Ah Kalbim 109. Bölüm Özeti ve Fragmanı Abhi Vijay’a Çarpar

Ah Kalbim dizisinde Nikhil Sonari ismindeki bir kızı arkadaşım diye tanıtarak Pargya nın oyununu bozmuştu. Purab ve Bülbül gittikleri kafede Tanu ve Nikhil i görünce şaşırırlar. Onları suçlamaya başladıkları sırada Aliya gelip onlarla Sonari nin tanışacağını ancak buranın havasının bozulduğunu bahane ederek onları kafeden götürür.

Purab Bülbül için alacağı hediyeye bakarken Nikhil i görür. Peşinden takibe başladığı sırada önce polisi aramayı düşünür. Sonra Pragya yı arar. Pragya onu gözden kaçırma diye tembih eder. Pragya Purab ın yanına geldiğinde Bülbül de gelmiştir. Nikhil i birlikte takip ederken Nikh,l gözden kaçar. Pragaya Abhi ile iş için buluşmaya gideceğini hatırlatan mesajı alınca oradan ayrılır.

Yapımcılarla bir pujada bir araya gelirler. Misafirler Abhi ve Pragya nın dans etmesini isterler. Purab da o dans ederken Vijay ın ortaya çıkacağını söyleyince Pragya Abhi nin elinden tuatarak dansa çıkarır. Dans edilirken Vijay ortaya çıkar. Purab ve Bülbül onu takibe başlarlar. Pragya da onları görünce Abhi yi dans pistinde ortada bırakarak takibe gider. Abhi arabanın yanında olduğunu telefonda bildirir. Pragya eve gitmesini söyler. Abhi eve giderken önüne çıkan adama çarpar. Adam 2 80 uzanır. Bu adam Vijay in ta kendisidir.

Abhi adamı alarak hastaneye götürür. Sonra da eve getirir. Abhi evdekilere olayı anlatırken Pragya odaya giderek adam hakkında doktordan bilgi alır. Adamı görmek için baktığında kendisini öldürmeye çalışan Vijay olduğunu anlar. Hemen Purab ve Bülbül ü arar. Onlara aradıkları kişinin burada olduğunu söyler. Pragya adamın uyanmasını bekleyeceklerini söyler. 

Abhi gitar çalarken sevgimi nasıl inandırabilirim diye Pargya ya sorar. Pragya kahve getirene kadar duygularını şarkıyla ifade etmesini ister. Abhi çok zekice olduğunu düşünür. Aaliya ve Tanu, Robin’e su vermelerini ister. Hemşireyi ve neden buraya geldiğini merak ediyorlar. Mitali, Abhi’nin kaza yaptığı ve Pragya’nın o kişiye özel muamele gösterdiğini söyler. Aliya ve Tanu odaya girmek isterler. Ancak Robin onları durdurur. Pragya nın emri gereği kimseyi alamayacağını söyler.

Raj durumu öğrenince bir şeyler bahane ederek odaya girmeyi başarır. Dışarı çıktığında Aliya ve Tanu ya hapse girmeye hazırlanın der. Tanu ve Aliya gerginleşirler. Abhi Pragya dan evrakalrı imzalamasını ister. Pragya ise onları sahte imza atacağını düşünür. Sonunda evrakları imzalar. Abhi sevinçten Pragya yı öper. Sonrasında Tanu ile karşılaşan Abhi çok mutludur. Tanu imzalanan kağıtları ister. Pragya nın 5 kucaklama ve 3 öpücük karşılığında anlaşmaya imza attığını söyler. Abhi nin sözleşmeyi okumadan imza attırdığını belirtir.

Abhi ye kaza yaptığı adamın kim olduğunu sorar. Tanu evde 2 hemşire varken Pragya nın neden onunla ilgilendiğini söyler. Çünkü kaza yapan adam Pragya nın daha önce tanıdığı ve ilgilendiği bir adam. Abhi Pragya yı elinde ilk yardım malzemesi ile gördüğünde neden hemşire varken sen ilgileniyorsun adamla diye sorar. Pragya seni ilgilendirmez diyerek karşılık verir. Abhi Pragya nın elinden tutarak onu sorgulamaya başlar. Onları izleyen Tanu, Aliya ve Raj mutlu olurlar.

Bu arada Rony Vijay ın olduğu yere kimseyi almamaktadır. Bunun için önce ona ilaçlı su içirirler. Sonra içeri girerek Vijay ı halıya sararlar. Pragya bir ses duyarak odaya doğru gelir. Rony ortalıkta olmayınca bir şeyler olduğunu düşünür.

Ah Kalbim 109. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 109. Bölüm Özeti ve Fragmanı Abhi Vijay’a Çarpar (69 Yorum)

 1. REYHANCIIM canımcıım Hoşgeldin:)Bu arada 110.bolüm sayfa açıldı yoksa sende çıkmıyor mu tatlişim:)

 2. DEFNOŞ ELOŞUM Siz izliyormusunuz ayy çok acıklı bir bölüm ya kıyamama ferhatıma nasılda kahar olyur kardeşi için içim yandı kızlar ya:(((

 3. Slm canlarim nasılsınız kankalarım iyisiniz İNŞALLAH
  HÜLYACİM bende saat altı buçukta çıkıyorum işten tabi bazen dokuza kadarda sürüyor ama ben bugün dokuzu beklemedim çünkü siyah beyaz aşkı izlicem o yüzden erken geldim bugün yemek yaptim anca şimdi uturdum çok yorgunum sen neler yaptin

 4. İREMSUU:):)Ohh iyi iyi gezsinler bakalım:):):)
  Amma sonra Aşk böcüğü sana da bi yemek ısmarlar artık o kadar upraşmışsın barıştırmaya:):):):)
  ELACIIM:)
  DEFNECİİM:)
  Şuan O SES TÜRKİYE izliyorum sonrada manyak Abhiyi ve saftrik Pragyayı izleyeceğim tabi tahammül edebilirsem çünkü faragmanda izlediğim kadarıyla baya sinir bozucu sahneler var yine:):):)Bakaciiim bakalıım:)

 5. evet hulyacim cok rahatladik barirmalarina bende baristirma plani yapmaktan kurtuldum 5gun sonunda af etti sonunda simdide gezmelerde aciyi ceken biz gezen o…ne yapalim kardesiz bu gunler icin variz….

 6. ❤️❤️❤️DEFNEMMM RUH İKİZİM❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️KELEBEGİM AHİRRETLİGİM ❤️❤️❤️
  BERABER İZLERİZ
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  ALLAH’A EMANET OL ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

 7. HÜLYAM AŞKİTOŞKOM
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİMSİN DEDİGİ GİBİ
  ARALARINDA NE OLURSA OLSUN
  BEN YORUMCUYUM
  BENDE PEK ANLAMADIM
  ..
  SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  BUGÜN EVE ERKEN GELDİM ŞİMDİ
  SBA DİZİSİNİ BEKLİYORUM
  SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM

  İSABELLA CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

 8. Evet Hülyoşum orada çalıyordu iyi bildin ama nezih mekanlarda da çalıyor ben çok beğeniyorum 🙂 bugün dizin var mi?
  Öpüyorum seni Hülyoşum ❤❤
  ☘☘☘☘☘☘
  NIHAN CAN sağol kuzum nasıl oldun❤
  ☘☘☘☘☘☘
  IREMSUCUM annene sevgilerimizi ilet. Öpüyorum seni canim❤
  ☘☘☘☘
  KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPINIZE ASFERI IZLEYIP YATICAM. ALLAHA EMANET OLUN ❣

 9. Kizlar hepinizi opuyorum kusken gezemedik eglenmedik ogunlerin acisini cikarmaya gidiyoruz tabi alisverissizde olmaz kendinize iyi bakin evet hulyacim 5 gun surundurdum odeliligi yapmasaydi afetmezdim bay

 10. DEFNOŞUM evet canımcıım siteler arası rekabet olur tabi amma hakaret olamaz:/
  Benim yanımda öyle Bi hakaret yapılsa bende dayanamazdım müdahale ederdim kesin :/:/
  İREMSU Tatlişim ben çok iyim :)Sen nasılsın tatliş ponçik:)?:)
  İsabella Aşk böcüğünü af etti hepimiz rahatladık dimi:):):):):):)
  Amma baya süründürdü çocukçağızı:):):)

