Adını Sen Koy Cevriye Hala Diziden Ayrılacak mı? Neslihan Günaydın AKA

Arkadaşlar Cevriye halanın evden ayrılma sebebi belli oldu. Cevriye hala Alev’in kendisine yazdığı bu notu gururuna yediremedi ve bu nedenle evine dönmek istedi. Hatta bence Alev Ömer’in adına bu notu yazmış olabilir. İşte o not

Bence Zehra’da bu notu Ömer’in yazdığına inandı ve o yüzden ona sen kötüsün dedi.

Adını Sen Koy dizisine geldiği ilk günden beri fark yaratan  Neslihan Günaydın AKA’nın diziden ayrılma vakti geldi mi?  Neslihan Günaydın AKA’nın dizimize dahil olacağını belirttiğimiz konumuzda geçici oyuncu olarak değil kalıcı olarak Adını Sen Koy Cevriye hala karakterine hayat vereceğini söylemiştik ancak elimize gelen bu fotoğraf bizi bile düşündürmedi değil.

Cevriye hala diziye özellikle enerjisi ile çok şey kattı yavaş giden diziyi çekilir hale getirdi yer aldığı sahneler ile. Özellikle Alev’e soktuğu laflar ile hepimizin içini soğuttu. Ömer ve Zehra aşkını desteklemesi Zehra’ya akıl vermesi ve Su Damlası demesi akıllardan çıkacak gibi değil. Peki ayrılık vakti geldi mi?

Alttaki fotoğrafta da görüldüğü üzere Alev’in planı Cevriye halayı Kayseri’ye göndermek. Alev önce başarılı olacak Cevriye hala gidecek ancak daha kuvvetli geri dönecek gibi

Bildiğiniz üzere Cevriye hala konakta zor duruyor; Nihat hemen onu göndermek ve ondan kurtulmak istiyor. Bu nedenle de konakta Cevriye halanın geleceği sağlam değil; hatta bir kere konaktan ayrılmamak bu zengin hayatı bırakıp memlekete dönmemek için bacağını bile sakatladı:)

Resimde görüldüğü üzere Nihat, Ayşe ve Asya  Cevriye Hala’yı gönderiyorlar. Cevriye hala giderken oldukça mutlu görünüyor. Ben Cevriye Hala’nın geri döneceğini düşünenlerdenim ama bir kaç hafta göremeyeceğiz galiba zira 2 büyük bavul ile gidiyor.

dizibilgi google play

Adını Sen Koy Cevriye Hala Diziden Ayrılacak mı? Neslihan Günaydın AKA (18 Yorum)

 1. cevriyenin gitmesine sevindim acıkcası aleve laf sokması tamamda dizide çok rölü var şimdi birde leylanın teyzesi ve şükranın susmak bilmeyen cenesi resmen dizi çoktü. yan karakterlerden ömer zehrayı ekrandada konudada göremez olduk malesef. salimdi mehtaptı sükrandı hilmiydi helede ergen tayfası koray yasemin midemiz bulandı. haftalardır dizide olmayan yener konusu ve diziyi işkal etmesi o zaten diziyi kan kaybından bitirdi.dizden soğudun vallahi dizide yan karakterler olacak ama bu kadarda abartılı ve diziyi işkak etmeyecek izleyiçiyi sıkmayacak.tadında bırakacak. alevin hakından zehrada çok güzel gelebliliz ömerin zehraya 2. kez para teklifinden sonraki alevi çok güzel suturmuştu bence zehra karakterini yazı odası. aleve karşı korumalılar ve gereksiz yan karakterlere verdikleri parayı, ERKAN MERİÇE vermeliler ve ÖMER, ekrandada dizidede daha ön pilanda ve diziye hakim olmalı dizinin reytingi acısından tabiki dizde gereksiz insanlara boşuna üçret ödememeli heleki mehtap beton onlar DERHAL DİZDEN CIKMALI onlara verilen para ömer zehra harcanmalı biraz daha dizde sosyalleşip yemek yemeye sinamaya. gitmeliler.mesala bir tatile gitmeli ÖMER zengin bir iş adamı ama ne iş gezisine dede bir yere gittiğini görmedik dizde malesef. dinin daha inandırıcı olması acısından bu konular gerekli. ömer zehraya da daha özen gösterilip ön pilanda tutulmalı her konuda.

 2. Ne olur gitmesin dizi onun sayesinde renklendi ne olur onun sahnelerinde gulme krizine giriyorum gitmesin

 3. Cevriye Hala gimesin, bu dizide Aleve lap ede bilen tek kisi odur. O da giderse, Alevi kimse durduramaz ve o ilan hep istediyini yapar, Zehraya olan nifretini her an duydyrar. Sirketde yapdiklarini kimse sanki hec anlamir, sanki hepsi geri zekalidir ve Alevin her hereketini ne duyan, ne de anlayan var. Hetta Nihat da sanki bilmiyor kimi davranir. Cevriye hala bu dizini tatli-duzlu eder ve en duz laflari o deyer.

 4. Cevriye hala sakın gitmesin o dizinin neşesi, eğlencesi pızitif enerjisi bizleri olumlu etkiliyor. Lütfen yapımcılar Cevriye karekterini devam ettirsinler. Ayrıca Asya’yı da görmek istiyoruz.

 5. Cevriye hala sakın gitmesin o dizinin neşesi, eğlencesi pızitif enerjisi bizleri olumlu etkiliyor. Lütfen yapımcılar Cevriye karekterini devam ettirsinler.

 6. Gitmesini beklediyim 2 saçma karakter varken neden diziyi canlı yapan Cevriyye halayı çıkarsınlarki? Sanırım delirmek üzere set ekibi.Sinirlendim ya

 7. Cevriye hanım bizim gözümüz kulağımız oldun su damlasına cesaret verdin ,bir anne şefkatiyle kızına yol gösterdin .Eğer gidersen dönüşün tez olsun .

 8. Cevriye hala gitme 🙁
  Biz seni çok sevdik. Yüzümüzü sen güldürüyordun, ayrıca su damlana sen gidersen kim sahip çıkacak? yol gösterecek?
  bir de Alev var Nihat’ın sana ihtiyacı var daha Alev’in foyasını ortaya çıkaracaksın gitme.
  Gidersen de çabuk dön.

 9. Beňce Cevriye hala gitmemeli çünkü nihatin hem anne hem babası olmuş hayattaki tek yakını ve büyüğü ayrıca bazen münasebetsiz olsa da o evde gerekli ayrıca. Tek başına napacak Kayseride nihati bencillikten uzak tek başına büyüt mus bir elim bir başım deyip yetimhaneye atmamış unutmayalım bazı anne ve babalar en ufak sorunda çocuklarını sokağa atıyor yada Çöplü ge atılan bebekler yakınları tarafından atılıyor bu yüzden ben Cevriye karakterini daha çok iş lensin istiyorum. Birde Şükran karakteri onu çok sevdim evet bizde komşu anneler vardır annemizin gör medigi şeyleri görür ve hayır öğüt verir onunda işlenmesi çok güzel

 10. Çok üzüldüm ya.Bu dizide en çok sevdiyim karekterlerden biri.İnşallah gitmez.(

 11. Hayir yaaa gitmesi o dizini neşesi ceviriye hala gericekleri göre bilir herikesiden farikili olarak.ömer zehira aşikina bile destekiydi.Gitise bile bir gün gelecek.Onun okadar fanari variki.

  • DÜN İZLEDİMİZ BÖLÜMDE CEVRİYE HALAMIZ DÜŞÜNCE ZEHRA KORKUP ÖMERE ZEHRA BİRBİLERİNE BAKMALARI MUHTEŞEMDİ KARALIKTA KORTAN ZEHRAMIZ ÖMERİN KOLUNA NASIL SARILDI ALEV BUNU GÖRÜNCE SİNİRDEN PATLADI CEVRİYE HALAMIZIN SAYESİNDE OLDU CEVRİYE HALAMIZ GİDERSE BU DİZİN DADI KALMIYACAK NÜTVEN GİDMESİN CEVRİYE HALAMIZI COK SEVİYORUZ.

 12. Cebriye halada gitsin zehra hepten savunmasız kalsın aleve biraz daha yağ çekin senaristler acaba mertin zehra ya olan ilgisini fark eder diyemi yolluyorlar sonuçta zeki kadın ama biz çok sevmiltik

 13. Yaaa yapmayın:-( Cevriye hala bu dizide en mutsuz anlarda bile yüzümüzü güldüren tek kişi.