Menü Aç/Kapat
Adını Sen Koy Sevtap (Özlem Yazıcı) Kimdir ? Haberler 06.12.2017
Adını Sen Koy Sevtap (Özlem Yazıcı) Kimdir ?

İlgiyle izlenen günlük dizi Adını Sen Koy’a yeni bir oyuncu katıldı. Dizideki adı Sevtap olan oyuncu diziye yeni bir kötü karakteri canlandırmak üzere dahil oldu. Dizide Koray’ın yalnız kaldığı konuşulmuştu.Sevtap karakteri büyük ihtimalle diziye Yasemin’in yerine dahil olacak.Bakalım Sevtap dizide neleri değiştirecek ?

 

Özlem Yazıcı Kimdir ?

Sevtap karakterine dizide Özlem Yazıcı hayat verecek.  1989 İstanbul doğumlu oyuncu 1.60 boyundadır. Başkent iletişim bilimleri akademisinde diksiyon ve sunuculuk eğitimi alan oyuncu şu anda Hilal Saral’dan kamera önü oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Daha önce Vodafone ve TT Net gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştır.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Melisaa

Dizide kötülerden geçilmez oldu :=)

Cevapla

Anonim

Tatlı bi kız acaba kötü rolü yakışacak mı ?

Cevapla

Anonim

Kudüs başta olmak üzere tüm ortadoğu kan ağlıyor

Cevapla

Anonim

Kötü azdı zaten oda girsin tam olsun nerdeee o eski kötüler yener alev hilmi sevim diziyi dizi yapıyorlardı gerçi biz bularla ilgilenirken dünyadaki kötülerede değinelim bence biraz bakınsana müslümanların haline allah yardımcıları olsun bizlerde bişeyler yapabilsek

Cevapla

Zehmer

Buyurun burdan yakın nur topu gibi bir kotu karakterimiz daha oldu kötü karakter diyorlar yine özetler de

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler