Ah Kalbim 108. Bölüm Özeti ve Fragmanı Nikhil Herkesi Kandırıyor

Burak 10 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Aliya ve Nikhil in biribirine uygun olduğuna karar verilir. Abhi kız kardeşini ikna etmek için onunla konuşur. Aliya topu Nikhil e atar. Aliya Nikhil in kesinlikle evlenmeyeceğini düşünerek bunu söylemiştir. Abhi Nikhil in de fikrini öğrenmek için yemek vermek için hazırlıklar yapılmasını ister. Yemeğe herkesin katılması için aramalar yapar. Yemeğe Nikhil de gelecektir.

Bülbül ve Purab Nikhil in Aliya için son derece uygun bir eş olacağını söylerler. Nikhil gelir ve Abhi onu sarılarak karşılar. Raj bu samimiyetin nerden geldiğini düşünür. Nikhil Aliya nın mesajını alır ve okur. Abhi ailemizi tanıyorsun ve biliyorsun biz kızımız için iyi bir eş arıyoruz der. Dadi de kızımız için en iyi aday seni görüyoruz diye konuşur. Dadi şimdi soruyorum Aliya ile evlenmek ister misin ? Nikhil şok olur ve evlenmeyi reddeder.

Pragaya şüphelerinin doğru olduğunu düşünmektedir. Aliya Nikhil in bebeğin sahibinin kendisi olduğunu söyleyebileceğini düşünür. Tanu Abhi nin Aliya ya kızacağını söyler. Bu sırada Pragya gelir ve Nikhil’le evlenmeyi hiç istemediğin için ağabeyin kendini kötü hissedeceğini söyler. . Dadi, Pragya’nın şüphesinin doğru olduğunu söylüyor. Purab harekete geçmelerini ve bu oyunu bir an önce sonlandırmaları gerektiğini söyler.

Pragya Abhi nin yanına giderek üzgün olduğunu söyler. Abhi Nikhil in neden kardeşini reddettiğini düşünmektedir. Pragya Aliya nın kibirli olmasından dolayı gerçekleşmediğini söylerken Abhi Aliya nın değiştiğini söyler. Pragya değişen insan sayısının çok az olduğunu söylerken Abhi evet senin gibi, sen de içki içince eski haline dönüyorsun der. Pragya Abhi yi paracı olmakla suçlar. Abhi iyi diyor ve kendisini mali açıdan çok güçlü hale getireceğini ve neyi kazanacağını göreceğini söylüyor. Senin ya da açgözlü kalbinin konuşacağını, bekleyip seyretmesini ister.

Pragya sabah uyandığında yanında bir gül görür ve gülü büyük bir huzurla koklar. Onun Abhi den geldiğini bildiği için de sevinir. Payal Abhi nin direktifleri doğrultusunda Pragya nın odasına içecek götürür. Rony içer girer ve içecekleri kontrol edeceğini söyler. Bu arada başına ağrı girer gibi yapar. Pragya onun numara yaptığını anlar. Bu sırada Abhi de gelir. Pragya sakladığı çiçeği görmesin diye arkasına alarak ayağa kalkar. Abhi nereye gittiğini soruyor. Pragya tuvalete cevabını verir. Bu sırada elindeki gülü de görür. Bu gülü kabul ettiğini ve yakında aşkını da kabul edeceğini söyler.

Tanu Nikhl i arar ve Abhi’nin onayını sorduğunda neden reddettiğini sorar. Nikhil, onun gibi olmadığına ve yanlış davranışlarında asla ona yardım etmeyeceğini söylüyor. Sevdiğim insanla evleneceğini söyledi. Aaliya çağrıyı alır ve Nikhil i tehdit eder. Nikhil, yarın tehdidine cevap vermek için geleceğimi söyledi. Aaliya gerginleşiyor ve Tanu’ya bilgi veriyor. Ertesi gün Nikhil gelir ve Abhi ye gerçeği söyleyeceğini belirtir. Abhi ne gerçeği diye üsteler. Nikhil evleneceği kızı Tanu nun bildiğini ancak onu arkadaşı olarak bildiğini söyler. Onlara Sonali yi tanıştırır. Nikhil, Sonali’ye evlilik sözü verdiğini ve Aaliya ile evlenirse bunun uygun olmayacağını anlatır.

