Yaralı Kuşlar Deniz Özlem Durmaz Kimdir ?

Yaralı Kuşlar Deniz Özlem Durmaz Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Uzun süren cast çalışmlarının ardından Yaralı Kuşlar dizisinin yeni başrol oyuncuları açıklandı. Dizide Hazal Subaşı’nın yerine kadın başrol olarak Deniz Özlem Durmaz ile anlaşıldı. Deniz Özlem Durmaz daha önce yine bir günlük dizi olan Alın Yazım dizisinde izleyici karşısına çıkmış ve Selma karakterine hayat vermişti.

Merak edenler için söyleyelim Deniz Özlem Durmaz dizide Zehra Kervancıoğlu’nun canlandırmayacak. Dizinin yeni sezonunda yeni hikayeler izleyicileri bekliyor. Ömer ve Zehra hikayesi her iksinin de ölmesi sonucu son bulacak. Dizi yeni oyuncularla farklı zamanda farklı bir hikayeyi anlatacak.

Deniz Özlem Durmaz Kimdir ?

1992 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kariyerine üniversite eğitimi sırasında yer aldığı çocuktiyatroları ile adım atmıştır. Deniz yıldızı dizisinde Esra karakteri ile dizi kariyerine başlamıştır. Daha sonra günlük dizi Alın Yazım’da Selma karakterine hayat vermiştir. Karagül dizisindeki Nazlı karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Magazinden uzak bir yaşam süren oyuncu mütevaziliği ile dikkat çekmektedir. Oyuncu 1.70 cm boyundadır. Bekar olan oyuncunun bilinen bir birlikteliği bulunmamaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=Yf-ZM2tcep0

dizibilgi google play

Yaralı Kuşlar Deniz Özlem Durmaz Kimdir ? (10 Yorum)

 1. gunaydin ayanim canim arkadasim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim sag olasin babana da soyledin dikkatli ol birtanem kendine cok iyi bak ben senide cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim aytaciminda kinasi olmustu biliyordum hayirli olsun mutluluklar dilerim allaha emanet ol

 2. gunaydin ayanim canim arkadasim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim sag olasin babana da soyledin dikkatli ol birtanem kendine cok iyi bak ben senide cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim

 3. Iyi ak$amlar.Ayancim müsaide senin,nasil istersen öyle hitab et,canim benim. Aytacin kinasi bu gûndü evet mutlu olsun in$allah.tûm bekar kizlarimiz için olsun. Amin.

 4. Arkadaslar IYI AKSAMLAR.
  Nasilsiniz?
  Bu arada Asli’m daha iyiyim tesekkürler.
  Bu arada babamin haberi oldu. Artik bahçeye izinsiz bir sinek bile sokdurtmuyor.
  Gözel ablam nasilsin?
  Daha dikkatli oluyorum.
  ELLERINDEN ÖPERIM.
  K.AZERICIM müsaden olursa sana da abla diye hitab edeyim. Çünkü böyle daha rahat hiss ediyorum.
  XANIMCIM NASILSIN?
  Ben seni çok seviyorum ama.

  Bu arada bu gün AYTACIMIZIN kinasi var.
  Kinan mübarek olsun canim arkadasim.

 5. Verdığiniz bilgiler için teşekkurker,ömer ve zehra ölmuşse o zaman julide nasıl hayatına devam etmiş ustelik kandini suçlu his edarak,o da mı ölmuş,ya ayşe?bu gelen adam kervancioğlu ailesinin nesi oluyor?ve bi suru başka sorular,dizi banim içinde bitmiştir ama nazmiye neyi nasıl bağlamış örenmak için bir iki bolum izlicem.

 6. k azeri ablam canim benim yazdiklarina hepsine katiliyorum haklisin keski dizinin adi diyiseydi de ablacim oyunculara basarilar dilerim ben izlemiycem ben gidiyorum teli abime vericem vakit bulursam gelirim sen ve tum arkadaslarim allaha emanet olun :):)

 7. Bu oyuncunun Zehra olarak gelmemesi iyi olmu$,ama Xanimcim kötu karakteri oynayib,nefret kazana bilmek de oyuncunun ba$arisidi canim.kötû karakteri oynamak adamin kötû olmasi anlamina gelmez.ama ke$ke dizinin adi deyi$seydi.

 8. Enazyndan Zehra olarak gelmemiş yoksa hic gozum tutmazdy.Zehrany Hazalla Omeride Erkanla sevdik.yinede bu oyunca başarylar dilerim

 9. aslim birtanem canim benim bu bilgiler icin sag ol ben bu kizi hic sevmedim ya neyse basarilari daimi olsun :):)