Afilli Aşk

Afilli Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor?
Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un baş rollerini oynadığı dizi 2 mayıs 2019 itibari ile çekimlerine başladı. ARC yapım Afili Aşk dizisini Sarıyer bölgesinde çekiyor. Stüdyosunu ise İtü Teknokent’e kurmuş. Afilli..
Afilli Aşk Dizisi Sabri (Umutcan Utebay) Kimdir?
Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Afilli Aşk dizisinin yaz aylarında televizyon ekranlarında olması bekleniyor. Afilli Aşk Dizisi Sabri Kimdir? Afilli Aşk Dizisi Umutcan Utebay Kimdir? Afili Aşk oyuncuları..
Afilli Aşk Dizisi Yelda Yiğiter (Neşe Baykent) Kimdir?
ARC Yapım Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini yaptığı Afilli Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini oynayacağı ve dizinin haziran ayı itibariyle yayınlanması bekleniyor. Afilli Aşk Dizisi..
Afilli Aşk Dizisi Rıza (Taner Rumeli) Kimdir?
Afilli Aşk dizisi Mayıs ayında ekranlarda olması planlanıyor. Dizide Ayşe’nin ve Baskıcı abileri yüzünden Ayşe tarafından iftiraya uğrayan Kemal’in hikayesi anlatılacak. Afilli Aşk Dizisi Rıza Kimdir? Ayşe’nin baskıcı abilerinden bir..
Afilli Aşk Dizisi Erkut (Uğur Uzunel) Kimdir?
Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı Afilli Aşk Dizisi Yazlık bir dizi olarak ekranlara gelecek. Dizide iftira atan ve iftiraya uğrayan iki kişinin başına gelenler anlatılacak. Afilli Aşk Dizisi Erkut Kimdir? Ayşe’nin..