Ağlak Arif Filmi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Fox TV)

Burak 23 Nis 2020 Oyuncu Kadrosu  0

Celil Nalçakan’ın başrol oynadığı Ağlak Arif filmi Fox TV ekranlarıyla tekrar seyirci karşısına çıkıyor. 23 Nisan perşembe günü yayınlanan filmin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenmişti. Covid-19 virüs salgını sebebiyle bir çok dizi sezon finali yaparken Fox TV bu arayı izleyicilerine film keyfi yaşatarak geçirecek gibi görünüyor.

Gün be gün yeni ve keşfedilmemiş filmlere kapısını açan Fox TV bu girişimiyle beraber reyting yarışında geri kalmamayı başarıyor. Yayınlanan Badem Şekeri filmiyle beraber reyting konusunda istediğini elde eden kanal yapımcıları sonrasında Aşkımızın Son Tekmesi filmine ev sahipliği yapmıştı. Halihazırda yayınlanacak olan Ağlak Arif filminin oyuncuları ve konusu bir hayli merak ediliyor.

Ağlak Arif Konusu

Hali vakti yerinde olan karı kocanın etrafında dönen bu filmin başrol karakterleri Ağlak Arif ve Muallak Mualla oluyor. Bu ikili her ne kadar istediklerine sahip olsalar da memnuniyetsizlik hat safhadadır. İş adamı olan ‘Ağlak’ Arif’in 2. karısına mecburiyetten söylediği bir yalan ile olaylar başlayacaktır. Söylenen bu basit yalan ortalığı kasıp kavuracak olaylara sebebiyet verecektir.

Ağlak Arif Oyuncuları ve Karakterleri


Celil Nalçakan (Arif)

1978 yılı Sivas doğumlu olan usta oyuncu Cumhuriyet Üniversitesi’nde Jeoloji Mühendisliği okuyordu. Sevdiği ve istediği işi yapmak isteyen Celil Nalçakan, Sivas Devlet Tiyatrosu ile sahne hayatına merhaba dedi. 2006 yılında yayınlanan Sıla dizisiyle ilk ekran deneyimini yaşadı. Hanımın Çiftiği, Kış Masalı, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş, Vicdan ve Bir Aile Hikayesi adlı dizilerde rol alan yakışıklı oyuncu Ağlak Arif filmi erkek başrol oyunculuğuna adını yazdırmayı başarmıştır.


Hande Katipoğlu (Mualla)

Güzelliğiyle ön plana çıkan Hande Katipoğlu oyunculuğun yanı sıra sigortacılık acentesi sahibidir. Yahşi Cazibe dizisinde canlandırdığı Simge karakteriyle tanınan usta oyuncu sonrasında Pis Yedili dizisi oyuncu kadrosunda kendine yer bulmuştur. Sayısız dizi ve filmde rol olan Hande Katipoğlu, Ağlak Arif kadın başrol oyuncusudur.


Paşhan Yılmazel

1982 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu 1985 yılında Türkiye’ye giriş yapmıştır. Zamanın reyting rekortmeni Hayat Bilgisi dizisinde Ortega karakteriyle tanıdığımız Paşhan Yılmazel seyirci tarafından benimsenen nadir oyunculardan biridir. Birçok yapımda yer alan usta oyuncu sayısız karaktere hayat vermiştir. Son olarak Ağlak Arif oyuncuları arasında kendine yer bulmuştur.


Goncagül Sonar

1992’den 2002 yılına kadar Mahallenin Muhtarları dizisinde Goncagül karakterine hayat vermiş, ekranlardaki ilk deneyimini bu dizi aracılığıyla yaşamıştır.Müslüm dizisinde canlandırdığı Suzan karakteriyle ilgileri üzerine çekmeyi başaran usta oyuncunun rol aldığı son film Ağlak Arif olmuştur.

Ağlak Arif Tanıtım Fragmanı

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir