kadın hayır diyorsa hayırdır

Afili Aşk Dizisinde Kadına Şiddete Hayır Mesajı (Kadın Hayır Diyorsa Hayırdır! Repliği Çok Beğenildi)

Burak 06 Eyl 2019 Afilli Aşk  0

Afilli Aşk Dizisi 4 Eylül 2019 Çarşamba akşamı yayınlanan 54. Bölümü ile büyük beğeni topladı. Dizide bir sahne vardı ki, ‘Kerem’ ve ‘Muammer’ karakteri arasındaki diyalog diziye damga vurdu.

afili aşk kadın hayır diyorsa hayırdır

”KADIN ‘HAYIR’ DİYORSA ‘HAYIR’DIR”

Dizinin 4 Eylül 2019 akşamı ekrana gelen bölümünde Kerem’in Muammer ile olan kavgasında sarf ettiği “Çapkınlığın da bir raconu olur. Evli kadına bakılmaz. Kadın ‘Hayır’ diyorsa ‘Hayır’dır.” sözleri büyük beğeni topladı.

afili aşk kadın hayır diyorsa hayırdır

Olaylar Nasıl Gelişti?

Ayşe, Muammer hocası ile ders yapmak üzere iken, getirdiği çaydan sonra Muammer hocası Ayşe’nin elini tutmak istemiş, sende bunu istiyorsun görebiliyorum demişti. Ayşe ise elini sertçe çekerek, tepkisini gösterdi. Bu anlar anbe an kayıt altına alınıyordu. Hayır bırak be ne yapıyorsun? evliyim ben evliyim diyerek tepkisini gösteriyor ve odadan çıkmasını, yoksa Kerem’i çağırırım diyerek Muammer’in odadan çıkmasını sağlıyor.

Ayşe, Kerem’i beklerken Kerem gelir ve ne olduğunu, dersin neden erken bittiğini, bir sorun olup olmadığını, iyi misin? iyi görünmüyorsun diyerek sorar. Ayşe olanları anlatmaz, derslerin ağır geldiğini, eve geçeceğini söyler.

Kerem, Ayşe gittikten sonra güvenlik kamerasından kayıtlara bakar ve olanları görür. Sonra da Muammer’in evine gider, kafa atar yumruklar ve epey hırpaladıktan sonra, “Çapkınlığın da bir raconu olur. Bana Bak 1) Evli kadına bakılmaz. 2) Kadın hayır diyorsa hayırdır. Bir daha seni Ayşe’nin yanında görürsem böyle bırakmam der ve gider.

İşte bu konuşmada geçen sözler, Kadına yönelik şiddetin, tecavüzün ve tacizin gün geçtikçe arttığı günlerde dizi izleyicisi bu sözlerin çok kıymetli olduğunu belirten mesajlar yayınladı.

Bir izleyicinin şu sözleri herkesin diline yerleşti. “Şu sahne SAK’ın 54 bölümdür veremediği mesajı bir anda veriyor zaten. Konuşmaya gerek yok..”

afili aşk kadın hayır diyorsa hayırdır

Artık ne gerçek hayatta, nede televizyonlarda, dizilerde kadına, çocuğa, hayvanlara şiddeti görmek istemiyoruz!

kadın hayır diyorsa hayırdır

Afili Aşk 13. Bölüm Fragmanı

afili aşk 13

 

Afili Aşk 13. Bölüm 2. Fragmanda Muammer yine durmuyor

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Muammer ve Ceyda birlik oluyor! Muammer, Kerem ve Ayşe evliliğinin sahte olduğunu öğreniyor ve bunu koz olarak kullanmaya kalkıyor. Ceyda’dan öğrendikleri ile Kerem ve Ayşe’yi hedef alan Muammer bu defa yaptığı hamle ile yine ortalığı karıştırıyor. Kerem’in kapısına kadar gelen Muammer bu evliliğin gerçek olmadığını söylüyor ve bu konuşmaları Muhsin Bey duyuyor. Kerem’in öfkesi artık daha fazla… Peki şimdi ne olacak?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir