Adını Sen Koy Ömer’in Babaannesi Kimdir? Aysun Güven

Adını Sen Koy oyuncu kadrosuna önümüzde ki günlerde yeni bir oyuncu daha katılacak ve konak sahneleri biraz daha canlanacak. Adını Sen Koy’da eskiden konak kalabalık olurdu; ancak şimdi Ömer’de yok zehra’da Alev’de yok Müzeyyen’de hatta bahçıvan Ökkeş bile yok. Bu eksikliği ise çekimlere yeni katılan  Aysun Güven enerjisi ile dolduracak gibi.

Aysun Güven Adını Sen Koy’da Ömer ve Ayşe’nin babaannesi olarak oyuncu kadrosuna dahil olacak. Son olarak Elif dizisinde ekran karşısına çıkan Aysun Güven Adını Sen Koy başarısına başarı katmak için gelecek. Bilindiği üzere Adını Sen Koy gündüz dizilerinin ve programlarının galibi konumunda son gelen reytinglerde.

Aysun Güven Kimdir?

1954 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Aysun Güven 63 yaşındadır. Yeşilçam’ı görmüş ve yer almış bir çınardır. Türk sinemasında birçok filmde oynamış ve sayısız projede yer almıştır. 20174 yılında ise bir Kanal7 projesi olan elif dizisinde Aliye Hanım karkateri ile karşımıza çıkmıştır. Umarım Elif’te canlandırıdığı karakter gibi soğuk bir babaanne olmaz.

Adını Sen Koy Ömer’in Babaannesi Gelmesi Gelişmeler Nasıl Etkileyecek?

Bilindiği üzere Ömer ve Zehra ayrılmaktan beter durumdalar şuan; özellikle Salim’in katı tavrı Ömer ve Zehra’nın işini daha da zorlaştırıyor.  Babaannenin de gelmesi ile ortalık daha da karışacak gibi. [pembebuton]Adını Sen Koy[/pembebuton] Dizisinden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular tam listesi içi tıklayınız

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Ömer’in Babaannesi Kimdir? Aysun Güven (18 Yorum)

 1. Bence iyi bir babaaneye hec benzemiyor ortaligi karisdrmaga geliyor nerdeydi simdiya kadar omerle ayse boyuduler kocaman adam oldular birkere ariyib sormadi bele bence omeri hec hosuna getmeyecek babaanesinin gelisi belke omeri evlendirmeye gelir

 2. Ay çok fesat kadina benziyor. INSAALLAH iyi bir karakter olur. Ama bence kötü karakter. Çünkü, dizide hiç kötü karakter kalmadi. Her kes iyi olunca da hayat bir az sìkìcì oluyor. O yüzden bu babaanne Zehrayi Ömere yakistirmayacak. Hâtdâ ikinci Alev olacak basimiza diye düsünüyorum.

 3. Egerki elif dizisindeki gibiyse cok kotu ama sonradan iyi odu melegi sevmiyordu sonradan sevdi bereber kalmaya basladi oda burdaki rola bagli belki iyi babaanne rolu verirler

 4. ne sacma sanaryo bırbırıne uymuyor babaanne sımdıye kadar nerdeymış dızısacmalamaya başladı ızlemıcez artık

 5. Men diger sayfaları okuyunca anladım. Demek dizimiz öne çikçiş. Çok sevindim. Dizimizi eleşdirenle çok güzül bir cevab.

 6. A.S.K. gündüz dizilerinin ve proqramlarının qalibi konumunda son gelen reytinqlerde ne demek. Men anlayamadım. Yani reytinüler düşükmü yüksekmi?

 7. Bir babaannemiz eksikti hersey tamdida bir o eksikti simdiye kadar nerdeymis biz babaanneyi halayi degilde gercekler istiyoruz omerin annesi zehranin annesi bize bunlarla gelsinler

 8. İyi de ilk sezonda babaanneden hiç söz edilmedi.Böyle biri vardıysa Ömer ve Ayşenin babaları ölmüş,anne terk etmiş.Bütün yük Ömerin sırtına yüklenmiş,bu babaanne neden torunlarına sahip çıkmamış.Ayrıca bu babaanne neredeyse Müzeyyen ile aynı yaşta bu nasıl oluyor.Müzeyyen onun gelini.Kafam çok karıştı.Neyse

  • Merhaba isimsiz, bir konuda haklısın o da şu, Ömer’in bir sezon boyunca 180 bölüm boyunca hiç babaannesinden bahsedilmedi. Adı dahi geçmedi.

   Babaanneleri vardı o zaman neden Müzeyyen Hanım baktı onlara?

   Yoksa şu dağ evindeki resimler onlardan biri mi? bir cevap bulamadım doğrusu.

   Gelelim senin Müzeyyen hanım hakkındaki gelin düşüncene.
   Müzeyyen Hanım Alev’in öz teyzesiydi. Ömer ve Zehra’nın herhangi bir şeyi değil. Kan bağları yok. Yani Ömer’in Ayşe’nin babaannelerinin gelini değil, çocukların öz annesi değil Müzeyyen Hanım.
   Ömer’in ve Ayşe’nin annesi onları çok küçükken terk etmiş.
   Bakalım bu babaanne terk edip giden gelini ile ilgili ne söyleyecek?
   Biraz sert duruyor ama gözlerinde sevgi ışığı var yüzünde de hafiften bir tebessüm baya otoriter duruyor hanım efendi bakalım dizide nasıl olacak?

   • Aslıcım merhaba,nasılsın.ya bu zehranın abisi sinandan hala kimse bahsetmedi sinan karakteri diziye dahil olucak mı olursa kim olucak bi bilgin varsa yazar mısın?

    • İyi akşamlar Alyacım, bilmiyorum canım. Zehra’nın abisini canlandıracak kişi belli olunca Resul abimiz bizi bilgilendirecektir. Şuanda ondan hiç bahsedilmiyor.

 9. Ben iyim Aytac sen nasilsin? Evet dizide hastasi olunacak bir durum olmadigi icin bende kendi ismimle geri donus yaptim. Ne zaman eski tadina donse dizi o zaman ben yine A.S.K hastasi olurum. Soz.

  • Iyi aksamlar radacim ben de iyiym cok tesekur ederim evet dizimiz eskisi kadar heyecani deyil ama ben yine de cok sevdim yeni sezonu insallah zamanla eski si gibi heyecani bolumleri izleriz

 10. Ufffffffffffffff ask aylesi nerdesiniz ya cok sikildim kimse yok site de biraz dah gec yazarsaniz kayip bas vurusunda buluncam nerdesiniz cok ozledim sizi kos kocaman ask aylesi bir anıda kayplara qarisdi su damam sen de gitin cok ozledim senin hepinizi bir de mi işi cikdi yoksa bana haber vermeden mi hep beraber pikiniye gitiniz de benim haberim yok

 11. Babaanne bir garip askta ki gibi babaanneden olmasin yeter. Oyle olursa zehra omer askina baya zorluk cikartir

  • Selam radacim nasilsin ? insallah oyle olmaz bir qarip ask daki baba anen arnavla kusiye cok cekdirmisdi bu arada sen biz ask hastasi sin dim ismini desdirmisin ben de ne zamandir ask hastasi ne de yok diyordum sonra anladim ismini deyismisin

 12. hani zehranin halasiydi ne oldu shimdide omerin babannesimi oldu hangisine inanacagimiza shashirdi ya bune