Adını Sen Koy Ömer Annesini Affedecek mi ?

Adını Sen Koy’da Jülide’nin gelişi ile tüm dengeler değişti. Zehra ve Ömer ilişkisine gelir gelmez doğrudan etki eden Jülide’yi Ömer acaba affedecek midir ? Şu an akıllardaki en büyük soru işareti bu.

Ömer’in uzon zamandır merak edilen annesi Jülide diziye gelir gelmez dizinin merkezinde yer almaya başladı. İlk izlenimlere bakılırsa Jülide’nin Bahşende mağduru zor günler geçirmiş ve çocukları için çok sıkıntı çekmiş bir anne olduğu anlaşılıyor.

Bu nedenle yakında bolca ‘Ömer annesini affetsin’  sözünü duyacağız. Fakat bu o kadar kolay olmayacak. Ömer bu kezde annesinin geçmişteki sözlerine takılıp kalacak ve parasız kaldığı için geri geldiğini düşünecek. Annesi evi terkeden Tahir’e seninle paran için evlendim ama artık sana katlanamıyorum demiştir. Ömer ise bu sözlere kulak misafiri olmuş ve çaresizlik içindeki babasını görmüştür.

Annesinin gidişinden sonra Ömer Ayşe ile ilgilenmiş babasıda öldükten sonra küçük yaşta Ayşe’nin sorumluluğunu da almış bu süreçte babanesi Bahşende’den hiçbir destek görmemiştir. Buna rağmen Bahşende döndüğünde ona saygı göstermiş ve evden kovmamıştı. Fakat annesini bu kadar kolay affedip kabul edecek midir ?

Ömer’i ileride çok zor seçimler beklemekte. Zehra Jülide’yi dinleyince ona hak verip Ömer ve Jülide’yi barıştırmak için uğraşmaya başlayacak. Ömer yine bir ikilemde kalacak. Zehra ile huzurlu olmak istiyorsa annesini affetmek zorunda kalacaktır.. Ya da Zehra’yı yine kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacak.

Ömer annesini bir şekilde affedecektir. Fakat elbette bunun kolay ve hızlı olmasını kimse beklemesin.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Ömer Annesini Affedecek mi ? (19 Yorum)

 1. ben artık diziden iyice soğumaya başladım defneyi hiç sevmiuorun çok yeteneksiz bahşende çok sinir bu kadar kötü varken birde çetin döndü konu yoksa final yapın yeni dizi koyun ömer defneye mesafeli olsun zehrayı kırmasın defneyi dışlasın ne o öyle hep arkadaş numarasıyla hep ömerden hesap soruyor karısı sormuyor ona ne oluyor

 2. Tamam Xanım azerim haber verdiy için teşekkür ederim evet canım uykum var zaten kızlarda gelmedi Aytacda elekritikler girmiş sanırım saka kuşuda idili görünce sinir krizi geçirdi onun için gelmemiştir seninde uykun varsa uyuyalım mı?

 3. sende hep iyi ol mutlu ol canım ne güzel arkadaşlarını göreceksin sana iyi eylenceler git bol bol eylen 🙂

 4. ayselim senin adina cox sevindim gul ve parfum cok guzel hep iyi mutlu ol nisanlinan bende bu gun temizliy yaptim dizimizi izledim seninle yazisiram ha bu arada ben yarin okul arkadasimin nisan yapicaklar oraya gidicem okul arkadaslarimi gorucem acayib mutluyum

 5. Xanım azerim ben bugün temizlik yapdım yemek yapdım dizimizi izledim şimdide sizinle konuşuyorum ha bu arada dün site de sorun olduğu için söyleyemedim nişanlım geldi hediye olarak da gül ve parfüm almışdı görünce çok sevindim ama giderken yine üzüldüm ama buna da şükür iyi olsunda başka birşey istemiyorum ve bunu yazarken yine özel konuşuyosunuz diye üsdümüze gelirler diye korkuyorum

 6. İyi olmana sevindim Xanım azerim hep iyi ol canım benim bu arada kızlar nereye gitti uyudularmı yoksa

 7. niye rengin saralibdi solubdu zehra
  ağliyir guller senin haluva . içindeki
  boğulub galan dertler gorurem yuzunden
  Geranlig gecede boğulmuş aya benzirsen
  pak duygularin içinde galmişdir bexşendeye bir yuzlu gelin lazimdir

 8. Evet dizide aşk falan kalmamış artık bu senaristlerden daha ne beklenirdi ki güzelim aşk dizisini ne hale getirdiler yazıklar olsun artık bu dizi seyredilmeye değmez elveda.

 9. Merhaba arkadaşlar,tabi ki biz ömerin annasini af etmadinin çok zor ve uzun bi surec oldugunu bilioruz,ama dizinin gidişatını hiç bayanmadim,şimdi zehra julide ne soylicek diye boşanmakdan vazmı geçtı?ozaman biz ne annadık bu aşkdan!

 10. iyi aksamlar rzalim gelmis hos geldin nasilsin kiz ozledim seni neredeydin ya arada bi ses ver canim merak ediyorum hayat nasil gidiyor ablan usagi nasil seni cok seviyorum canim arkadasim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  • hoş buldum Xanim yaxşiyam cox sag ol.hayat cok sukur iyi gidiyor.Ablamin kizi maşallah tontiş tatli bir melek olmuş hayatimizi daha da rengleştirmiş.
   Seni cok seviyorum Xanim Azerim

 11. iyi axwamlar dostlar Xedice Xatunum, Aytacim, Konul,Xanim,Asli, Rada, Ela Mersin guzelim nasilsiniz kizlar?Menim Ulkercim nelerde aceba bulamiyorum onu…