Ah Kalbim 120. Bölüm Özeti 15 Şubat Fragmanı Abhi Tanu yu Dışarı Atıyor

Burak 19 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Nikhil uzun bir süreden sonra Dadi nin evine gelir. Dadi nerelerde idin görünmüyordun diyerek hatırını sorar. Nikhil Aliya ya üzüldüğünü belirtir. Dadi Aliya için günahlarının cezasını çekiyor der. Nikhil Abhi yi sorar. Mitali Tanu ile yemeğe gittiklerini söyler.

Abhi Sarla nın yanına Tanu ile birlikte gider. Sarla ya  nasılsın diye sorar. Sarla kimsesinin kalmadığını söyler. Abhi Purab ile her zaman yanında olacağız beni oğlun olarak kabul etmeni istiyorum der. Sarla keşke senin gibi bir oğlum olsaydı diye karşılık verir. Abhi Tanu ile evleneceklerini ve ondan bebeğini beklediği için onu yüz üstü bırakamazdım der. Abhi Sarla dan kutsanmak ister. Sarla Pragya benim için bir şey ifade etmiyor o yüzden mutlu o diyerek onu kutsar.

Abhi ve Tanu da eve gelmiştir. Abhi Tanu ile evleneceğini söyler. Abhi Tanu ya param için evleniyor iddiasına karşı bugün yaşadıklarım bunun tam tersi olduğunu göstermiştir diye Pragya ya üstü kapalı cevap verir. Tanu ise Nikhil in orda olduğunu bilmeden Abhi yi sevdiğini ve parası için evlenmediğini söyler. Nikhil öfkelenmiştir. Nikhil Tanu yu yalnız gördüğünde onu kolundan tuttuğu gibi odasına götürür ve içerde ne saçmalıyordun diye kızar. Tanu oyun oynadığını söyler. Nikhil bu oyundan sıkıldığını söyler. Mitali ve Rony de onları dinlemektedirler. Nikhil laf oyunlarıyla işi düzeltmeyi bilir.

Abhi Pragya nın yanına gider ve Tanu nun para düşkünü olmadığını ve yaşadığı olayları anlatır. Pragya kiminle evlenirse evlensin umurunda olmadığını söyler. Abhi iyice sinirlenir ve Tanu paramı sevse de sevmese de bebeği için evleneceğini söyler. Pragya üzülür. Pragya Tanu ya şantaj yapacak birisini bulmk için Purab a danışır. Önce Rony akla gelir ancak onun çok masum bir yüze sahip olduğu düşünülerek vazgeçilir.

Tanu ise Nikhil in sözlerini düşünmektedir. İlerde kendine büyük sorunlar açacağını söyler ve Vijay i kiralık katil olarak tutup öldürtmeyi düşünüyor. Prgaya sonunda Tanu yu kendisi arayarak şantaj yapmaya karar verir. Önce kendi telefonundan arama yapmayı düşünür ancak anlaşılmasın diye başka bir telefon kullanır. Sesini değiştirerek Tanu yu arayan Prgaya Abhi nin beklediği bebek onun değil diyerek Tanu yu korkutur. Prgaya sırrını herkese söyleyeceğim derken Tanu soğuk soğuk terlemeye başlar. 

Tanu aynı zamanda Pragya dan da şüphelenmektedir. Onun odasına girdiğinde Prgaya nın telefonla konuştuğunu görür ve onu suçlar. Tanu Pragya nın elindeki telefonu almaya çalışırken ABhi gelir. Tanu Pragya nın kendisini rahatsız ettiğini söyler. Abhi Tanu nun son aradığı numarayı aramasını ister. Tanu gerek olmadığını steresten dolayı bu şekşlde davrandığını söyler. Pragya Tanu nun bu gece yatamayacağını düşünmektedir. 

Abhi Tanu nun yanın gelir ve ona her şeyi öğrendiğini söyler. Ona Nikhil ile olan fotoğraflarını gösterir. Tanu onunla sadece arkadaş olduklarını söyler. Abhi çocuğun kendisinden olmadığı gerçeğini öğrendiğini söyler. Abhi çok sinirlidir ve onu tuttuğu gibi dışarı atar. Meğersem rüyaymış, Tanu bağırarak uyanır.

Ah Kalbim 120. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 120. Bölüm Özeti 15 Şubat Fragmanı Abhi Tanu yu Dışarı Atıyor” üzerine 11 yorum

 1. Sabna dedi ki:

  Ban bu diziyi cok sevdim ahbi we pragya cok tatlylar

 2. zeynep dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.çok güzeldi

 3. RAMİLE dedi ki:

  Men bu filimi cux beyenirem super yaa superrr tanu ve alyadan nefret ediyurum abhi ve piraqiyani seviyurum cuuux

 4. e2 dedi ki:

  Yine mi ruya

 5. Emine blkc dedi ki:

  Ya arkadaş bunlar hep mi rüya görür, önce heycanlandırıp sevindiriyorlar sonra insanı üzüyorlar yaaaaniiii

 6. nihan can dedi ki:

  HEPİNİZE İYİ UYKULAR KENDİNİZE İYİ BAKİN❤❤❤❤❤TATLİ RUYALAR ❤❤❤KELEBEKLER❤❤❤❤❤AZERİCE SOYLEYİM — GECENİZ XEYRE BACİLAR❤❤❤❤

 7. nihan can dedi ki:

  Haklisin defnecim yaa eylulu bende sevmiyorum yaa hic..Ama ali yakiwikli cocuk hemde karizmatik..

  Evet reyhancim izledim bende yani dizi tam qaz devam Siyah beyaz ask bence bu haftaya damqasini vurdu

 8. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPINIZE HUZURLU RÜYALAR KIZLAR ❤❤❤
  ELAMM ❣❣❣D.

 9. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  Yok SEVDACIM Eylülün doktorluguna lafım yok ben oyunculuğunu sevmiyorum
  INŞALLAH sende doktor olursun ve evet Ali Asaf çok yakışıklı 🙂

  1. sevda dedi ki:

   Defneciiim allah agzindan eşitsin:)inşallah bande doktor olucam conki bu benim en buyuk hayalim.defneciiiim ali asafi ban cooook seviyorum yaaa hele gularkan❤❤❤
   Defneciiiim iyi gecelar tatli ruyalar
   Seni cooook seviyoruuuum❤❤❤

 10. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  He REYHANIMM Ferhat çapkın istiyorsan yaz tabi adının yanına beşik kertigine biz soylemeyiz 😎
  Sahi kertinin ismi ne 😉
  Havalı bir isimse onu yaz 🙂
  REYHANIMM AHIRETLIĞIM ELAMMin dediği gibi Aslı çok bile sustu garibim. Yeter artık hiç suçu olmadığı hâlde başına gelmeyen kalmadı. Zaten çocukken anası ablasını alıp kaçmış babası üzüntüden kansere yakalanıp olmuş aslinda Aslı hepsinden daha yaralı ve acılı ama insan gibi kız iste 🙂
  Iyi geceler Reyhanim ❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir