Adını Sen Koy Kerem ve Sabah Aşkı Başlıyor

Adını Sen Koy dizisinin 2. sezonunda yeni bir aşk doğacak. Adını Sen Koy’da ilk sezon Demir ve Leyla aşkı çok popüler olmuştu; ancak bir türlü gerçekten aşk yaşayamadan senaristlerin engeline takılmıştı; aldığımız son tüyolara göre Adını Sen Koy’da 2. sezon Ömer ve Zehra aşkının yanında Sabah ve Kerem aşkı da izleyici karşısına çıkarılacak.

Adını Sen Koy’da 2. sezon Sabah ve Kerem’in tanışması ve bir birlerinden nefret etmesi ile başlayacak. Adını Sen Koy’da yeni sezon bizleri hem güldürecek hemde eğlendirecek bir çift olacak. Adını Sen Koy dizisinde Kerem karakterini yakışıklı model ve oyuncu Ali Yağcı hayat verecekken Sabah karakterine ise Hande Cömertler hayat verecek. 

Kerem karakteri zengin ve genç bir iş adamına hayat verirken; Sabah karakteri ise fakir, inatçı ve güzel bir emlakçı kıza hayta verecek.

Peki Ömer ve Zehra ile Sabah ve Kerem’in hayatları nasıl çakışacak dersiniz? Muhtemelen Ömer ve Kerem arkadaş çıkacak.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Kerem ve Sabah Aşkı Başlıyor (12 Yorum)

 1. Benim favorilerim:Sabah’la Kerem.Çok tatlılar.Ben dizide hep onları takip ediyorum.Gayet iyi oynuyorlar rollerini.Onlara bayılıyorum.Zehra ömer çok sıkıcılar.

 2. leyla ile demir in kimyasi tutmustu
  ama bu saba ile keremin pek uygun ve kimyasi tutmamis gibi biraz soguk ve ne o birden keremin kocaginda uyumak?
  pek anlam veremedim biraz sacmaamislar gibi
  yada rüya mi

 3. Ben fragmanda gördüğüm kadarı ile Sabah karakterini sevdim, Sabah karakteri sanki Amerikan filmlerinde var olan tek katlı bahçesi olan, kendi evinde, kendi halinde özgürce yaşayan, çalışıp kendi parasını kazanan ve hiç aşık olmamış biri. Özgür ruhlu rahat biri gibi geldi. Kendisine ait arkası açık pikabı ve bir bisikleti olan arada sırada bisiklete binen, pikabını kullanan, bahçesinde köpeği olan özgür ruhlu bir kız gibi geldi bana Bahar. Spor giyinmesini de şapkasını da sevdim. Bende öyle rahat spor giyinmeyi şapkaları severim 🙂

  Kerem’e gelince ona karar veremedim bir türlü.

  İşte bu özgür ruhlu aksiyon dolu Bahar Kerem ile tanışıp ona aşık olacak, komik, eğlenceli, macera dolu bir hayat izleyecekmişiz gibi geldi bana.

  Neşeli hareketli, aksiyon dolu bir kız bu bahar bana öyle geldi.
  Bizim Zehra ya hiç benzemiyor. Kerem de Ömer’e benzemiyor.

 4. ben iki karekteri de beğendim.sanki iyi rolde olacaklar gibi.bir de bu kız sanki kamyonet kullanıyor.Acaba zehra ve ömeri uçurumdan o mu kurtardı da bir şekilde hayatlarına dahil oldu diye düşünüyorum.

 5. Simdilik banada iy karakderler mis gibi geldi yani zehome bir zarar vermyeceklerse onar ayrmay calsmayacaklars vede iy olurlars becede sevilirler yok eyer kotuyu oynarlars ben hiç zevilceklerin sanmyorum ama benimci bu dizide en onemlisi zehom onari ayrmasinard ne yapalars sapsinar yeterki artik hiç kimse zehomu arasin girmesin

 6. Aşk hastası bu kez sana katılamıyorum ben çe cook tatlı çifte benziyor kızı ben pis yedili de ki cimbom a benzettim cook fragmana baktım cook hoşuma gittiler de ama 1 . Çiftin ZehÖm tabi ki de birşey soracağım fragmana baktım orda Zehra Ömer e sarılmış böylece sonsuza kadar durabilirim diye yor ya ha sanki böyle gerçek değil gibi tam böyle Ömer gibi yapamıyor belki izlediğim de değişir fikrim

 7. Ben bunlari pek iyi bulmadim samimi degillar sanki kanim kaynamadi bakalim diger oyuncular nasillar

 8. Ben bu kizi hic sevmedim. Bir de konusurken kasi gozu ayri konusuyor gercekten sinir oldum ben bu Sabaha. Dusunuyorumda biz kecen sezonu cok ozluyucez bu sezonu izlerken. Zaten kecen sezondan bildigimiz 9 tane oyuncu kaldi. Yeni gelenlerden pekte umutli diyil.Sevim yener alev gibi rolunu iyi oynayan oyuncular olmayacak.