Ah Kalbim 126. Bölüm Özeti 21 Şubat Fragmanı Sarla Felç

Burak 23 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 126. Bölüm Özeti

Sarla nın kendine gelmesi Tanu ve Nikkil i tedirgin eder. Herkes Sarla nın başındadır ve merak edilen soruya cevap aramaktadır. Sarla konuşmaya çalışır ancak başaramaz. Abhi doktora haber verilmesini ister. Mitali Sarla nın bir şey bilmediğini düşünmektedir. Aliya Raj ı ofisinde ziyaretine gider. Raj bundan sonra kirli işlerinde yanında olmayacağını söyler.

Tanu ile Nikhil buluşurlar. Nikhil Sarla neden ölmedi diye sorarken Tanu bu meseleyi konuşmak istemediğini belirtir. Bu arada Mitali gelir ve onların ne yaptıklarını sorar. Tanu Sarla nın konuşup konuşmadığını merak eder. Mitali konuşamadığını doktor geleceğini söyler. Bir süre sonra doktor gelir ve kötü haberi verir. Sarla felç olmuştur. Dasi bunun ne kadar süreceğini sorar. Doktor belli bir süre veremeyeceğini  fizyoterapist yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sarla sizi duyacak ancak cevap veremeyecek diye sözünü tamamlar. Nikhil şimdi Tanu ile Abhi nin evlenebileceğini düşünür. 

Pragya Sarla nın iyi olması için tanrıya dua ederken Abhi tanrının varlığını kabul etmediğini söyler. Eğer tanrı olsaydı Sarla bu hale gelmezdi diye çıkışır. Prgaya Tanrının yardımı olmadan hiç birşeyin olamayacağını belirtir. Eğer Tanrı yardım etmeseydi Sarla ölmüştü der. Abhi Tanrı Sarla nın iyileşmesini sağlarsa inanacağını söyler. Aksi taktirde Tanrı diye bir şey yok….HAŞA HAŞA HAŞA

Nikhil Tanu nun artık yaşayan bir ölü olduğunu ve Abhi nin artık Tanu ile evleneceğini söyler. Tanu hemen Abhi nin yanına gider ve Sarla ya birlikte bakarak iyileştireceklerini söyler. Abhi bebeğimize başka olumsuzluk yaşatmak istemiyorum der. Tanu mutlu olur Abhi ise Sarla nın ne söyleyeceğini merak etmektedir. Pragya annesine çorba içirmeye çalışırken Abhi içeri gelir ve Sarla yı güldürmeye çalışır. Abhi terapiye başladığını ve onu mutlu ettiğini söyler.

Abhi Sarla ya Pragya dan ayrılıp Tanu ile evleniyim mi diye sorar. Pragya buna kızar. Abhi anne ile oğlunun arasına girmemesini ister. Sarla ne yapacağını düşünürken Abhi eğer kabul ediyorsan gözlerini kapa diye söyler. Sarla gözlerini yumar. Abhi gördün mü annen kabul ediyor diye konuşur. Pragya annesinin yorgun ve hasta olduğunu bu yüzden gözlerini yumduğunu söyler. Abhi üzgün bir şekilde özür dileyerek odadan ayrılır. 

Tanu Sarla nın yanına girer ve onunla dalga geçmeye başlar. Onu korkutacak laflar söyler. Pragya içeri geldiğinde annesinin çok korkmuş olduğunu farkeder. Sarla ise Tanu ve Nikhil in hıyanetini nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Pragya Tanu yu şantajcı olarak tekrar aramayı düşünmektedir. Pragya annesinin halini görünce çok korkar. Abhi ve Purab da içeri girer. Sarla nın durumunu görünce hemen hemşire çağırırlar.

Ah Kalbim 126. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 126. Bölüm Özeti 21 Şubat Fragmanı Sarla Felç” üzerine 9 yorum

 1. deniz nur dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar pragaya abi sevdin söylcik tek abi ona aşkım abi tanu onu âşk körü etimş karsın hiç sevmiyor pargaya onu için seviyorum

 2. Nihan can dedi ki:

  Selam hulyacim iyiyim sen nasilsin evet canim yuruyorum tam iyiledim bende seni opuyorumm

 3. Nihan can dedi ki:

  İyi akwamlar kizlar nereledesiniz hic sesiniz gelmiyooo

 4. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  REYHANCIIM:)
  Nirdesiin:)?:)
  Tatlişim dün akşam ben Abhinin vurulduğu sahneyi kaçırmışım bu gün izledim:)
  Manyak adam SENİ VURACAĞIM dedi silahı Abhiye doğrulttu ya sonra Pragya Abhinin önüne geçti ve Abhi öylece duruyordu Pragya ÇEKİL ÖNÜMDEN demedi ve ben o anda başladım saydırmaya karasının arkasına saklanıyor aptal diye amma sonraa saydırdığıma pişman oldum çünkü silah patladığı anda Pragyayı önünden ittirdi ve kendisi vuruldu:)
  İşte ben bu davranışını çok beğendim :):)

 5. Defne dedi ki:

  Sağol Hülyoşum Allah razı olsun çok zarifsin bilmukabele☺❤
  Bugün evdesin sanırım programın yok haa 😎
  ☘☘☘☘☘☘
  NIHANCIM aynen öyle yeğenler eve geldi mi o evi dip bucak temizlemek gerekiyor:))
  ☘☘☘☘☘☘☘
  ISABELLACİM baban el koysa da bu pislikler bitmezki. Ben dizi sitesi olduğu için önemsemedim herkese bulaştı gitti. Ozellikle daimi olarak benimle uğraşsa yada sosyal medyamla ilgili birşey olsa ben de pabuç birakmam ama fazla ciddiye almıyorum..
  Manyak  deli tukenmiyor ki ulkede bir değil iki değil..
  ☘☘☘☘☘
  REYHANIMM nasılsın nerdesin bacıngile mi gittin yoksa☺

 6. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  HELİNCİİM:)Ben iyim:)
  Sen nasılsın:)?:)
  Sultanı özledin mi diye sordum geçen gün amma cevap gelmez senden:)Yoksa ozlemedin mi:)?:)
  Ben çok özledim hemde çooook özledim amma gelecek ya çok yakında o yüzden mutluyum tabi yine Y.B yayından alınmazsa:):)

 7. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  İSABELLA Tatlişim ben çok iyim:)Sen nasılsın:)?:)
  Evet dün sapık sayfamızı rahatsız etti:/:/
  Göker Bey o pis yorumları kaldırdı biraz geç kaldırdı amma onu da anlaya biliyorum çok yoğun malum bi tek bu sayfaya bakmıyor o yüzden yorumları geç görüyor.
  Evet tatlişim bu sapığa güzel bi ders verilmesi gerekiyor aslında..
  Bu siteye yorum yazan kızlar yani bizler güzel terbiye almış güzel ailelerin kızlarıyız bi sapık gelip bu şekilde rahatsız edemez bizi:/:/:/
  NİHAN CAN sen nasılsın tatlişim İyileştin dimi artık rahat yürüye biliyorsun dimi:)?:)
  Görüşürüz tatlişlerim:)
  Ba Baaayyyy:)

 8. Helin #ilaydacvks#❤ dedi ki:

  ❤❤❤NASILSINIZ AH KALBIM AILESI❤❤❤

  2018 KORE DIZILERI MI BASLAYACAK MI NE

 9. aslı dedi ki:

  Selam kızlar nasılsınız öf ya yeter artık abhı gerçekleri ne zaman öğrenecek sıkıldım artık şu tanu yu elime verecekler varya saçını başını yolacam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.