Adını Sen Koy Şükran Kimdir?(Gül ARCAN)

Adını Sen Koy dizisine yeni bir karakterin dahil olduğunu daha önce açıklamıştık ancak dizide nasıl bir karaktere hayat vereceğini bilememiştik. Sonunda Şükran çekimlere geldi ve rolü de belli oldu.

Adını Sen Koy  dizsinde Şükran karakterini deneyimli tiyatrocu Gül ARCAN canlandıracak.

Peki kimdir Gül ARCAN?

1959 yılında Ankara dünyaya gelen Gül ARCAN 58 yaşındadır. Ankara Devlet Tiyatrosu ve sinema oyuncusudur. Eşi Atilla ARCAN’da tiyatrocu ve oyuncudur.. Ankara devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Atilla Arcan ile 1984 yılında evlenmiştir.

Atilla Arcan’ı Seksenler dizisinden hatırlayabilrisiniz

Gül ARCAN instagram adresi için Tıklayınız

 

Adını Sen Koy’da Şükran Nasıl Bir Karakter?

 

Daha önce Leyla bir konuşmasında Teyzem ile yaşıyorum demişti; yalan söylememiş gerçekten bir teyzesi varmış. Şükran Leyla’nın teyzesi olarak Adını Sen Koy dizisine dahil olacak. Cevriye hala kadar komik olmasa da Demir ve Tayfun arasında bir seçim yapacak ve komik sahneler yaşanacak.

Adını Sen Koy dizisinde Şükran karakterine hayat veren oyuncu devlet tiyatrosu oyuncusuymuş ama ben tanımıyorum. Sete giden arkadaşlar bir gerçek ismini sorarsa iyi olur zira girer çıkar öğrenemeyiz; bu konuda Karamel Yapım destek vermiyor; özeti göndermek her şeyi çözermiş gibi.

Bu arada siz Demir’i Tayfun’u bırakın da ben size Leyla’nın aşık olduğu gerçek adamı getirdim. Berna Üçkaleler 3 yıldır Şerif Arda bey ile evli. Allah mutluluklarını daim eylesin 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Şükran Kimdir?(Gül ARCAN) (15 Yorum)

 1. 90’lı yıllarda yaptığı “Süleyman Demirel taklidi ile hafızalara kazınan Binbir surat Atilla Arcan.
  Gerçek adı Atilla Gürses olan Atilla Arcan, Babası Muharrem Gürses gibi Türk sinemasına yıllarca hizmet etmişti. Arcan geçirdiği kalp krizi sonucu 16 Kasım 2015 tarihinde vefat etmişti. Mekanın cennet olsun.

  Hayat işte; bir varmış, bir yokmuş dedirtiyor insana geride ise resimleri, yaptığı eserleri kaldı.

  Dizimize Hoşgeldin Gül abla..
  ismin gibi güler ve güldürürsün bizleri dizimizde inşallah.

 2. Vallahi bence sert bir karakter olucak. Nedenini bilmiyorum ama bence Demirin Şükran teyzeden çekeceyi var.

 3. Oooooo bobelere gellllll şimidide şükran ciqdi şallah iy karakder olar lelayna demirin aşiq körbüsü olsum kötü birsi olmasin

  • Leyla bir karar vermesi lazım. Ya Demir ya da Tayfur. Demir’e çok ayıp ediyor, diye düşünüyorum. (Tabi bir dizi gerçek değil.)

 4. Acaba Sukran hanim kimi sececek . Merkla beliyorum . Insallah Sukran hanimin secimi Demir olur .