Adını Sen Koy Seher Kimdir? Öldü mü? Yaşıyor mu?

Adını Sen Koy’da Seher karakterinin Zehra’nın öz annesi olduğu sonunda 25 ekim çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümü ile ortaya çıktı. Adını Sen Koy’da Seher ile ilgili şuanda net bilgiler yok ama Salim’e Seher’in Zehra’yı emanet ettiğini biliyoruz.

Gerçekte Seher ölürken mi kızını emanet etti yokse giderken mi kesin olarak bilmiyoruz; ancak bildiğimiz önemli bir sır Seher zengin bir iş adamına aşık oldu ve kötü bir kader yaşadı.  Bu nedenle de Hatice hala annesi ile aynı kaderi yaşamaması için Zehra’yı Ömer’e asla verdirmeyecek.

Senaryoda çıkıp Seher’in gelmesi bence asla mantıklı olmayacaktır; zira bu sefer Zehra’nın babasına da ihtiyaç vardır ki bu sefer dizi Ömer ve Zehra’dan uzaklaşarak başka bir acı aşka yönelecektir. Bence Seher gelmeyecek Seher öldü ama bu konu Ömer’e bir yerden bağlanacak. Zira bu konu Ömer’in zengin babası Tahir Kervancıoğlu’na bir yerden bağlanacak gibi duruyor? Peki sizler ne dersiniz bu konuda yorumlarınızı bekliyorum

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Seher Kimdir? Öldü mü? Yaşıyor mu? (15 Yorum)

 1. Güzel senaryoymus film profesörü arkadaşım sen en iyisi senaryo yu yaz bu yapımcıların eline ver bunlar a sadece çekmek kalsın zira bunlar senin kadar beceremiyor lar bu işi. ..

 2. Aldığım tüyolara göre Salim köyün at hırsızıdır.seher salimin kız kardeşi.zehranın babası muhittin köyün zenginidir.salim muhittinin atını çalar o atla öbür köydeki sevgilisi sevimi görmeye gidecektir.muhittin bunu görünce seherle kavga eder salimin yüzünden ayrılırlar.seher zehrayı salime bırakıp köyün delisi ile kaçar.salim at hırsızlığına tövbe edip sevimle evlenir.

 3. İhtimaller çok ama zehrayla ömer asla kardeş olamaz çünkü dizinin konusu ömer ve zehra aşkını anlatıyor. Bakalım ilerleyen günlerde izleyip görücez

 4. Hatyje ve Salym varken yetimhane vermiş olamaz bence yetimhane olayy tesaduf olabilir Alev araşdyrdygynda Zehra kaya ismitesadufden gabat geldi o isimdeki bizim Zehra dil benje oyle deger verdigi halasy varken yetimhane birakmyş olamazlar

 5. Belki seher mutsuz oldugu icin zehrayi ya yetimhaneye yada salime birakip intihar etmis de ola bilir. Halanin yangisi belki o yuzden.

 6. ASLİ bitanem ihtimal cok tabi ki ama bence o kotu is adami hilmi yilmaz zehrada onun kizi peki hilmi bunu bilmiyormu? Bi ihtimalim daha var diziyi yeni bi karaktet gelecekdi mehmet karakteri gecenlerde dizi de nihat ismini cekdi o niye diziye gelsinki?belki zehranin babasi odur ? Hem okumusdum mehmet kotu bi karakter demislerdi .gercekden cok ihtimal var bakalim neler olacak ama ben istemiyorum ömerle zehra üvey kardes olsunlar bence bu mantikli diyil

  • Eski Türk filmleri gibi son anda Hatice hala gelir ve siz evlenemezsiniz çünkü kardeşsiniz der tövbe yarabbim olmaz inşallah böyle bir şey.

 7. Vakti zamanında Hilmi Yılmaz Ömer’in babasına kinlenmişti sevdiği kızı elinden aldı diye. Olur da iş Tahir beyin sevdiği kadın Seher ise ve ondan bir çocuğu oldu ise, Ömer ile Zehra üvey kardeş olurlar.

  Yok Hilmi Yılmaz ile Seher evlendilerse o zaman Zehra’nın babası Hilmi Yılmaz olur.

  Her ikisi de diziden ayrıldıklarına ve geri gelmeyeceklerine göre, Zehra’nın babası diziye yeni girecek birisi.
  Kim olabilir?

  Diziye yeni giren ve sürekli gösterilen Kerem’in babası olabilir. O da zengin bir aile bu durumda Kerem ile Zehra kardeş olabilirler.
  İşler baya karışık.

  Bir zamanlar Fikret Soylu içinde Zehra’nın babası olma ihtimalinden bahsedilmişti.
  Kim bilir belki de Koray ile Zehra kardeştir, bu hep konuşulmuştu ben o zamanlar Zehra’nın Koray ile kardeş olacağını düşünmüştüm.

  Ve Koray dizi de yasemin gittiği halde bakalım neler izleyeceğiz.

  Hatice halada Seher’in sevdiği zengin insanın kötü vicdansız biri olduğunu söylediğine göre Fikret Soylu da pis işler yaptığına göre Zehra’nın babası olma ihtimali var.

  Ne çok ihtimal çıkardım ben böyle gece gece 🙂
  Bakalım neler izleyeceğiz dizide.