Adını Sen Koy Sizce Zehra Ömer’e Tokat Atmakta Haklı mı?

Adını Sen Koy’da 24 Mart Cuma akşamı Zehra ikinci defa Ömer’e tokat atacak. Eşimle tartışırken bir Zehra’cı olarak eşim; fragmanı izleyince “Ömer daha fazlasını hak etti” Peki siz bu konuda neler düşünüyorsunuz. Gerçekten Ömer bu tokadı hak etti mi? Bir erkek gözü ile ben neler düşündüğümü anlatayım mı?

Ne olursa olsun seven insan kıskanır. Ömer Zehra’yı sevmese ona özel duygular beslemese bu konulara hiç takılmazdı; tabi ki sevgide de kıskançlığın bir dozu olmalı ancak bence Zehra bu dozu çoktan aştı; zira artık Ömer’in Zehra’ya güveni kalmadı; işte bu güvensizliği neden olan durumlardan hatırladıklarım

1 Ömer ilk Zehra ile tanıştığında Yener’le Zehra’yı aynı arabada gördü ve  Yener benim sevgilim dedi.
2 Ömer Zehra’yı Yener’le yüzük takarken yakaladı
3. Zehra ne zaman mahaleye gidiyorum dese Ömer her sefer Yener’in yanında yakaladı
4. Zehra babası için para aldı Ömer’den sonra da o parayı gidip Yener’e verdi. 
5. Zehra Yener’in hapishaneye be hastahaneye ziyaretine gitti.
6. Evlilk için Yener’in aldığı belgeyi gördü.
7. Zehra’nın hesabına Yener Kaplan’dan gelen 10.000 TL’yi gördü.
8. Başka bir evde Zehra ile Yener’in özel eşyalarını gördü bir de Zehra mahalleye gidiyorum dedi; ancak o eve gitti. 

Aslında bu konuların hiç birince Zehra suçlu değildi; ancak hangi olay açığa çıktı.  Bu olaylar yaşandı; Ömer gerçekleri öğrenemeden üstü kapandı gitti. Zehra bir de Ömer’e senin ne işin var burda diye soruyor. Ben olsam asıl senin ne işin var diye sorarım…

Peki siz Ömer olsanız ne yapardınız?…..

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Sizce Zehra Ömer’e Tokat Atmakta Haklı mı? (52 Yorum)

 1. Ömer bu sefer baltayı taşa vurdu egerki zehra onu otelde alevle yakaladıgında ömere ahlaksız deseydi gene suçlu çıkardı zehra ben bir ömerci olarak ömer derdiki biz sözleşmeli evliyiz sen rolünü yap şimdi bin şu arabaya gidiyoruz haddini bil zehra sen bana ahlaksız diyemessin tokat tam yerindeydi

 2. Bu dizi uzadıkça uzadı saçma sapan çarık ağızlı mehtap ile yılan lanet suratlı alev in entraka dolu planlarını izleyip duruyoz . Dizinin tadı kaçtı her bölümde zehra üzerine oynanan oyunları ve ömerin onu azarlamasını horlamasını izleyip duruyoruz bu dizinin böyle olursa finali yakındır.

 3. Hanki kadin ask evinde fotolari qoyar ve bu kadar iz qoyar? Demir kadar iyi bir dost Omere gitme dedi, Omer yine dusunmeden davrandi ve getdi. Sonucda hem Zehra, hem de Omer yene de bir-birini anlamadan kavga etdi. Bunun yalan oldugunu anlamaq zaman ister. Yeni bolumlerde iyilik cox olsun.

 4. Ne olursa olsun herseyin doğrusunu omer ogrenmeli artik bastan beri olan herseyi adam siyneye cekti artik zehranin gururu ve namusu söz konusu bu arada yetmis yasinda annemi hasta ettiniz guzelseyler olsun istiyo artik omer herseyi ogrensin kendini affettirmek icin birşeyler yapsin

 5. bence ömer anlayip dinlemedn herzamanki gibi fevri davraniyor insanlar konusarak her seyi haledebilir bazen gözönünde olan seyler görüktügügibi olmayabiliyor ayin ilizyon gibi yani sihir gibi bence ömerkevancioglu tokatan fzlasini haketti bir insani ahlaksilikla suclamak hele oda esinizse cok agir sey zehra helal eline saglik

 6. Benim için her zaman ömer haksız çünkü birşey öğrendiği zaman önyargılı davranmadan önce zehra ya söyleyebilir zehra nin ona yaptığı tüm iyilikleri unutup bir kötülüğü göz önünde bulunduruyor o zaman ömer işim var deyip alev le buluşmaya gitti.zehra ona “ahlaksız”desin herşey olur biter.

 7. Haklisini bey efendi bir kadin olarak zehrayi haksiz buluyorum kari koca asla birbirinden bisey saklamamali zehra heb sakliyo omerin bu lafini hak ediyo

 8. Omerin yerinde kim olsa bele dusunerdi zehranin gunahi omerden xebersiz ozbasina isler etmeyindedir ona gore de bu sozu esitdi

 9. İspinoz benim içimden geçenleri bir bir yazmışsın ben bu kadar güzel yazamayacaktım içim sogudu tşkr ederm

  • BENCE NE ÖMER TOKATI HAKETMEDİ NEDE ZEHRA SUCLAMAYI HAKETMEDİ BULARA HAKETENLER GICIK MEKTAP ÖKÜZ YENERİN HAKETİLER CÜKÜ OLARIN YÜZÜNDEN ZEHRAYA SUC KALDI ÖMER KISKANDINDAN ZEHRA SUC KALDI ZEHRADA SİNİRLEDİ ÖMERE TOKAT ATI.

 10. Ömer’in o tokatı fazlasıyla hakettiğini düşünenlerdenim. Öncelikle Ömer’in karekterine bir bakalım:Zeki,karizmatik, yakışıklı,zengin,fedakar,iş hayatında başarılı ve ailesine çok düşkün. Buraya kadar her genç kızın rüyası siyah jeepli prens ömer. Fakat duygusal açıdan eksik, güvensiz ve aşka inancı olmayan bir Ömer var karşımızda.Ömer’in tek kutsalı Ayşe…
  Birde Zehra’ya bakalım: Zehra son derece naif, fazlasıyla fedakar,saf sayılabilecek kadar iyi niyetli,iyi terbiye görmüş,edepli,ahlaklı,hırsları olmayan karakteri ile Türk kaynanalarinin rüyalarını süsleyen gelin adayı. Zehra’nin en büyük handikapı asla kendini düşünmemesi. Diziyi ilk bölümden beri izliyorum. 135 bölümdür Zehra nin kendi için bir şey yaptığını göremedik.
  Zehra ve ömer karakter olarak birbirlerine benziyorlar ancak onların ilişkilerindeki en büyük problem ömer’in aşktan ve bağlanmaktan korkması. Zira son derece zeki olan Ömercigimizin konu zehra olduğunda çok afedersiniz tam bir öküze dönüşmesinin başka bir açıklaması olamaz.
  Peki Ömer o tokatı neden haketti?
  1. En başından herşeyi yanlış anlayıp Nihat ve Zehra’nin tüm açıklamalarına kulak tıklayarak ikisinin de emdikleri sütü burunlarından getiren kendisiydi. İkisinin de suçsuz olduğunu anlamasi 100 küsür bölüm sürdü.Ve bir özür bile dilemedi.
  2.Zehra, bir kere bile Yener benim sevgilim demedi.Aksine Ömer bunu her söylediğinde ya da ima ettiğin de kız hayır dedi sinir krizleri geçirdi.
  3. Dönelim ilk bölümlere… Yener’i Zehra’nin parmağına yüzük takarken gördü, müdahale etti Zehra yi aldi. Kiz ciyak ciyak kaçırıldim dediyse de ömer inanmadı.Şehir dışında izbe bir kulübe de sözlenmek nasıl bir fantezidir ey Ömer kervancioglu?
  Zehra yi yaralı parça pincik kiyafetlerle gördü ,”sana ne oldu?, iyimisin?” Diye sormak şöyle dursun gene kızı azarlayip bir sürü hakaret etti. Asyacik kaçırıldı, tabi ki zehra dan şüphelendi. Bu ornekler çoğaltilabilir.
  Nihayetinde Zehra her zaman karşısında kendisini dinlemeyen, inanmayan, hakaret eden bir Ömer gördü.Nitekim seyircilerin de ısrarla sorduğu “Zehra neden ömer’e her şeyi anlatmiyor?” sorusuna ,senaristler yener’in ses kaydının alındığı bölümlerde Zehra’nin ağzından cevap verdi: Nasıl olsa inanmayacak… Hatırlarsanız Ömer’e ses kaydını dinleten leyla olmuştu.
  4.Dağ evinde psikopat Yener tarafından vurulan Ömer’i Zehra can siperhane savunmuş,biricik komserimiz Tayfun bu bilgiyi Ömer’e vermişti. İşte en çok da bunun için o tokadı hakediyor Ömer. Be adam bu kız o herifle aşk yaşıyorduysa seni ne diye savunsun? Hazır vurulmuşsun da basar giderdi. Ne diye senin hakaretlerini triplerini çeksin.
  5. Daha 3-4 bölüm öncesine kadar yener’in adamı tarafından kaçırılmaya çalışılan Zehra değil miydi? Bu kız adamla gizli saklı buluşuyorsa ne diye kızı kaçırmaya çalışsın? İşte tüm bunları görmezden geldigi için Ömer o tokatı fazlasıyla hak ediyor. Iki tane de benim için yapıştır zehra ciğerim soğusun
  Ömer’in, zehra noktasında karakterine tamamen zıt bir şekilde davranıyor olmasının sebebi bağlanmaktan korkması ve kıskançlık…Öyle görünüyor ki senaristler bu tutumu biraz da zehra ve mert in yakınlaşmasina zemin hazırlamak için daha abartılı yazıyor.
  Benim tahminim ilerleyen bölümlerde Nihat,aysenin hastalığını öğrenecek, Mert’in zehra ya olan ilgisini sezince de ömerden intikam almak için bunun gerçek bir evlilik olmadığını Mert’e söyleyecek ve iki eski dost zehra için karşı karşıya gelecek.Böyle bir durumda aşktan sürünen bir Ömer kervancioglu görmek istiyorum. Aşık,sevdiği kadın için mücadele eden bir Ömer izlemek 135 bölümdür bu adamin zorbaliklarini izleyen seyircinin hakkıdır.

