Adını Sen Koy 8 Mart Özeti 123. Bölüm Tüyoları

Burak 04 Mar 2017 Adını Sen Koy  0

Zehra, babası ve Yasemin’in küs olmasına çok üzülmekte ve bu konuda bir şeyler yapmak için Ömer’den izin almadan mahalleye gitmiştir.  Zehra içeri girmeden atölyeden bir silah sesi gelir. Babasının vurulduğunu düşünen Zehra büyük korku yaşar; içeri girdiğinde ise Fikret’in adamlarının Koray’ı vurduğunu görür

 

Ağır şekilde yaralanan Koray hemen hastaneye kaldırılır; ancak Koray’ın durumu ağırdır ve  hemen ameliyata alınması gerekmektedir. Fikret ise oğlunu vuran geri zekalı adamlarına öfke kusar ancak Polis’in olayı kend, adamlarının yptığını öğrenmesi ile ölüm döşeğindeki oğlunu son kez görmeye gidemez. Koray’ın başında kendisinin değil Salim’in olması onu daha da öfkelendirir. Artık Salim ile Fikret arasında büyük bir dava başlamaktadır.

Zehra’nın gittiğini fark eden Ömer de mahalleye gelmiş ve atölyede birinin vurulduğunu öğrenmiştir. Gözü kadar sevdiği Zehra’ya bir şey olabilme ihtimali bile Ömer’in kalbini sıkıştırır. Zehra’ya bir şey oldu sanan Ömer hemen hastaneye koşar. Koray yoğun bakımdadır. Mahalleye dönmek iöin taksi çağırmaya çıkan Zehra kapıda Ömer’le karşılaşır. Ömer bir kez daha Zehra’yı sağlıklı gördüğü için şükreder ve Zehra’ya sarılmak ister; ancak Salim ve Yasemin de dışarı çıkarlar ve Ömer’i görürler. Zehra ailesi ve Ömer’in arasında kalmıştır. İçinde ise Ömer’den habersiz evden çıkmanın korkusu  vardır.

Adını Sen Koy 8 Mart Fragmanı

Zehra ve Ömer arasında ki gerginlik artarak devam eder. Zehra bir türlü Ömer’in kendine neden bu kadar soğuk davrandığını anlayamamaktadır; ancak Zehra’nın da aklından Ömer’in kendisine sarıldığı ve yaklaştıkları an çıkmamaktadır. Zehra’da o duygusal atmosferden çok etkilenmiştir. Ömer için ise bu hayatta aşk diye bir şey yoktur. Aşık olmak üzülmeyi kabul etmek demektir; ve şuan üzülmeye hiç niyeti yoktur. Bu nedenle Zehra’yı kendinden uzak tutmalıdır.

Fikret’in adamları Salim’in atölyesine gelir ve Salim’e zarar verirler. Koray’ın da işin içine girmesi ile işer karışır ve Koray Fikret’in adamları tarafından vurulur. Salim ve Yasemin’in gözü önünde vurulan Koray Yasemin’in kollarında ölüme koşmaktadır. Sonunda Fiket oğluna bunu da yapmıştır. Koray ambulans ile hemen hastahaneye kaldırılır. Koray yoğun bakıma alınır.

Koray sonunda yoğun bakımdan çıkar. Koray gözlerini açtığında ise karşısında Yasemin’i görür. Koray’ın uyanması ile Yasemin sevince boğulur. Salim’de Koray’ı bu zor gününde hiç yalnız bırakmamıştır.  Hastahane çıkışında ise Zehra ailesi ile kalmak ister. Hem Yasemin’in zor zamanlarında ona destek olmalıdır hemde ailesi Fikret’in öfkesi yüzünden çok tehlikededir. Ömer’in ise buna itirazı vardır.

Zehra’sız kalan Ömer bir kez daha ona ne kadar aşık olduğunu ve onsuz yapamayacağını anlar. Diğer taraftan Komiser Tayfun’un tayini Ankara’ya çıkmıştır. Tayfun Leyla’yı ve İstanbul’u bırakıp Ankara’ya girmek istemez. Tayfun’un Ankara’ya tayinini kim çıkartmıştır? Tayfun tüm bu soruları arkasında bırakır ve Ömer ile vedalaşmaya şirkete gider; aynı zamanda da Leyla’ya da gideceğini söyleyecektir.

 

Şirkete giden Tayfun şirkette Mehtap ile karşılaşır. Zaten çok nadir şirkete giden Mehtap Tayfuın’u görünce büyük şok yaşar. Tayfun Mehtap’ı tanır ve Ömer’in şirketinde Yener’in kardeşinin ne işi olduğunu merak eder. Diğer taraftan oğlunun vurulması ile büyük korku yaşayan Fikret komadan çıkması ile rahatlamıştır. Koray’ı yalnızlaştırmak isteyen

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 8 Mart Özeti 123. Bölüm Tüyoları” üzerine 39 yorum

 1. Ayşe dedi ki:

  Zehranın. Babası Olarak. Salim. Kalsın. Çünkü. Salimin. Babalık. Konusunu. Gözönünde. Bulunduruyorsunuz. Buda. Seyirciye. Etkileniyor. Yani. Zehra. Salimin. Özbabası. Ama. Salimin. İlk. Evliliğinden. Olsun. Salim. Ve. Eşini. Hilmi. Ayırmış. Olsun. Yani. Hilmi. Kardeşine. Salimi. Denk. Görmeyin. Kötülük. Yapınca. Salimin. Eşi. Kızını. Babasına. Emanet. Edip. Bırakıp. Gitmek. Zorunda. Kalmış. Olsun. Çünkü. Zehranın. Salimle. Olan. Baba. Kız. İlişkisi. Çok. Güzel. Zehra. Babasına. Ayrı. Düşkün. Kolyece. Annesinden. Kalmış. Olsun. Hilmide. Zehraya. Dayısı. Olarak. Müdahil. Olsun. Mertte Kuzeni. Ama. Zehraya. Aşık. Olunca. Oğluyla. Zehrayı. Evlendirmek. İster. O Yüzden. Mert. Kuzenine. Olduğu. İçin. Zehra. Alevi. Gördüğü. Gibi. Ömerde. Merti. Görmek Zorunda. Kalır. Böylece. Hem. Salimi. Hemde. Hilmi. Konusu. Devam eder. Rakip. Mert. Olarak. İyi. Olur. Konak. Sahneleri. Bir sür\ mazeme

 2. Hulya 53 dedi ki:

  Diziye katılan Mert adı gibi Mert bi delikanlı olmasına rağmen Zehranin çekimine kapılıp ona asik olacakmis.Ya bu kadar sacma ,bu kadar cirkin şeylerle niye bize geliyosunuz sayın senaristler.Atalarımızdan kalma ceviz kırma deyimini müstehcen bulup sözlere dokturtmediniz,ama bu yazılan çok faziletli.Bu kadar alcalmayin gozumuzde.Onca olay var ortaya çıkmayı bekliyor ama siz bir kısır döngünün içinde dönün durun. Şiddetle kınıyorum sizi.Her türlü çirkef gözümüze gözümüze sokuyorsunuz senaryonuzda bir sürü saçmalık var ama Omerle Zehra birbirlerine sarılamaz yan yana uyuyamaz hatta el ele bile tutamaz.Ana kardeş gibi Alev yatağına gelecek az kaldı. Bi gidin yaaa….

 3. sude dedi ki:

  Ayilin coq icesin.

 4. sude dedi ki:

  Zehira qisqanicliq icide bolacaqsin zehira ömeriden gelen mesaşi görce yüzde güler acidi sadiki subiriz hazirayib mutluluqdan ucdu bir isan svidiyi isadan subiriz gözleyir ve onu subirizderine seviner zehirada ömeri sevidiyicin alina subiriz gelidi ve mutlu oldu ömerin mesaşina qoşa qoşa gedi mutluluqdan ucurdu aritiq esikisidede coq aşiqlari her yere yamisalayir kücücük cocuq bile görede bular aşiq diyir.

 5. ANONIM dedi ki:

  KESKE SAATI HIC DEGISMESEYDI CUNKU BEN HER GUN OKULA GIDIYORUM VE SÁTI ESKISI GIBI OLMAZSA KIMSE IZLEMEZ DIYE DUSUNUYORUM

 6. sude dedi ki:

  Nihatin yanidaki meritmi?

  1. aslı dedi ki:

   Evet

 7. sude dedi ki:

  Ayilin yoca baş üstüne dediklerin yabarim ben saten bu sorunuma göre bir hoca yana getimişidim oda sen dediklerini dedi saten budan sora ruz dilide qobuşmaqa ehitiyacim yoq o barede işimi bitirdim şimidi iyse daha azeri ce iy qonuşmaqa calişacam hocada yana gecem.

  1. Anonim dedi ki:

   Installed velsdire bilirdim kendinr ,yardimci old bildiysek ne mutlu bize

  2. Aylin dedi ki:

   Insallah gelisdire bilirsin konusmani azerice. Yardimci ola bildiysek ne mutlu bizi

 8. sude dedi ki:

  Yaşasin dizi günüüü)))));-) 😉

 9. nesrin dedi ki:

  Resul bey itirazım var .mümkünse Zehra ve Ömerin sanki öpecekmiş gibi duran resmini sayfada görmek dileğimdir .ASLI hoş geldin iyi olmana sevindim .Aylin kolay gelsin ,nevruzu bize yazarsın merakla bekliyorum bulgaristanda da coşkulu kutlanır .ASLI bazen darılsam da dizinin hakkını vermek gerekiyor çok ince hesap yaparak işlenmiş konular 120 bölümü gözümün önünden geçirdim içim acıdı bu nasıl edep , nasıl bir terbiye ki yüreine söz geçire biliyorsun .En çok ta canım Ömer Zehraya rol yaparken zorlanıyormusun diye sordu Zehra da hayır Ayşenin önünde rol yapmıyorum dedi.Anlaşılan Zehra Ömerle yalnız kaldığında rol yapıyormuş .Şimdi de Zehranın kıskançlık cevabını bekliyorum ,susar mı cevap gelir mi .Ben Zehra şirkette çalışmasını istemiyorum o zaten bunun cevabın vermiş .İş başvurusunda işe alınmadı amma Ömer ona evlenme teklifi ile geldi Zehra da Ömerin hayatının bir parçası olmayı seçti .Akşam yemeklerden sonra Zehra el işini alıp Ömerin yanında otursun ve yavaş yavaş iş konularını Zehraya anlatsın .Günün birinde Zehra Ömerin yanına gitsin ve söz ona verilince öyle duruma müdahale etsin ki herkes çok şaşırsın ,eski bölümlerde olduğu gibi .Hayalim budur arkadaşlar .

  1. Aylin dedi ki:

   Insallah nestin yazsrim

  2. aslı dedi ki:

   Hoşbuldum nesrincim, teşekkür ederim.

   Bu dizi başladığında bu iki çiftimiz birbirine çok yabancı iki insandı hiç birbirlerini tanımıyorlardı.

   Ömer desen herşeyi kendi penceresinden gördüğü gibi yorumlayan kimseye güvenmeyen biriydi.

   Zehra ise herkese iyilik yapmak için elinden geleni yapan kendinden önce hep başkalarını düşünen biriydi ve kader onları bir araya getirdi.

   Sadece bir iş ortaklığı idi onların ki, aşk akıllarının ucundan geçmiyordu. zamanla alıştılar birbirlerine, yeni yeni tanımaya ve sevmeye başladılar birbirlerini.
   Henüz tam olarak bir aşk yok ortada..

   Asıl aşk olunca neler olacak? izleyip göreceğiz. Aşık olduklarının farkına vardıklarında yüreklerine söz geçirebilecekler mi o zaman?

   Zehra Ayşe’yi sevdiği için rol yapmıyor içinden geldiği gibi davranıyor ona.
   Ancak her ikisinin de rol yaptığı kişiler başta Alev ve diğer aile bireyleri.

   işte Zehra orada en çok Ömer ile Alev karşısında rol yaparken zorlanıyor. onu zorlayan da Ömer. Alev’e bu evliliğin gerçek bir evlilik olduğunu göstermek için yaptıkları.

   1. nesrin dedi ki:

    Haklı sın Aslı .Aşkı beklemekteyim .

 10. Aylin dedi ki:

  Gel artik pazartesi

 11. Eylul dedi ki:

  Zehrayla omer artik kotulukten uzak olsun 25 nci hafta artik gercek aileler cikmali ortaya zehranin babasi soylemeli artik alev herseyden siyrilir cunku arkasinda hilmi yilmaz var yine bu haftada kacirilma olaylari yenerin tuzagina dusmusler ya

 12. Anonim dedi ki:

  yasemin için silahlı .5. kişinin önüne attığınız ömeri. .tek. kişiye paketmi yaptınız . koskoca ömer kervancıoğlunu. hiç inandırıcı değil. senarist gurubu…sevim gitti .zehra sevimin annesi olmadını öğrenemedi. zehranın şaşkınlığını göremedik. yener dizden cıktı. ve ömerle zehranın evli oldunuu.ve yenerin.şaşkın hallerini izleyici göremedi. maalesef. ve tayfun dizden cıkıyor. asya konusu. hastaneden kacanlar. ve sevim konusu yine yarım kalacak. konuların üstü kapalı malesef . alevin yaptığı kötülükler hep yanına kar ve hala alevin kötülük yapmasından bahsediyorsunz.dizide yayından aniden kalkarsa şaşırmayız artık ömer zehranın ailesi kim kolye meselesi ve ömerin annesi hayattamı . bu konuları gündeme gelmiyecek.sanırım.sayın yönetmen. lütfek izleyiciyi dikkate alın..

 13. Ir dedi ki:

  Hosgeldiniz hocam . Gecmis olson . Saglik sahat insallah . Siz yorgonlokdan rahatlandinizmi yoksa bana oyle geldi? Yoromo okoyob cavablandirdigin icin tesekkor ederim . Bir daha gecmis olson

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Ir, Sende hoşgeldin. iyiyim çok şükür. yorgunluktan değil.

   geç de olsa mesajlara elimden geldiğince cevap yazmaya çalışıyorum kusuruma bakmayın olur mu.
   tekrardan çok teşekkür ederim sağolasın Ir.

 14. Hayat dedi ki:

  Ben bu siteye yeni ulaştım guzal bi site sizde baya sevilen isim olmamaniz çabuk biliniyor analizlerini çok sevdim teşekkürler turkcem biraz zor kusura bakmayin

  1. aslı dedi ki:

   Sende aramıza hoşgeldin Hayat, evet bu site çok güzel, Türkçe’n gayet güzel akıcı ve anlaşılır rahat ol. yorumlarını daha çok görmek isterim.

 15. aslı dedi ki:

  Yeniden merhaba arkadaşlar, mutlu pazarlar hepinize, en son yazdığım mesajdan birkaç sayfa geriden başlayıp buraya kadar bütün yazdıklarınızı okudum. hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

  Buradan cevapları vermeye başladım.

  https://dizibilgi.tv/adini-sen-koy-27-subat-ozeti-116-bolum-fragmani/

  Atladığım arkadaşlar varsa kusuruma bakmasınlar lütfen ve o sayfalar içerisinde soru soran arkadaşlarım olmuş elimden geldiğince sorulara cevap vermeye çalıştım. Bilginiz olsun.

  1. Resul ŞANLI dedi ki:

   iyiki aramızdasın iyi ki bizlerlesin Aslı. Allah yanımızdan eksik etmesin seni

   1. aslı dedi ki:

    Allah razı olsun canım abim sağolasın.
    Allah sana da sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.

 16. Hayat dedi ki:

  Hoş geldiniz asli hanım geçmiş olsun

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Hayat sağolasın.

 17. Anonim dedi ki:

  Hoş geldiniz asli hanım geçmiş olsun

 18. ismszgnc dedi ki:

  Asli canim merhaba hoş geldin.Vallahi özletdin kendini ve analizlerini ablacim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ismszgnc, hoşbuldum, bende sizleri çok özledim.

 19. aslı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden sizlerle birlikteyim. Sizleri çok özledim. Sizlere ve bu siteye öylesine alışmışım ki sizden ayrı kaldığım zaman diliminde hep bir yanım eksikti. Döndüm ve yeniden sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. Sizleri seviyorum iyi ki varsınız. Benim için oldukça zor geçen günlerden sonra yeniden aranızdayım inşallah bir daha ayrı kalmayız. Arkadaşlar en son yazdığım mesajdan birkaç sayfa geriden başlayıp buraya kadar bütün yazdıklarınızı okumaya çalışacağım.

  Gerçi kardeşim bana bir kaç sayfayı okudu ve bana dediği şu, seni merak eden arkadaşların var, yazdığın yazıları takip edenler varmış merak etmişler ve yokluğun fark edilmiş.

  Ne güzel seviliyormuşum.. bunu sevildiğimi bilmiyordum.. hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tek tek isim belirtmiyorum atladıklarım olmasın diye. Beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.
  Birde ben kendim okumak istiyorum. eski sayfaları görüşmek üzere sizleri seviyorum.

  1. Aylin dedi ki:

   Benim canim gelmis arkadasim gelmis hos gelmis cok devindim canim benim . Tabiki seviliyorsun bitanem en cokda ben seviyorum seni bir daha hos geldin

   1. aslı dedi ki:

    Böylesi içten samimi, güzel bir karşılama için çok teşekkür ederim Allah razı olsun Aylinim canım arkadaşım, bir tanem, meleğim, ben sana daha ne diyeyim bilemedim ki şimdi 🙂
    utandım yazdıkların karşısında hoş buldum prensesim. öptüm ve sarıldım sana canım arkadaşım bende seni çok seviyorum iyi ki varsın.

    1. Anonim dedi ki:

     Bir sey soylemene gerek yok bitanem sen geldin ya saqliqli bir sekilde o bana yeter .utanmakda ne demek bir tanem

     1. Aylin dedi ki:

      Enden ismim anonim olmus benim ?

 20. ismszgnc dedi ki:

  Leylamiz Demirin olucak inşallah.Tayfunun şirketde Mehtap ile karşilaşmasi çok iyi oldu sonunda Yenerin kardeşi olmaği bilindi.Gerce bunu Ömere Zehra söylemeliydi ehh ne ise.

 21. burcu dedi ki:

  adını sen koy konak çekimleri nerde yapılıyor ?

  1. serife dedi ki:

   Cehennemin dibinde

 22. Anonim dedi ki:

  Alevin yaptiklari ortaya ciksin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.