 11. DEFNOŞUUM tatlişim biliyorum o şarkıyı bu Hayat şarkısı dizisinin şarkısı dimi:):)
  Yalnız o dizideki Hülya tam bi kaçıktı bildiğin manyak kadın :):):)
  Ayyy amma Kerim çok yakışıklıydı dimii:)?:)))))

 12. Hülyoşum kimsenin kimseyi taklit ettiği yok o olaylar sandığın gibi değil. Ayrıca rekabet her kurumda olur. Bu ayıp değil 😉
  Sen boşver bunları ya bizler yorumcuyuz. Nasıl geçti günün ben çok yoruldum 😉
  AsFer yorgunlugumu alır inşaallah 🙂

 13. merhaba kizlar hulyos nihan defne ela sema aytac tatlim mavi deniz vedigerleri nslsnz bugun ben cok iyiyim sonunda ikizimi baristirdim nihancim sen nslsn ayagin nsl.. annem sizlerin yorumlarini okuyor ve hepinizi arkadasliklarimizdan dolayi taktir ediyor.

 14. Bir hülya kurdum olur mu olur
  Bir de bakarsın bu adam aşık olur? 🙂
  Hülyoşum sen bu şarkıyı biliyor musun? Çok hoş bir şarkı dinlemediysen dinle mutlaka
  ☘☘☘☘☘
  HÜLYOŞUM bebeğim siteler arası bir rekabet var ve hiç hoş olmayan gerginlikler yaşanmış. Ben yorumları öğleyin molada okuyabildim. Ben iki siteye de yazan tarafsız bir yorumcuyum. Ne bu siteye gölge düşürülmesine izin veririm; ne de diğer sitenin küçümsenip asagilanmasina izin veririm. Herkesin vizyonu ve takipçisi apayri. Ve evet Hülyoşum hakaret görürsem müdahale ederim..
  “HAKARETE MÜDAANA GÖSTERMEM ” Bizler Adalet Bekçisi değiliz kim haklı kim haksız ben bilmem. Lakin saygisizliklara da göz yummam. Ne oluyoruz canım böyle 🙁

 15. MERABA NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  HÜLYAM AŞKİTOŞKOM BENDE PEK ANLAMADIM
  ANOMİN KİM
  ZARAMA KANKAMA KİM NE DEMİŞ
  BEN MESAJLARA BAKTIM PEK BİRŞEY ANLAMADIM

  • ELACIIM Canım arkadaşım Hoşgeldin:)Valla geldiğine çok sevindim tatlişim:):)
   Evet Canımcıım biraz karışık amma yanlış anlamadıysam bizim siteyi taklit eden bi site varmış işte o site hakaret ediyormuş:/
   Allahlarından bulsunlar ne diyeyim..
   Sen nasılsın Elacıım günün nasıl geçti:)?:)
   Seni öpüyorum canımın içi:)
   Sonra görüşürüz yine:)
   Ba Baaayyy:)

 16. REYHANCIIM:)
  Tatlişim ben bu akşam işten biraz erken çıktım şuan eve gidiyorum:)Sen napıyosun sen saat kaçta çıkıyorsun işten:)?:)
  Çıkınca hemen yaz özledim seni:):)
  DEFNOŞUM sen çıktın mı işten:)?:)
  Hadi sende gel artık bekliyorum seni canımcıım:)
  ZEYNOCUUM canım arkadaşım nerelere kayboldun kıızz:)?:):)

 17. Sanırım ZARA’da o sitede iftiraya uğramış BURADAN KENDİSİNE GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM..Bizim ZARA ile pek yıldızlarımız barışık değildir amma iftiraya uğramanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim ben o yüzden onu çok iyi anlaya biliyorum şuan tekrar Geçmiş olsun..

  • Nihan Can tatlişim benim de tam bilgim yok amma istersen Kördüğüm sayfasına bi bak canımcıım:)

 18. Evet canim bir birinizi kirmayin bi daha boyle delice weyler yapmayin.Seni cok cok seviyom ben isabelim kendine mukayet ol.

