Ah Kalbim 107. Bölüm Özeti ve Fragmanı Aliya Nikhil İle Evlenecek mi

Burak 10 Ara 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi Pragya yı yeniden kazanmak için planlar yapmaktadır. Abhi Prgaya yı kızlarla buluşmaya gidiyorum bahanesi ile kandırarak ünlü bir restoranda götürecektir. Pragya Abhi nin yemini yutarak onunla gitmeye karar verir. Tanu Pragya nın  eden Abhi nin peşinden gittiğini düşünür ve Abhi ye telefon eder. Aynı şekilde Dadi de Abhi nin ne düşündüğünü anlamak için aynı anda Pragya yı arar.

Her ikisi de dikkatli olmaları hususunda Pragya ve Abhi yi uyarır. Mitali Raj ın garip hareketleri olduğunu Taji ile paylaşır. Raj ın bir şeyler gizlediğini düşünmektedir. Taji de oğluna sahip çıkarak onun yanlış bir şey yapmayacağını söyler. Pragya ve Abhi pahalı restorana gelirler. Pragya, çok pahalı olduğunu ve iflas edeceklerinden bahseder. Müdür, onlar için kabin ayırdığını söylüyor. Pragya, masayı alacaklarını ve emirleri olmadan hiçbir şey yapmamalarını söylüyor. Abhi bunun hakaret olduğunu söyler. 

Abhi Pragya ya yalan söylediğini itiraf ediyor, ve buraya kızlar için gelmediğini belirtir. Pragya ona kızar ve duygularını kontrol etmekten korkar. Abhi Tanu’yu, sonra fuggi’yi ve şimdi sen’i seviyorum der. Seninle kavga etmekten hoşlanıyorum. Pragya sarhoş olduğunu ve ne dediğini bilmediğini söyler. Abhi hayır der,her şeyin farkındayım. Pragya evinizi elinden aldım, ailenize işkence yaptım ve Tanu ile evlenmenize izin vermediğini söyler, ismini bile aldım diye de ekler. Abhi, sizin hakkınızdır, Tanu ile evliliğimi durdurarak en iyi şeyi yapmışsınız ve adımın sizinle eksik olduğunu söyler. Ona kendisinin yanında kalmasını ister ve onsuz kalamayacağını söyler. Pragya, gidip yüzünü yıkayacağını söylüyor. Abhi ondan geri gelmesini ister. 

Pragya geri döndüğünde Abhi bir cevap beklediğin söyler. Pragya bilinçsizce içki içmeye  başlar ve zil zurna sarhoş olur. Restoranda olmadık şeyler yapar. Abhi onu kontrol etmekte zorlanır. Sonunda onu alarak restorandan çıkar. Şoför oraya geldiğinde Abhi Pragya yı göremez ve onu aramaya başlar. Dasi Dadi nin düşünceli olduğunu görünce yanına gelir ve ne bekliyorsun diye sorar. Dadi Abhi nin Pragya yı bir yere götürdüğünü ve Prgaya yı defalarca aramama rağmen yanıt gelmediğini söyler. 

Neyse ki Abhi kazasız belasız Pragya yı eve getirip onu yatağına atar. Pragya burasının odasına benzediğini söyler. Abhi zaten odandayız diye konuşur. Pragya yeni erkek arkadaşı seçtiğini söylüyor. Abhi kim olduğunu soruyor. Pragya çantadan oyuncak çocuğu çıkarıyor ve onun erkek arkadaşı olduğunu söylüyor. Abhi Pragya dan duygularını anlatmasını istese de Pragya bir türlü o konulara girmiyor. Abhi kendisinden bir şey saklayıp saklamadığını öğrenmek ister. Pragya evet der senden bir şey saklıyorum Abhi merakla onu dinlemeye devam eder. 

Pragya erkek arkadaşının arkadaşlık teklif ettiğini ve onun da kabul ettiğini söyler. Ayrıca bu gece onunla birlikte yatarak güzel rüyalar görmeyi umuyor. Abhi oyuncak bebeği kastederek yapılan bu konuşmadan rahatsız olur. Pragaya uykuya dalarken Abhi onun elindeki kendisine benzeyen bebeği elinden alarak fırlatır. Abhi nin fırlattığı bebek ile Fugy bebek yanyana gelir. Abhi duygusallaşır.