Pragya Nikhil den şüphelendiği için Tanra dan özür filer. Dadi başa döndüklerini söyler. Tanu Abhi ile konuşmak istediğini söyleyerek odasına girer. Tanu Pragya nın evrakları imzalamasını ister. Abhi Pragya nın değişik olduğunu ve bunun için yeni planlar düşünmesi gerektiğini söyler. Bu sırada Pragya da gelir. Tanu hemen saklanır. Tanu nun elindeki belgeler yere düşmüştür. Abhi onları göstermemek için Pragya ya sarılır. Tanu evrakları alarak çıkar. 

Bülbül ve Purab kahve içmek için geldikleri yerde Nikhil ve Tanu ile karşılaşırlar. Bülbül ve Purab onları terleten sorular sorarlar. Bülbül Tanu nun klima açık olduğu halde niye terlediğini soruyor. Ayrıca Dadi ve Abhi den izin alıp almadığını merak ediyor. Bu sırada Aliya da gelir ve Sonali nin Tanu ile tanışmak istediğini, bu yüzden buraya geldiklerini söyler. Bülbül de inandı..

Pragya ise yerde gördüğü evrakları düşünür. Onları kimin aldığını sorgular ve evrakları Aliya ve Tanu nun odasında aramaya çıkar. Belgeleri Tanu nun odasında bulan Pragya Abhi nin Tanu ve Aliya ile birlikte hareket ettiğini anlar. Pragya bir şey çaktırmadan oyununa devam etmeyi düşünür.

Ah Kalbim 108. Bölüm Fragmanı

 

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 108. Bölüm Özeti ve Fragmanı Nikhil Herkesi Kandırıyor” üzerine 49 yorum

 1. Sibel dedi ki:

  Tanu yeterrrrrr çık artık o filimde

 2. nihan can dedi ki:

  İsabellim hadi yeni sayfaya gel bebeğim

 3. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  Evet DEFNECİM sen istanbulu sevmemişsin beli 😉
  HÜLYACİM ELOŞUM iyi geceler size
  Kızlar hepinize iyi geceler tatli rüyalar ALLAH rahatlık versin

 4. Sema ❤️❤️⭐⭐♥️♥️ dedi ki:

  Hayırlı geceler canım arkadaşlarım tatlı rüyalar… Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim ben iyiyim sizler nasılsınız????? Begümcüm hoş geldin…. İsabellacım, defne abla, helincim allah rahatlık versin tatlı rüyalar….. Allaha emanet olun canım arkadaşlarım tatlı rüyalar

 5. ARNAV ve Sultan hayranı dedi ki:

  DEFNOŞUUMM Hoşgeldiin:):)
  Geldiğine sevindim:)
  Nasılsın tatlişim:)?:)
  İstanbul yordu mu canımcıım seni:)?:)
  Yolculukta yormuştur tabi biraz:)Amma değmiştir tabi ablacığımla gorüşünce herhalde çok sık görülemiyorsunuzdur diye tahmin ediyorum:)
  Öpüyorum seni Defnoşum:)
  Allah rahatlık versin:)

 6. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  REYHANIMM memnun etmek değil de Istanbul bana iyi gelmiyor yaramıyor bana 🙁
  Öpüyorum seni çok
  ☃☃☃☃☃
  Kizlar Allah rahatlık versin sizlere..
  Benim hiç yazmadığım ortadan kayboldugum zamanlar olabilir. Malum hareketli yorgun bir hayatım var.
  Hepiniz kendinize iyi bakın. Seviyorum sizleri..☘☘⛇☃

 7. Helin dedi ki:

  Begumummm hosgeldin 😀 nerelerdeydin ne kadar da ozlettin kendini guzellikte yok zaten o nerelerde

  😀 HERKESE IYI GECELER TATLI RUYALAR 😀

  Ben ~~deli divane~~ dizisinide istiyorum

  1. ⭐Defne⭐ dedi ki:

   Allah rahatlık versin Helinim..

 8. isabella dedi ki:

  nihanim cnm iyi geceler kendine iyi bak cnm. iyi geceler kizlar hepinize

 9. Begüm ❤️❤️❤️❤️❤️ dedi ki:

  İyi geceler abloşlarımmmm kardeşlerimmm ben yatıyorum malum yarın iş var bana hoş geldin diyen canlarım hoş buldummmmm denizim kankammmmmm canımmmmmmmmmm canımmmmmmmmmm aramızda ne kadar mesafe olsada sana olan sevgim aramızdaki mesafeden daha fazla kankammmmmmm I LOVE YOU hayatımın anlamı hepinizi çokkkkkkkkkk öpüyorum siziiiiii çokkkkk seviyorummmmmmmm byyy

 10. Aytac dedi ki:

  Tatlislarim nasilsiniz guzeller iyisinizdir inşallah ben iyiyim soran sormayan her kese tesekkur ederim canlarim iyi geceler tatlı ruyalar opuyorum pembis yanaklarinizdan

 11. nihan can dedi ki:

  Ah isabellim sana kolau geslin cilqin asiklar sizi.

  Sevdacim tewekkur ederim canim inwaAllah evet cok fena biwey.

  Defnecim how geldin nasilsin iyisindir inwaAllah cok tewekkur ederim daha iyilewmedim canim

 12. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  DEFNOŞ hoşgelmişsin hem sayfaya hemde istanbula sefalar getirmisin ya DEFNECİM yaşanmıyor istanbulda artık biz aliştik bize normal geliyor
  Bir tek tırafiye alişmadik oda aşılacak gibi dil zaten demek seni memnun etmedik memleketimizde:)
  Seni sayfada gürmek çok güzel
  DEFNOŞ öpüyorum seni

 13. sevda dedi ki:

  Nihanciiim digar sayfada yazmişsin şimdi gordum:)sagol canim bande iyiyim. Ya biliyorum cok kotu oluyor ya benimde başma galmişdi:((( inşallah çabucak iyleşirsin canim❤❤❤

 14. isabella dedi ki:

  ay nihanim yarin neler yapar allah bilir hen an bise yapabilir cnm o cilgindir neler yapmazki kendini bile atar cnm nihanim.defnem istanbula hos geldin cnm beyendinmi gezdigin yerleri cnm bol bol gez.hulyosum ben iyiyim cok hemde daha af etmedim cnm.

 15. Nurdan dedi ki:

  Sarı şekerimm Denizimm nasılsın ablasının gülüü

 16. ISABELLAYA ayaz efe dedi ki:

  YALVARIRIM AFFET BENI NOLUR AFFET NOLUR AFFET.. AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET OZURDILERIM OZURDILERIM OZURDILERIM OZURDILERIM OZURDILERIM OZURDILERIM OZURDILERIM…. AFFET BENI NE OLUR AFFET… BENI…

 17. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  Denizim sarı şekerim
  Ezgim öpüyorum sizleri

 18. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  TATLIM A.T öpüyorum seni kuzum. Umarim iyisindir❤❤
  ☘☘☘☘
  NİHAN CAN iyileştin mi bebeğim ❤❤
  ☘☘☘☘☘
  ISABELLACİM IREMSUCUM biciriklar sizleri de çok öpüyorum ❤❤
  ☘☘☘☘☘
  AH KALBİM AILESI ve diğer kızlar Esra,Beyza,Sema,Sevdam
  Aytaç hepinizi çok öpüyorum ❤❤
  ☘☘☘☘☘
  SEVGILÏ ÜLKER beni sormuşsun seni çok öpüyorum canim❤

  1. sevda dedi ki:

   Defneciiim hoşgaldin canim
   Bande seni opuyorum ve seni cooook seviyorum❤❤❤❤❤❤❤

 19. iremsu dedi ki:

  ya yumsadinda su cocugu af etsene bak kendini oldurur bella yeter afet

 20. ⭐Defne⭐ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR❤❤
  ☘☘☘☘☘
  REYHANIMM nasilsin? Evet balık burcuyum ben de. Sen,ben,Ela 3 baligiz 🙂 Ben de Istanbuldaydim Reyhanim eve yeni geldim çok yorgunum. Sizin şehir yaşanacak gibi değil çok kalabalik çok 😉
  Öpüyorum seni Reyhanim❤❤❣
  ☘☘☘☘☘☘
  HÜLYOŞUM merhaba 🙂 sizi unutmadım tabi. Fırsatım olmadı bebeğim.. Sayfayı renklendirmissin renkli tırtıl ☉☉⛅
  Öpüyorum seni Hülyoşum ❣❣

 21. ARNAV ve Sultan hayranı dedi ki:

  İSABELLA Tatlişim ben iyim Teşekkür ederim:)
  Asıl sen nasılsın:)?:)
  Af etmedin mi hala
  AŞK BOCÜĞÜNÜ:)?:):)
  Af et af et bi daha üzmez seni ona ders olmuştur baksana neler yapmış kendini af ettirmek için belli ki çok pişman olmuş:):)

 22. Deniz kentli dedi ki:

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️DENİZİMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM UZUN ZAMANDIR KONUŞAMIYORUZ NASILSIN HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ADAŞIM KIZ SENİ HİÇ UNUTURMUYUM BEN BURAYA YAZMIYORUM PRENSESİ ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM VE ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 23. ARNAV ve Sultan hayranı dedi ki:

  REYHANCIIM canımcıım aynen öyle valla *BGA*gibisi yok:):)
  Keşke 3.kez yayınlasalar yine zevkle gozümüzü kıpmadan izleriz:):):):)
  Ahh Arnavcıım kahverengi gözlü kaplanım beniimm onun gibisi yok:)*♡*:)

 24. nihan can dedi ki:

  Ah be kuzum Bu cocuk mecnun olub collere duwecek sonunda benden soylemesi 🙂 ee cok merak ettim haa bakalim dahs neler yapacak deli cocuk…ay bende seni cok sevdiyim bitanem sen zaten benim kucuk kardewimsin kelebeyimsin

 25. Hint fanim dedi ki:

  Ozetleri cok hizli veriyorsunuz lutfen aynisini kordugumede yapinnnnnnnnnnn rica olunurrr

 26. isabella dedi ki:

  NIHANIM.sen sanki öz ablamsin her seyimg sana anlatmak istiyorum cnm.ablam yok ama sen benim ablam oldunya

 27. isabella dedi ki:

  nihanim bende saskinlikla durmus onlari izliyorum sonra kafasina yastik attim cikin odamdan dedim ama mutlu oldum ama affetmedim afetmicemde cnm.nihanim seni cok seviyorum cnm

 28. isabella dedi ki:

  ay nihanim bu sabah cok guzel oldu sabah bir muzikle uyandim leptop karsimda ozel resimlerimiz var oda sarki soyluyor iremsuda bir seyler karistiriyor bir gittim baktim bu gece eve gitmemis iremsuyla benim projemi tamamlamis tam afedeceltim vaz gectim.»

 29. nihan can dedi ki:

  Denizim nasilsin geldim bende yeni sayfaya siz nerdesiniz kizlar

 30. nihan can dedi ki:

  Selam isabellim nasilsin misafirimiz vardi wimdi gittiler hadi anlat kuzum noldu sabah ???

 31. isabella dedi ki:

  nihanim nerdesin sana sabah yasadigim olayi anlaticam cnm nerdesin.reyhancim nslsn.sevdacim nsls. nurdancim hulyacim nslsnz

  1. sevda dedi ki:

   Isabellaciiim sagol canim iyiyim san nasilsin?

 32. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  Kızlar ben yeni sayfa geldiğini neden gürmemişim ya bende diyer sayfaya bakıp doruyorum neden kimse yazmıyor diye:)
  HÜLYACİM ben kördüğümü izlemiyorum çünkü ne zaman izlesem seninde yaptığın gibi hemen değiştiriyorum:)))))
  Ya hint dizilerinde BGA dışında hiçbiri de izlenmiyor aynı tadı alamiyorum malesef AK biraz eylenceli ama okadar aşk meşk yok yani galiba bu gidişle bırakıcam şu hindoları:)))

 33. Nurdan dedi ki:

  ❤️❤️❤️Sarı şekerimmmmm ❤️❤️❤️nasılsınn ablamm hafta sonu işlerimiz oluyor o yüzden fazla yazamıyorum sende ne var ne yokk ❤️❤️❤️❤️

 34. sevda dedi ki:

  Denizciim sagol canim iyiyim. Ban19 yaşindayim iranin guney azerbanliyim(tabriz)
  Unversiteye mi gidiyosun?ne okuyosun peki?