 19. Tatliş kankilerim ikinci şok öğrendiğim bir şey beni çok üzdü:/
  ANONİM yazmış ki diğer sitenin sahipleri dizi bilgi sitesine ve sahiplerine hakaret etmişler ve tabi o da haklı olarak sitemizi ve sahiplerini savunmak için yorum yazmış,ben açıkçası taktir ettim ben de olsaydım aynı şeyi yapardım amma yalnız Anonim DEFNOŞUMU yanlış anlamış,sanırım hakaret edildiğinde o sitede Defnoşum da var mış yanlış anlamadıysam ve Anonim Defnoşuma NEDEN HAKARETLERE MÜDAHALE ETMEDİN gibi birşeyler söylemiş..
  Ben buradan Anonime diyorum ki DEFNOŞUM HAKARET İÇEREN YORUMLARI GÖRMEDİM DİYORSA GÖRMEMİİŞTİR YOKSA KESİN MÜDAHALE EDERDİ ÇÜNKÜ O HER ZAMAN O TARZ YORUMLARA MÜDAHALE ETMİŞTİR VE HAKSIZLIĞA VE HAKARETE UĞRAYANLARI KORUMUŞTUR..
  Evet bunu söylemek istedim sadece ve tabi hakaret edenleri BENDE KINIYORUM:/:/

 20. Tatliş arkadaşlarım az önce Kördüğüm sayfasına girdim ben şok şok oldum:(
  Birincisi SEDEFÇİİM artık yazmayacakmış buna çok üzüldüm:(O çok tatliş ve güzel kalpli bi kız:)
  Bu sayfaya çok sık yazmıyordu arasıra yazıyordu amma yazdığı zaman sayfayı renklendiriyordu:)
  İnşallah en kısa zamanda geri döner:)
  SEDEFÇİİM NE SORUNUN VARSA İNŞALLAH RABBİM YARDIMCIN OLSUN:)ÖPÜYORUM SENİ GÜZEL YANAKLARINDAN GÜZEL KALPLİ TATLİŞ KIZ:):)
  ALLAHA EMANET OL:)

 21. nihanim cnm biliyo baska turlu af etmem boyle yapti o benim icin olumu goze aldi ben daha ne isterim ama ben dusecektim o topuklularla cnm biraz iyi olmana sevindim bitanem.

 22. Ayagim dunkunden daha iyi canim.bende seni cok seviyorum kelebeyim kendine iyi bak opuyom seni

 23. Ah kuzum iyiki bariwtiniz!!! Deli cocuk ya hic yapilirmu oyle weyler soyle bidaha yapmasin ya kazayla duwu verseydi nolurdu??Allah korusun
  Soyle onu seni bu kadar incitecek kizdiracak biwey yapmasin bi daha tamammi bitanem

 24. nihanim seni cok seviyorum kendine iyi bak cnm ayagin agriyomu.aysecim aramiza gelebilirsin tabiki cnm HOSGELDIN…!

 25. nihanim ben in diyorum inmiyor bende cikip af edince öyle bi sarildi ki kemiklerim kirildi sanki ama anladimki beni cok seviyor bende onu ogun balonlari kabul etmedim bugunde ismimizi yazip hepsini ucurduk nihanim o korkudan ellerim hala titriyor cnm….

 26. ay nihanim bu sabah cok korktum ben arkadasimla goruntulu konusuyodum oda nihan izmirde o iremsu iceri gidi efe catida dedi kosdum disari cikmiş catiya beni affet dio ilk bas affetmedim sonra bende catiya gittim affettimi soyledim….»»

 27. Selam kizlar bugun gunlerden ferhatin gunu yani Siyah beyaz ask !!!! bakalim??? İsabela haric kimse sormamiw beni ama ben sorucam isabelim hulya defne deniz aytac sevda ulker tatlim a.t ayta ve diyerleri nasilsiniz iyisinizdir inwaAllah..
  Noldu isabelim neden korktun bebeyim ???
  Ayrica bariwdiginiz icin cok sevindim gozunuz aydin.

