Adını Sen Koy Koray ve Yasemin Aşkına Büyük Engel

Adını Sen Koy izleyicilerinin merak ettiği en önemli konulardan birisi Koray’ın babasıdır. Koray babasından uzaklaşmış ve onun pis işlerine hiç bulaşmak istememiştir; ancak Koray’ın babası büyük bir inşaat firması sahibidir.

Koray ‘ın Babası Ne İş Yapıyor? Ömer Kervancıoğlu ile ortak iş yaptı mı? Zehra ve Ömer’in ilişkisinde nasıl bir etkiye sahip olacak?

Koray neden ailesinden ayrı yaşıyor? Koray yoksa babasının yaptığı pis işleri biliyor ve bundan rahatsızlık duyduğundan dolayımı ondan uzak kalmayı tercih ediyor.

Yoksa, Yasemin’in ve Zehra’nın babası, Salim amcanın inşaat den düşmesi nedeniyle evlerine el konulması, Fikret Beyin verdiği talimatlar nedeniyle mi oldu?.

Salim amca, Birleşik Müteahhitlik Şirketinde çalışmıştı. O şirket dava açmış, borcunu zamanında ödemediği için Salim amcaların evlerine el koymuşlardı.

Zehra ve ailesi Fikret bey ve ortağı yüzünden mi evlerini kaybettiler?

Eğer öyleyse Yasemin, Koray’ın babasının kim olduğunu öğrenecek ve bu gerçeği öğrendiğinde Koray dan  ayrılmak isteyecektir. Koray bu durum karşısında Yasemin’e nasıl bir açıklama yapacak?

Daha da önemlisi, Zehra bunu öğrendiğinde, Fikret beyi araştıracak ve ortağı Ömer Kervancıoğlu olduğu bilgisine ulaşacak mı?  Eğer, Zehra Fikret Beyin ortağının Ömer olduğunu öğrenirse ne yapacak?

 

Ondan da, Önemlisi Ömer bunu öğrendiğinde ne yapacak?

Salim amcanın bu üzücü olayının, Fikret beyin, Ömer Kervancıoğlu ile iş ortaklığı yaptığı bir zamanda gerçekleşmiş olması. Zehra’yı nasıl etkileyecektir?.

Ömer bu durumu öğrendiğinde ne yapacak? Bu ortaklığı ve yaşanan olayı Zehra’ya nasıl açıklayacak?

Peki Ya Salim Amca, bu gerçeği öğrendiğinde Koray’a nasıl davranacak? Onu işten çıkarır mı? Babasının işlediği suçun cezasının faturasını oğluna keser mi Salim usta ?

Yanlış hatırlamıyorsam Ömer bir ara bir şirket ile ortak iş yapmıştı. Bu şirket Fikret beyin şirketimiydi onu hatırlamıyorum?

Birde hep adı geçen ama kendisini hiç görmediğimiz Koray’ın hasta olan annesi var. O bayan neden hasta?  Zehra ve Ömer’in ilişkisinde nasıl bir yer alacak?

Ömer ve Zehra’nın ilişkisinde; Fikret bey,  Koray ve Yasemin nasıl bir etkiye sahip olacak?

Siz değerli A.S.K ailesi, siz bu konu da ne düşünüyorsunuz? 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Koray ve Yasemin Aşkına Büyük Engel (18 Yorum)

 1. İr belkede bir erkeyin dizini bu kadar seveceyini tahmin etmediyim için seni kız sanmışım. Hem bu güne kadar hep güzel yorumlar yazıyodun. Yorumların da hep içden yazılmış yorumlar oluyodu.
  İr arkadaşım uzun sözün kısası ister kız ol, ister erkek hiç fark etmez. Hep burda ol, güzel yorumlar yap bize yeter:-)
  HOŞCA KAL:-)

  • Selam Sevinç, Zehra ve Ömer Ayşe için kimsenin haberi olmadığı bir evlilik sözleşmesi yaptı. Bu evlilik kağıt üzerinde gerçek. Ancak gerçek hayatta dizide ki, hayatta gerçek değil bunu da kimse bilmiyor. 6 ay sonrasında ayrılacaklar. Onlar öyle düşünüyorlar. Çünkü, her ikisi de birbirine aşık oldular ve bunu ne kendilerine söyleyebiliyorlar. Nede birbirlerine. Ancak şu son patlama olayından sonra söylerler sanırım bakalım.

 2. Bari dizilerde patlama olmasin lutfen salim bey iyi ve hos gorulu korayi affeder babasinin faturasini ogluna kesmez ya su funda isi gucu yokmu her koseden cikiyo basibos cok kotu

 3. dizde elle tutulur birşey kalmadı deli danalar gibi nereye saldıracağını bilemeyen bir zehra karekteri yaratınız. kızı bir diziye ve ömere yakışır hale getirip eğitemediniz malesef. bu çok üzücü dizi adına ve izleyiçiler adına . oda yazıcılarını kutlamam lazım bu konuda malesef kafanız çok karışık.keşke bu tavırlarını sevime yada yenere yapsaydı çok memun olurduk ama şimdi en az mehtap ve alv kadar gözümüzden düştü.zehra. inşaallah frağmandaki görüntüler rüyadır. gercek zehra değildir..

  • Merheba arkadas neden sinirleniyorson ? Yani etrafinizdaki olaylarin hepsi mosbetmidir? Sizin etrafinizda koto ve ya karaktersiz insan yokmodor? Insallah ki yokdor ama bilesiniz etrafimizda olan insanlarin her birisinde koto hoylar hased kin rekabet vs vardir sadece yeri gelmemis ve gostermemisler biz iyi ve masom sandigimiz adamlar yeri gelende insani sasirtiyorlar oki kaldi zehraya bence cok goclo ve dozomlo biri ve hecde yersiz terekti yok bo kizin bo kiz mecboriyetden is icin bir sozlesme yapdi ve bo is yozonden basina gelmeyen kalmadi o kadar eziyetler cekdi tehlikeler atlatdi 6 ay boyonca ozone ayid olmayan bir yerde birisi icin endiselenmek ayni zansnda oz aylesine ve oz geleceyine endise etmek cok zor bir sey bo kiz oz taleyi bile belli deyil 6 Ay kortarandan sonra neler olacak bo kiz nereye gedecek sonrasinda nasil evlenecek o zaman gecmisini nasil anlatacak ve 6 ay kaldigi yerde o kadar anilari var baglantilari var nasil ayrilacak zehra bilmirki omer ona asik olob yada olacak o hic ihtimalda vermiyor boyle bir seyin olmasina conki fark o kadar dir ki . Seyrcide totormos neden asik olmadilar ne bilim ne …..

   • Çok doğru yazmışsın Ir, sonuna kadar katılıyorum.
    Herkes bir aşk tutturmuş gidiyor.

 4. maşallah seneryonuz tam bir 15 seneryosunu geçti. oda yazıcıları çanlı bomba mubarekler nerde paplayacakları belli değil. daha 15 temmuzun etkisindeler.bizde öyleyiz.ama biraz nefes aldırın. yahu trt.televizyonun dizi izleyelim dedik ama ne mümkün nerden buluyorsunuz bu kadar kötülüğe dair bir senryoyu. maşallah müstehcenlik yok ama bütün kötülükler bu dizde toplanmış sanki. lütfen sayın yönetmenim dizi iyiliğe dair ilerlesin ve konusuna dönsün belliki. oda yazıcılarının ve senaristlerinde başı iyice dönmüş inşAAllah ayılmaları dileğiyle :(((

 5. Allahim ben neler okuyorum.İşte asil dizi bu,biz izleyicileri cok şaşırtyorlar.Gerçekten cokkk güzel dizi hiic bitmesin♥

 6. Aslicanim bu gun analiz yokmu sabirsizlikla bekliyorum artik alisdim analizleri okumaya , okumadan uyuyamiyorum . Ama tabi ulkelerimiz arasinda zaman farki var ; biz 1 saat ondeyiz her halde o yuzden cikmadi

 7. İr arkadaşım yemin ederim ben şokdayım. Ben seni bu güne kadar kız zan ediyordum. Meyersi sen erkekmişsin. Peki merak etdim İr senin gerçek adınmı? Ha bide birkeresinde bana yorum yazarken bana Ülker hanım diye hitaf etmişdin. Ben de sana cevabında “bana yorum yazarken hanım diyil arkadaş sözünü kullan” demişdim. Şimdi Erkek olsan bile benim için fark etmez. Lütfen bana arkadaş de olurmu. Çünki ben resmiyyeti sevmiyorum:-)

  Salim amca annayışlı adamdır
  her şeyi öyrense bile annayış gösterecek. Yaseminin ise Korayla ilişgisini sonlandırmak istiyiceyini düşünüyorum. Ömerle Zehraya gelince. Bence Ömer gerçeyi bilirse utanacak,pişman olucak ve kendisini Zehraya af etdirmek için evlerini geri vericek. Zehranınsa bir müddet Ömerle küs kalacağı kesin. Ama bence çabuk barısırlar. Çünki şimdi her şey farkli. Farklı derken yani her ikisi de aşıklar.
  Eh bu durumda da bize beklemek düşüyor qaliba.

  • Olker arkadas neden kiz oldogomo dosodndo ki ? Yani ne oodoki oyle dosondon? Hayir ben iranli oldogomdan adimi ir yazdim iran benim olkem o yozden ben ir yazdim

 8. kafam cok karisti ya .aslinda olay coka ama heycan yok.senaristler olaylar biraz daha heycanli olsun..

 9. Fikret bey ve .Salim amca arasindaki baqlanti insaat isi ola bilir . Ama Omerle Fikretin is birliqine ehtimal vermiyorum . Cunki Omerin is hayatininda temiz is yapiyor gibi gorunuyor . Ama Omer Fikret beyin sirketiyle is yapib sonra onun pis isler yapdiqini oyrenince is ortagliqlarini iptal etmisde ola bilir . Zehra bunu oyrenirse tabiki Omeri yine sucluyacak . Ama omerin onunla isleri iptal etdiqini oyrenince aff eder Omer Salim amcanin Koraya tepkisine gelince , bence Salim amca Korayi suclamaz Yasemenden farkli olarak ve Korayin babasindan ayrilmasini onun kirli islerde kazandiqi parasini isdemediqini takdir edecekdir. Krayin anesinin hastaliqina gelince bunun icin hic bi fikrim yok . Ola bilsinki Korayin babasinin pis isleri yuzunden , Korayin evi terk etmesi icinde hastalana bilir Cunki eskiden hasta olsaydi Koray onu o halde birakib gidemezdi bence . Tabi bu benim dusuncem . Insallah izleyib gorecegiz