Afilli Aşk Dizisi Kerem Yiğiter (Çağlar Ertuğrul) Kimdir?

Burak 24 Nis 2019 Afilli Aşk  0

ARC Yapım Fatih Enes Ömeroğlu’nun yapımcılığını üstlendiği, Rüya İşçileri ekibinden Barış Erdoğan ile İlker Arslan’ın kaleme aldığı Afilli Aşk dizisi Mayıs Ayında yazlık dizi olarak ekranlarda olması planlanılıyor.

Afilli Aşk Dizisi Kerem Yiğiter Kimdir?

Abilerinin baskısı nedeni ile bunalan ve evlilik hayali kurduğu sevgilisi ile en yakın kız arkadaşının ihanetinin ardından da büyük bir şok yaşayan Ayşe Yılmaz’ın renkli hikayesinin ekrana taşınacağı Afilli Aşk dizisinde, Hep iyi bir insan olmak için çabalayan Ayşe, çaresiz kalınca hayatında ilk kez kötülük yaparak patronunun oğlu Kerem’e iftira atacak.

Ayşe tarafından iftiraya uğrayan Kerem Yiğiter ve onun yaşadıkları ekrana gelecek.

Afilli Aşk Çağlar Ertuğrul Kimdir?

5 Kasım 1987’de Karşıyaka, İzmir’de dünyaya geldi. 1.88 boyunda. 79 kilo Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Üniversite okuduğu yıllarda okulun tiyatro etkinliklerinde rol aldı. Daha sonra MOTA Sanat Atölyesinde Modern Oyunculuk dersleri aldı.  Daha sonra pek çok oyunda ve reklamda yer alan yakışıklı oyuncu, Medcezir dizisinde canlandırdığı  İnanç karakteri ile tanındı. Benim İçin Üzülme, Dağ, Boynu Bükükler, Galip Derviş, Kurt Seyit ve Şura, Dağ 2 gibi pek çok önemli yapımda yer aldı.

İyi derecede Almanca konuşabilen ve basketbolla da amatör olarak ilgilenen Çağlar Ertuğrul, bir dönem Turkcell markasının reklam filmlerinde de yer aldı.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.