Ah Kalbim 113. Bölüm Özeti 8 Şubat Fragmanı Aliya Vijay İle Anlaşır

Burak 13 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi Bülbül ve Purab ın sorumluluğunu üstlendiği için büyük bir resepsiyon düzenleyeceğini söyler. Bunun için Pragya dan para ister. Pragya vermeyeceğini söyler. Abhi para vermemesi halinde açlık grevine gideceğini söyler. Tanu dahil herkes bu fikre onay verir. Dadi Abhi nin çok inatçı biri olduğunu ve dediğini yapacağını söyler. Pragya dan kabul etmesini ister.

Bu arada Aliya ve Vijay buluşurlar. Aliya Pragya yı öldürmesini ve sonra da yakmasını ister. Vijay bunun için istediği parayı 2 katına çıkarır. Aliya Pragya öldükten sonra parasını alacağını ancak Raj ve Tanu nun haberi olmamasını ister. Vijay Pragya yı öldüreceğini ve insanların bunun bir kaza olduğunu düşünerek kimseyi suçlayamayacak der. 

Abhi Pragya nın taş kalpli olmasından ve kardeşinin düğününde bile para harcamak istememesini Pragya nın oyuncak bebeğine anlatırken öfkesini hafifletmektedir. O sırada Pragya gelir ve resepsiyon için para vereceğini söyler. Abhi beni anlayacağını biliyordum diyerek onu salona çıkarır ve açlık grevinin sona erdiğini duyurur. Mitali ve Taji yiyecek ayarlamaya başlarlar. Aliya Pragya ya ajitasyon yaparak dikkat çekmemeye çalışır.

Abhi resepsiyon için elbise almaya alı veriş merkezine gitmektedirler. Pragya Bulbul’a ve Purab’a resepsiyonu için ucuz kıyafetler almasını ister. Abhi ne gerek var canım elbisye diye dalga geçerken Bülbül ucuz elbiseler giyemeyeceğini söyler. Pragya 1 saat içinde alış verişlerini bitirmelerini ister. Onlar giderken Abhi Vijay i görür ve onu takibe başlar. Onun birisi ile konuştuğunu görür.

İyice yaklaştığında Aliya yı görür. Abhi ile Vijay göz göze gelir. Aliya onun kaçmasını ister. Abhi peşinden giderken onu yakalar. Vijay onu iteklediğinde yere düşen Abhi nin kaşı açılır. Aliya da yanına gelmiştir. Abhi yi yerden kaldırır. Doktora gitmeyi teklif eder. Abhi o adamla ne işin vardı diye sorar. Aliya sana bir suç attığı için arkasında kimlerin olduğunu öğrenmek istedim o yüzden konuşturmaya çalışıyordum der. Abhi kardeşine inanmıştır. 

Abhi o şekilde Pragyaların yanına gider. Pragya başı yarılan Abhi yi görünce panikler. Satıcı kız ilk yardım malzemesi getirerek onu tedavi eder. Rock Star olduğu için selfie çekmeye başlar. Pragya kıskanır ve kızdan malzemeleri alarak kendisi pansuman yapar. Bülbül ve Purab tan daha hızlı olmalarını ister. Abhi sen ya kahramansın ya da vampirsin diye takılır. Bu arada Bülbül ve Purab akşam 9 da terasta buluşma sözü verirler. Aliya bunu duyar.

Ah Kalbim 113. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 113. Bölüm Özeti 8 Şubat Fragmanı Aliya Vijay İle Anlaşır” üzerine 7 yorum

 1. VUSAL dedi ki:

  BULBUL BOMBA SEYDI ONU QEWENG ARXADAN/QABAQDAN SIKMEK OLAR.

 2. T/A/L/E/H dedi ki:

  heqiqeten sok oldum

 3. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  REYHANIMM Ferhatın konuşmasına hastayım ya 🙂
  Hayallerini mi yıktık kızım diyor ya ben bitiyorum ben sert erkeğim benim
  Yemin ederim gerçekte böyle biri olsa kaçırırdım ben haa napar neder aşık ederdim kendime kimselere vermezdim 😉
  Sanada iyi geceler Reyhanim ❤
  ☘☘☘☘
  E❤D

 4. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  Yahu şu Aliyayi erkekler hamamina kilitleyin gerisini akışına bırakın
  Erkek delisi manyak karı herkesi bıktırdı 😡

  1. Arnav❤ reyhan dedi ki:

   DEFNECİM aylayı hamama kilitlesekte yine durmaz bu karı düşman başına

   DEFNOŞ ferhat sana iyi geliyor demeki vala bana da çok iyi geliyor:))))
   Hele o konuşma tarzı beni benden alıyor
   Herkese iyi geceler tatli tuyalar benden bukadar yarin çok işim var yazmiyabilirim iki gün falan sizileri çok seviyorum ALLAH rahatlık versin

   ELOŞUM KANKİM canım içi seni çok seviyorum parlayan yıldızım
   EL❤RE

 5. Naz:)..... dedi ki:

  İyi akşamlar kızlar neyapıyorsunuz kızlar bu arda ben birşey merak ediyorum tanun yüzün kim ortaya çıkartıyo tatlım

 6. Sema ❤️❤️⭐⭐♥️♥️ dedi ki:

  İlk yorum benden … HAYIRLI geceler canım arkadaşlarım tatlı rüyalar…. NASILSINIZ??.? Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim…. Ben iyiyim… Sizlerde iyisinizdir inşallah… CANIM arkadaşlarım allaha emanet olun tatlı rüyalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.