Adını Sen Koy 98. Bölüm Analizi 1 Şubatta Neler Oldu

Gönlüm Dilime Dargın, Dilim Gönlüme… Gönlüm duygularını anlatamadığı için kızarken dilime, dilim anlatamayacağı şeyleri düşündüğü için kızıyor gönlüme. Mevlana. İki insan birbirinin farkına vardığı andan itibaren iletişim başlar. İnsan ilişkileri selamlaşma ile başlar. Hatır sorma ile devam eder.

Konakta Şirketin düzenlenen akşam yemeğine gitmek için son hazırlıklar yapılırken, Zehra kameralarında orada olacağı için gitmek istemez. Bunu Ömer’e açık açık söylemek yerine bahaneler uydurur.
Ömer, Zehra ile doğru bir iletişimi kurmak için ilk adımı atan taraf olur ve sen sorunun ne olduğunu söyleyene kadar burada karşılıklı olarak oturacağız der.

İletişimin en önemli unsurlarından biri “ Dinlemek ”tir.

Ömer, Zehra ya adımı attı ve onun konuşması için fırsat verdi. İlk başta konuşmayan Zehra, Ömer’in ısrarlı dinlemekistemesini dile getirmesiyle, davete gittiğinde resminin çekilmesi ve ailesinin bunu görmesinden rahatsızlık duyacağını söyledi.

Zehra’yı anlayan Ömer, Demirden gelen telefonla Demir’e yemeğe gelemeyeceklerini, kendilerini idare etmesini söyledi.

Zehra kendisine gelen telefonu açmayınca, Ömer ben olduğum için mi açmıyorsun dedi. Zehra, Ömer’i biraz tersledi. Ve Ben hiçbir şeyi saklamıyorum, peki ya sen dedi? Ömer de , Zehra ya; bir şey saklama konusunda uzman olan sensin ben değilim dedi.
Zehra neden böyle söyledi ki diye soruyor?

Zehra, iğneyi önce kendine batır sonra Ömer’e çuvaldızı batırırsın. Sen Ömer den, Yener’i ziyarete gittiğini saklıyorsun, sonra da ben bir şey saklamıyorum diyorsun olmuyor böyle Zehra. Çünkü, Ömer senin Yener’i görmeye gittiğini biliyor. Sen zannediyorsun ki bilmiyor.

Ben bir an Zehra uyuyor da rüyasında kabus görüyor zannettim. Karanlıkta koridor da yürüyen Zehra salona gelene kadar korku ile yürüyor, sonra dönüyor ve bir adamın gölgesi ile karşı karşıya..
Meğer Zehra, gece acıkmış mutfağa karanlıkta gitmeye çalışıyor 😀 Lambayı yaksana kızım.. Yüreğimi ağzıma getiriyorsun. Bende rüyasında ne görüyor acaba diye bekliyorum 😀
Aynada kendisinden korktu garibim. Ömer sen neydin öyle korku filmi sahnesi gibiydi. Gece uykumda korkarsam bil ki senin yüzünden. 🙁

Zehra acıkmış mutfağa gidecek ama korktuğu için Ömerden gelmiyecekmisin diye yardım bekliyor..
Açık açık söylesene ben korkuyorum karanlıktan diye. Ancak sen söylemesen de Ömer anladı senin beden dilinden korktuğunu.. Ömer bu iletişim işini, sözlü-sözsüz iletişimi çözmüşe benziyor. Birde Zehra çözebilseydi süper olurdu.

Ömer, senin o bakışlarına hayranım, nasılda sevdiceği Zehra’nın arkasından bakarmış, gözüyle takip edermiş, sessiz sessiz arkasından gider, onu yalnız bırakmazmış aşık Ömer ne olacak.

Ay kıyamam Zehra korktu.. Ömer sana çok kızarım bak niye Zehra yı korkutuyorsun olmuyor böyle yakıştıramadım sana.. Lambaları da yakmadın yol boyunca zaten, onu öyle seyretmek hoşuna gitti.. Ancak Zehra, mutfağa varana kadar ne ecel terleri döktü korkudan senin haberin var mı Ömer beycim?

Zehra ya aç olmadığını söyledin ama kızın hazırladığı sandviçin yarısını korku mesaisini bahane ederek yedin Ömer bey, oh maşallah, afiyet olsun. Zehra sende itiraf et artık korkuyorsun.
İkinci sandviç, hazırladı Zehra ve geceleri acıktığını Yaseminle böyle atıştırdıklarını, burada bunu yapamadığını söyleyince, Ömer neden daha önce söylemedin acıkıyorsan akşamları bir şeyler atıştırabilirsin dedi.
Zehra arta kalanları kaldırmak istedi. Ömer bırak yarın kaldırırlar dedi. Ömer bir iyi ,bir kötü iş yapıyorsun olmuyor böyle 🙁 O ekmek sabaha kadar kurur dışarıda. Ne kadar rahata alışmışsın Ömer, birazda kendi ufak işlerini kendin yapsan çok güzel olacak.

Koray, senin bu baban ne işler çeviriyor? Evsiz kaldın, dükkan da yattın.

Şirket yemeğine Zehra kendi yüzünden gidemeyen Ömer’in kendisine kızdığını düşünüyordu. Ama Ömer kızmadım deyince şaşırdı.

Hilmi Yılmaz, Alev’i biran önce şirkete dönmesi için sıkıştırıyor. Hilmi Yılmaz, sen Alev sayesinde o şirkette, Ömer’in başına ne çoraplar örmeyi düşünüyor, planlıyorsun acaba çok merek ediyorum?

Konakta bir Pazar sabahı, kahvaltı sofrasında bütün aile bireyleri sevdikleriyle bir arada..

Demir de sonra dan katıldı kahvaltıya ve kahvaltı sofrasında, Leyla ile Tayfunda vardı. Kıskanma sırası bu kez Demir de. Ömer sofrada Alev’in şirkete geri döneceğini söyledi. Zehra istediği için ona teşekkür et dedi. Bundan sonra şirkette Alev, Nihat ile çalışacakmış. Nihat’ın başını da yakmaz inşallah bu Alev.

Yemekten sonra Zehra’ya gelen telefonu Yener den zanneden Ömer, Zehra’ya kızdı. Bunu da Demir ve Leyla gördü.

Demir ile Leyla’nın ikili iletişimi gayet düzgün ve rahatlıkla konuşabiliyorlar. Ömer’in, Zehra’ya karşı davranışının neden böyle olduğu hakkında konuştular ve Zehra’ya bakmak için Demir’in yanından ayrılan Leyla, Ömer’in çalışma odasına varınca, onunla konuşmak istedi. Ömer de bu isteği geri çevirmedi.
Leyla, Yenerden bahsetti ve Ömer rahatsız oldu ama Leylayı sonuna kadar dinledi. Ve Leyla o meşhur ses kaydını dinletmek için, hazır olduğuna inandığı Ömer’e dinletti. Ömer artık kafasında ki, bir soruya daha cevap bulmuştu. Zehra ya ne kadar haksızlık yaptığının farkına vardı.

Ömer, odadan çıkacakken kapı önünde Zehra’nın Leyla ile olan konuşmasını duydu. Zehra, bundan önceki hayatım sessiz, sakin normal, peki ya şimdi.. Her günüm ayrı bir kabus. Keşke bir yolu olsa da hemen kurtulsam dedi.
Zehra sen orada Ayşe için varsın, Ayşe hasta ve yaşama süresi azalıyor. Sen bu sözlerinle her seferinde Ömer’in gönlüne hançeri saplıyorsun yapma hançeri saplayıp durma. Sanki biran önce Ayşe ölse de gitsem diyorsun anlamı çıkıyor söylediklerinden.

Demir, Ömer’e Zehra dan özür dilemesi gerektiğini hem de hemen yapmasını istedi. Aklın yolu bir Demir, bende istiyorum Ömer’in Zehra dan özür dilemesini.

Akşam olunca odaya geçen çiftimiz den Ömer, Zehra ya bu ses kaydını bana neden daha önce dinletmedin diye sordu?
-Zehra; söylesem de inanmayacaktın dedi.
-Ömer ;deneseydin daha farklı olurdu dedi.
-Zehra ;seni kandırmak için bir oyun olduğunu düşünürdün dedi.
-Ömer; yanılıyorsun beni hiç tanımıyorsun dedi.

Ömercim, yakışıklım sen şimdi böyle söylüyorsun da, Zehra sana o kaydı dinletmek için ne kadar çabaladı gördük ve sen onu hiç dinlemedin.

Ömer Zehra ya, biz birbirimizden bir şeyler saklasak başımıza bir şeyler geliyor dedi. Böyle olmasını istemiyorum. Afferim sana Ömer, artık konuşma ve dinleme zamanı, doğru iletişimi kurup birbirini anlama zamanı bunun farkına varmana sevindim.. Ve bu konuda İlk adımı sen at ve Zehra’ya annesinin neler yaptığını anlat olur mu Ömer.

Yeni başlangıçlara ilk adımı atmak için, yeni başlayan bir güne ilk uyanan Ömer ve ilk günaydını söyleyen Ömer. Sana da günaydın Ömer sana da.

Ömer’e gelen telefon ve Hediye ablanın getirdiği dekontta yazan tarih annesinin gittiği tarihle aynı olunca, Zehra nın kafasında kurduğu o sorular, Annemin gitmesinin nedeni Ömer mi?
Kızılca kıyamet kopacak belli.

Ömer den Zehra ya;
BEN İLK DEFA SEVİYORUM ZEHRA
Korkuyorum!
Hak ettiğin mutluluğu sana verememekten korkuyorum.
Seni beni sevdiğinden fazla sevememekten korkuyorum.
Senin sevgine layık olduktan sonra başkaları tarafından o sevgiyi kaybetmekten korkuyorum.
Seni kazandım derken kaybetmekten korkuyorum.
Aramızdaki maneviyat haricindeki uçurumlardan korkuyorum.
Senin kalbini daha fazla kırmaktan korkuyorum.
O temiz ve masum göz yaşlarını daha fazla akıtmaktan korkuyorum.
Evet korkuyorum;
Seni kaybetmekten, seni daha fazla üzmekten
Sana kendimi ifade edememekten korkuyorum.
Yada yanlış anlaşılmaktan korkuyorum.
Uçurumun kenarında yalnız kalmaktan korkuyorum.
Dostluğuna doyamadan ulu orta yalnız kalmaktan korkuyorum.
Yüreğimdeki o ince sızının bir gün çoğalmasından ve beni sarmasından korkuyorum.
Sevgi denen güzelliğinin bir gün beni terk etmesinden korkuyorum.
Dostluğun ölüp yerine nefretin yeşermesinden korkuyorum.
Korkuyorum evet;
Seni kaybetmekten ve seni daha fazla üzmekten
Bir çiçek misali ne ellemeye nede koparmaya kıyamıyorum uzaktan seyrediyorum çünkü;
Seni daha fazla incitmekten korkuyorum.
Ömründe yaşadığın mutluluğu huzuru sana yaşatamamaktan korkuyorum.
Sana kalbimden fazlasını verememekten korkuyorum.
Sonunda sana gözyaşından başka bir şey bırakamamaktan korkuyorum.
Seni sevmekten değil;
dostluğunu suistimal etmekten,
Seni kaybetmekten ve değerini bilememekten ve Yüce Rabbime hesap verememekten korkuyorum.
Belki de çok fazla korkuyorum
ÇÜNKÜ; BEN İLK DEFA SEVİYORUM ZEHRA
Attila ilhan

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 98. Bölüm Analizi 1 Şubatta Neler Oldu (34 Yorum)

 1. Merheba resol bey soron benedir ya sitede 5 gondor her ne vysziyorom cikmiyor bi aciklarmisiniz lotfan

   • I Dont Understand your comment
    Demişsin abi, Yorumunuzu anlayamıyorum?
    doğru anlamışım değil mi?

    aşağıdaki de Ir’ın mesajı
    Merheba resol bey soron benedir ya sitede 5 gondor her ne vysziyorom cikmiyor bi aciklarmisiniz lotfan

    Merhaba Resul bey, sorun bende midir ya, sitede 5 gündür her ne yazıyorsam çıkmıyor, bir açıklarmısınız lütfen
    demiş Ir abi..
    Ben bunu yazmakla umarım yardımcı oldum her ikinize şuan kendimi çok saf hissediyorum da yanlış bir şey yapmadım umarım aranıza girmekle 🙂

    • hayir araya girmek gibi birsey yok aksine cok tesekkorler yardiminiz icin ,,, aynen ,,sorom bo ki ben 5 gondor ne yazirsam cikmiyor acaba soron benim terefimdendir yani internet falan hat de soron var diye ya sitede soron var ono anlamdim ,,birde cavap ingilizce cikinca hec anlamadim demek resol beyde benim ne dediyimi anlamamis …. neden benim yoromlarim cikmiyor? gecen aksam iki yorom pes pese yazdim sizin yokaridaki metne ve cok beyendiyimi soylemisdim ve hatta bir an ayni seyi dosondoyomozo fark etim yokaridaki metni okoyonca ama maalasef yorom cikmadi bir de aylin hanima cevap yazmisdim conko aylin hanim neden hanim dememin sebebini sormosdo bende arkek oldogomdan sizlere hanim hitab ediyorom demisdim saygi olarag ,,, neyse hadi iyi seyrler

     • Ir yorumlarinin cikmamasina uzuldum . Ayrica sayqidan dolayi tesekur ederem . Gerci simdi oyrendim erkek olduqunu ve takdir etdim . Gosterdiyin sayqi beni mutlu etdi

     • Yine yazdığınızı ben anladığım şekilde yazayım
      “Hayır araya girmek gibi bir şey yok, aksine çok teşekkürler yardımınız için.. Aynen sorum bu.
      Ben 5 gündür ne yazarsam çıkmıyor, acaba sorun benim telefonumdamıdır? Yani internet de hat da sorun var diye yada sitede sorun var onu anlamadım. Birde cevap İngilizce çıkınca hiç anlamadım. Demek Resul beyde benim ne demek istediğimi anlamamış. Neden benim yorumlarım çıkmıyor? Geçen akşam 2 yorum peşpeşe yazdım sizin yukarıda ki metne ve çok beğendiğimi söylemiştim ve hatta bir an aynı şeyi düşündüğümüzü fark ettim yukarıdaki metni okuyunca ama maalesef yorum çıkmadı birde Aylin hanıma cevap yazmıştım. çünkü; Aylin hanım neden hanım dediğimin sebebini sormuştu, bende erkek olduğumdan sizlere hanım hitap ediyorum demişdim saygı olarak. Neyse hadi iyi seyirler.

     • Bende sana teşekkür ederim Ir, sorunun çözülmesinde yardımcı olabildimse ne mutlu bana.. Ve sorun çözüldü.
      Senin adına çok sevindim sorunun çözülmesine. Sana da iyi seyirler.

    • Yukarıdaki yazınızda söylemişsiniz Ir, erkek olduğunuzu ama bunu daha önceden söyleseydiniz.
     Bunu neden söylemediniz bilmiyorum ancak söylemiş olsaydınız daha iyi olurdu.

     Bir erkeğin gözü ile diziyi değerlendirdiğinizi bilir ve size ona göre cevap yazar yada soru sorardık.
     Burada çoğu arkadaşım sizin bir erkek değil de bir bayan olduğunuzu düşünüyordu. Bende dahil.

     Buraya yazdığınız yazılar neden çıkmadı, saydığınız o teknik arızaları bilemem ama bir sıkıntı yaşadığınız belli.

     Ayrıca siz nasıl Resul abi nin yazdığı yazıyı anlayamadınız… Sizin yazdığınız yazıyı da çoğu kişi anlayamıyor. Daha anlaşılır bir şekilde yazarsanız seviniriz.
     Birde lütfen her nerede yazı yazarsanız yazın erkek olduğunuzu saklamayın.
     Dizileri bayanlarda seyreder, erkeklerde hiçbir sıkıntı yok o konu da..
     Sıkıntı sizin erkek olduğunuzu söylememiş olmanız. Hitaplarımız da size karşı biraz daha saygılı olmamız açısından bir erkek olduğunuzu söylemenizi ben isterdim.

 2. kiz Asli muhtewem olmuw aferin kiz sana hm demek bun dan sonra muharibeler bawladi Zehra Omer arasinda ay nolur da bir weyler olmasin Zehraya o partlamada Aywe duysa var ya deli olur demedim demiyin kiw kiw olsun valahi yureyine iner kizin ha birde Omerin o aklini kacirir bence hay wimdiden heyacanlandim

  • ya bana patlamayı hatırlatmayın kötü oluyorum 🙁
   O patlama da zehra ya bir şey olmayacak ta Ömer ile bana olacak korkudan, Ayşe duymaz inşallah oda korkudan bayılır benim gibi 🙁

 3. Salam arkadaşlar dünənki seriaya harika idi çox bəyəndim və çox güldüm onların o hallerine özüdeki ömərin gülüşü superdi ona gülmək çox yaraşır,birdəki halal olsun Leylaya deyirəm kaşki real həyatdada o cür arkadaşlar olardı funda kimiləri yox

  • Selam, evet dün çok güzel bir bölüm izledik..
   inşallah yine öyle güzel bölümler izleriz.
   Ömer’in gülüşü çok güzel çok tatlı gülüyor. Bakışlar da süper gözleri ile konuşuyor sanki. Adam yakışıklı her hali güzel maşallah Allah nazarlardan saklasın inşallah.

  • Bazı gerçekleri bilmediği için öyle yapıyor. Öğrendiğindeyse bu yaptıklarına pişman olacak Zehra.

 4. senin seirini cok beyendim eline,yuregine saglik.ben omerin korumaci halini seviyorum.

 5. Aslıcım bildiyim kadarıyla sen de benim gibi ERKAN MERİÇin gülümsemesine bayılıyorsun. Ama biliyosun malum sebeplerden dolayı dizide çok az gülüyor. Bende bu duruma kendimce bir çözüm buldum. İnternetden telefonuma Erkan Meriçin bir resmini indirdim. Zaten öncedende telefoumda resimleri vardı. Ama bu başka. Bu resimde başında siyah şapkası var, parmağınıda “sen” işareti yapmış. Hemde tıpkı hayallerimde ki, gibi kocaman gülümsüyor. Bu resimi telefonumun ekranına koydum. Şimdi telefonumu her açtığımda Erkan Meriçin gülümseyen resmini görüyorum. Sanki bana gülümsüyormuş gibi. ERKANI dizide ne zaman üzgün gösem hemen bu resmine bakıyorum. Tatlım bence sende dene çünki inanılmaz moral veriyor:-)

  • Ben her halini seviyorum 🙂
   Sende güzel bir çözüm bulmuşsun, her telefona baktığında sana gülümseyen bir Ömer (erkan) görmek güzel. deneyeceğim
   İnşallah gerçeğini de görürsün.

 6. emeğinize sağlık eski güzelbölümler götürdünüz zevkle izledin oda yazıcıları inşaallah devamı gelir.mümkünse fırsat verin nihat alevin içabına baksın olamazmı. zehra konusundada inşallah frağmandaki görüntüler…rüyadan ibarettir çünkü ikinci sevin görmek ve tekrar tekrar başa dönmek istemiyoruzhayılı gecler.

  • Dediniz gibi çok güzel bir bölüm izledik emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.
   İnşallah dediğiniz gibi Nihat, Alev’in yaptığı pis işleri ortaya çıkarır ve Ömer Nihat hakkında yanıldığını bir kere daha anlar.
   Üzülerek söylüyorum ki, Zehra konusu bir rüya değil gerçek anonim.

 7. Iyi sabahlar asli hanim bir az evvel dosondoklerimi yazdim ama senin yazdiklarini okomadan yazmisdim conko vaktim yukdo firsat bolob okomadim avvel yazdim sonra okodom inan ki donden beri dosondoyom seyleri yazmissin iyne cavaldiz konosono donden beri hazirlamisdim ama zann etdim bo tek bize (azerilere) ayid olan bir masaldir o yozden cavaldizin dozgon anlanmamasini dosondom sen deme masallarimiz ayni iymis iyi ki yazmissin ben o masali zehra konosona yazmak istemisdim ama sen omer icin yazmissin conko bana gore zehrayi haksiz yere socloyorlar neyse kec olmos kalanini sonra vakit bolsam yazarim kosora bakma metni okomadan yazdigim icin bir de aylin hanim ben erkeyim diye sizlere hanim hitab ediyurom hosca kalin oyretmenim asli hanim bilyur bagamli olmamak icin sorekli gelemiyurom sayfalara iyi seyirler

