Ağlama Anne Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Burak 15 Ara 2018 Haberler  0

Atv’nin pazar akşamları seyirciyle buluşan Başrolünü Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin’in paylaştığı kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora, Selim Bayraktar, Sezin Akbaşoğulları, Nihal Koldaş, Turgay Kantürk, Burcu Gönder ve Hüseyin Soysalan’ın yer aldığı Süreç Film imzalı  “Ağlama Anne” dizisi 13. bölümüyle ekranlara veda edecek.

 

Ağlama Anne Dizisi 13. Bölüm ile Final Yapıyor

 

Esin Gök’ün yazdığı, Feride Kaytan’ın ise yönettiği “Ağlama Anne” dizisinde iki kız kardeşin dramatik hikayesi ekrana taşınıyordu.

Dizinin Genel Hikayesi

Ablası Alev’in gayri meşru dünyaya getirdiği çocuğu Zeynep’i öldürmeye teşebbüs etmesinin ardından Zeynep’e sahip çıkan Damla, yıllar sonra Alev’in hapisten çıkarak, kızını geri istemesiyle, hayatını verdiği Zeynep’i kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. İki kız kardeşin verdiği annelik mücadelesinin arasına bir de Zeynep’in öz babası Adnan girecektir.

Tam Kadro Oyuncuları

Oyuncular: Birce Akalay (Alev), Özlem Yılmaz (Damla), Cansel Elçin (Adnan), Sezin Akbaşoğulları (Özlem), Selim Bayraktar (Ali Osman), Ekin Mert Daymaz (Mert), Aslıhan Malbora (Zeynep), Turgay Kantürk (Çetin), Nihal Koldaş (Necmiye), Hüseyin Soysalan (Hasan), Lila Gürmen (Nedret), Burcu Gönder (Aydan), Ali Ersan Çebişli (Sabit), Osman Wöber (Nevzat), Mine Kılıç (Cansu), Saim Karakale (Özgür), Oktay Gürsoy (Tolga), Semra Dinçer (Kevser), Pelinsu Çiçeli (Pınar), Nisa Sofia Aksongur (Alya)

Ağlama Anne dizisi ilk bölümü ile 7 Ekim 2018 Pazar günü ekranlara gelmişti. 13. bölümün yayınlanması ile 30 Aralık 2018 Pazar akşamı ekranlara veda edecek.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ağlama Anne Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Yazık ettiniz bu diziye neden final oldu damlayla Adnandan dolayimi ben doğuluyum burada ablası öldükten sonra eniştesiyle evlenen var abisi öldükten sonra yengesiyle evlenen var final çok sacmaydi türk ahlakına aykırı TV de neler var ki çok sevmiştim bu diziyi çok yazik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.