 11. Kesinlikle zehra haklı çünkü zehra ömer e yener le arasında birşey olmadığını defalarca söyledi ömer inanmadığı için zehra ona anlatmıyor misal ömer evlilik belgesini gördüğünde zehra ya sorabilirdi ama sormadı sadece susuyor ömer herşeyi hakediyor

 12. Yukarida yazdiklarinizin hepsi dogru.Ama unutdugunuz bir şey var Ömer Zehrayi her ne ile sucladiysa Zehranin sucsuz olduğu ortaya çikdi.
  Eeee butun bunlardan sonra kes ki kos koca holding patronu Ömer Kervancioğlu bir zahmet rastirsaydi.Onun elinde su içmek gibi bir şey bunun doğru ve ya yalan olduğunu öğrenmek.Bundan başka diyelim ki kiskandi buna da tamam.Ama bir insa nasil bir kadina pardon Asik olduğu her kesin özel dediği karisina baskasinin sozuyle AHLAKSIZ der.Bu sözu söylemek öyle kolaymi.Sonra da kendini affetdirmek öyle kolaymi?
  Bundan sonra bakalim Ömer kendini nasil affetdirecek Zehraya.
  Belli ki bu öyle kolay olmayacak.
  Peki bunun faturasini kim ödeyecek?Tabi ki biz izleyiciler ödeyeceğiz.
  Anlamadiğim şu ki Ömeri bu hale getirmekle onu gozden salmayami çalişiyorlar.
  BEN BIR FIKIR YURUTMEK ISTIYORUM.BENCE YENI SEZON IÇIN ERKAN MERIÇI IKNA EDEMEMIŞLER VE ONUN IÇIN ÖMERI GÖZDEN ÇIKARIP YERINE BAŞ ROL OLARAK MERTI GETIRMEK ISTIYORLAR .
  Tati bu sadece benim fikrim .Yanliş anlaşilmadin

