Adını Sen Koy Ömer Zehra’ya Ne Teklif Etti?

Adını Sen Koy  dizisinin 19 aralık pazartesi günü ekranlara gelecek 66. bölümünde Ömer’den Zehra’ya şok bir teklif gelir. Zehra Ömer’e Yener’in ses kaydını dinletmek isterken Ömer’den gelen teklif ile büyük bir şok yaşar.

Adını Sen Koy’da Ömer Zehra’ya yüklü bir miktarın yazılı olduğu çeki uzatacak ve parası ile sıkıntılarını çözeceğini düşünecektir.  Ömer Zehra’nın tüm bu sıkıntıları para için çıkardığını mı düşünmektedir?

Ömer’in bu teklifi ile Ömer ve Zehra’nın hayatları bir anda değişecektir.  Zehra’dan beklenmedik bir öfke patlaması gelecek ve Ömer’e ağzına geleni söyleyecek1

Peki Zehra Ömer’in bu planını kabul edecek midir?

Ömer Zehra’yı kendinden uzaklaştırmayı hedeflediği bu planda başarılı olabilecek midir? 

En önemlisi de Ömer’in önerisi sizce ne olabilir?

Adını Sen Koy 14. Hafta Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 336. Bölüm Özeti 30 Nisan Pazartesi Tüyoları

Adını Sen Koy Ömer Zehra’ya Ne Teklif Etti? (18 Yorum)

 1. Burdan senaristlere sesleniyorum sakin yenerle alevi bir araya getirmeyin seyirci bunu istemiyor sevim hanimin evi bulmasi hic iyi olmadi bizler ask beklerken sizler neler yaziyorsunuz artik yeter seyirci sikilmaya basladi

 2. Yahu arakadaslar ben iranliyim ama torkom ve bona chok motluyom ama arkadaslar insanlara haksizlik ediliyor ve zayifi eziyorlar hakli iken haksiz doroma doshoyor ama siz tottormos sonoz yok efendim kiyafet boyle yuk ask soyle yok hayatda evli olsonlar bomodor torkon gayesi ? Ne yani sonlarin kiyafeti iyi olsa mutlumo olorlar ? Bizler haksizliga ve parasi ve goco olanlarin ve hayin rohlo olanlarin davranislarina tepki vermeyince onlar chete ve terror goroplasma yaradip ozerimize geliyurlar zehra masom bir kiz cocogo mohtac diye omer gibi bi zorba ve insanlikdan anlamiyan biri ono acimasiz ve tehlikeli dorumlara doshoriyur ve ona savonma hakki ve konosma hakki da vermiyur bonlara tepki vermesek ve kiyaft davasi en onemli kono olsa ozaman felketin evveli , yener alev sevim lere nifret bildirin yoksa zehranin baba evinde hic kiyafeti yokdo ama govendeydi babasiyla kardesiyle motloydu az parasi olsaydi ve ayakkabisi olmasaydida tek meselesi babasiydi ama simdi daha gozel kiyafet giyiyur ve konakda yasiyur ama her gon ayseye iyi olson diye olob diriliyu

 3. yetàr aryətık yorĺduq fıraqramda verin sıkntlarmız gesin gözal şelar yaçadın bu na ya nifrat edir ömar bay

 4. Bolum sonunda para vardi ama zehra bu teklifi kabul etmeyecek ve bundan sonra tekliften once tekliften sonra kiolanlar bizi bekliyor zehra cok kuvvetli bir karekterher nekadar sessiz dursadayoksa bu kadar eziyete dayanamazdi senaristler zehraya yaptiklarini omer beyin burnundan getirsinler zaten oylede olucak omer bey oyle asik olucakki feleyi sasacak zehrada ono cektirsin ozaman

 5. sevimli ask aylesi biz alev ,sevim , yeneri zehraya yapdiklarindan dlayi kiniyoroz cezalarinin chekdiklerini istiyuroz ama bence bo koromon an koto karakteri ve haksiz olani ve cezaya hak edeni omer ,conko alev de yenerde sevdikleri icin savasiyurlar kotolok de yapsalar birisi zehrayi diyerise omeri seviyorlar hatta yener zibidi de olsa zehraya hem yardim ediyor hem seviyor ve yeneri isyankar yapan zehranin yapdiklari, ama omer , sho omer ne hakla anlasdigi birini bo kadar eziyor? zehra doromona gore ( babasi ve aylede charesizlik)ona katlaniyor ve para aldi diye bir insana yapilmayan moamile goriyor ve her isci tarafinin yasa ya gore haklari var ve diyer taraf ono koromali, ama omer fakat kendisini hakli bildiyinden zehrani koromiyor ve ona dayima tehlike yaratiyor , hatta olome mahkom olanin son konosma hakki var ve en godretli yasa bo hakki mahkoma veriyor , bo acidan bakan da omer karaktersiz , her seyi parayla deyerlendiren ve alev gibisini hakk eden birisidir ,ve zehra donko bolomde de dediyi gibi her seyi goze alib leyla dediyi gibi ozo mobarize aparmali , ne olorsa olson, her ne olsa omerin yapdiklari kadar acimasiz olmaz, diyoroz omer gordoklerine inandigindan ve sozlesme evliliyine gore ve zehra dan beklentisi olmadigindan boyle davraniyor ve ayse ichin , ozaman omer ozu kardeshini doshonob oyono iki tarafli yorotmeli , hadi diyelim zehra hokokono tanimiyor bo normal her kes olan hokokono tanimiyorki zehra da oyle, borda bir noksan yok sadece bilmiyor ama birisine zarari yok , ama omer ne kadar bilgili , eytimli ve zengin ve zeki biri olsada ne kadar kendinin beyenmis ve koto kalpli biri oldgo maalom , ne yani omer var diye ve para vermis diye zehranin aylesi arkadasi ve aski olamazmi ? omer zehranin neyi ki ? sore bitince her kes ozolona gidecek ozaman her kesin basina ne gelecek ono anlamiyan adamdan insanmi olor? omer zehrani satin aldi ama onon doygolarini da satin aldi ? hani don hava atiyor do aleve nece saatin ichinde dosyayi cozdo ve alkis aldi neden zehra eve galanden olanlara chozom bolamiyor ve sakitce sine doyolmadan bilinmeden her seyi yolona koymiyor o kadar ozman , eleman , demir gibi ve hatta nihat gibi arkadasi var ken ? nihatin omere iyiliyi omerin ayseye yapdigi iyilikden chok oston, nihat alevin pisliklerini anladik zaman omeri oyarar ama karsisinda hakaret goror

