Ah Kalbim 127. Bölüm Özeti 22 Şubat Fragmanı Sarla Gerçekleri Anlatıyor

Burak 23 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Tanu Sarla yı öldürememenin üzüntüsünü yaşarken Onun felç olduğunu öğrenince Nikhil ile birlikte çok mutlu olmuştu. Abhi Sarla nın Tanu hakkındaki görüşlerini merak etmektedir. Bu yüzden işaretle bile olsa ondan bir çıkış yolu aramaktadır. Tanu ise Sarla yı ziyarete gittiğinde onu öldürememenin pişmanlığı içinde olduğunu ve onu yavaş yavaş öldüreceğini söyleyerek Sarla yı korkutur. Pragya içeri girdiğinde annesinin kireç gibi yüzü onu endişelendirir. Hemen hemşire olaya müdahale eder.

Pragya annesinin Abhi ye vereceği cevap konusunda endişelidir. Bir an önce Tanu nun yüzünü göstermek zorunda olduğunu bilmektedir. Bu yüzden şantajcı olarak yeniden Tanu yu arar. Tanu Pragya yı tehdit eder. Pragya o zaman beni de Pragya nın annesi gibi mi yaparsınız diye yem atar. Tanu yemi yutar ve Sarla nın Nikhil ile Tanu yu gördüğü için kaçırıldığını söyler. Pragya şok olmuştur. Pragya anlaşmanın iptal olduğunu söyleyerek telefonu kapatır. Tanu panik içindedir.

Pragya Sarla nın yanına giderken Tanu ile çarpışır. Tanu Abhi ile evlendikten sonra Pragya yı evden atacağını söyler. Pragya evden kimin çıkacağını zaman gösterecek diyerek oradan ayrılır. Pragya annesinin konuşamadığını ancak gözleriyle tepki gösterebileceğini düşünerek ona bir takım sorular sorar. Pragya Tanu  seni kaçıranlar arasında mıydı diyor. Sarla evet manasında gözlerini kırpar. Pragya Tanu nun erkek arkadaşını ve bebeğinin babasını gördün mü diyor? Sarla gözlerini kırpıştırıyor. 

Onu tanıyor muyuz diyor. Sarla gözlerini kırpıştırıyor. Pragya olaydan sonra bu eve geldi mi diye sorar. Sarla evet diye gözlerini kırpıştırır. Pragya cep telefonundaki resimleri sırayla göstermeye başlar. Resimlerden birinde varsa tepki göstermesini ister. Ona gerginliği çekmemesini istiyor. Hemşire enjeksiyon vermeye başlar. Pragya dinlenmesini ister. Pragya kimin olabileceğini düşünüyor. Yapımcı, acente, reklam üreticisi vb. olduğunu düşünüyor ve öğrenmeye karar veriyor.

Abhi düşünceler arasında sıkışmış kalmıştır. Pragya ya Tanu ile evleneceğini söylese Pragya üzülecek, Pragya ile konuşmasa Tanu öfkelenecektir. Abhi Sarla nın da ne diyeceğini merak etse de Dadi ile konuşmaya karar verir. Tanu Nikhil ile görüşerek şantajcının yine aradığını ve bilgileri açıklayacağını söyler. Nikhil onun telefonunu aldığını ve tüm kayıtları inceleyeceğini söyler. Pragya Sarla nın odasına giden birini görür. Abhi yi uyandırı ve bir problem olduğunu söyler. 

Abhi neden beni rahatsız ettiğini soruyor ve uyumasına izin vermesini ister. Pragya, biri Sarla nın ‘nın odasına girdi ve içeriden kapıyı kapattığını  söyledi. Abhi, şaka yapıp yapmadığını sorar. Pragya hayır diyor ve şaka yapmadığını söylüyor. Odaya doğru acele ediyorlar ve kapıyı açıyorlar. Tanu’nun içerde durduğunu görüyorlar. Abhi burada ne yaptığını soruyor. Tanu ona bakmak için Sarla’nın odasına geldiğini, benim mutluluğum için Sarla’ya bakacağımı söylüyor. Pragya Tanu burda olduğu müddetçe Sarla nın güvende olamayacağını düşünür.

Pragya Sarla nın yanında kanepede yatarken bir rüya görür. Rüyasında Siyah elbise giyen bir kadın Sarla’yı öldürmek için geliyor ve onu boğuyor. Prgya heyecanla kalkar ve Sarla nın yanına gelir. Ondan gözlerini açmasını ister. Sarla gözlerini açınca rahatlar.

Ah Kalbim 127. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 127. Bölüm Özeti 22 Şubat Fragmanı Sarla Gerçekleri Anlatıyor” üzerine 116 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ya bu adam dan nefret ediyorum ya ne degerliymis şu tanu su var bi an once gerçek ler ortaya çıksa da ahlaksız kadın in hakettigi ni bulsa ama bu sefer de hafizasi

 2. aycan dedi ki:

  selam kizlar nasilsiz benide araniza alirmisiz?abih nasil oluyorda hafizasin kaybediyor

 3. gonul dedi ki:

  hepiniz cox tatlisiz abih neden hafizasini kab ediyor

 4. gonul dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.salam kizlar pragyanin ikizimi var bu konuda bilgi varirmisiniz coc hica edirem

 5. deniz nur dedi ki:

  Merhaba kızlar sizle Günaydın sizler öptüm

 6. NİHAN CAN dedi ki:

  SELAM CANLARİM NASİLSİNİZ??? HEPİNİZİ COOOOOK SEVİYORUM..

  İSABELLAM CANİM NERELERDESİN HEP MUTLU OL CANİM BENİM EE NASİLSİN NELER YAPİYOSUN SENİ OPUYORUM ❤❤❤❤❤

  TUANA CANİM BURDAKİ KİZLAR HEPSİ GUZEL KALPLİ VE BENDE OYLE SENİ TANİDİGİMA MEMNUN OLDUM❤❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.