Ah Kalbim 114. Bölüm Özeti 9 Şubat Fragmanı Bülbül Ağır Yaralı

Burak 14 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Vijay resepsiyonda Pragya yı öldürmek için fırsat kollamaktadır. Aliya ise onun varlığından bile haberi yoktur. Nerede olduğunu düşünmektedir. Dasi Bülbül ve Purab a bakarak onların utangaç olduklarını söylemektedir. Aliya elinde hediye ile gelir ve genç çiftimize mutluluklar diler. Dadi onun samimiyetine inanmamaktadır. Pragya ise onlar evlendikten sonra Aliya nın Purab ı unutacağını söyler.

Vijay Aliya nın arkasında telefonla konuşuyormuş gibi Aliya ile konuşmaktadır. Aliya ya etrafta çok fazla insan olduğuna dikkat çeker ancak panik olmamasını bugün bu işin biteceğini söyler. Aliya çiftlerin yanına gelerek bir sırdan bahsedince herkes buz gibi olur. Aliya onların güzel dans ettiklerini söyleyerek piste çıkmalarını sağlar. Purab ve Bülbül dans ederlerken Abhi de Pragya ile dans ettiğini hayal eder. Onun hayalini Tanu bozar. Tanu kağıtları alıp almadığını sorar. Abhi evet diyor.

Bülbül mutlu bir şekilde etrafta dolaşırken bir adamın Pragya yı öldürmekten bahsettiğini duyuyor. Bülbül oraya vardığında adamı bulamıyor. Abhi ise kağıtları elde etmenin mutluluğuyla Pragya yı dans pistine kaldırıp zaferini kutlamak ister. Onları gören Tanu kıskanır. Diğer aile üyeleri ise mutludur. Danstan sonra Pragya bir şeyler yerken Abhi yanına gelir. Ona takıldıktan sonra uzaklaşır.

Bu arada Vijay meyve suyuna zehir damlatır ve garsondan bunu Pragya ya vermesini ister. Pragya meyve suyunu tam içiyim derken Abhi ona engel olur. Meyve suyu yere dökülür. Yanıi Abhi farkında olmadan Pragya nın hayatını bir kere daha kurtarmıştır. Aliya Vijay den işini tamamlamasını ister. Vijay bir kere başladım mı evel Allah işimi tamamlarım diye güvence verir.

Aliya Vijay in yanına gelerek şu ana kadar bir iş yapmadığına kızar. Vijay Pragya avizenin altına girdiğinde işin biteceğini söyler. Aliya bu planı sevdiğini söyler. Bülbül resepsiyon bittiği halde Pragya ya bir şey olmadığı için mutludur. Durumu Pragya ve Dadi ile paylaşmak ister. Ancak bir karartı görüp peşine düşer. O sırada Aliya da avizenin ipini ateşe vermiştir. Bülbül gördüğü manzara karşısında dehşete düşer.

Hemen ateşi söndürmeye çalışır. Ancak avizenin altında duran Pragya yı düşünerek aşağıya iner. Avize düşerken Bülbül Pragya yı itekler ve kendisi avizenin altında kalır. Normalde avizenin altında kalan birisinin kurtulma şansı yok. Ama Allah tan ümit kesilmez. Hemen hastaneye gidilir. Doktorlar durumun kötü olduğunu ve operasyon yapmaları gerektiğini söylerler. Pragaya resepsiyonun olmasını istemiyordum diye kendini sorumlu tutar.

Ah Kalbim 114. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 114. Bölüm Özeti 9 Şubat Fragmanı Bülbül Ağır Yaralı” üzerine 12 yorum

 1. Helin dedi ki:

  Defnos ablam 🙂 iyim cok sukur sen nasilsin

 2. Helin dedi ki:

  Bu bolumun gelmesini hic hic istemiyordum

  Bulbul neden degisiyor peki bilen var mi 🙁

  🙂
  NaSiLsInIz KiZlAr
  🙂

 3. İSABELLA:-) :-) dedi ki:

  defnecim ve tum kizlar kisura bakmayin yanlis yaziliyor kucuk bi sorun varda

 4. İSABELLA:-) :-) dedi ki:

  dwfnecim ben iyim cnm sen nslsn isallah iyisindir seni opuyorum kendine iyi bak papatya yuzlum

 5. İSABELLA:-) :-) dedi ki:

  semacim iremsunun yuzunu biz bile zor foruyoruz oda onemli bir tasarimin pesinde kosuyor cnm gecen syfya sana cevap tazsim istersen oku cnm kendine iyi bak seni opuyorum cnm

 6. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  TÜM AH KALBİM AILESI MERHABALAR SEVGİ VE SELÂMLARIMI ARZ EDİYORUM SİZLERE ❤❤
  ⚘Hülyoşum ⚘Reyhanim
  ⚘Nihan Can ⚘Isabella
  Iremsu⚘Esra⚘Naz⚘Sevda
  Helin⚘ Sema⚘Aide
  Hepinizi öpüyorum..
  Nihancim gözün aydın
  ☘☘☘☘☘☘
  Başlıycam dramınıza yaa bu nedir böyle haa 🙁 ☹

  1. Anonim dedi ki:

   Slm kızlar gününüz nasıl geçti ve geçiyor millet birazda kendinden bahsetsin ya pragya abhi bülbül purap diye harap ettik :-))

   1. Esra dedi ki:

    Ismimi yaz ana kadar gitti

 7. Ebru dedi ki:

  Uff aman ya çok sıkıldım bitsede şu diziden kurtulsak

 8. Nurdan dedi ki:

  Ammada uzattılar haa artık diziyi izlemek istemiyorun yahuu bu nedir

 9. Sema ❤️❤️⭐⭐♥️♥️ dedi ki:

  İremsu nerde oda yazmaz oldu selam söyle cnm

 10. Sema ❤️❤️⭐⭐♥️♥️ dedi ki:

  İlk yorum benden… Ben iyiyim isabellacım sen nasılsın??? İYİSİNİZDİR İNŞALLAH… Allaha emanet ol cnm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.