Adriana Lima İle Aşk Yaşayan Metin Hara Kimdir ?

Burak 11 Tem 2017 Haberler  0

Adriana Lima ile Metin Hara arasında geçen gün bir kafede çekilen görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü. Adriana Lima ile Metin Hara arasındaki samimi pozların ardından ikili arasındaki arkadaşlar mı sorusunu gündeme getirdi. İkili arasındaki bu yakınlaşmanın ardından herkes Metin Hara’nın kim olduğunu merak etmeye başladı. Metin Hara hakkında bilinmeyenler yazımızda….

Metin Hara Kimdir ?

14 Haziran 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Metin Hara 35 yaşındadır. Üsküdar Amerikan Koleji mezunudur. Daha sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Üniversiteyi okurken geçimini temin etmek için bir çok global reklam filminde oynamıştır.

5 yıldır enerji ve tedavi üzerine profesyonel çalışmalar yapan Metin Hara bilinmeyen hazinelerimizden desk yeridir. Yaptığı çalışmalarla 10 binin üzerinde insanın hayatını değiştiren Metin Hara’nın 2014 yılında ”Aşkın İstilası” 3’lemesinin 1. kitabı olan “Yol” kitabı, sadece ilk 3 ayda 100.000’in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmayı başarmıştır. Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Metin Hara, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Metin Hara ise Adriana ile yaşananlar için yaptığı açıklamasına “Adriana ile Haziran ayında İstanbul’da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissetiğimizin farkına vardık. İkimiz de henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına sonsuz saygı göstermekle beraber aynı saygıyı karşılıklı olarak yolculuğumuzun bu başlangıç sürecinde de görmeyi arzu ediyoruz.” diyerek açıklık getirdi.

Metin Hara İnstagram

https://www.instagram.com/metinhara/?hl=tr

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir