Adını Sen Koy 9 Ekim 10 Ekim Fragmanı 191- 192. Bölüm 39. Hafta

Burak 05 Eki 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 9 Ekim Özeti

Salim sonunda eski dostuna atölyeyi satmış ve dükkanı ondan geri kiralamıştır. Parayı eline alan Salim soluğu Ömer’in yanında alır ve Ömer’e Zehra’nın ameliyatı için aldığı parayı verir. Kızının bu aldığı para yüzünden Ömer ile evlendiğini düşünen Salim kızını özgürlüğüne kavuşturduğu için çok mutludur. Salim bu hareketi ile kızının hayatını geri aldığını düşmektedir bu zorbadan.

Ömer Salim’e ofiste olayın sadece paradan ibaret olmadığını kızını çok sevdiğini anlatmaya çalışsa da Salim’i inandıramaz. Salim ofisten yıldırım gibi çıkar. Ömer ise  Salim’le konuşmak için mahalleye gelir ancak yine Salim ile konuşamaz. Ömer mahallede de istediğini bulamaz zira Salim Ömer’e cevap vermez ve suskunluğunu korur. Zehra’nın kendisine destek vereceğini düşünen Ömer Zehra’dan destek bulmadığı gibi Zehra’nın sözleri karşısında adeta yıkılır.

Zehra ise babasını üzmemek için acısını içinde yaşar, babasının yanında mutluluk oyunu oynar; ancak aşkını kalbine gömmek zorunda kaldığı için içi kan ağlamaktadır.

Sabah villanın satışı için müşterileri villaya getirmeye devam eder; ancak Kerem çok sağlam bir plan yapan ve sonunda Sabah’ı pes ettirir ve Sabah evi Kerem’e bırakır;  ancak bu Sabah’ın villadan vaz geçtiği anlamına gelmemektedir.

Adını Sen Koy 10 Ekim Özeti

Zehra babası karşısında aşkını kalbine gömmüş ve Ömer’e her şey bitti beni unut demiştir. Ömer ise Zehra’nın bu sözleri karşısında beyninden vurulmuşa dönmüştür. Ne olmuştur da Zehra  ‘her şey bitti’ demiştir. Salim asla Ömer gibi bir zorba ile kızının evlenmesine izin vermeyecektir. Zehra Salim’in evinde huzursuz günler geçirmektedir ve Ömer’e ümit vermemek için Ömer’in ısrarlı aramalarına ve mesajlarına cevap veremez. Ömer ise ofiste yatıp kalkmaya devam etmektedir. Zehra’nın konağa gelmemesi Ayşe ve Cevriye’nin de şüphelenmesine neden olmaktadır. Ömer ve Zehra çok kötü günler yaşamaktadır ve  hiçbir şey yolunda gitmemektedir.

Hediye’ye çok kötü bir haber gelmiştir köyden. Ökkeş’i beklerken ölüm haberi gelmiştir ve konak cenaze evine dönmüştür. Konağın emektarı Ökkeş cenazesinde yalnız bırakılmayacaktır ve Ömer Ökkeş’im cenazesi için hazırlıklara başlamıştır. Cevriye ise Ömer’in sıkıntısını fark etmiş ve Ömer’e destek olmak isterken Ömer ve Zehra’nın evliliği ile ilgili gerçekleri öğrenmiştir. Konakta Ömer’in en büyük destekçisi Cevriye olmuştur.

Kerem ise Sabah’tan kurtulunca hemen arkadaşlarına bir davet verir ve bu davet Sabah’ın başını ağrıtır. Tekrar hizmetçi rolüne girmek zorunda kalır. Kerem’in davetlilere Sabah’ın güzelliğini fark eder ve Sabah’a özel ilgi gösterir. Kerem bu ilgiyi fark eder ve sinir olur. Bu pasaklı nasıl olmuştur da erkeklerin dikkatini çekmiştir. Sabah olduğunda ise Sabah’ı dışarıda daha büyük bir tehlike beklemektedir.

Adını Sen Koy 9 Ekim 10 Ekim Fragmanı

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Adını Sen Koy’da 39 hafta geride kaldı. Bildiğiniz üzere Star Tv dizimiz ile ilgili her hafta iki fragman veriyor. Bunlardan ilki cuma günü çıkıyor ikincisi ise çarşamba günü. Cuma günleri olacakların özeti ise sitemize gönderiliyor.

Şuanda Adını Sen Koy 39. hafta ilk fragmanı çıkmadı ancak biz sizlere Adını Sen Koy 191 ve 192. bölüm fragmanı çıkmadan bir kaç tüyo vermeye çalışalım. Adını Sen Koy’da Salim farklı planlar yaparak mahalleden kaçmak ister. Kızını koruyamadığını düşünen Salim köye dönmek için dükkanı satışa çıkarır.

Dükkanın satışı için mahallenin emlakçısı Sabah’a talimat veren Salim aynı zamanda da kendini suçlu hisseder ve Zehra’ya karşı biraz daha yumuşak davranır. Zira kendisine uygun kızlar yetiştiremediğini düşünen Salim için mahallenin Zehra’nın gizlice evlendiğini öğrenmesi oldukça zor olacaktır. Bu konuda Salim’in en büyük destekçisi ise Şükran’dır. Şükran Salim’in sıkıntısını fark eder ve gerçekleri öğrenir.

Zehra ve Ömer Salim’in bu yumuşak davranışları karşısında havalara uçar. Zehra bu işin Allah’ın emri Peygamberin Kavli ile olması için Ömer’in istemeye gelmesini söyler. Ömer ise duydukları karşısında büyük şok yaşar ve hemen çiçek çikolata hazırlatarak Salim’den kızını istemeye gider. Salim’in de olur vermesi ile işler yoluna girer ve Ömer ile Zehra yüzük takar.

Şükran’ın da gerçekleri öğrenmesi ile Zehra için artık kaçacak yer kalmamıştır. Şükran’a göre de bu herkesi kandırmak ve aptal yerine koymaktır. Zira Şükran da evli bir kıza görücü göndermiştir. Şükran’da Zehra’ya çok kızar peki Zehra kendisini dinlemeye gelen Şükran’a gerçekleri anlatacak mıdır? Zehra Ömer ile gizli gizli evlenmesi konusunda gene mi yalana başvuracaktır?

Ömer’in şirket işlerinden uzak kalması Nihat’ın yükünü  daha artırmıştır. Nihat Ömer’in yokluğunda şirketin her şeyi ile ilgilenmek zorunda kalmıştır. Bu durum da Ayşe’yi ihmal etmesine neden olur. Ayşe’nin morali ise  hem Nihat’ın yokluğunu hemde Zehra ve abisi arasında yaşandığını düşündüğü sıkıntının etkisi ile oldukça düşmüştür.

Diğer taraftan Koray ise Salim’in dükkanın kapanmasını ve çok ucuz birparaya başkalarının eline geçmesini engellemek için Salim’in çok yakın bir arkadaşının yanına gider ve durumu ona anlatır. Salim’in neden böyle acele ettiğine anlam veremeyen arkadaşı ise duruma el koyacak ve dükkanın satılmasına engel olacaktır.

Adını Sen Koy 9 Ekim 10 Ekim Fragmanı çıktığında ilk olarak sayfamızda olacaktır; ancak biz sizlere Adını Sen Koy setinden bir kare ile şimdilik veda edelim

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 9 Ekim 10 Ekim Fragmanı 191- 192. Bölüm 39. Hafta” üzerine 11 yorum

 1. N.m dedi ki:

  Tiyatro 2 _ 3 kişi kalmış biraz canlansın ya sabah Kerem le boşuna geçen saat Alev ordayken bile bu kadar bayağı değildi dizi uzaklastırıyorsunuz milleti

 2. Anonim dedi ki:

  Şukran da zehraya tavir alirsa tam olur o burnunu dokmadan duramiuor herşeye yasemine bu kadar tepki gosterilmedi

 3. Anonim dedi ki:

  salımın dukkanı zaten arkadaşının dı nasıl satabılıyor anlamadık cok sacma

 4. MUSTİ dedi ki:

  Sevgili senaristler dizinin uzun soluklu olması için farklı karakterler koyuyorsunuz.Hatta diziden ayrılan oyuncuların bile bazen ismi geçiyor.Evet bu bir dizi ancak biraz tutarsızlıklar var.Zehra bir zamanlar Leylanın en yakın arkadaşı iken zor zamanlarında onun adı geçmiyor.Biraz kopukluklar var sanki. Yani kısaca dizinin reytinklerinin yüksek olması için biraz izleyicinin düşüncelerinide önemsemelisiniz.

 5. aslı dedi ki:

  Oy canım benim, güzel kardeşim Erkan nede güzel gülmüşsün öyle keyfin yerinde maşallah.
  Bende senden yaşam enerjisi aldım hadi ben biraz işlerimi yapayım bu güzel enerji ile sonrada gelir okumadığım diğer sayfaları okurum nede olsa biraz ayrı kaldım bu sürede baya gelişmeler olmuş sayfalar ardı ardına açılmış.

 6. .... dedi ki:

  bir insana haksizlik yaplirda bu kadarda olmazz neden zehrayi bu kadar uzuyolar iyi bir insan olmanin bedeli mi zehraya neler yasttilarr once sevim sonra omer simdi salimm mehtap alev yener bunlarida hic saymiyorum yani kiyamam sudamlama uzmeyin artik ya mutlu olsunn bir rahat birakin mutlu zehracigimm seni coookkk cookk seviyorumm lutfen sen uzulme bizde uzuluyoruzzz

 7. ismszgnc dedi ki:

  Erkan ne kadar yakişikli maşAllah .

 8. XYZ dedi ki:

  Dizi beklediğim gibi başlamadı.Son kaldığı yerden itibaren gelişen olayların tadını bize yaşattırmadılar bu 1. Bazı yanlış anlamalar, kurulan kumpaslar, aile sırları açığa çıkmadı bu 2.İlerideki bölümlerde inşallah açığa kavuşturulur.Diziye yeni gelen gençler tutmayan yama gibi.Dizide eğreti duruyorlar.Sanki farklı kanalı açmış başka bir dizi izliyormuşum gibi.Onların sahnesinde bende başka kanala geçiyorum.Sanki Zaman doldurmak için eklenmişler gibi.İyiki konağa ökkeş gelecek.Eskiye göre biraz hızlı gidiyor.Bu iyiye işaret.Başrollere ayrılan süreye dikkat etmeleri gerekir.Bir de prensipleri olan,karizmatik ve işadamı Ömer gitmiş,yerine liseli aşıklar gibi kağıt üzerinde evli olduğu Zehrayı öpmeye çalışan Ömer gelmiş.HEMCİNSİ olarak Bunu Ömere hiç yakıştıramadım.Ömere düşen, bir çözüm üretmek,Salime herşeyi anlattı gibi ailesine de durumu anlatarak bu çözüme onları da dahil etmek.Anlatıkları karşısında onlar da Ömere hak verecek ve bu yük hafifleyecek.Elbirliği ile daha kolay çözüme ulaşacaklar diye düşünüyorum.Zaten ta baştan beri evdekilerin hayaliydi Ömerin mutluluğu.Beraber Zehrayı babasından isterler.Bu
  da olmaz ise Ömer ikinci plana geçmeli ve Salimi sakladığı sırlar üzerinden köşeye sıkıştırarak onun da masum olmadını kibarca yüzüne söylemeli.Son çare olarak Salim usta ancak böyle sakinleşir ve yola gelir.

  1. Ayan dedi ki:

   Her sayfaya ayni yorumu yaziyorsunuz. Ya da ayni sözlerle basliyorsunuz. Bir az kelimeleri deyisin. Ayni seyler yazmayin. Eger bizim okumamizi istiyorsaniz o zaman yeni çikan sayfaya yazin hepimiz görürüz.

 9. Zehra dedi ki:

  benim arkadasium bu filmi cok beyeniyor

 10. isimsiz dedi ki:

  Bu Salimi birinci sezonda niye bu kadar dirayetli göstermediler.yeni akıl başlarına geldi.Sevim Kızını zorla Yener sahip olsun diye tuzak kurarken neredeydi bu Salim.Sevime sesi çıkmıyordu.Şimdi bu ne ya çok saçma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.