 6. Tarih 17.12.2016 cumartesi güne hain bir saldırı ile uyandı Kayseri.
  Bende Kayseri’liyim ve Kayseri’deyim.. Acımız büyük..Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Türk milletinin başı sağolsun.

  Allah’ım kafirlere “KAHHAR” isminle, şehitlerimize “RAHMAN VE RAHİM “isminle, Yaralılarımıza “ŞAFİ” isminle tecelli et.

  Kayseri’de General Vecihi Akın Kışlası’ndan çarşı iznine giden askerlerin hedef alındığı saldırı, PKK’nın korkulu rüyası mavi berelilerdi..

  Kayseri 1. Komando Tugayı başta Hakkari bölgesinde olmak üzere son 1 yıldır Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde terörle mücadelede aktif rol üstleniyorlardı.

  Ey hainler, ey kafirler, başaramayacaksınız, bizi korkutamayacaksınız. Kayseri de, Türk milleti de oyuna gelmez.

  EY HAİNLER; BAŞARAMAYACAKSINIZ!
  KAYSERİ BUNA İZİN VERMEYECEK!

  DÜŞMANLARIMIZIN KORKULU RÜYASI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ!

  LİNKİ İZLE NASIL DİMDİK AYAKTA DURDUĞUMUZU GÖR!

  Kayseri Komandoları Kent Merkezini İnletti
  https://www.youtube.com/watch?v=e8SRgfdNaSg

  İSTİKLAL MARŞIMIZ VE ATATÜRK
  https://www.youtube.com/watch?v=Y75Km7dlt94

 7. omer yeter artik ama zehranin sabrini zorluyorsun yazik diyilmi bukiza ama sen dur artik yeni zehrayi goreceksin .

 8. Cuma günkü yayınlanan bölümün son sahnesinde Ömer’e çok kızdım ve o davranışı Ömer’e yakıştıramadım 🙁

  Bir kere de Zehra’yı bir dinle sözünü kesmeden sonuna kadar bir dinle.. yok Ömer, üzgünüm ama sen dinlemeyi bilmiyorsun..

  Biraz zaman geçti, sakince tekrar düşündüm ve dedim ki, bu Ömer yine yaptı yapacağını Zehra’yı yanlış anladı ve ona çek para vererek bu sıkıntıdan hem kendisini, hem ailesini kurtaracağını düşündü..

  Nasıl mı? Bütün bunlar para için, “Öncesinde 6 ayını almıştım”.. Bu çeki vererek Zehra’ya, “şimdi de bizi mecbur ettiğin yalanlarını satın alıyorum” dedi.

  Ömer, Yener’i hala Zehra’nın sevdiği, evleneceği, aşığı vede paragöz iş ortağı olarak düşünüyor, parka gelecek Asya’nın gözü önünde Zehra’yı para için tehdit edecek kadar para göz birisi olarak düşünüyor..

  Ve Ömer, Zehra’ya “bu çeki al, ortağına ver ve ailemden uzak durmasını söyle” diyecek. Zehra da bunu ve çeki kabul etmeyecek..

  Ancak Ömer, Zehra’ya bir teklifte daha bulunabilir o da şu; Ömer, Zehra’nın sevgilisi olacak ve senin bir sevgilin olduğunu, yada açık açık benimle evlendiğini söyle beraber mahalleye gidelim, annenle babanla beni tanıştır, ortağına da söyle bilsin ve ailemden uzak dursun diye Zehra’ya teklifte bulunacak diye düşünüyorum..

  Zehra’da bunu kabul eder mi? etmez mi göreceğiz? İlk başta kabul etmese de, mecbur kalacak ve Ömer’in bu teklifini kabul edecek.. Ömer, Zehra ile mahalleye gidecek anne ve babasıyla tanışacak.. Bundan sonra da Ömer’i sıksık mahallede görmeye başlayacağız gibime geliyor..
  Bakalım neler olacak?

 9. yenerin ve alevin ve sevimin , fondanin yakalanmasi gereksiz , achiga chikmasida gerksiz , onlar bi torlo acinacakli yashiyorlar o kadar plan yapiyorlar hec biri ishe yaramiyor ve hangisi kriz yasiyor ,hangisi kavriloyor ve diyeri kahr oloyu , bence bo daha gozel an azindan zehra baka baka alev can chekishiyor bondan gozel keyif mi olor , hem totoklansalar tatsiz olor

 10. ayni eshitte para cheki verdi ishte . avvalki gon 187000 tl zehra meblag yzdi ya , bence zehra ichin boyok firsat verdi omer ama zehra dayarlandirmesini bilemaz chonko omer avval ki anlashmani ozo poziyor zehra kortarmak ichin anlashmani pozob kachmali ozaman omer kosheye sikisib inanmaga mecbor