Adını Sen Koy Sözleşme Ne Zaman Bitecek? 6 Ay Ne Zaman Dolacak?

Adını Sen Koy dizisinde bir dönem işlediğimiz en önemli konulardan biri sizinde hatırladığınız gibi Ömer ve Zehra arasında yapılan sözleşme idi. Bu sözleşme aylarca gündemimizi meşgul etmişti hatta en son Nihat bu sözleşmeyi bulmuştu. Gerçi artık Ömer sözleşme yaptık falan demiyor ama bu sözleşme meselesini de senaristlerin bir kapatması lazım.

Nisan ayında yayınlanacak bölümler için güzel haber vereyim artı Ömer ve Zehra arasında aşk var; bu durumda da sözleşme filen devre dışı kalmıştır. Peki gerçekte sözleşme ne zaman doldu? Senaristlerin hatasını ben kapatayım arkadaşlar. Şuanda Ömer ve Zehra arasında sözleşme yok. Zira 27 mart pazartesi günü yayınlanacak 136. bölümde Zehra konağı gemileri yakacak ve konağa dönmek isteyecek. Peki sizce Ömer ama sözlşme var diyebilecek mi? Tabi ki diyemeyecek; zira Ömer ve Zehra arasında ki sözleşme bitti. İşte kanıtı

Sizlere şunu söyleyeyim artık Ömer ve Zehra’yı bir arada tutan bu adi kağıt parçası sözleşme değil; kalplerinde bir birlerine duydukları aşktır.

Bu Zehra’nın banka hesap hareketlerini gösteren belge. Hatırlanacağı üzere Yener’in adına Mehtap Zehra’ya 10.000 TL para göndermişti. İşte o belgede görüldüğü üzere Ömer Kervancıoğlu Zehra’ya 9 aydır başta konuştukları 2.000 TL ücreti ödemiş; yanı şuanda gerçekte de sözleşme biteli 3 ay olmuş

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Sözleşme Ne Zaman Bitecek? 6 Ay Ne Zaman Dolacak? (18 Yorum)

 1. Biraz hizli ilerlese iyi olur hep ayni konulari izliyoruz biraz ask gormek istiyoruz entrikadan sikildik alevin yaptiklari hep yanina kar kaliyor. Bu kadar kotu kalpli insani yaninda barindirmak omer kervanci ya yakismiyor mutluluk gormek istiyoruz

 2. İnsanların kafasını karışmayın.. İnstagramdan canlı yayında geçen haftada Erkan mı neydi sözleşme evliliği 3 ay buçuk dedi.. Yani Sözleşme bitmesinde 3 ay kaldı.

 3. Çok kabaca bir hata olmuş gerçektende.Bende geçenlerde bir hatayı gördüm.Sizde fark etmişsinizdir çünkü fark edilmeyecek hibi deyildi.Zehra Mertmidir dertmidir onunla karşılaşdığnda Su damlası çanta resmini düşürmüşdü Mertde alıp saklamışdı.Ama evde Zehradaydı o resim .Sonrada Ömer ve Ayşe baktı.

  • AYNİNCİM CANIM BENİM BİLİYORUM BEN SADECE SENİNNE YORUMLAŞMAK İSTEDİM BEN İSTABULA YAKINIM BEN BİLEME GİDEMİYORUM SEN NASIL GİDECEKSİN ANIYORUM SENİ CANIM ARKADAŞIM.

  • Vefacım orada bir hata yok çünkü, Zehra çizimlerini çift çiziyordu ve o çanta resminden 2 tane çizmişti. çiçekli bir çizimi daha var öyle çift çizilmiş. o nedenle orada bir hata yok tatlım.

 4. Bence Zehrayla Ömeri Demir karwilawdiracak.3ay evvel sozlewme bitmiwse peki neden Zehra evine donmedi.Awye ölmyecekmi artik iylewdimi.

 5. Senaryoyu yazanların ve çekenlerin, çekim hataları o kadar çok ki, artık onları yazmaktan ben vazgeçtim. yazarsam sayfa almaz o derece hata var ancak emeğe duyduğum saygıdan susuyorum.
  o tarih evet bariz hata çünkü ekipten oyuncular bir canlı yayınlarında şuan 3,5 ay içerisindeyiz demişti. hadi şimdi 4 ay olsun daha 2 ay var bitmesine. ama kağıt çoktan bittiğini söylüyor.
  kağıdın söylediği gibi Zehra ve Ömer’in duyguları da sözleşmenin çoktan bittiğini söylüyor.
  şuan sözleşme yok, birbirlerine karşı hissettikleri ve söyleyemedikleri, kelimelere dökemedikleri duyguları içten içe yaşadıkları aşkları var.

 6. Sayın admminim bu tür kagıt hatalarını hep yapıyor bu yönetman sen bu hatalara uyma,2 binlik bir mebla hiç konuşulmadı öyle bir bölüm varsa seyretmek isterim ,hatta ilk başlarda ömer zehraya hiç para vermedi çünkü peşin ödedim hesabı yaptı diger taraftan yenerin aldıgı nikah tarihi 7 ayın 13 yanlış hatırlamıyosam evlenmesinde mahsur yoktur diyo sizin hesaba göre çoktan ömerle evli olması gerekir.Ben bunların. 9 ayda evlendiklerini hatırlıyorum galiba 17 siydi dizide 9 uncu ayda başladı bu işlerle ugraşıp belgeleri sergileyen bir fanımız vardı kaldiki dizide tarih bizimle aynı gitmiyor bunları tektek sayan bir fan sayfamız var tahminen 3 üncü ayı bitiriyorlar sezon finalinde 6 ay dolacak aşagı yukarıhatta ramazandan önce final yapacaksa biraz hızlı gitmeleri lazım
  Bu sadece dikkatsiz yönetmenin hatası

 7. Ama hatırlarsanız dizi çekimi temmuzda başladı. Ama biz eylülden izlemeye başladık. Hem onlarda bazen iki bölüme bir gün geçe biliyor. Yani bizde ki, normal ay ve gün geçimi olmuyor. Ama eylülden de hesaplarsak 6ay olmalı. Ama 6ay bitimi mühüm ve dizide gösterilmeli. Çünki onların arasında aşk, duygusal bağlantı olsa bile, onların evlenmesi 6aylık anlaşmadır. Zehra 6 ay dolduğunda babasına ne söyleyecek? Tabii ki o süre dolunca babası öğrenmezse.

 8. Dizi gözeldir. Ben şü anda bir fikrim var Ayşe xeste deyil oda bir rol oynayır ki qardeşi evlensin. AYŞE hekimle DANIŞIB Kİ QARDEŞİNE DE Kİ BENİM 6 AY OMRUM QALIB. 9 AY KECDİ AYSEYE HECNE OLMADI.

 9. Ama dizide zaman farklı işliyor öyle olsaydı ocakta 6 ay biterdi , sırf 6 ay bitti diye dizi sezon finali yapmazki hattta bazen 2 bölümün bir günü anlattığı da oluyor yani demek istediğim gerçek zamanla bir gitmiyor :))

  • AYLİNCİM COK KOMİKSİN CANIM ARKADAŞIM BİZİM ELİMİZDEN GELEMEZ CÜKİ HEPİMİZİN DEDİNEN OLSAYDI HİNCİYE BİTERDİ AMA ZİYARET ETMEYE GİDERSEN BENDEN SENAMIMI SÖYLE.

   • Deryacim bende öylesine söylüyorum ben nerde Turkiye ye gelmek nerde .hem senin söylediğin gibi ben gelsem bile beni dinlemezlerr ki onlar. Ama belki uzak yoldan geldiğim için biraz hos goru gösterirler bana

 10. amma dizi eylulde baslamis ve sozlesmede onda oldu nasil olur sozlesme bittdiyi uc ay olur ben bir stede okumusdum sozlesme 30 martda biticek diyee AZERBAYCANDAN TURKIYEYE

 11. Ben sözleşmeyi unutmuştum ki . Saka canim kinamiyalim senaristi kafası çok karışık oluyor yazdıklarını unutuyor . Hepsi cok calismakdan .Ama haftaya Önerme Zehranin arası duzelmese biletimi aldimı ,uçağa atladimi Turkiyedeyim . OMERLE Zehrayi baristirib döneceğim. O senaristede iki cift lafim olur .Ah ah hayelerr ve hayatlar

 12. Dizinin yeni iki kahramanı var.alevi isirarak alevden hepatit mikrobunu kaparak hilmiyi üzen hilminin köpeği dunkof.diğeri ise sevime ormanda kacarken fiske atarak sevimi hafiza kaybina ugratan sevimli eşek karakaçan.