 35. isabella dedi ki:

  nihanim yumsadimda aci ceksin biraz cnm

 36. Anonim dedi ki:

  Korduyuzun. Özetleri niye
  Neden.kentinizaman. bilgi.verebilirsiniz. kanal7

 37. isabella dedi ki:

  Kizlar nslsnz mavidenizim nasilsin nihanim neden yazmiyosun cnm cok mu agri var meleyim nihanim cnm isallah kurtulursun……bu acidan

 38. EZGI dedi ki:

  herkese merhabalar kizlarrrrrrrrr bi kac gundu yazamdim nasilsinz bakiyim bu gun ?

 39. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  REYHANCIIM Canımcıım evet aynen dediğin gibi AK komik sahneleri olmazsa hiç çekilmez valla :):):)
  Şimdide Kördüğümü izlemeye çalıştım amma İÇÇAYA ayrı sinir oldum Tapasyaya ayrı sinir oldum sinirlerim bozuldu o yüzden kanal değiştirdim:):)
  Öpüyorum seni güzel yanaklarından canım arkadaşım Reyhancıım:)
  DENİZCİİM***Tatlişim ben iyim:)Sen basılsın bitanem:)?:)
  Ben seni güzel yanaklarından öpüyorum:):)
  Görüşürüz tatlişlerim:):)

 40. ISABELLAYA AYAZ EFE dedi ki:

  AFFET BEKLIYORUM SENI YUREGIM KAN AGLIYOR SEVIYORUM SENI AFFET BENI OZUR DILERIM AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFET AFET AFET AFET OZURDILERIM AFFETBENI

 41. Mavi deniz ***** denizin cicekleri )))))))☺☺☺ dedi ki:

  ne kadar yazmisim D )))))))))

 42. Mavi deniz ***** denizin cicekleri )))))))☺☺☺ dedi ki:

  sevdacimm ))) canim ben iyyim birtanem sen nassin ? insallah iyisindir seninle tanismak sansimiz olmadi kendini tanitirmisin ben deniz azeriyim 17 yasim var unversite okuyorum 2 tane abim var annem babam iste ailemiz 5 kisiden ibaret sende istersen kendinden bah ede bilirsin gulum opuyorum seni malak yuzlumm ))))))))) defne abla , hulya ablam , begum kankam , nihanim canim ))),isabellam , iremsumm,deniz kentli adasimmm,nursel abla. reyhan abla,sevda canim,tatlim a♥t canim,semam guzelim, ve diger diger kizlar sitenin guleri nasilsinz sizler ? unutduklarim varsa sizler beni hatirlayin ciceklerim esas o ki hepinizin kalbimde buyuk yerleriniz vra bye bye ezgimm iyiki yadima dusdun sen nassin ? nurdan ablam nurum balim cicim en esasi papatyamm canim ablam

 43. Mavi deniz ***** denizin cicekleri )))))))☺☺☺ dedi ki:

  nahanim canim gulum benim cok ozur dilerim canim bi kac gundur ki yazilanlari okuyomiyorum simdi gordum ayagin hastaymis insallah allah sana acil sifalar verir gulum benim opuyorum seni kendine dikkat et

 44. Mavi deniz ***** denizin cicekleri )))))))☺☺☺ dedi ki:

  kizlar sizler nasilsiniz ? beni soraanlar sormayanlar ben iyyim sizler nasilsiniz ? benim 2 ci ailem hepinizi opuyorum allha emanet olun bye bye

 45. Deniz kentli dedi ki:

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️TATLIM A ❤️T

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM KARDEŞİM PRENSESİM KÜÇÜK ÖĞRETMENİM CANIM KARDEŞİMMMM BEN DAHA ÇOK DİZİ CENTER AH KALBİME YAZIYOR SENDE GEL CANIM KARDEŞİMMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

  1. Mavi deniz ***** deniz kentli ablam canimm dedi ki:

   deniz ablam canim nassin ? insallah iyisindir ne cabuk unutdun beni ? seni coook ozledim cicegim canim adasim benim hayat nasil gidiyor opuyorum senin pemvbe yanaklarindan bye bye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.