Ah Kalbim 128. Bölüm Özeti 23 Şubat Fragmanı Tanu Pragya’dan Yardım İster

Burak 25 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 23 Şubat Cuma akşamı yine birbirinden ilginç olayların yaşanacağı bir bölüm olacak. Bu bölümde Tanu şantaj yapan kişiden telefon beklemektedir. Sonunda beklediği telefonu Pragya sesini değiştirerek arar. Prgaya Abhi nin telefonunu ister. Tanu istediği parayı vereceğini söyler. Pragya hayatını tehlikeye atamayacağını belirterek parayı adamına aldıracağını ve bunun için 1 saati olduğunu söyler. Tanu 1 saatin çok az bir süre olduğunu söyler. Pragya 1 saat içinde yeniden arayacağını söyler.

Tanu bu korkuyla Aliya nın dışardaki odasına gider. Aliya ne olduğunu anlatmasını ister. Tanu şantajcının Abhi nin telefonunu istediğini ama vermediğini söyler. Bütün bunlar Nikhil in yüzünden oldu diyerek onu arar. Nikhil e şantajcıyı öldüremediği için kızar. Prgaya da Tanu nun kendi derdine düştüğü için Sarla yı unutacağını düşünmektedir. Dadi ve Purab Pragya ya ne yaptığını sorar.

Pragya Abhi nin numarasını istediğimde Tanu çok korktu deyince Dadi onun bebeği var ama diye takılır. Pragya bebeğe bir şey olmayacağını ancak Tanu nun Abhi yi görünce ki yüz ifadesini göreceklerini söyler. Nikhil gizlice Aliya nın evine gelir. Tanu yine ona kızar. Nikhil ondan eve gitmesini ve mesajları takip etmesini ister. Tanu eve geldiğinde herkes yemeğin başındadır. Tanu Pragya nın nerede olduğunu düşünür. Masaya oturmaya çalışır. Ancak Roni ayağıyla sandalyenin hareket etmesini engeller. Tanu zorlayınca düşme tehlikesi geçirir.

Bu arada Mitali nin telefonuna mesaj gelir. Mitali geldi diye bağırınca Tanu korkar. Mitali  piyango mesajı olduğunu söylüyor. Tanu, şantajcı Dadi’yi çağırırsa diye düşünüyor. Bu sırada Pragya da gelir ve yemeğin başına oturur. Tanu acı yemeye çalışınca Pragya bebek için zararlı olduğunu söyler. Dadi Tanu ya neden tedirginsin diye sorar. Tanu biri onu rahatsız etmeye çalışıyor ve Abhi’nin numarasını soruyor diye açıklamada bulunur. 

Pragya bilinmeyen bir numaradan kendisine bir telefon geldiğini ve bir sır vereceğini söyler. Ancak ben onunla uğraşmak istemedim der. Tanu çok korkar. Pragya şaka yaptım kız inandın mı diye açıklamada bulunur. Tanu Pragya dan yardım ister. Ona birisinin şantaj yaptığını söyler. Pragya o zaman polise haber vermesini ister. Tanu suçlamanın içeriğini bilmiyorum belki de benim çıplak resimlerim var diye tedirginliğini anlatır. Pragya kendisine yardım edeceğini söyler. 

Pragya Purab’a gelir ve planın başarılı olduğunu söyler. Pragya Dadi ye Tanu nun kendisinden yardım istediğini ve çok tedirgin olduğunu söyler. Ayrıca onu bir yere çağırmamız gerektiğini belirtir. Tanu da Pragya nın neden kendine yardım edeceğini düşünmeye başlar.

Ah Kalbim 128. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 128. Bölüm Özeti 23 Şubat Fragmanı Tanu Pragya’dan Yardım İster” üzerine 2 yorum

 1. Aytac dedi ki:

  haala mi bitmedi bu oyunlar?
  Bu ney yavvvv.
  ALLAHIM YAA REBBIM.
  biktim artık.
  okumayacagim dedim ama gene dayanamayip okudum,gercektende çok sıkıcı. EEE KİZLAR NASİLSİNİZ İYİSİNİZ İNŞALLAH

 2. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ayyyyyy .Bu ne ya sureklı bır olay.Arap saçı mubarek.Bı mutlu olamıyorlar.Bazen çıldırıyorum.Hepsı ölse de kurtulsak.Bu Abhı de Tanu kadar gıcık.Bence çok yakışıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.