 28. Tatliş arkadaşlarım neredesiniz yaaa:)?:(:):)
  Pazartesi sendromundan çıkamadınız mı canımcımlaar:)?:):)

 29. NIHANIM nasilsin cnm bugun oyle bir sey yaptiki affettim ama bugun cok mutluyum cnm yazamadim bu sabahim korku ve mutlulukla gecti cnm

 30. SELAAAMM:):)
  Herkes nasıllar bakiim:)?:)
  Ben çok iyim kahve molasındayım arkadaşlarımla birlikte Jasmin ve Tuana çılgın Sultan hayranları:):)
  Sultan geliyor diye yine coşmaya başladılar:):):)
  Amma Tuana için biraz zor çünkü çok kıskanç bi nişanlısı var Sultanı öğrenirse nolur hiç bilmiyorum:):):)
  Bence Tuanacıım Sultanı unutmalı:):):)
  Görüşürüz tatliş arkadaşlarım:)Ba Baaayyyy:)

 31. Merhaba ablalarım baktım ki aranızda çok iyi bir bağ var.Benide aranıza alır mısınız?

  • AYŞECİİM Hoşgeldin:)
   Mutluluk duyarız aramıza katılmandan:)
   Sevgilerimi sunuyorum sana:)
   Ba Baaayyy:)

 32. ⛇Bugün Siyah Beyaz Aşk AsFer Günü ☃
  ❤❤❤❤❤
  SABAH ŞERİFERINIZ HAYIRLI OLSUN. GÜNÜNÜZ BEREKETLİ GEÇSİN HAYIRLI INSANLARLA KARŞILAŞIN.
  ÖPÜYORUM SIZLERI☘❤❣☉
  ELAM ❤❤❤❤❤❤❣DEFNE

 33. Hayırlı sabahlar günaydın canım arkadaşlarım nasılsınız???? GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN ALLAHA EMANET OLUN

 34. gunaydinlarrr ❤❤❤❤❤❤ hayırlı gunlerrrrrr boooolll boolll gulumsemeler❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ nasilsiniz canlarim iyisiniz inşallah ❤❤❤❤❤❤❤ ben iyiyim soran sormayan her kese tesekkur ederim ❤❤❤❤❤❤❤❤ gününüz güzel neseniz boooolll olsun tatlislarim

 35. Hülyacımm Reyhancımm ve tüm hatun kişilerimm herkesee hayırlı sabahlarrrr ☀️☀️☀️☀️

  • Sana da HAYIRLI SABAHLAR canımcıım NURDANCIIM:)
   Kendine çok iyi bak öpüyorum seni tatliş yanaklarından:):)
   Hoşçakaal:)Gorüşürüuz:)

 36. ❤️❤️❤️❤️Sarı şekerimmm ❤️❤️❤️Günaydınn günaydınnn günaydınnnnn ☀️☀️☀️nasılsın ablamm ☺️☺️☺️

 37. REYHANCIIM Canımcıım beniim:)Dün gece bana İyi Geceler dilemişsin erken yattığım için görmemişim:) ben de sana İYİ GÜNLER İYİ ÇALIŞMALAR HAYIRLI İŞLER diliyorum canım arkadaşım:)
  Öpüyorum seni güzel yanaklarından:)
  Ba Baaayyyss:):)

  • HÜLYACİM canım arkadaşım
   Günaydın SANADA iyi günler iyi çalışmalar güzel yankalarında öpüyorum akşam gürüşürüz

   • GÖRÜŞÜRUZ güzeller güzeli canım arkadaşım *♡*Reyhancıım*♡*:)
    Zeynocuum nerelerde acaba:)?:)
    Seninle buluştu gorüştü BENİ UNUTTU:):):):)

 38. Tatliş arkadaşlarım hepinize kocamaaan
  GÜNAYDIIIIINNN diyorum:):)
  Güzel bir pazartesi ve güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum:)
  Allaha emanet olun:)
  HOŞÇAKALIIINNN:):)

  • sanada gunaydin canim benim hulya ablam allaha emanet ol

 39. herkese gunaydin mavisim denizim sanada gunaydin cicim nasilsin insallah iyisindir opuyorum seni kizlar ben okula gidiyorum allaha emanet olun