 13. Bence omer tokati hak etmiyo awkin gozu kordur demwler sevgide kisqancliq tuz biber gibidir yukardaki yorumlari okudum Ben olsam bende oyle duwnurdum her seferde yenerle goruyor omer zehrayi Bende sevyorum sevdyimin yaninda bawqasni gordyumde cildryorum Ben sevdyim kiza kavqa esnasinda soyledim SENI SEVYORUM DELILER GIBI meyerki oda bana karwi bow deylmiw wimdi niwanliyiq cook mutlutuz Awk dedyin sey sevdyinin ugruna olmekdir bence omer tokati hak etmiyo cunku zehra icin kardewi icin kendini tehlikey atdi en azindan zehra bunlari goz onunde bulundursun omerin bi weyde haksuz oldugunu duwnyirum ahlakus demesi cookk uzuldum

 14. bence zehra haksiz gereksiz yere herseyi gizliyor.omerde ne yapsin gordugune inaniyor.

 15. tokat konusunda zehra sonuna kadar hakli insan karsindakini dinlemeyi bilmeli bunca zaman omer birkez olsun zehrayi dinlemedi ya demir bile zehrani ne kadar masum oldugunu goruyor daha ne desemki omere

 16. z3hra tokat iyi yapti omer coktan haketti zehra omerden birsey saklamaz ama omerin tutarsizliklar dinlemeden yargilamalari yuzunden bazi seyleri zehra aciklayamiyor bunu sorumlusu sadece omerrodun okuz olan omerrr

 17. bu omer salagi neyin kafasini yasiyorr zehrayi bunca zaman tanimamissa salkligina kizsin zehraya degil kizin hic sucu yokken neler yapti zehra hepsinde masum oldugu ortaya cikti eger ortada bir problem varsa bu omerin akliyla ilgili o tokat ona az bile salk once insan bunlari kim yapiyo diye arastirir pes artik omer zehra acilen omeri terk etsinn boyle bir salaga katlanmak zorunda degil

 18. tabiki zehra haklii omer salaksa zehra ne yapsinn omerin tek bildigi zehrayi suclamak bu gune kadar hep sucladi kizi ne dinledi nede inandi zehra boyle birine neyin aciklamasini yapicakk donsun babasinin evine zehrayi bunxa zaman tanimadimi bu salak kiz bin kez dedi yenirle aramda birsey yok diye omer paronayak saplantili biriyse zehranin sucune ne zehra donsun babasinin evine omerde surunsun insan ne olursa olsun once sorar karsisindakine aciklama yapma firsati verir cokk akiliyim diye gecinin omer once kim durmada ssirkete boyle belgeler gonderiyo diye bir arastirir yok elinin altinda sucliayak kiracak biri var nasil olsaa ne gerek var dinlemeye

 19. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. SalamƏleyküm. Bən kendi düşünceme göre bu olaylarda her ikisinin suçu var. Ömər Zəhranın üzerine fazla gitdiyi üçün bu kadar tatsızlık başlarından eksik olmuyor. Amma Ömərə arada hak veriyorum. Eyer bir bey ve ya bayan evlidilerse bir-birilerine sayqı göstermekleri şartdır. Evlilikde yalan olmamalı. Bu evlilik bir kağıt üzerinde olsa bile. Zəhra başdan bu oyuna katılmayacaktır. Ömər zorla Zəhranı kendine eş etmemiş, suç Zəhranın. Parayı alırken o imzaladığı kağıtı okumalıydı. Ne demişler kendi yıkılan ağlamaz. Tokata geldikde dizini izleye bilmediyim üçün Zəhranın doğru ve ya yalnış etdiyini söyleyemeyeceyim. Amma Zəhra Ömərə her seferinde gitdiyi yeri doğru söylese iyi eder. Babamlara gidiyorum diyib başka yere gitdiyinde tabiki Ömər Zəhraya güvenmeyecek. Ömər bu yerde haklı. Bəndə olsam inanmam.

 20. Oooo Aylin kız ben neler okuyorum böyle:O Vallahi yaşamış gibi yazmışsın. Yoksa sana söylediyin gibi ilanı aşk etdilermi:) Yani elimde olsa dizinin senaristini alp yerine seni koyardım;)

  • Yok Ulkelercim nerdeee. Yasamayi isterdim ama . Bu sadece benim Omer ve Zehra icin olan hayalim . Tabii ya senariste tas cikarim bana o senaristin kalemini elime verselerde neler neler yazardım . Bak simdi senin ovgunden koltuklarim sisdi

