ney Abhi mi yoksa şantajcı mı diye sorar. Tanu şantajcı olduğunu söyler. Tanu şantajcıyı otoparka getirmesini ister. 

Pragya yüzü peçeli kişinin Nikhil olduğundan emindir. Purab Abhi nin sahnesine çıkacağını ve Nikhil in ismini çağıracağını söyler. Nikhil gelmezse şüphelerin doğrudur diye söyler. Purab sahneye çıktı ve kendini tanıttı. Abhi’nin hayranlarına teşekkür ediyor ve şovun tadını çıkarmalarını istiyor. Önemli bir duyuru yapmak istediğimi ve etkinlik için çok şey yapan özel bir organizatöre teşekkür etmek istediğini söyledi. Nikhil’i arar ve şu an sahneye çıkmasını ister.  Nikhil sahneye çıkıyor ve Purab’a teşekkür ediyor. Etkinliğin başarısı için hayranlarına teşekkür ediyor. Pragya ve Purab hatta Tanu bu olay karşısında şok olurlar. Sarla kamerada Nikhil i görünce korkudan bayılır. 

Abhgi Tanu yu arar ve 5 dakika içinde gelmezse evlenmekten vazgeçeceğini söyler. Aliya da Abhi nin rezil olması için burka ile konsere gelmiş ve müzik odasındaki tellere zarar vermek istemektedir. Onu gören Akash ve Mitali yüzünü açmak ister. Aliya yüzünü göstermek istemez ancak Mitali bu zorla peçeyi çıkarır. Aliya yı görünce şaşırırlar. Aliya bu şekilde gördüklerini kimseye söylememelerini ister. Abhi Tanu ya ben çağırdığım zaman sahneye çık der. Pragya da bunu duyar. 

Roni den Tanu yu şantajcı olarak çağırmasını ister. Roni Tanu yu arar ve parayla birlikte otoparka gel der. Tanu biraz sonra gelirim dese de Roni hemen gelmesini ister. Abhi Tanu nun ismini vermeden aşkını sahneye davet eder. Abhi bu arada gözlerini kapamış ve aşkını itiraf etmektedir. Hayranlarının önünden onunla evlenmek için söz verir. Pragya şaşkın vaziyette onu dinlerken Abhi gözlerini açar ve karşısında Pragya yı görünce çok şaşırır. Ondan Tanu yu sorar. 

Roni Tanu ve nikhil ile otoparkta buluşur. Roni parayı sorar. Ayrıca peçeli kişinin Tanu nun sevgilisi olduğunu bildiğini anlatır. Tanu bunu nerden öğrendin diye açık verir. Bu anları Purab kaydettiğini söyler. Ancak bir sorun olur ve Purab ın şarjı az olduğundan hiç bir görüntüyü kaydedememiştir. Purab Roni yi arar ve hiç bir şey kaydetmediğini peçeli kişinin kim olduğunu ortaya çıkarmasını ister. Roni uğraşırken Nikhil in adamları ile karşı karşıya gelir….

Ah Kalbim 131. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 131. Bölüm Özeti Abhi Pragya ya İlanı Aşk Yapar” üzerine 46 yorum

 1. Rk&seda dedi ki:

  Evet güzel ama çok dengesiz bi adam koymuşlar ne Pragya dan geçiyo ne de tanudan ikisinide kiskaniyo delimidir nedir nasıl bi adam ya birde o pislige evlenme teklifi ediyo sonrada doğum günün de pragya ya ama pragya çıkıp gitse bunlar olmaz

 2. ilknur dedi ki:

  ben bu filmi çooooooooook sevdim izlemenizi tavsiye ederim

 3. sanaya dedi ki:

  evet harika bir dizi ama çabuk final yapsa iyi olur merak ediyorum

  1. mehmet tanrıverdi dedi ki:

   bence bu ah kalbim filmi çooooooooook güzel

 4. nina dedi ki:

  selam harkeze ah kalbim cok gozal bir dizi acaba ne zaman final yapicak ❤

 5. seda dedi ki:

  Cok guzelll

 6. Anonim dedi ki:

  Cok guzelll

 7. Gs kızı melisiniz dedi ki:

  Herkesi iyimi böyle sayfasına bekliyorum

 8. Defnenur dedi ki:

  Ah kalbim hic final girmesin . En sevdigim hint dizi

 9. hülya dedi ki:

  Ah kalbim süper:-:-):-)

 10. Anonim dedi ki:

  Oyyyy okurken yoruldum yaaa entrika hep hiç ask yok.. Biraktim epeydir izlemiyorum.. Birde daha final yapmamış hindistanda.. Millet nasıl tahammül ediyor bu kadar entrikaya.. Buzimkilerin eli ayağı opulecek dizi konusunda bence..