 40. cikolatali pastam hadi uyaniginda bizim sayfaya gecersin olurmu canim

 41. ☺ defne ablam ☺☺☺ ☺☺☺☺ hulya ablam ☺☺☺☺ ☺☺☺ begum canim kankam I love youuu))) ☺☺☺☺☺ NURDAN ABLAM NURUM SEKERIM BALIM CANIM ABLAM ☺☺☺☺ ☺☺☺ TATLIM A♥T CANIM ☺☺☺ ☺☺☺☺ NIHAN CANim ☺☺☺ ☺☺☺☺☺☺ DENIZ KENTLI ABLAM GULUM ☺☺☺ ☺☺☺ EZGI ☺☺☺ ☺☺☺ MELEK ☺☺☺☺ ☺☺☺☺ CANAN ☺☺☺☺ ☺☺☺ LEYLA ☺☺ ☺☺☺☺☺☺☺ MERSIN GUZELI canim ablamm ☺☺☺ ☺☺☺ insallah unutduklarim yoktur varsada sizler beni hatirlayin vee butun kalbi temiz anonimler sizlerede gunaydinnn

  • DENİZCİİM***:)
   Öpüyorum seni o güzel yanaklarından hemde koskocamaaan:):)
   Şirinem beniimmm:):)
   Ba Baaayyyy:)

 42. herkese kicamann gunaydinnnnn canimcilar kusura bakmayin dun yazamadim cok yorgunudum erken uyudum bakiyim sizler nassiniz ciceklerim benim bu gun de erken kalkim burada saat 5 40 her yer karanlik beni soranlar sormayanlar ben iyyim sizler nassiniz ciceklerim hepinizi opuyorum allaha emanet olun bye bye

 43. Ay yinemi elim deydi gitdi.Uf ya kizlar anonim yine benim.Canim bana ne kadar tatlis sozler yazmissin.Opuyorum seni ablam.
  DEFNEM canim hos geldin.Nasil tatilin nasil gitdi.Iyi yapdin canim.Bir az basin rahatlasin.Bende seni kizlardan soruyodum.Nerde benim Defnem.Opuyorum seni.Kendine iyi bak.
  Ela ablam sag ol canim bende iyim.Her sey yolunda.Canim ablam sende isler nasil.Opuyorum ablam seni.Gorusuruz.
  Hepinizi opuyorum.Hoscakalin♥

  • TATLİŞİMM:) Teşekkür ederim:):)
   Öpüyorum seni güzel yanaklarından hemde kocamaaan:):)
   Sevecen Tatlişim beniimm:)
   Ba Baayyy:)

 44. Merhabalar AH KALBIMIN guzel kizlari.Nasilsiniz.
  Hulyam tesekkurlere gore sag ol canim.Ne demek sen bundanda guzel sozlere layiksin.Opuyorum seni canim.Gorusuruz.
  Denizim iyim xanim benim.Tamam canim ben simdi yorumumu yazib oraya giricem.Canim bana n

 45. İyi akwamlar isabelim denizim semam defnem sevdam hulyam aytacim Elacim v b nasilsiniz iyi olun hep…
  İsabelim ne yaptin nasilsin bariwdinmi şu aşık cocukla ??Sana katiliyorum melek gercekdende cok uzadi resmen fenalik geldi banada pilan pilan bawqada biwey yok:(

  • NİHAN CAN:)
   Teşekkür ederim tatlişim ben çok iyim:)
   Sen nasılsın canımcıım:)?:)
   Allahtan iyilik diliyorum senin için:)
   Allaha emanet ol:)
   Öpüyorum seni koskocamaan:)
   Ba Baaayyy:):)

 46. Salihamm geçmiş olsunn inşaAllah tez zamanda iyileşirsinn evin temeli direğiyiz biz. Biz olmasak herkes mahvolurr ☺️☺️☺️☺️

 47. Aaa ilk yorum benden

  Ya Allah rızası için yetereeeeeeeeeeeeeeeeeeeer artık bune ya bunların pilanları ne zaman biticek valla fıregmanı bile okurken içime fenalık geldi izlerken düşünemiyorum sıf sinir bozucu

  Eee kızlar nasılsınız bakalım iyisindir inşallah Allah emanet olun göruşuruz Allaha rahatlık versin