Afilli Aşk Dizisi Başlama Tarihi Belli Oldu. İlk Bölüm 12 Haziran 1. Bölüm Fragmanı

Burak 22 May 2019 Afilli Aşk  0

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun yazdığı Afili Aşk, 12 Haziran 2019 Çarşamba akşamı saat 20.00 de Kanal D’de başlıyor.

Yaz aylarında ekrana gelecek olan Afilli Aşk dizisi ekranının en çok merak edilen dizilerinden birisi. Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’i buluşturan dizi Kanal D’nin yeni dizisi… “Afili Aşk”, yaza damgasını vurmayı hedefliyor.

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk’ın yayın tarihi netleşti. Afili Aşk, 12 Haziran Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. Çarşamba akşamları Kanal D ekranında büyük bir aşkın hikayesi olacak.

Dizi ile aynı adı taşıyan Afili Aşk şarkısı ile şimdiden konuşulmaya başlandı.

Dizinin şarkı sözlerine buradan bakabilirsiniz


https://dizibilgi.tv/afilli-ask-dizisi-sarki-sozleri-afilli-asklar-boyle-mi-baslar/

Kerem (Çağlar Ertuğrul) ve Ayşe’nin (Burcu Özberk) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı dizide diğer rolleri, Altan Erkekli (Muhsin), Neşe Baykent (Yelda), Ozan Dağgez (Samet), Asena Tuğal (Hülya), Serkay Tütüncü (Volkan), Benian Dönmez (Melahat), Taner Rumeli (Rıza), Beril Pozam (Nazmiye), Hira Su Yıldız (Buse), Uğur Uzunel (Erkut), Güzide Arslan (Gonca), Umutcan Ütebay (Sabri), Yılmaz Kunt (Berk) ve Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda) paylaşacak.

Afilli Aşk 1. Bölüm 12 Haziran 2019 Çarşamba Saat 20. 00 de Kanal D de Başlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=AmEiTg4idnM
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.