Ertesi sabah Abhi planının başarısız olmasını düşünerek içki vermesinin hata olduğunu söyler. Abhi Pragya sabah uyanmadan ona bir sürpriz yapması gerektiğini düşünerek onun odasına doğru gider. Bu sırada Tanu ile karşılaşır. Tanu Abhi den gece yaptıklarını bilmek ister. Abhi Pragya içkiyi içince sapıttı deyince Tanu endişelenir. Bütün gece ne yaptıklarını sorar. Abhi sinirlenerek Tanu nun da içki yüzünden kendisini kandırdığını söyler. Tanu özür diler.

Pragya sabah uyandığında etrafında bir çok buket ve bir de mesaj görür. Pragya Abhi nin bütün bunları kalbinden yaptığını düşünüyor. Ancak gece yaşananlardan habersizdir ve öğrenmek için harekete geçer. Bu sırada Rony gelerek Nikhil in geldiğini söyler. Abhi Nikhil e neden geldiğini soruyor. Nikhil de Pragya tarafından çağrıldığını söyler. Pragya biraz iş konuştuktan sonra esas konuya geçer. Dadi Abhi ye Aliya nın evlenmesi konusunda ilgisiz olduğunu söyler. Pragya nın da Nikhil i önerdiğini belirtir. Aliya ya Nikhil ile evlenmesi önerisi getirilir Ancak Aliya kabul etmez.

Dadi Abhi den kız kardeşini ikna etmesini ister. Abhi Aliya nın yanına gelerek Nikhil in iyi birisi olduğunu, evlenirse kendisini affedeceğini söyler. Aliya ben sevdiğim kişiyle evlenmek istiyorum der. Abhi Nikhil in şık birisi olduğunu söyleyerek Aliya yı ikna etmeyi sürdürüyor. Aliya Nikhil in de aynı görüşte olması gerekir diye konuyu kapatır. Abhi Nikhil ile konuşarak onu da ikna etmeye çalışacaktır. Bu arada Abhi Pragya ile karşılaşır Prgaya gece yaşananları sorunca Abhi anlatırsam küçük dilini yutarsın diyerek ateşli bir gece yaşadıklarından bahseder. 

Tanu da Aliya nın Nikhil ile evlenmesini isteyince Aliya çok kızar ve odasından çıkmasını ister. Abhi ise Nikhil ve ailesini akşam yemeğine davet etmiştir. Pragay ise ABhi yi gördüğünde yalan söylediğini, o gece bir şey yaşamadıklarını söyler. Abhi evet der yalandı ancak duygularım aynen anlattığım gibi ve seni öpmek istiyorum der. Pragya ise senden nefret ediyorum diye tepki gösterir. Abhi nefret ettiğine göre beni seviyorsun diyerek cevap verir. Gözler yine birleşirken Allah Var Ya şarkısı çalmaya başlar.

Ah Kalbim 107. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 107. Bölüm Özeti ve Fragmanı Aliya Nikhil İle Evlenecek mi” üzerine 39 yorum

 1. isabella dedi ki:

  nihanim hadi yeni sayfaya yazda canin sikilmasin cnm

 2. Mavi deniz ***** dedi ki:

  NIHANIM YENI SAYFAYA GEL HADI

 3. nihan can dedi ki:

  Selam sevda cok tewekkur ederim sen nasilsin ?? evet canim duwtun ben bi hafta oluyo.
  Alcida bacağim..doktor bi on gun daha kalacagini soyledi

 4. nihan can dedi ki:

  İsabelim napiyim sıkılıyorum hep oturunca.annem yurumeme izin vermiyor ki zaten..Ben hep ondan gizli yuruyorum iwte cezasinida cekiyorum..Ah kuzum sen bu cocuga karwi hic mi yumuşamadin ????

 5. sevda dedi ki:

  Sellllam kizlar nasilsiniz?
  Defneciiiim Elaciiim Denizciiim Begumcum Isabella Nihan can Hulyaciiim Reyhanciiim Melekciiim ve sitenin tum kizlari.
  Begumcuuum hoşgaldin canim❤
  NIHAN CANcoook geçmiş olsun canim şimdi gordum yaaa ayaginda alçi varmiş inşallah çabucak iyleşirsin❤ nasil olmuş ki bi yardan mi duştun?

 6. isabella dedi ki:

  nihanim sen neden dikat etmiyorsun cnm bak ayagin kotu olmuş affetmicem ama ne yapim okadar sey yapiyor dedimya bu sabah yaptina sasirdim cnm ya

 7. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  HÜLYACİM abhi ile pragya komikte olmasalar hiç izlemem onların o komik haleri izletiyor zaten bugünkü avuzda olanlar çok komikti:)))))
  Pragya ayakların östüne duramiyordu abhide hangisini kurtaracağını bilmiyordu
  Bide hülyacim pragya hiç güzel dil gözlüksüz ayrı çirkin olyur hele o kaşları beni benden alıyor:))))))
  Çirkin pragya:))))

  1. Arnav❤ reyhan dedi ki:

   İyim sevdacim havalar çok soğuk bataneyleri almişsiz ısınmaya çalışıyoruz sen nasilsin

 8. nihan can dedi ki:

  Hulyacim bizdede var oyle bi adet arkdawlarim yazdilar zaten cok komik weyler yazmiwlar 🙂 🙂

 9. nihan can dedi ki:

  Selam isabellim Hulyam siz nasilsiniz canlarim. agrilarim vardi gittim doktor diz kapagi ve ayagimin kotu durumda oldugnu soyledi iki gun sonra yine gidicem..İsabelim eyer yapma dediyin weyi yaptisa affetme biraz burnu surtsun oh olsun.

 10. Mavi deniz ***** denizin cicekleri )))))))☺☺☺ dedi ki:

  begum cikolatali pastam canim kankam ben yazdim hadi sayfamiza gec opuyorum seni kizlar sizler napiyonuz canimcilar ? isabella bence affet yazik dunden beri harab oldu cocukcigazz ☺☺☺ )))))) opuyorum hepinizi allaha emanet olun bye bye

 11. isabella dedi ki:

  nihanim doktor ne dedi cnm ah bu cocuk iremsuyla bir oldu ne yapmadiki cnm iremsuyun yazdiklarima bak cnm.hulyacim obeni üzdu yapma dedigim seyi yapti cnm

 12. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Selam NİHAN CAN:)
  İyi misin tatlişim:)?:)
  Alçın ne zaman çıkacak?
  Yanında olsaydım alçına imzamı atım GEÇMİŞ OLSUN yazardım bizde öyle Bi adet vardır da:):)
  DEFNOLUUM Tatlilin abkanın yanına gittin bizi unuttun tabi:):)Amma haklısın tabi ablacıınla hasret gidereceksin elbet:):)
  Ben şuan UTC tekrarını izliyorum geçen sefer tamamını izleyememiştim:):)
  Görüşürüz canımcımlaar:):)

 13. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  BEGÜMCÜÜM Hoşgeldin tatlişim:):)Özkettin kendini İyi ki geldin:):)
  İSABELLA canımcıım ne yaptı bu çocuk sana affetmiyorsun kııız:)?:)
  Baksana deli divane olmuş dün akşamdan beri BENİ AFFET diye yalvarıp duruyor:):)

 14. nihan cN dedi ki:

  Selam kizlar her kese iyi pazarlar doktordan biraz once geldim o yuzden sabahdan yazamadjm hic nasilsiniz melekler.. isabellam nasilsin bitanem ay bu cocuk cok gulduruyo beni yaa

 15. ISABELLAYA iremsu.......... ayaz efe.......... dedi ki:

  bella affet cocugu daha ne ozur gormedin 3gun oldu balonlar sana ozel vidyolar guller sarkilar soyledi duvari affetle doldurdu pankartlar kafandan asagi gul doktu gece kapida bekledi NE OLUR AFFET NE OLUR bekle eve geliyorum onuda getiricem yanimda bay

 16. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  REYHANCIIM Tatlişim bende izledim AK:)
  Aynen ben de bayıldım Bülbül ve Abhi dansına harikalardı:):):)
  Ve Abhi ile Pragyaya da çok güldüm çok komik ve tatlılar yaaa:):):):)
  Özellikle kafa masajı gülme krizine soktu beniii:))))))):))))))

 17. isabella dedi ki:

  YETER!!!!!!!!!!! SEMIYORUM AFETMIYORUM DAHA BIR OZUR GORMEDIM AFFETMICEM

 18. ISABELLAYA AYAZ EFE AFFET BENI OZUR DILERIM dedi ki:

  AFFET DIYORUM AF ETMIYOSUM BENI SEVIYOMUSUN DIYORUM YALAN SOYLUYORSUN SEN AFFEDENE KADAR BEN HER YERDE SENI BEKLEYECEGIM.AFFET BENI SEVIYORUM SENI GERI DON YANIMA AFFET AFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET AFFET OZUR DILERIM AFFET BENI

 19. isabella dedi ki:

  nihanim nslsn cnm bu sabah buyuk saskinlik yasadim cnm.artik korkudan yorum yazmaya hemen mesaj telefonu actim her dakka bir mesaj gelmis acdigim gibi 4tane ustuste geldi cnm.kendine iyi bak

 20. isabella dedi ki:

  kizlar nslsnz.bakamadim yorumlara telefonumu kapatmistim kizlar. hulyacim affetmedim affetmicemde

 21. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  Kızlar şuan ak izliyorum bülbül le abhi ne güzel dans etiler öyle ya ben bayıldım onların danslarına porapta nasıl kıskandı ama:)))))

 22. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  Evet HÜLYACİM bugün evdeyim ama dinlenmeden temizlik yapicam ev işleri işte ama bir gözüm sizde olacak siz yazdıkca ben yazarım
  Seni güzel yankalarında öpüyorum

 23. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  ELACIIM:)Canımcıım arkadaşım sen nasılsın :)?:)
  Ben şimdi yağmuru seyrediyorum:):)
  Öğleden önce güneş ve rüzgarı seyrettim güzel Bursamın manzarasını seyrettim şimde de yağmuru seyrediyorum:):):):)
  Öpüyorum seni tatliş*♡*Elacıım*♡*:)

 24. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  REYHANCIIM canım arkadaşım iyi ki söyledin bi önceki sayfaya yazdığını çünkü ben görmemiştim çok yorum olduğu için 2. sayfa geçilmiş 2. sayfayı görmemiştim:):)
  Tatlişim öpücüğümü aldığına sevindim:):):)
  Dün baya eğlenmişsin senin adına sevindim canım arkadaşım biraz yorulmuşsun amma bugün bol bol dinlen ve bol bol yorum yaz:):):)
  Öpüyorum seni tatliş arkadalım *♡*Reyhancıımm*♡*:)

 25. Begüm ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dedi ki:

  Selam millet ben geldimmmmmmmmmm siziiiii çok özledim nasılsınız denizim kankammmmmm tatlı böceğim sana bizim sayfamıza yazıcam xedicemmmmmmmm canımmmmmmm ablammmmmm seni çok özledim nasılsın nerelerdesin eee milet siz ne yapıyorsunuz yeni gelenler var hoş geldiniz kızlarrr sizi seviyorum canlarımmmmmm kendinize cici bakın I LOVE YOU DENİZİMMMMMMMMM I LOVE YOU XEDİCEMMMMMMMM CANIMMMMMMM ABLAMMMMMM BY BY KIZLARRRRRRR

 26. Arnav ❤ reyhan dedi ki:

  Gunaydin canlarım biricik arkadaşlarım hepinize hayırlı pazarlar diliyorum
  HÜLYACİM ELOŞUM size dün gece diyer sayfada yazdım biraz geç oldu ama sizleri seviyorum canlarım
  DEFNOŞ sen nerdesin ya

 27. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  DEFNEMMM RUH İKİZİM❤️❤️❤️
  KELEBEGİM AHİRRETLİGİM ❤️❤️❤️
  GÜZEL HAFTA SONU GEÇİRMEN DİLEGİYLE ❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️SENİ ÇOK❤️❤️❤️ ÇOK ❤️❤️❤️ SEVİYORUM ❤️❤️❤️
  KOMŞU KIZI ❤️❤️❤️

 28. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  GÜNAYDIN SİTEMİZİN GÖNLÜ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜZEL HAFTA SONU GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE ALLAHA EMANET OLUN

  HELİNİM ❤️❤️ AYTAÇCIM ❤️❤️
  BURCU CANIM ❤️❤️ SİZİDE GÜNAYDIN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ALLAH’A EMANET OLUN

  TATLIM KUZUM ŞEKERPAREM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  DEFNEMMM RUHUMUN İKİSİ İSTANBUL A ABLASININ YANINA GİDİ YORGUNLUGUNU ATSIN
  MÜSAİT OLUNCA YAZAR MERAK ETME CANIM
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

  HÜLYAM AŞKİTOŞKOM
  REYHOŞUM KANKAMMM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  GÜZEL PAZAR GÜNÜ GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️
  SİZLERİ ❤️❤️
  ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ❤️❤️
  SEVEN ❤️❤️❤️
  ELAAAAAA ❤️❤️❤️

 29. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Ayyy bi önceki sayfa dolmuş taşmış :):)
  Sayfayı AŞK BÖCÜĞÜ basmışş:):):):):)
  İSABELLA Tatlilim Affettin miii AŞK BÖCÜĞÜNÜ:)?:):):)
  Yazık çocuğa perişan olmuuş:):):)

 30. Anonim dedi ki:

  Günaydın iyi pazarlar

 31. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  İYİ PAZARLAR sayfanın güzeller güzeli tatliş kızları:):)
  Nasılsınız bakiim iyi misiniz:)?:)
  Ben bomba gibiyim:):)
  Bursada müthiş bi hava var güneşli ve hafif rüzgarlı:)
  Ve rüzgar havayı öyle güzel temizledi ki şuan balkondan bakıyorum yaaa Bursanın öbür ucunu görüyorum pırıl pırıl her yer güneşte pırıl pırıl ayyy çok güzeel:):)
  Öpüyorum tatlişlerim sizi hemde koskocamaan:):)
  Ba Baaayyyy:):)

 32. HELIN dedi ki:

  🙂 HERKESE GUNAYDINLAR 🙂

  😀 MUTLU HAFTA SONULAR 😀

 33. Gıcık prenses dedi ki:

  Aliya la nikhil mi tev tev tev Allah ya şu abhi le paragyanin kavgalarina bayiliyorum

 34. burcu dedi ki:

  Gunaydin arkadaslarim nasilsiniz iyimisiniz sevgilerimle hepinize

 35. Aytac dedi ki:

  gunaydinlarr nasilsiniz canlarim gününüz hayırlı neseniz bol olsun

 36. Tatlim A♥T dedi ki:

  Sen her kese nese getiriyorsun.Ay elim deydi yorum gitti ya.Kizlar anonim benim.Yorumumun yarisini simdi yaziyorum.Ulkerim opuyorum seni.
  Ela ablam senin kuzun seni gorurde iyi olmazmi.Canim cok iyim sag ol.Sen nasilsin
  Okulda da her sey yolunda.Kuzun seni opuyor.

  1. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

   TATLİŞİM hakkında soylediğin güzel sözler için kocaman TEŞEKKÜR ederim:):)Sende çok Tatlısın çok Sevecensin:):)
   Öpüyorum seni koskocamaan:):)
   Ba Baaayyy
   Aaa az daha unutuyordum Defbeciimi sormuşsun o İstanbula ablasına ziyarete gitmiş dün ben oradan da yazar diye bekledim amma yazmadı ben de merak ettim onu İnşallah yazar:)
   Gorüşürüüz:)Hoşçakaall:)

 37. Anonim dedi ki:

  Merhabalar.Bu gun ilk yorum benden olsun.Canalrim sag olun.HULYAM.ELAM.ULKERIM canlarim ben cok iyim siz nasilsiniz.Isleriniz nasil gidiyor.Ay ben HULYANIN enerjisine bayiliyorum.Aman Hulya hastalanmayasin.Kiz AH KALBIMI sen konissuruyorsun
  Ay mazar deymesin tuh tuh.Defnede yok.Bu kiz nerede cok ozledim.Acaba KORDUGUMDEMI?
  ULKEEIM hayayim iyi yapdin butun her ueri gez merhabalatini soyle.Qoy butun sayfalar neseyle dolsun.Sen her k

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.