 11. deniz nur dedi ki:

  Merhaba kızlar nasınız okul gidiyorum ve dersler ve sıva lar başmühendis okuyorum ve her ders çalıyorum kızlar ve arkadaş larm vakti bulyorm ve zaman çok kısa ve ah kalbim çok çok çok seviyorum alim beraber ilzliyoruz ve alim ah kalbim çok seviyorum abi pragya çok seviyorum ve birileri çok yaklşyorla kızlar sizleri çok seviyorum

 12. Helin #ilaydacvks# dedi ki:

  Ikizlerin teyzesi hoşgeldiniz nasilsiniz ikizler nasil

 13. Helin #ilaydacvks# dedi ki:

  Helesukur

  ♥♡İYİ GECELER TATLI RÜYALAR♥♡

 14. xanim azeri fan dan isabellanin teyzesine dedi ki:

  iyi aksamlar isabellanin teyzesi nasilsiniz insAL LAH IYISINIZDIR BEN XANIM SIZI TANIDIGIM UCUN COOOOOOOK MUTLU OLDUM kendiniz e cok iyi bakin ALLAHA EMANET OLun

 15. Nihan can dedi ki:

  İsabelim yeni sayfayadayim hadi oraya gel canim

 16. İSABELLA **BENİM TATLİ GULER YUZLU SEKERMİ SEKER CİLEYİME GUL YUZLUME CANİM NİHANİMA ** dedi ki:

  bende teyzemlerdeyim nihanim simdi yemeyr otirwcagim kuzenlerle yaramazlik iste canim oh alisverisin guzel gecmis hep mutlu ol cnm bende yarin efeye hediye icin cikacagim alisverise ama ikimizin ayni amda kullana bilecegi bisey alicam kendime oje. kremler falan alivam iste oyle canim gorusuruz

 17. NİHAN CANDAN İSABELLANİN TEYZESİNE dedi ki:

  İyi aksamlar hanimefendi nasilsiniz iyisiniz inwaAllah..ben Nihan can sizi tanidigima cok mutlu oldum kendinize iyi bakin howca kalin..

 18. nihan can dedi ki:

  İsabellam bebeyim geldim ben burdayim sen nerelerdesin kelebeyim seniii cok cok seviyorum bitanecik isabellam ❤❤❤❤❤ bu gun aliw veriw yaptim canim cok eylendim gezdik arkadawlarla biraz once geldik eve sen neler yapiyosun

 19. İSABELLA **YARAMAZ İKİZ ** dedi ki:

  tatli doktorum iyi olmana cok sevindim derslerin cok yogun olmali isallah kazanirsin seni cok seviyorum ve cok cok opuyorum.kizlar isallah teyziskocimu seversiniz sizi cok seviyorum

 20. İKİZ PRENSESLERİN**TEYZESİ BUĞRASİ** dedi ki:

  hadi yazalim ozaman benim birtanecik seker tatli canim guelimle evet hadi yazalimmm…Selam kizlar nasilsiniz tatlimi tatli sekermi seker guzel gul yuzlu prenses. kizlar nasilsiniz ben yaxmiuodum bella ve su zorlayinca yazim dedim oh burdab bana bi enerji grldi kizlar masallah enerji dolu.kizlar ben ikizlerin teyzesi buğra bende ikizim tatli ikizlerimin annesiyle bizde ikiziz yani basak hanimla kizlar kizlar ben basak gibi kizlatim yazmadim cunku ben ondan daha cocuksuyum.kendimi tanitim size ben; ogretmenim acigim 1.68boyindayim beyaz tenliyim tabikide herkez anlar ben ve isabella cosu suslu yaramaz eglenceliyiz ama basak ve iremsu cok sadeler bizi bundan ayirilar 2 tane kizim var 3 kere bitirip ayri ayri universite okudum baska ne diyim siz sorun tayli kizlar. napiuosunuz bakalim.kizlar teyzem oni okadar cok srviuorumki anlatamam zaten bizi hep anne kiz saniyorlar ikimizde kokos aslinda teyzemi tanistirma sebebim annecimin ikizini size tanitmakti oh isallah teyziskomu seversiniz cunku o cok tatli . kizlar kendinize iyi bakin İ.B.

 21. sevda dedi ki:

  Isabellaciiim bitanem iyiyim seninde iyi olmana cok sevindiiim canim:)))

 22. İSABELLA **tatli arkadsim xanima*** dedi ki:

  xanim ben cok iyiyim. canim yaaa arkadsim deil kendisi daha yakinim oda ikiz birazdab yazar.

