Adını Sen Koy Cevriye Hala Kaç Kilo(Neslihan Günaydın Aka ile tatlı sohbet)

Adını Sen Koy dizisinin en tatlı en matrak ve en komik ismidir Cevriye Hala. Geldiği günden beri Adını Sen Koy’da fark yaratmayı başaran Neslihan Günaydın Aka ile tatlı bir sohbet yaptık. Neslihan Günaydın Aka Adını Sen Koy setini ailesi gibi gördüğünü ve çok sevdiğini her gün saatlerce ailesi ile birlikte olmanın kendisine zevk verdiğini ve işini aşkı olarak görüp severek yapığını sözlerine ekledi.

Adını Sen Koy dizisinin 60. bölümün den 110. bölümüne kadar işini hakkını vererek yaptığını ve bundan sonra da hakkını vererek yapacağını da açıklayan Neslihan Günaydın Aka Cevriye hala tiplemesini ise toplum gözlemi sonunda çıkardığını belirtti. Her ailenin bir Cevriye halası vardır diyen Neslihan Günaydın Aka kendisinin daha önce yaptığı bir televizyon programında çok farklı tipleri de canlandırdığını belirtti.

(Adını Sen Koy setine gitmeyenler için söylüyorum dışarıda Neslihan Günaydın Aka’yı görseniz aaa Cevriye hala demessiniz. Zira  Cevriye hala çok kilolu bir kadın ve zayıflamak için çok uğraşıyor; ancak Cevriye Hala’yı canlandıran Neslihan Günaydın Aka çıt kırıldım ve zayıf bir kadın) İşte bu soruyu Neslihan Günaydın Aka’ya sorduk? 

Güzellik Takıntınız Var mı?

Neslihan Günaydın Aka 59 kiloyum ve 85 kilo olan bir kişiyi canlandırıyorum. Güzellik takıntım olsa bu karaktere hayat vermezdim dedi.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Cevriye Hala Kaç Kilo(Neslihan Günaydın Aka ile tatlı sohbet) (11 Yorum)

  1. Cevriyeni cok seviyorum mehtap gitse film guzellewicek zehranin giysiside duzelse iyi olur cevriye seni cok seviyorum ayrilmani istemem aks taktirde filme bakmam

  2. Çok iyi bir karakter.Ben zatan dizi için külolu göründüyünü anlamıştım.Fark edenler varsa kıyafetlerinin özel külou görünmek için içden bir şeyler koyulduğu anlaşılıyor zaten

  3. Pozitif bir enerjisi var Neslihan Günaydın Aka’nın, gerçek hayatta da sanki hep böyle şen şakrak biri gibi. Ayrıca işini gerçekten severek yapan kendisiyle barışık bir insan gibi geldi bana.

  4. Cok tatli bi kadin onun sayesinde dizide baya bi yuzumuz guldu . Ben onu TRT 1 de bu gunde izledim hayatdada cok eglenceli cok neseli birisi

  5. Cevriye hala diziye cok gözel yaraşır. Onun ayrılmasını hec isdemirik.o gelenden beri üzümüz gülür yeni.onsuz maraqsız olar.ömer ıle zehranın arasında yaşanan yadaqalan anlara göre ona borcluyuq.o kanepeni götürmeseydi hele de ayrı yatardı ömer zehra.

  6. DEVLETİN KANALINDA . DİZİNİN YENERDEN SONRAKİ MAFYASI MEHTAP KUTLARIM SİZİ ODA YAZICILARI DİZİYİ UZATMAK UĞRUNA YAZMAYACAĞINIZ SENERYO YON DİZİDEN SOĞUTUNUZ VE SITLAN EDPSİZ BİR ZEHRA GETİRDİNİZ EKRANA AMA SİZ DİZİYİ UZATACAZ DİYE UĞRAŞIRKEN İZLEYİÇİ EKRANDAN UZAKLAŞIYOR HABERİNİZ YOK . SİZ DİZİNİN KONUSUNA DÖNMEYİZ PARANIZI ALDINIZ NASIL OLSA.:(((