Adını Sen Koy Koray Ölecek mi? Halit Emrah ERSOY Adını Sen Koy’dan Ayrıldı mı?

Adını Sen Koy  dizisinde bu hafta yeniden hastahane çekimleri ile karşılaşacağız. Adını Sen Koy’da böyle baba olur mu? diyeceğiniz bir baba var Fikret. Fikret’in adamları aldığı komutla artık Koray’a hiç bir şekilde ayrıcalık gösterilmemesi gerektiği emrini alırlar.

Koray Salim ve Yasemin’i korumak için mahallededir. Fikret’in adamları atölyeye gelir amaçları Salim’i rahatsız etmektir. Koray Fikret’in adamlarına  Salim Ustayı ve Yasemin’i rahat bırakmalarını söylemektir; ancak karmaşa çıkar ve Koray Fikret’in adamlarına saldırır. Bu sırda Fikret’in adamları Koray’ı vurur. Koray ağır yaralıdır. Fikret adamlarına çok kızar ancak iş işten geçmiştir ve Koray artık komadadır.

Koray’ın vurulduğunu gören Yasemin çok korkar. Koray Yasemin’in kollarına düşer. Salim ise hemen ambulans çağırır ve Koray’ı hastahaneye kaldırır. Koray’ın yaşaması mucizelere kalmıştır; Koray’ı hayatta tutan ise Yasemin’e olan aşkıdır. Koray’ın güçlü vücudu onu hayatta tutar.

Halit Emrah ERSOY Adını Sen Koy’dan Ayrıldı mı?

Halit Emrah ERSOY Adını Sen Koy dizisinden kesinlikle ayrılmadı. Bu yaralanma Koray için iyi bile oldu diyebiliriz; zira Koray’ın babası tarafından vurulduğunu öğrenen Salim onu affedecek ve Koray ve Yasemin aşkı kaldığı yerde devam edecek. 

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Koray Ölecek mi? Halit Emrah ERSOY Adını Sen Koy’dan Ayrıldı mı? (10 Yorum)

  1. Su yenerin gundemde oldugu kadar gercekten omerin zehrayi yenerden hala kiskanmasi kadar sacma bir sey olamaz zaten arkasin biri deginmis bu konuya evet cok guzel bir konu islenebilirdi zehradan suphelenen omer nihat yuzunden evlenmedimi is basvurusunu gordu hic bir konu islenmedi halbuki cok guzel konular var bu ne simdi bir yener tutturdunuz 25 haftada onunla gececek cok yazik artik mehtaptanda gina geldi birde konuya bakin yenerin intikamini yener degil mehtap alacakmis bu ne demek gayet basit bunu anlamayacak kadar aptal degil kimse 25 haftada boyle biter yasasin alevle mehtabin kotulukleri

  2. dizide olmayan yener konusunu. nasıl. 3. hafta. diziyi meşkul eder.ve uzatma seneryosu yapıyorsunuz. sayın yönetmenim. ömer zehranın iş başvurusunu gördü. ve zehranın parayı babasının hastane masrafları için aldığını öğrendi. ve yine ömer zehranın. ve nihatın arasında birşey olmadığını. ve zehranın masum olduğunu öğrendiği halde.bu konular. hiç dokunulmadı.en azından. .1. hafta. gündemde kalsaydı bu önemli konular değilmi senarist gurubu dizi daha inandırıcı.olmazmıydı. halbuki bu konular dizinin temeli değilmiydi. neden anlamsız.bir konu gibi hiç gündeme gelmedi bu güzel konular. izleyici için ne kadar önemliydi halbuki.bu konuların seneryosu maalesef yazılmadı oda yazıcıları. dizinin konusu. bu yanlış anlaşılmalarla başlamıştı. ama hiç gündemde yok…. öyle değilmi. atilla bey. sizin aksiyon sevmeniz mı. dizinin konularımı önemli. anlayamadık.

  3. Yorum yazarken kelimelerimizi tekrar kontrol etsek iyi olur diye düşünüyorum

  4. Konuyu biraz degistirseler be olurki sanki bir defasa zehra vurulsun hastenelik olsun omer biraz korksun ask baslasin.hep ayni seyler ayni konu.sikildim artik yaaa farli bir şeylər olsun artik

  5. Qorayin virlmasina üzldüm ama aşiqlarina bir körbü olacaq salim amica da afedecek bu sorum cözlmesine mutlu oldum bir bir cileler bitsin işallah.

  6. ömer zehra dışında herkes başrol. bu dizide.bu dizinin esas oğlanı koraymı. şakamı bu yine mahallde gececek bölümler gündem ergen tayfası olacak maalesef..