  • İyi geceler Ir, iyi geceler diyorum çünkü şuan saat gecenin 1 ‘i..
   ilk mesajından sonra sıra bu mesajını okumaya geldi. Okudum evet seninle aynı şeyleri düşünmüşüz. Sizde masal olarak geçen, bizde Ata sözümüzdür.
   Metni okumadan yazman daha iyi olmuş, etkilenmeden yazmışsın.
   Sizde mi öğretmensiniz ? bunu bilmiyordum.
   Hele ki erkek olduğunuzu hiç bilmiyordum.
   Siz bu güne kadar bütün mesajlarınızda çok saygılıydınız teşekkür ederim. Olur da farkında olmadan size karşı bir saygısızlığım oldu ise kusura bakmayın olur mu.
   Bir erkeğin gözüyle dizinin yorumlanması çok güzel sizi takdir ettim.
   Hem diziye, hemde burada bizlere göstermiş olduğunuz saygı için teşekkür ederim. Arayı fazla uzatmadan yine gelin.

 8. MERHEBA ARKADASLAR OMARIM HER SEYIN VAKTI VE ZAMANI GELINCE HELLINI BOLMASININ NE KADAR ETKILI OLDOGONON BIR DAHA SAHIDI OLDOK HEPIMIZ ,, ZEHRANIN BABASI ICIN YAPDIGI SOZLESMENI OMER OYRENMESI BIR HADISENIN NETICESI OLDO VE SALIM BABANIN KONAGA GELDIYINDE ZEHRANIN GECIRDIYI SIKINTIYI MOSAHIDE EDN OMER HIC DOSONMEDEN ZEHRAYA INANIB OZOLMESI VE DESTEK OLMASI BO ISIN OZ VAKTI GELDIYINDE HELL OLMASININ GOSTERICISIYDI HAL BO KI BASINDAN BERI ZEHRAYI KINIYORDOK KI NEDEN ZERA PARAYI BABASININ DOROMO ICIN ALDIGINI OMERE SOYLEMAYIB VE SIKINTIYA GIRIYOR HAL BO KI OMERIN ZEHRAYA OLAN MONASIBETINI VE HEC BIR SEYE INANMADIGINI BILIYURDOK,, VE SEVIMINDE GITMESININ OMERE ETKISINI GORDOK VE BILDIK KI ZEHRA BASKA BIR ZAMAN OMERE ANNATSAYDI O ETKINI VEREMEZDI BOGON BIR DAHA GORDOK KI DONDEN BERI OMERIN ZEHRAYA BOZOLMASI BI AYRI OLAYIN KOLAYLIKLA COZOLOB VE OZ HALLINI TAPMASNA NEDEN OLDO BASINDAN BERI ZEHRANIN SES KAYDINI NEDEN DINLETEMEMESI HER KES TARAFINDAN KINANIYORDO VE BILEREK KI ZEHRA VAKTIYLE DINLETMEK ISTEMISDI AMA OMER DINLEMEK ISTEMEDI,,, ZATEN ZEHRA OMER DINLESIN VE ZEHRANI TANISIN VE BOS YERE YANLIS ANLAMASIN DIYE KAYD ETMISDI AMA OMER HEC BIR HALDE DINLEMEK ISTEMEDI,, AMA BO DAFA OZ YERINDE OZE CIKMASI GEREKDIYINDEN DINLEMEK MECBORIYETIDE KALDI VE COKDA ETKILI OLDO DIGER SORONLARDA OZVAKTINDA COZOLECEK .YANI OMER ZEHRAYA HER KONODA HAK VERMEK ICIN BIR OLAY LAZIMDIR ,CONKO OMER ZEHRAYA KOLAY KOLAY INANMIYOR IKI GONDOR OMER OZONO HIRPALIYOR KI ZEHRA NEDEN YENERI GORMEK ICIN GETMIS , NE KENDISI SOROYOR NE DERDINI BIRINE ANLATIYOR ZEHRA DA HER YERDEN HABERSIZ OZ HALILE ANNESINI ARIYOR…. SEYRICI ARKADASLARDA ZEHRANI SOCLOYORLAR SORARIM SIZLERE SIZ ZEHRANIN YERINDE OLSAYDINIZ ANNENIZI HIC ARAMAZDINIZMI ? NEDENI OLMAYAN ASK ICIN ANNEDEN VAZ GECILIRMI ? O SEBEBDEN KI OMER KENDINE BILE ZEHRAYI SEVDIYINI ITRAF ETMEMIS ZEHRA OMERIN ASKINIMI BEKLEMESI LAZIM? DEMEM OKI SABR ETMEK LAZIM VE DIZI YE BAKIB KEYF ALMAK YERINE ASK OLSON HAMLESI YAPMAMAK LAZIM.. ALEVIN SIRKETE DONMESI ONON SOC OSTO YAKALANMASINA NEDEN OLACAK BORA KIMIN ALEV GIZLI YAPIYORDO KOTOLOKLERINI AMA OMERIN ALEVI NIHATIN YANINIDA GOREVLENDIRMESI ALEVIN SONO GELMIS DEMEKDIR ZATEN NIHAT ALEVIN NE MAL OLDOGONON FARKINDA HEM OMER ALEVI KONTROL ETMEK ISTYUR BIR DE KORAY VE YASEMIN MESELESINI SALIM VE KORAY VE ALPER ICIN TAHAMMOL ETMEK LAZIM CONKO BO KARAKTERLER SALIM BABA GIBI MASOMDORLAR FAKAT FONDANIN OYONONA GELIYORLAR AFF EDERSINIZ COK OZON OLDO HER GON GELEMIYOROMDA O YOZDEN …. IYI SEYIRLER

  • İyi geceler Ir, yaşadığın sorun çözülmüş, bak yazdığın mesajın ikisi de çıkmış..
   Henüz diğerini okumadım. Bu mesajını okudum buna cevap yazdıktan sonra onu da okuyacağım.
   Yazdıklarında çok haklısın. Aynı düşüncelere sahibiz. Alev konusunda da Nihat Alev’in gerçek yüzünü Ömer’e gösterirse, Ömer ile arası biraz daha düzelir Nihat’ın.
   Koray’a arkadaşlarının oyunu bende sevmiyorum.
   Güzel yorumun için teşekkür ederim Ir.
   Sana da iyi seyirler.

 9. Evet Zehra hanceri Omerin kalbine sapladi ( Omer sapladi benim kalbim kanadi) . Omerin kalbindeki iki seyi param parca etdi. Omer yinede Aysenin oleceyini hatirladi , yalniz kalacaqini hatirladi , Zehrasiz kalacaqini hatirladi . Dun arkadasim soylemisdin ya Omer Zehrayi sahiblendi diye Bu gun bunu bi daha kanitladi : artik Yenerin muhatabi benim diye: aferim sana . Ama bu kelimede kiskanclikda vardi . Gelelim ciftimizin tatli sahnelerine , omer sirf zehra yapdi diye yedi ama Zehra adami ac birakmak isdiyordu sanki. Omerin bi gun saka yapacaqini hic hayel bile edemezdim . Adam korku mesaisi diyor ya . Zehra artik Omerin ismini soyluyor dun Tayfuna soyledi bu gunde kendi kendine ve beni en cok mutlu eden ciftimizin artiq bir birlerine erkalarini donum yatmamasi , yuz yuze yatmalariydi . Omerden gelen gunaydininda ayri bi zevki var

  • o korku mesaisi yapan Ömer çok tatlıydı..
   Yaramaz küçük çocuklar gibi Zehra’nın hazırlayıp yediği sandvüçü takip etti sonra da sessizce aldı. yedi afiyet bal şeker olsun Yakışıklımıza.
   Zehra korktuğumu kim söyledi deyince, yakışıklım nasılda Zehra ya eğilip burada bu sorunun cevabını bilen tek kişi ben değilim sanırım dedi kısık sesle..
   Ben eridim tabi tatlı bir tebessümle.
   Yaramaz küçük çocuk bunun ikisi.. Ve ben bu iki küçük çocuğu seviyorum.

 10. Aslıcım 5 numara 10 yıldız olmuş.
  Yanı harika ve muhteşem. Hem senin yazdığın analizin kötü olma ihtimali yok!!!
  SENİ SEVİYORUM!!!