Ah Kalbim 1 Kasım Özeti 15. Bölüm Fragmanı Abhi&Pragya Balayına Gidiyor

Burak 23 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Bülbül Purab’ın eve geleceğini ablasıyla paylaşır. Pragya onunla konuşacağını söyler. Ancak Abhi konuşmayı bilmemelidir. Bunun için Bülbül Abhi’nin odadan çıkmaması için onu meşgul etmeye çalışır. Bu arada Pragya Purab’a Bülbül’ü unutmasını ister. Abhi sonunda odadan çıkar ve onları konuşurken bulur.  Sarla’da çay ve atıştırmalık ikramında bulunur. Abhi, Purab’ı Sarla’ya tanıttı ve onunla tanışıp karşılaşmadığını sordu. Sarla, kutlama gününde onunla karşılaştığını ve daha önce hiç karşılaşmadığını söyledi. Abhi, Pragya’nın çok akıllı olduğunu ve Sarla’yla tanışmasına izin vermediğini düşünüyor.

Daha sonra Pragya ve Bulbul birlikte alışveriş yapmaya giderler Suresh’le karşılaşırlar. Bulbul, önerilerini Pragya’ya vermeye çalışan Suresh’e terbiyesizce davranıyor. Gece Abhi terasta gider ve Pragya’nın büyükannesini içki içiyor bulur, kendisi de ona katılır ve sonra sarhoş halde Pragya’nın odasına girer. Abhi tuhaf hareketler yapmaya başlar. Abhi Pragya’yı Tanu zannetmekte ve onu öpmeye çalışmaktadır. Pragya onu sert bir şekilde sarsınca Abhi kendine gelir. Karşısında Pragya’yı görünce şaşırır. 

Abhi, Pragya’yı rahatsız etmeye devam ediyor. Daha sonra Pragya’nın kitaplarından birinde Purabh fotoğrafını bulur. Yine Purab ile ilişkisi olduğunu düşünerek ona hakaret etmeye başlar ve Pragya’nın çok  ucuz bir kadın olduğunu göstermeye çalışır, ama Bülbül kapının ardında onları dinlemektedir. Bulbul, konuşmanın tamamını duyar ve kız kardeşinin mutlu bir evlilik geçirmediğini ve evliliğin büyük bir yanlış anlaşılmanın sonucu olduğunu fark eder. Daha sonra Abhi ve Pragya evlerinden ayrılıyor ve yolda Tanu onlara katılıyor. Pragya ikisini birden birlikte görmekten rahatsız olur.

Abhi ve Pragya evlerine geri döndüler ve orada Abhi’nin büyükannesi, balayını İsviçre’ye yaptıkları geziler hakkında onlarla konuşarak onları şaşırtır; ancak Abhi, büyükannesine Pragya’yı yurt dışında herhangi bir şehir yerine Shimla’ya götüreceğini söyler. Anneannesi bunu kabul eder ve çok heyecanlıdır, aile üyelerine yeni evli çift için bagaj hazırlamasını ister. Daha sonra Bulbul Abi’nin kızkardeşiyle buluşmak için evine gider. Pragya, Bulbul’un evlilik gerçeğini öğrendiğini anlıyor. Bu arada Tanu, Abhi’nin evine gider ve Abhi’nin Pragya’yla balayına gideceğini öğrendiğinde çok kızar.

Ah Kalbim 1 Kasım Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 1 Kasım Özeti 15. Bölüm Fragmanı Abhi&Pragya Balayına Gidiyor” üzerine 12 yorum

 1. Normal insan dedi ki:

  Gezegenin en gerizekalı dizisi. Tabi diğer hint ve türk dizilerini saymazsak

 2. Aylin dedi ki:

  Her kese iyi akşamlar nasılsınız canlarım

 3. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar ben bu gün izleyemiycem yarın gündüz izlerim.. Sepil abla, helincim abhigya , fatima abla iyim teşekkürler . Sizlerde heppppppppppp iyi olın inşallah

 4. KUM KUM BHAGYA dedi ki:

  Yok tatlım kaç sezon olduğunu bilmiyorum.. ama dizimiz uzun süre devam edecek abhigyacım

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Fatıma.Helın.Sema.Abhıgya nasılsınız?

 5. Helin dedi ki:

  Semacim yiyim çok şükür sizler nasilsiniz

 6. Abhi♥♡ Pragya dedi ki:

  Kumkum bhagyacim bisey sorucam bu ah kalbim kac sezon biliyormusun soylebilimisin canim fotagraflardon gordum pragyanin sacy eskisi gibi degildi bide pragya abhinin kucaginda oturutor ikiside cok tatliydi be hem hintce kumkum bhagya2 diye yazikdi

 7. Abhigya dedi ki:

  Selam kizlar nadilsiniz iyimisiniz dizi cok guzel gidiyor

 8. KUM KUM BHAGYA dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız? Napıyosunuz?
  Bizimkisinin çocuksu hareketleryle yanaşı sinir edici hareketleride başlyo:(

 9. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Selamünaleyküm arkadaşlarım fatima abla, helincim sorduğunuz için teşekkürler iyiyim siz nasılsınız .?

 10. KUM KUM BHAGYA dedi ki:

  Hafiya komik üzücü sahneler başlıyor:) 🙁
  Nasılsınız kızlar:)

 11. Helin dedi ki:

  Ilk ben gordum hahahhaha

  ^*kizlar nasilsiniz bakalim^*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.