Adını Sen Koy Yener Öldü mü Yaşıyor mu?

Adını Sen Koy  dizisinin bu akşam 115. bölümünü izledik. Adını Sen Koy  dizisi setinden aldığımız tüyolar da Yener karakterinin öleceğini sizlere 2 hafta önce duyurmuştuk. Tabi ki biz senaryoyu değil çekimleri gördük. Çekimlerde Yener bir mektup bırakıyor ve intihar ediyordu.

Zira daha sonrasında Adını Sen Koy  dizisinde Yener karakterini canlandıran Musab Ekinci’nin Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler’de başrolde oynayacağını duyurmuştuk.   Musab Ekinci Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler’de başrolde oynayacak.  Adını Sen Koy’un 115. bölümünde Beton’un attığı mesaj ve sonrasında kulağımıza gelen bilgiler Yener karakterinin sanki bir kaç hafta daha bizlerle olacağını sonra ayrılacağını gösteriyor gibi

Beton bugün son sahnede mesaj çekti mehtap çıktı diye, mesaj çektiği kişi bence Yenerdi. Yener Zehra ya mektup gönderdi Zehra ya gelen mektup Yener’dendi. Ömer Yener in intihar ettiği haberini telefonda aldı.

Bana göre Yener şimdilik ölmedi. Hapisten de intihar etmiş gibi gösterip hastahaneye yattı. Hastahaneden de kaçırttı. Daha sonrasında da Zehra’yı kaçıracak.  Beton da bu işlerde Yener’e yardım edecek. Mehtap çıktı diye de mesajı Yener’e attı. Yener şuan dışarıda. Zaten Yener’e intiharlı bir ölüm yakışmazdı.

Ömer ise Zehra’yı kurtaracak bu hafta.

Bildiğiniz üzere 2 haftadır setlere gidemiyorum bu nedenle de emin olun gelecek haftayı bende bilmiyorum. En son 115. bölümü görmüştüm

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Yener Öldü mü Yaşıyor mu? (16 Yorum)

 1. Canım arkadaşlarım iyiyim.Vallah Ülkerim canım tam olarak bende bilmiyorum.Çok yoğunum ama sıkca girmeye çalışıyorum.İyi canım.Öpüyor teyzesini.Deryam nasılsın? Site ıssız kalmış gibi ya.Aylin Aslı nerdesiniz? Çinare Azeri kızı nasılsınız?

  • Vefacım bende uzun bir zaman yoktum yeni geldim. Sizleri çok özledim.
   Resul abim setlere gidemiyorsun ancak sete gitmiş gibi bilgiler veriyorsun 🙂

 2. Abi sen ne çalışıyorsun ki, ne olacağını biliyosun ve sete gidiyorsun sorması ayıpdq

 3. Daha oncede Omer Yaseminikurtardykdan sonra daha yakyn olmadymy kendini Yenerden kurtararsa hasda yakyn olar. Her serde bir hayyr bar

 4. Evet cok mantikli yener intihar yalaniyla hapisden kacdi bence mektubda Zehraya anesi ve Omerle ilgili bir seyler yazmisdir . Zehrayi bir yerlere caqirmis ve sonra kacirtmisdir . Cunki TRT r bu gunde bir sahne gosderdiler .ya Omer kizqindi , o adamin yanina nasil gider diye . Buyuk ihtimale Yener catisma sirasinda olecekdir

 5. omer ve zehra yenice aralari duzelmisken yener nerden cikti yener onlara tokunmasan olmazmi

 6. Selamm .Resul abi iyice kafamı karıştırdın.Yahu tam işler yoluna girmişken geno her şey bozuluyor.Bu günkü bölüm harikaydı.Aşka gell .Zehra ile Ömer sahneleri muhteşemdi.Hele Zehranın kolyeyi takması muhteşemdi.Ömer nasılda Zehrayı görünce şirin şirin gülümsüyordu..Canlarım nasılsınız? Bensiz buralar nasıl?;)

  • VEFAM ayy senmi geldin. Canım tam olarak ne zaman geri dönüceksin? Seni çok özledim yaaa… Peki Hüseyinim nasıl?
   Her ikinizi seviyorum.

   Canısı bu günki bölümü bende sevdim:) ÖMER ZEHRA sahneleri muhteşemdi:)

 7. Bence kino qaliba mafiya oldu ömer de polad elemdar.cevriye aleve cok iyi bir oyun oynadı .ömer zehra awqın izlerik yaxında böyle görünüyor.

  • SUDEM hayr yalan diyil. Musab Ekici gerçektende yeni diziye çekikiliyor. Adını sen koy dizisindeki Yener sahneleride aylar öncesinden çekilmiş. İşte o yüzden Resül abi Yeneri daha bir kaç hafta göre biliriz diyor.

 8. RESÜLabi yemin ederim ip uclarını çok güzel birleştirmişsin. Bencede her şey senin dediyin gibi olucak…
  Zaten Yenerin intikam alacağı belliydi…
  Eh bekliyip görücez dimi…