 21. omer hem hakli hem haksiz hakli cunku okadar kanit bende gorseydim zehranin hakinda oyle dusunurdum haksiz cunku zehraya konusma haki vermiyor zira bu konularda daha kac defa yanildi bikerede ona sorsa aslinda onarin sorunu herseyi birbirlerin den saklamalari agar olan biteni birbirlerine anatirlarsa boyle olmaz

 22. Ben ÖMER OLSAM NE YAPARDIM tokat atınca Zehra ? Oracıkta aşkımı ilan ederdim ya . Şöyle bir şekilde : ben sena açık olmusken seni gizli gizli seviyorken, aklım fikrim sendeyken gözünü kapatdigimda hayaliyalini goruyorken senin burda ne için var o adamla ne isin var senin bu evde neyin nesi. Zehrada her şeyi en başından anlatır. Omer basda inanmaz ama sonra isin peşine durur. Ve suçluyu bulur .

 23. BENCE ZEHRA HAKLI ÇÜNKİ ONUN HEÇ BİR SUÇU YOK YAA NE OLUR BİR DEFE DEOLSUN ÖMER ZEHRAYA GÜVENSİM BEN HİÇ İNANMIYORUMKİ BUNDAN SONRA OLARƏN ARASINDA AŞK YARANSI BƏLKİDƏ ÖMƏR SONDA PEŞMAN OLUR AMMA ZEHRA BENCE ÖMERİ AFFETMİYCEK

 24. Kaşikinbu noqutaya getirib ciqarmasaydilar.İkiside suculu Ömer ne yabirsa zehirani qisqadiqdan yabir qisqaciliqda sevigi demeydi.Zehirad kaşi ömeride hic bir şey saqlamasa.

 25. Evet hak etti Zehra ya ikide bir anlaşma bitince istediğini yap diyor Zehra da diyebilir ki sen kimsin hayatıma karışmanın sana asla Yener sevgilim olmadı ve adla onla evlenmem ister İnan ister inanma ben sadece Ayşe için burdayım hayatıma karışamaz sın Evliliği bitirelim deyip çekip gitmeli ömer aynayı Konya’yı anlasın Sıkıldık artık ikisi de birbirine açık olmalı Ömer’le konuşmak istiyor dinlemiyor ikisinde hatalı ben olsam hemen terk eder babamın evine dönerdim

 26. Hakkettı Ömer o tokatı !
  Önce likle igneyi kendimize Batirmsliyiz ?
  Hic bilmediginiz Yabanci biriyle Mecburu evliligi Düsüncek olursak Allah icin bizler ne yapardik,
  Allah korusun Arkadaslar kendimi zehranin yerime asla ve asla Koymak istemezdim
  Senaryo geregide olsa ,Bizlere disardan seyretmesi kolay
  Iki gururlu insan ❤ Yolunuz Acik olsun hatalar tek taraflli düsünülemez
  Ilk DEFA Zehra nin oyunculuna ve acemiligini Hosgörmemiz gerektigini düsünüyorum
  Basilarin devami gelir InsaAllah
  Kadi kizinfanda olur böyle hatalar
  Sizleri gibi ifade edemesemde yazmadan gecenedim

 27. Hakkettı Ömer o tokatı !
  Önce likle igneyi kendimize Batirmsliyiz ?
  Hic bilmediginiz Yabanci biriyle Mecburu evliligi Düsüncek olursak Allah icin bizler ne yapardik,
  Allah korusun Arkadaslar kendimi zehranin yerime asla ve asla Koymak istemezdim
  Senaryo geregide olsa ,Bizlere disardan seyretmesi kolay
  Iki gururlu insan ❤ Yolunuz Acik olsun hatalar tek taraflli düsünülemez
  Ilk DEFA Zehra nin oyunculuna ve acemiligini Hosgörmemiz gerektigini düsünüyorum
  Basilarin devami gelir InsaAllah
  Kadi kizinfanda olur böyle hatalar
  Sizleri gibi ifade edemesemde yazmadan gecenedin

 28. Zehra omere hec bir sey anlatmiyor ve bana niye boyle davraniyorsun diyor. Omer senin icin silahlarin onune atladi. Sana aylem dedi. Benim icin onemli olan insanlari korurum diyor. Sen ne yapdin Omere zehracim karşilik olarak? Kardesi icin o evdesin anlasma icin o evdesin oylemi? Anlasmanin parasini aldin canim kardesi icinde senin kardesini kurtardi kendi canini hice sayarak. Sen omerden sir saklamasan her seyi anlatsan mesela o eve giderken omere soylesen birlikde gitsen ne omer sana namussuz derdi ne sende tokat atardin. Mehtapin yapdiklatini birlikde araşdirir bulurdunuz. Omer zehraya hastanenin onunde benden boyle şeyleri nasil saklarsin diye kizmadimi zehra yener bana annemle iligili gercekleri soyler diye geldim dedigindi. Eeee bu da annesi ile ilgili diye cagirilyor o eve. Omer zehraya 1 şeyi 100 kezmi anlatsin. Ne halin varsa gor artik zehracim bizede uzakdan bakmak kaliyor boylece. Allah bize sabir versin.

  • Her ikisi de Bazı şeyleri karşılıklı olarak konuşup birbirlerine anlatmadıkları için bu noktaya geldiler.

 29. Kıskanmak sevginin bir üst seviyesidir ve seven insan kıskanır. Ancak kıskançlığında dozunu iyi ayarlamak gerekir. Bir erkek eşini dozunu iyi ayarlamak kaydıyla kıskanmalı, kıskanmıyorsa o erkekten hayır gelmez.

  Sevgiden önce güven gelir. güvenirsen seversin, seversen güvenirsin. güvendiğin insana saygı duyarsın, değer verirsin. Güven duygusu bir kere yıkıldı mı eski halini alması biraz zor olur.
  kırılan bir eşyayı eski haline ilk alındığı haline getirin hadi, mümkün değildir. yapıştırsanız da izi kalır. güvende böyle bir kere darbe aldı mı iyileşmesi zor olur.
  ayrıca güven kazanılması zor ancak kaybedilmesi çok kolay olan bir durumdur.

  Ömer ve Zehra her ikisi de suçlu burada dizinin en başından beri doğru iletişimi kuramadıkları için.
  Bu çiftimizin doğru iletişim kurma problemi var. Dinlemeyi bilmiyorlar. oysa dinlemek iletişimin en önemli unsurlarından biridir. tabi dinlemenin de kuralları var. Doğru dinleyeceksin, seçerek dinlemeyeceksin, görünüşte dinliyormuş gibi yapmayacaksın, savunucu dinlemeyeceksin, tuzak kurucu şeklinde dinlemeyeceksin.
  Çiftimiz doğru dinlemeyi bilmedikleri gibi, kendilerini tam olarak ifade edemiyorlar.

  Zehra en başından beri yaşadıklarını anlatmadı. Anlatmak istediğinde Ömer dinlemedi. Ömer dinlemediği içinde gördüklerine göre kendince bir yorum yapıp sonuca ulaştı ve hep yanıldı.

  Dinlemeyerek Ömer suçlu. Anlatmayarak Zehra suçlu.

  kimi zaman Ömer dinlemek istedi Zehra anlatmadı.
  Zehra dinlemek istedi Ömer anlatmadı kısır döngü yaşandı hep.

  En son yaşananlarda ise, Ömer öncesinde ses kaydını dinlemişti, annesinin gittiğini biliyordu, gerçek annesi olmadığını da öğrenmişti. bütün bunları terazinin bir kefesine koyacak ve şimdikileri de diğer kefeye ve bunlarada da yanılma payını da ekleyecek Zehrayı alacak karşısına konuşacak soracaktı saklamayacaktı Ömer.

  Zehra da suçlu, en son yaşananlarda o da eline ilk geçtiğinde evlilik kağıdını Ömer’e gösterecekti Mehtap’ı saklamayacaktı Ömer den, bankaya yatan paradan Ömer’e bahsedecekti. Ömer den habersiz iş yaptı hep, Ömer yapma gitme dedikçe gitti, yaptı.

  Birde karşısına geçip Mehtap kötülük yapmaz diye Ömer’e Mehtap’ı savunmuştu al sana Zehra, O zarar gelmez dediğin Mehtap. sana öyle zarar veriyor ki sen Ömer’i suçluyorsun Ömer seni korumaya çalıştı her seferinde gitme dedi sen gittin. o tokadı atma hakkın yok bu noktada anlatmadıkların ve sakladıkların için.
  Ancak Ömer de suçlu seni dinlemediği sana kendisine gelen mesajları göstermediği sormadığı için.