 23. xanim azeri fandan sirinim isabellama dedi ki:

  merhaba sirinim balim ciceyim isabellam ben cok iyim sen nasilsin bende seni coooooooo k seviyorum canim sende arkadasini tanistir artik iyice meraklandim sirinim

 24. İSABELLA **BENİM TATLİ GULER YUZLU SEKERMİ SEKER CİLEYİME GUL YUZLUME CANİM NİHANİMA ** dedi ki:

  offf vallaha nihanim bende si ozledim canim fazla konusamiyoruz nihanim seni cook cok seviuorumya sen sanki katdesim gibisin belko tanismisizdir bi zamanlar ama nerde o gunler nihanim kendine cok iyi bak. nihanim.

 25. İSABELLA **YARAMAZ İKİZ ** dedi ki:

  merhaba kizlar nslsnz ohhhhhh ben cok iyiyim. sizler neler yapiyosunuz
  nihanim( tatli cileyim)
  defnecim (sitenin gulu nesesi gamzelilerin guzeli)
  elam (elalarin en guzeli tatlim)
  hulyacim (tatli yanaklim)
  seman (guzellik prensesi)
  reyhanim( yorgunluk kralicesi kolay gelsin.kolaysa basuma gelsin)
  tatli doktorum prensesim ( neredesin)
  helincim(guzel yuzlu meleyim)
  aide(tatlilarin tatlisi)
  xanim( tatlilarin tatlisi prensesim)
  nazcin serifecin.buse gultencim ruyacim ve unuttuklarim kusura bakmayin.kizlar nslsnz iyimisiniz. hepinizi cook cokk bol bol seviyorum ve kucakliyorum iyiki varsiniz.nihanim canim cileyim ben geldim sen nerdesin sen nslsn iyimisin ben cok iyiyim gokyuzunde ucuyorum ozgurlume kavustum mutluluk akiuor benden hep biyleyimde bu sefer daha fazla canim seni cooooookkkkkkk seviyorum co cok bol bol opuyorum nihanim.aidecim ben iyiyim canim seb nasilsin iyimisin canim kendine iyi bak.kizlar sizi biriyle tanistirucam ama belki of sikildik dersiniz belki fazla sey olmaz eger sikirsaniz ozur derim ama eglencelidir kendisi simdi yanina gidiyorum birazdan beraber yorum yazariz kendinize iyi bakin bay….

 26. İSABELLA **YARAMAZ İKİZ ** dedi ki:

  kizlar of ya sonirim bozuldu yorumlarim gelmiyor of yaya

 27. İSABELLA **YARAMAZ İKİZ ** dedi ki:

  merhaba kizlar ben geldim oooh bugun cok mutluyum sizlwr nasilsiniz…
  nihanim ( tatli cileyim)
  defnecim (sitenin gulu nese kaynagi gamzelilerin guzeli)
  elam (guzeller guzeli elam)
  xanim (seker arkadsim )
  hulyam(tatli yanaklim guzel yuzlum)
  helincim (prensesim)
  tatli doktorum(nerelerdesin)
  aidecim (tatlilar tatlisi)
  semam(guzellik perisi)
  reyhancim (yorgunluklar kiralicesi kolay gelsin)
  nazcim tuanacim buse ruyacim ve unuttugum tatli seker arkadslarim nasilsiniz iyimisiniz hep neseli ve iyi olun canim arkadslarim.nihanim ben geldim sen nerdesin napiyosun ben cok iyiyim vallaha ozgurlume kavustum gok yuzunde ucuyorum sanki bende seni cooookkkkkkkkkkk seviyorum cok cokkkkkkkkkkk boll bolllllllll opuyorum bay.aide canim ben iyiyim sen nasilsin iyimisin seker yuzlu arkadsim.kizlar bugun biriyle tanisicayiz fazla dikkatinizi cekmez belki belki benden yeter dersiniz ama yinede tanistiricam cunku oda ikiz simdi yanina gidiyorum beraber yazariz onunla kendinize iyi bakin sizi cok cok opuyorum bay……

 28. Nihan can dedi ki:

  Aytacim ciceyim bende iyiyim tewekkur ederim opuyorum seniii❤❤❤

 29. Nihan can dedi ki:

  Selam kizlar nasilsiniz melekler ❤❤ Xanim gozelim bende iyiyim opuyorum seniiii..kizlar hepinize pembiş pembiş opucukler yolladimm ufledim geliyoo.

