Adını Sen Koy Cevriye Hala Kaç Kilo(Neslihan Günaydın Aka ile tatlı sohbet)

Burak 07 Şub 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy dizisinin en tatlı en matrak ve en komik ismidir Cevriye Hala. Geldiği günden beri Adını Sen Koy’da fark yaratmayı başaran Neslihan Günaydın Aka ile tatlı bir sohbet yaptık. Neslihan Günaydın Aka Adını Sen Koy setini ailesi gibi gördüğünü ve çok sevdiğini her gün saatlerce ailesi ile birlikte olmanın kendisine zevk verdiğini ve işini aşkı olarak görüp severek yapığını sözlerine ekledi.

Adını Sen Koy dizisinin 60. bölümün den 110. bölümüne kadar işini hakkını vererek yaptığını ve bundan sonra da hakkını vererek yapacağını da açıklayan Neslihan Günaydın Aka Cevriye hala tiplemesini ise toplum gözlemi sonunda çıkardığını belirtti. Her ailenin bir Cevriye halası vardır diyen Neslihan Günaydın Aka kendisinin daha önce yaptığı bir televizyon programında çok farklı tipleri de canlandırdığını belirtti.

(Adını Sen Koy setine gitmeyenler için söylüyorum dışarıda Neslihan Günaydın Aka’yı görseniz aaa Cevriye hala demessiniz. Zira  Cevriye hala çok kilolu bir kadın ve zayıflamak için çok uğraşıyor; ancak Cevriye Hala’yı canlandıran Neslihan Günaydın Aka çıt kırıldım ve zayıf bir kadın) İşte bu soruyu Neslihan Günaydın Aka’ya sorduk? 

Güzellik Takıntınız Var mı?

Neslihan Günaydın Aka 59 kiloyum ve 85 kilo olan bir kişiyi canlandırıyorum. Güzellik takıntım olsa bu karaktere hayat vermezdim dedi.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy Cevriye Hala Kaç Kilo(Neslihan Günaydın Aka ile tatlı sohbet)” üzerine 11 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Biraz hareket olsun dizi yeni sezon çok zayıf ömerde biraz gülsün robot gibi

 2. sema babayeva dedi ki:

  Cevriyeni cok seviyorum mehtap gitse film guzellewicek zehranin giysiside duzelse iyi olur cevriye seni cok seviyorum ayrilmani istemem aks taktirde filme bakmam

 3. mehriban dedi ki:

  Cok guzel ceyriyenin boyle bir kiloda olmasi …..

 4. ismszgnc dedi ki:

  Güzel dizimizin güzel karekteri.Seni cok seviyoruz Neslihan abla.

 5. Anonim dedi ki:

  artik ne zaman zehra gercekleri ogrenecek omer ile zehra ne zaman yakinlasacaklar

 6. Vefa dedi ki:

  Çok iyi bir karakter.Ben zatan dizi için külolu göründüyünü anlamıştım.Fark edenler varsa kıyafetlerinin özel külou görünmek için içden bir şeyler koyulduğu anlaşılıyor zaten

 7. aslı dedi ki:

  Pozitif bir enerjisi var Neslihan Günaydın Aka’nın, gerçek hayatta da sanki hep böyle şen şakrak biri gibi. Ayrıca işini gerçekten severek yapan kendisiyle barışık bir insan gibi geldi bana.

 8. Aylin dedi ki:

  Cok tatli bi kadin onun sayesinde dizide baya bi yuzumuz guldu . Ben onu TRT 1 de bu gunde izledim hayatdada cok eglenceli cok neseli birisi

 9. Elyar Azeri dedi ki:

  Cevriye hala diziye cok gözel yaraşır. Onun ayrılmasını hec isdemirik.o gelenden beri üzümüz gülür yeni.onsuz maraqsız olar.ömer ıle zehranın arasında yaşanan yadaqalan anlara göre ona borcluyuq.o kanepeni götürmeseydi hele de ayrı yatardı ömer zehra.

 10. Anonim dedi ki:

  DEVLETİN KANALINDA . DİZİNİN YENERDEN SONRAKİ MAFYASI MEHTAP KUTLARIM SİZİ ODA YAZICILARI DİZİYİ UZATMAK UĞRUNA YAZMAYACAĞINIZ SENERYO YON DİZİDEN SOĞUTUNUZ VE SITLAN EDPSİZ BİR ZEHRA GETİRDİNİZ EKRANA AMA SİZ DİZİYİ UZATACAZ DİYE UĞRAŞIRKEN İZLEYİÇİ EKRANDAN UZAKLAŞIYOR HABERİNİZ YOK . SİZ DİZİNİN KONUSUNA DÖNMEYİZ PARANIZI ALDINIZ NASIL OLSA.:(((

  1. aslı dedi ki:

   Yazdığınız yazı ile konu başlığının ne alakası var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir