Adını Sen Koy Dizisi Özetleri Neden Yayınlanmıyor

Trt 1’in Birsel Film imzalı Adını Sen Koy dizisi özetlerini dizimiz başladığı andan itibaren sayfamızda sizler ile paylaştık. Adını Sen Koy dizisi yapımcısı Birsel Film ile kurduğumuz bağlantılar ile sizlere bir gün öncesinden Adını Sen Koy dizisi özetlerini paylaşıyorduk. Adını Sen Koy dizisi uygulayıcı yapımcısı Sevgi Birsel’e bize verdiği değer ve katkılar için teşekkür ediyorum; ancak sitemiz son bir haftada çok büyük facialar yaşadı.

Google tarafından politika ihlali gerekçesi ile sitemiz ceza aldı ve artık Google aramalarından kaldırıldık. Adını Sen Koy dizisi özetlerini Google tarafından cezamız kaldırılırsa sizler ile buluşturmaya devam edeceğiz.

Adını Sen Koy dizisi fragmanları da düzenli yayınlanmadığı için Adını Sen Koy takipçileri için bu özetlerin ne kadar önemli olduğunun farkındayız; ancak bu cezanın kaldırılması için sitemiz ile ilgili önemli çalışmalar gerçekleştirmek zorundayız.

Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.12222

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 344. Bölüm Analizi ("ASLI") 10 Mayıs 2018 Perşembe

Adını Sen Koy Dizisi Özetleri Neden Yayınlanmıyor (11 Yorum)

  1. Umarim sitenizden ceza kaldirilir ve tekrar bizlerle olursunuz.kac gundur ki sitenizi ariyoruz bulamiyoruz.en dogru ozetleri sizden alirdik. Ve ne yazik ki Trt nin yayimi Azerbaycanda dayandirilib,bolumleri internetden izliyoruz.cok zor,umarim tezlikle trt yeni bir anlasmayla yayimini devam eder.sabirsizlaniyoruz. Hepinize basarilar

  2. Umarim sitenizden ceza kaldirilir ve tekrar bizlerle olursunuz.kac gundur ki sitenizi ariyoruz bulamiyoruz.en dogru ozetleri sizden alirdik. Ve ne yazik ki Trt nin yayimi Azerbaycanda dayandirilib,bolumleri internetden izliyoruz.cok zor,umarim tezlikle trt yeni bir anlasmayla yayimini devam eder.sabirsizlaniyoruz. Hepinize basarilar

  3. Bilgilendirme için teşekkür ederiz umariz herşey kısa sürede düzelir. Calismalarinizda başarılar.

  4. Yeni bölümleri heyecanla bekliyoruz dizi çok güzel özetle ilgili sorunlar bu güzelliğe gölge bile dusuremez