 30. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba sevdam biz iyiz sen nasilsin canim sinavlarinda sana cooo oklu basarilar dilerim canim benim kendine cok iyi bak opdum seni

  1. sevda dedi ki:

   Xanimciiim sagol bitanem iyiyim seninde iyi olmana coook sevindiiiim canim:)))
   Sagol canim allah butun orancilri yardimci olsun.
   Bande seni cok optum❤❤❤

 31. sevda dedi ki:

  Selam kizlar nasilsiniz?
  Defneciiiiim canim bande seni hic unutmam zatan san unutulucak biri digilsin:)))))ban seniiii cok seviyorum❤
  Sande cok calişiyorsun biliyorum inşallah har zaman yaptin har işte başarili olursun canim❤❤❤

 32. Ruya dedi ki:

  Herkese selamlar ozelliklede yorumuma ilk katilan defneye sevgilerimi gonderiyorum ve abhi tanuya olmayan askini itiraf etmek istiyor akli pragyada iken defne arkadasimin bir yorumunda soyledigi dogru basrolde tanumu pragyami var belli digil pragya nekadar tanunun nikile iliskisi oldugunu kanitlasada abhi inanmiyor gercekleri 159.bolumde pragya abhiye anlatiyor ama abhi ona resmen iskence ediyor cok zor inaniyor bir bolum bile mutlu olmadan abhi kaza yaparak hafizasini kaybediyor pragyayi ve tanuyu hatirlamiyor sonraki bolumlerde abhi pragyaya yeniden asik olucak

 33. xanim azeri fan dan defneme dedi ki:

  merhaba defnem hos bulduq canim benim ALLAH BUTUN ISLERINDE YARDIMCIN OLSUN SENI COK SEVIYORUM KENDINE COK IYI BAK ALLAHA EMANET OL

 34. Defne dedi ki:

  Xanim Azeri Fan hosgeldin canim öpüyorum seni ❤

 35. Defne dedi ki:

  MERHABALAR AH KALBİM AILESI ❣❣
  Kızlar hepinize teker teker cevap veremiyorum kusura bakmayin. Genelde yorgun ve çalışan biriyim. Ben Ferhat gibi takıntılıyımdir aslinda. Insanlarin sorularina mutlaka cevap veririm ve hiçkimseyi unutmam:)) yüzümü ceviririm herkese..
  Isabellanin tanistirmak istedigi biri vardi
  Iremsunun projesi
  Nihan Can Ferhatin bütün filmlerini izledim
  Sevda sınava çalışıyor
  Diğer kızları zaten taniyorum yıl olacak..
  Yani kısaca cevap veremesem de herkese hicbirjnizi unutmam ve dikkatlice takip ediyorum sizleri..✨✨
  SIZLERI SEVİYOR VE ÖPÜYORUM ❤

 36. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin nihan canim ciceyim nasilsin sanada hayirli ugurlu mutlu neseli gun dilerim opdum seni

 37. NİHAN CAN dedi ki:

  GUNAYDİN AK❤ AYLESİ NASİLSİNİZ MELEKLER !! HEPİNİZE GUZEL HUZURLU MUTLU BİGUN GECİRMENİZİ DİLİYORUM İSABELLAM ELAM XANİM SEMA AYTAC TUANA DEFNE HULYA İREMSUCU HEPİNİZİ KOOSSSKOOOCAMAN OPUYORUMM❤❤❤

  İSABELLAM BEBEYİM OZLEDİM SENİ NERELERDESİN HEP İYİ OL GUZELİM OPUYORUM SENİ

  ELAMM BİTANEM WEKERPAREM SEN NERELERDESİN SENİİ COOK SEVİYORUM❤❤❤❤

  1. Aytac dedi ki:

   iyiyim nihancan sen nasilsin iyisin inşallah neler yapiyorsun

 38. serife dedi ki:

  SELAMKIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ BU OYUN BITMIR QALIBA ELE OYUN DEVAM EDECEK BIRTURLU CIKMIYOR OYUNLARI QALIBA EVLENDIKLERI PRAQYA DELILERNEN DUYUNU DURDURUR DIYMI KIZLAR

 39. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 40. Rk ve madubala dedi ki:

  Yaa ben bu oyun ne zaman bitecek ben çok sıkıldım ve okurken heyecanla okuyorum ama abhi ve pragya yi aşklarını görmek istiyorum herhalde 200 bolüme gelince oyun devam edecek mesela yalanci baharda kısa ve ozdu uzatmasinlar kızlar yorumlarınızı bekliyorum

 41. Aytac dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLARR NASILSINIZ KIZLAR IYISINIZDIR INŞALLAH BEN İYİYİM SORAN SORMAYAN HER KESE TESEKKUR EDERIM GERCI KIMSE SORMUYO AMA

 42. Anonim dedi ki:

  Ilk yorum bemden her kese gunaydin.
  Defnem
  Denizim
  Ela ablam
  Nursanim
  Nazim
  Isabellam
  Iremsu
  Ekizlerin annesi(canom annem)
  Busem
  ♡Huyam♡
  Nasilsiniz.Ben iyim.Sizin yorumlarinizi gorursem iyi olucam.Hepinizi opuyorum.Gorusuruz.

  1. Aide♡Hulya dedi ki:

   Anonim benim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir