Adını Sen Koy Gerçekte Salim Kimdir? Zehra’nın Nesi Olur?

Burak 25 Eki 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy’da gizemli gerçekler Zehra’nın halasının da diziye dahil olması ile bir bir ortaya çıkıyor. Adını Sen Koy izleyenler zaten Salim’in gerçekte Zehra’nın öz babası olmadığını zaten iyi bilecekler. Peki Salim ve Zehra arasında ki gerçek akrabalık bağı nedir?

Daha önce Zehra’nın yetiştirme yurdunda kaldığı gerçeğini Alev’in araştırmaları sonrası öğrenmiştik hatta Zehra’nın bu yurtta hırsızlık ile suçlandığını da öğrenmiştik. Peki Salim ve Sevim çocukları olmayınca Zehra’yı evlatlık almış sonra Yasemin mi doğmuştur? Hayır hayır gerçekler böyle değildir.

Benim aldığım tüyolar Salim’in Zehra’nın dayısı olduğu yönünde. Zira Hatice hala Zehra’nın annesinin halası. Bu hala mevzu durumu tamamen farklı bir yöne çekmek için çıkarılmıştır. Zehra’nın annesi Seher’dir. Seher öz halasına bu zengin adamı çok sevdiğini söyleyince Hatice hala Seher’in mutlu olamayacağını anlamış ancak karşı çıkmaya gücü yetmemiştir. Bu nedenle de Hatice hala Zehra’nın da aynı hataya düşmemesi o konağa gelin gitmemesi için elinden geleni yapacaktır.

Peki Adını Sen Koy’da Hatice Hala başarılı olabilecek mi? Zehra ve Ömer’in kavuşmasına engel olabilecek mi? Tabi ki asla. Zira korkarım ki o konak Zehra’da ya da çok iyi gelmeyecek.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy Gerçekte Salim Kimdir? Zehra’nın Nesi Olur?” üzerine 2 yorum

  1. züleyman dedi ki:

    sizin tüyolarınız şimdiye kadar hiç çıkmadı bunlarda çikmaz umarim canim diziyi kalt ettiniz körolmayasılar

  2. Asena dedi ki:

    Ya aglamak istiyorum ne yaziki o konak bencede zehraya hic ama hic iyi gelmeyecek bence zehra nekadar zorluk ceksede sonu annesi gibi olmayacak bence olmaz ay olurmu sevgili yapmcimiz nazmiye hanim umarim bunu bize yapmasiniz ama bunu yapabilirsiniz beklerim soncta olmaz diye bizim dizide bishey yok bence zehra ya keremle ya korayla ya kardesh yada bi baĝ var onlarin arasinda gelecek gunlerde cozucez artik .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.