Ah Kalbim 111. Bölüm Özeti 6 Şubat Fragmanı Pragya da Abhi ye Yaklaşıyor

Ah Kalbim dizisinde Abhi nin Pragya yı öldürmeye teşebbüs edeceğine kimse inanmamıştır. Pragya yeni staretejileri gereği Abhi ye yaklaşmaya çalışacaktır. Vijay üçlü çeteyi telefonla arayarak fabrikanın oraya gelmelerini ve hayati bir bilgi paylaşacağını söyler. Çete üyeleri onunla buluşmak için giderler. Vijay Pragya ya birinin yardım ettiğini ve bunun aile bireylerinden birisi olduğunu söyler.

Vijay bu bilgiyi öğrenmek isterlerse kendisine ödeme yapmak zorunda olduklarını söyler. Tanu aç gözlü olduğunu söyleyince Vijay ben profesyonelim diye cevap verir. Raj görüşmenin ardından birlikte görünmelerinin iyi olmayacağını söyler. Çete üyeleri dağılırken Nikhil gelir. Tanu onu görünce tedirgin olur. Aliya Tanu ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Nikhil ona dondurma ısmarlayacağımı söyleyerek Aliya yı gönderir.

Abhi Pragya nın işaretimi alması gerektiğini ve şimdiden sonra hislerini itiraf etmeyeceğini düşünür. Ancak son defa fırsat vermeye karar verir. Pragya odasına gelir. Pragya da şimdi flört nasıl yapılırmış diye içinden geçirmektedir. Abhi ise ağırlık çalışmaktadır. Pragya dışarı çıkarken Abhi ağırlıkları yere atarak numaradan bağırmaya başlar. Pragya yardımına koşar. Abhi önce kalbim kırıldı sonra ayaklarım diye espri yapar. Pragya onu kanepenin üstüne atar. Pragya daha önce kimsenin beni öpmesine izin vermedim ama şimdi ben seni öpecem diye Abhi ye yaklaşmaya çalışır.

Abhi ne olduğunu anlayamadan hızla yataktan kalkar. Abhi su içmeye gideceğini söyler. Pragya hemen dönmesini ister. Abhi yolda Tanu ile çarpışır ve ateşinin olup olmadığını sorar. Tanu olmadığını söyler. Tanu fırsattan istifade bebeği ve evliliği hakkında konuşmaya çalışır. Abhi, evlilik tarihinin son kullanma süresinin dolmuş gibi olduğunu söylüyor. Odamda bir deprem var diyor. Tanu evrakları ve imzaları düşünerek Abhi yi Pragya nın yanına yolluyor.

Abhi Pragya nın yanına geldiğinde sana ne oldu böyle neden bana yaklaştın diye sorar. Pragya şimdi sevgimize inandığını ve mesafelerin kalkması gerektiğini anlatır. İkilimiz birbirlerine iyice yaklaşırlar. Duygusal anların yaşanmasının ardından Pargya Abhi ye geç olduğunu ve uyumasını ister. Pragya uyurken Abhi nin aklına evraklar gelir. Abhi evraklara imza atmak istemeyen Pragya nıın parmak izini alarak bu işi bitireceğini düşünür.Bunun için Pragya nın yatağına gider. Onun ellerini tutar ve baş parmağını avucuna değdirir. Böylelikle parmak izi alabileceğini düşünür.

Bu sırada Pragya da uyanır. Abhi de uyuma numarası yapar. Ancak Pragya nın elleri Abhi nin ellerindedir. Pragya da uykulu uykulu Abhi yi sevme numarası yapar. Derken Abhi ve Pragya birbirlerine sarılır. Abhi Pragya yı yanağından öper. Pragya hemen ayağa kalkar. Çok fazla ileri gittiklerini düşünür.

Ah Kalbim 111. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 111. Bölüm Özeti 6 Şubat Fragmanı Pragya da Abhi ye Yaklaşıyor (6 Yorum)

  1. Abhi ne zaman gerçeği öğrenecek ve tanuyla evlenecek mi
    Gerçekten çok merak ediyorum bilen söyleyebilir mi lütfen

  2. Allahım yanaktan öpmeyi ileri gittik diyorlar siz bizim dizilere bi bakın da ileri gitmek nasıl oluyomus abhi ve pragya neyse dördüncü yorum da ben ‘den iyi akşamlar canlar

  3. 2.yorum benden

    Okul nedeniyle pek vaktim olmuyor ama bugun insallah bol bol girmeye calisacam

    🙂 NaSiLsInIz 🙂