Afilli Aşk Dizisi Ayça (Zeynep Tuğçe Bayat) Kimdir?

Burak 23 Nis 2019 Afilli Aşk  0

Sevgilisi Cansel Elçin ile oynadığı Closer adlı tiyatro oyunundaki performansı nedeni ile beğeni toplayan Bayat, ARC Film in Kanal D için hazırlayacağı Afilli Aşk dizisi ile el sıkıştı Serdar Gözelekli nin yöneteceği dizide Zeynep Tuğçe Bayat Ayça karakterini canlandıracak.

Afilli Aşk Ayça Kimdir?

Burcu Özberk (Ayşe) ve Çağlar Ertuğrul’un (Kerem) başrollerini paylaşacağı dizide Zeynep Tuğçe Bayat’ın hayat vereceği Ayça, hem Kerem’in şirket arkadaşı, hem de Kerem’in annesi Yelda Yiğiter’in favori gelin adayı olarak seyirci karşısına çıkacak.

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir?

8 Şubat 1990 tarihinde Mersin şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk konusuna son derece meraklı isimlerden birisi olarak dikkat çeken Bayat, ilköğretim ve ortaöğretim sürecini Mersin’de tamamlamıştır. Lise eğitimi yıllarında okulun tiyatro kollarında aktif bir şekilde yer almaya başlamıştır.

İspanya’da başarılı bir şekilde oyunculuk eğitimi almasının ardından Türkiye’ye döndü ve ilk olarak Türkiye, Zeynep Tuğçe Bayat’ı Turkcell reklamlarında tanıtım yüzü olarak tanıdı. Turkcell reklamlarının önemli bir kısmında yer alan oyuncu, zaman içerisinde dizi yapımcıları tarafından da keşfedildi.

2007 yılında başlayan Arka Sıradakiler dizisi ile birlikte ilk profesyonel oyunculuk deneyimlerine adım atmıştır. 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir