Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Devam Edecek mi? Yeniden Başlayacak mı? Adını Sen Koy Dizisi Kanal Değiştiriyor? Hangi Kanala Transfer Oldu?  Adını Sen Koy Artık Tv 8 de Mi Yayınlanacak?
ilk yayın hayatına Trt 1 de başlayan, Trt 1’in uzun soluklu dizisi Adını Sen Koy sürpriz bir karar ile 180 bölümün sonunda Trt ile yollarını ayırmıştı. Daha sonra 2. sezona Star..
Adını Sen Koy Dizisi Yeni Kanalında Dizinin 3. Sezonu Hangi Kanalda Devam Edecek? Hangi Kanalda Yayınlanacak?
Merhaba arkadaşlar. Adını Sen Koy dizisinde 3. sezonu yaşıyoruz. Ancak kısa bir süre önce Star tv de yayın hayatına devam eden dizinin yayından kaldırılacağını öğrendik. Bilmeyen, duymayanlar için tekrar edelim..
Adını Sen Koy Neden Yok Neden Final Yapıyor? ADINI SEN KOY 390. BÖLÜM İLE 19 EKİM 2018 DE FİNAL YAPIYOR!
ADINI SEN KOY 390. BÖLÜM İLE 19 EKİM 2018 DE FİNAL YAPIYOR! Adını Sen Koy Dizisi Bitti mi? Star TV’den Flaş Karar 19 Ekim 2018 Dizinin Son Bölümü Yayınlanacak! Star..
Adını Sen Koy 3. Sezon 385. Bölüm Özeti (“ASLI”) 12 Ekim 2018 Cuma
Azize ve Oğuz Cezmi yüzünden zor bir gün geçirdikten sonra, Oğuz kolundan yaralanmış ve konakta kimse özellikle de teyzesi bunu öğrenmesin diye konağa gitmemiş, dağ evinde Azize ile gece orada..
Adını Sen Koy 3. Sezon 384. Bölüm Özeti (“ASLI”) 11 Ekim 2018 Perşembe
Azize kendi iç dünyasında muhasebesini yaptı ve gitmedi Oğuz’un yanında kaldı. Mutfakta onun için yemek hazırlarken soğan doğradığı için gözünden yaş geldi. Oğuz da mutfak kapısının önünde Azize’nin gitmediğini görünce..
Adını Sen Koy 3. Sezon 383. Bölüm Özeti (“ASLI”) 10 Ekim 2018 Çarşamba
Azize den nefret eden Yıldız Cezmi ile iş birliği yapmış, Azize’nin yeni iş yerinin adresini Cezmiye veren Yıldız, Azize ye iyi bir ders verip gözünü korkutmasını, kendisini görünce hayalet görmüş..
Adını Sen Koy 3. Sezon 386. 387. Bölüm 15 Ekim Fragmanı
Adını Sen Koy dizisinde 3. sezonun 5. haftasına gelmiş bulunmaktayız. Zaman nede çabuk geçiyor değil mi? Zaman çabuk geçtiği gibi, dizide maşallah bu sezon baya hızlı ilerliyor. Bu hız iyi..
Adını Sen Koy 3. Sezon 382. Bölüm Özeti (“ASLI”) 9 Ekim 2018 Salı
Yıldız arkadaşı ile buluşmak için Azize’nin yeni işe girdiği yere gitti ve orada Azizeyi gördü. Hele bir de Azize ye referans olanın Oğuz olduğunu öğrenince delirdi. Oradan çıkıp konağa giderek..
Adını Sen Koy 383-384-385. Bölüm Fragmanı 10 Ekim Çarşamba
Adını Sen Koy dizisinde 3. sezonun 4. haftasının da ortasına gelmiş bulunmaktayız. Bir haftayı daha bitirmek üzereyken hafta içi verilen fragman da yayınlandı. Fragmana geçmeden önce dizimizde bu zamana kadar neler..
Adını Sen Koy 3. Sezon 381. Bölüm Özeti (“ASLI”) 8 Ekim 2018 Pazartesi
Azize ilk defa bir erkeğin kendisini anladığını düşünmüş mutlu olmuş, hatta o zorlu günlerin hesabını kimseye vermek zorunda değilsin, sen doğru olanı yaptın kendinle gurur duymalısın diyen Oğuz’a teşekkür etmek..