  Nerden bakarsan bak karşındaki insanı dinlemediğin sürece olaylara onun açısından bakmadığın sürece burada bu yukarıda yazılan 8 maddeden Ömer haklı görünüyor.
  Zehra yı dinlese Zehranın anlattıklarıyla da Zehra haklı çıkacak Ömer yine yanılan taraf olacak.
  Çünkü; yukarıda yazıldığı gibi Ömer hiç bir şeyi doğru düzgün öğrenemedi. hep üstü örtüldü olayların hiç açıklığa kavuşan olay olmadı. olaylar açığa çıktığındaysa üzülen pişman olan hep Ömer oldu.

  Burada her ikisinin de yapması gereken bir Ömer; sinirlerine hakim olacaktı ve Zehra’ya konuşma fırsatı verecek onu sonuna kadar dinleyecekti.
  Zehra da o tokadı atmadan önceki, Ömer sinirine, öfkesine, diline hakim olabilseydi o tokadı yemeyecekti.

  Zehra bütün her şeyi Ömer’e anlatacak düşmana karşı birlikte hareket edeceklerdi. işte o zaman bu yaşananlar yaşanmaz Zehra Ömer den o sözleri duymaz. Zehra da o tokadı Ömer’e atmazdı.
  Bura da tokadı hak eden kimse yok mağdur olan insanlar var.
  her ikisi de mağdur durumda doğru iletişimi kuramadıkları için.

  • Oh icimin yaglari eridi cok guzel anlatmissin aqzina saglik . Evet Omere Mehtabi savundu Ben Mehtab neler yaptı . Bakalım bütün bunlar ortaya ciktikda ne söyleyecek Zehra hanim. Hem suclu hem güçlü .arkadaşin biri yorumunda yazmış Ömer sana ailem dedi diye . Evet Omer Onu ailesi biliyor ve en önemlisi seviyor .,her seven erkek gibi verdiği tepkide haklı . Omerin suçu sormamak konsma hakkı tanımamak ,ama Sorsa bile Zehra söyleyecekti sanki . Adam Zaten sordu benden sakladigin başka bir sey varmı diye . Belki o zaman yoktu ama şimdi var bunu Omere söylemesi lazım . Sen söyle inanıb inanmamak Ona kalsin.sonuçta her sey bir gün ortaya çıkacak . Ve o gün sen suclu olmaiyasin. OMERIN güvenini kırmış olmasın o zaman . Hem ne adla o eve gitmiski .bende Omere mahkemeye gidiyorum demir gitmiş Omerde ne suc var .yine anemden bir haberin geldi diyecek . Kızın senin aklım yokmu kac kere fener seni annesi adıyla tuzağa cekdi .Hem anemden haber geldiyse Omere mahaleye gidiyorum niye diyorun soyle Omere boyle bir sey var diye Omer sana izin vermek ne demek yardimci bile olur .kac defa sana Omer yardım etmedimi

 30. olaylara omer acisindan bakmamiz cok yalnis. Zehra sirf ayseye bi sey olmasin deye o evde. baska soze gerek varmi. Omer bin kes minnettar olmali zehraya. ne hakla hakaret eder. ne kica gibi kocasi degil ne de sevgilisi. o tokat az bile

 31. Her ne olursa olsun bir şeylerden emin olmamiş Ömer Zehra‘ya ahlaksiz demeli değildi.Ya bu söz bana bir kadin olarak çok tokundu.resmen kara yara oldu bana!ah Mehtap allah belani versin.Kos koca Ömer Kervanci oğlu Mehtap‘in yalanlarina uymuş.Hakiketler ortaya çikacaği günü sabirsizlikla bekliyorum..

 32. Evet zehranın tokatını hak etti bu söyledikleriniz dogru hep zebranın yolları ye nere çıktı ama aksini de gördü ömer bide her şeyde ahlaksızlıkla suçlaması tmm zehra da anlatmıyor mesala mak uzu gösterebilirdi saklamasınasinir oluyorum oda se iyor ömer in tepkisinden korkuyor

 33. Zehra her defasinda Omeri sucluyor..Kendisinden heberi yok ama.Her seyi en basta Omere soylemeliydi.Ama hanimefendi susmayi tercih ediyor.Omerin yerine bende olsam ayni dusunurdum.

 34. Ömerin yerine hiç olmak istemem.Ya okuduğunda bile kafam şişti.Hele bir bunları gərçek hayatda yaşıyorsan.Aslında bən de Zehraya inanmakta zorlanırdım büyük ihtimal.Beni düşündüren asıl Şimdidən sonra neler olucak.Zehra Ömere suçsuzluğunu nasıl anlatıcak???

  • Gerçek hayatta daha neler neler yaşanıyor bir bilseniz. insanlara masumlara ne iftiralar atılıyor da ne acılar yaşanıyor. ama Allah büyük alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye boşuna dememişler. Allah büyük öyle cezalar veriyor ki, mazlum olan Allah’a teşekkür ediyor.
   Mehtap da cezasını çekmeli bu yaptıkları yanına kar kalmamalı.
   bundan sonrasını bende merak ediyorum bakalım neler olacak?

 35. Hicte deyil zehra asla yener sevgilim demedi 1 kor sultan bile anlar soz takilan yer oyle yer olicani orda ipvarda zehranin eli bagli olduna dahil2 gerisine size katiliyorum haklisiniz

  • Ya güven diyorsunuz da adam en büyük darbeyi annesinden yemiş kadınlara guvenmesi normal bence tokatı biraz hak etmedi hemen ömer hemde zehra suçlu zehranin suçu herşeyi gizliyor o metin tek suçu zehrayi fazla aşık fazla da kıskanıyor adam tamam güveniyor zehra güveni yok ediyor bence ömer kadınlara güvenmesini anlatsın zehraya zehra anlar bence

 36. Bence Zehra Omerden çok şeyi gizlediği için bütün bunlar oluyor . Mesele bu günkü bölümde .Zehra Omere gelibdee Yener benim hesabıma para yatirmis deseydi, bende gitdim kardeşinin yüzüne firlattim deseydi , Omer Zehraya eskisi gibi guvenecekdi . Ama Zehra bunu Omere söyleme gereği duymadı hatta her defasinda yenerin ona bu kadar zarar vermesine ramen ,Omerin her şeyi mesela evlilik belgesini oyrendikden sonraki tepkisini bildiyi halde .ZEHRANIN soylemesi lazımdı . Bilmedi lazimdi Omer yinede oyrenecek para meselesini . Ve yine sonda, mahlleye gidiyorum diyibde o eve gitmesini. Ben Zehrada yanlısı çok görüyorum. Bu benim bir Omerici olduğumdan diyil. Omerin tek sakladığı gerçek Sevimin Zehranin annesi olmadigi gerceyi. Onuda Zehra uzulmesin diye sakladi.tokat konusuna gelince bence iksininde suçu var . ÖMER anlamadan dinlemeden oyle sert itihamda bulunmamaliydi .ama ne yazıkki kötü insanların yaptığı sonucu böyle bir sey söyledi . Zehrada tokat atmakta kendine göre haklı . Çünkü bu ağır bir itiham masum olduğu halde böyle bir sey duymasi her kadının vereceği tepki . Yyani iki tarafında sorunu var Omerin dinlemeden yaraqlima ,Zehraninda gerçekleri gizleme sorunu var . Ama bence sorunun kaynagi da gerçekleri gzlemekden kaynaklariniyor

  • Her ikisi de suçlu ve her ikisi de kendi açılarından haklı.
   Zehra Ömer den saklamasaydı bazı şeyleri senin dediğin gibi Ömer Zehra ya güvenmeye devam edecekti ama her seferinde Zehra Ömer’in güvenini kırmayı başardı.
   Ömer de suçlu, anlamadan dinlemeden hüküm veriyor. Ömer’in gördüklerini kim görse Zehra yı suçlar Ömer gibi ve büyük bir hata yapar Ömer gibi.

 37. ilk yorum benden insan bi karsisindakine bakar baskalari mutlu olsun diye yapmadigi kalmadi zehranin .omer sevimi ve yeneride tanidi biraz aklini kullansa zaten birilerinin oyunu oldugunu anlar.guvenmek cok onemlidir.bunlar dizi gercekte olmaz demeyin ben bunlarin fazlasini yasadim yazi odasina 1000 bolumden fazla senaryo yollarim