Adını Sen Koy 8 Aralık Perşembe Özeti 59. bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy dizisi 8 aralık perşembe günü 59. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy dizisinin 59. bölümünde Ömer ve Zehra’nın arası düzelmişken komiser Tayfun’un getirdiği Cd ile her şey tersine mi dönecek? İşte detaylar

Adını Sen Koy 8 Aralık Özeti

Yener, kulübe ne kadar denese de kartı olmadığı için giremeyeceğini anlayınca garsona yemek yiyenler arasında ki Ömer’i sorar ama garson o sırada Yener’in gösterdiği kişiyi Demir sanınca Demir GÜRSOY’un adını verir. Yener, Demir’in adını alınca orada daha fazla beklemeden mahalleye döner zira artık Zehra’nın patronunun ve aşığının kim olduğunu öğrenmiştir. Ömer mahalle’de Demir’i bitirme planları yaparken Zehra’yı görür. Zehra Yener’den rahatsız olur ancak Yener bir türlü Zehra’yı bırakmak istemez o sırada Ömer’de oraya gelir. Ortalık tam curcuna olacakken Zehra hemen Ömer’in arabasına biner. Zehra Yener’in Ömer’e  bir kötülük yapmasından çekinir.

Ömer ile Zehra’nın arası yine gerilir. Zira Zehra yine Ömer’in sözünü dinlememiştir. Ömer’in korkusu ise Yener değil fidyecilerdir.  Alev’in Amerika’ya gideceği duyulmuştur. Ömer, bunun hem şirket hem de Alev için çok iyi bir fırsat olduğunu söyler ve ev ahalisi de Alev’i Amerika’ya gitmesi için destek olur . Alev, Amerika meselesinin tekrar gündeme gelmesinden baya rahatsız olur zira burada ki işler o Amerika’ya giderse sarpa saracaktır. Yener ise Demir’in adresini öğrenir ve Ömer’in evi olduğu sanarak Demir’in evine doğru yola çıkar.adini-sen-koy-8-aralik-foto

Adını Sen Koy’da Bu Haftanı Genel Özeti

Ömer ve Zehra arasında duygusal sahnelerden bu hafta da parça parça göreceğiz; özellikle Ömer Zehra’nın yeğeni için yaptıklarını öğrendikten sonra Zehra’ya artık çok farklı bakmaktadır.adini-sen-koy-8-aralik-tuyo-resimleri

Yener sonunda Demir’in Zehra’nın patronu ve aşığı olduğu öğrenmiştir. Her ne kadar Yener yanlış bir bilgi elde etse de artık Zehra ve Ömer’e bir adım daha yaklaşmıştır.  Demir’i takip eden Yener’in Demir’i yok etmeye ve Zehra’sına kavuşmaya yönelik planları vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 295. Bölüm Analizi (''ASLI'') 2 Mart 2018 Cuma

Zehra sonunda mahalleye gider. Ömer’in  adamlarını atlatan Zehra mahallede Yener’e yakalanır. Ömer her ne kadar Zehra’yı karumaya çalışsa da Zehra Ömer’i dinlemez ve hem kendini hemde oyunlarını riske atmaya devam eder. Zehra ve Yener’i ise mahallede görmemesi gereken  biri görür.adini-sen-koy-8-aralik-resimleri

Adını Sen Koy’da bu hafta komiser Tayfun’un getirdiği Cd ile tamamen yön değiştirecek. Bilindiği üzere hafta başında Ömer Zehra’nın yeğeni Asya için canını feda ettiğini gözleri ile görmüş ve Zehra’nın ne kadar fedakar bir insan olduğunu düşünmüştü. Bir önceki hafta ise Zehra’nın Yener’e para verdiğini gören Ömer’in kafasında Zehra ile ilgili sorular oluşmasa da haftanın sonlarına doğru yaşanan olaylar olayın yönünü yine Zehra’ya dönderecek.

Yener ise Zehra’yı gökte ararken yerde bulacak. Mahlelde yakaladığı Zehra’yı bırakmaya niyeti olmayan Yener Zehra olayını kökten çözmek için sabırsızlanmaktadır. Zehra’yı alıkoymanın çözüm olmadığını gören Yener Zehra’nın yanında ki adamı bulup ondan hesap sormak ister. adini-sen-koy-59-bolum-foto

Alev ise yaralı fidyeciden kurtulmuştur; ancak başı beladan kurtulmamıştır. Alev’in polisin elinden kurtardığı fidyeci ise sürekli Alev’i tehdit etmektedir. Alev bir yandan bu işler ile uğraşırken bir yandan da mahalleyi boş bırakmaz.

Yasemin ise Koray’ın hırsız olup olamayacağı ile ilgilenirken; Koray ise Yasemin ile Alper ile arasında bir şeyler olup olmadığından şüphelenmektedir.

Adını Sen Koy 8 aralık fragmanı

Adını Sen Koy 8 Aralık Perşembe Özeti 59. bölüm Fragmanı (31 Yorum)

 1. zehÖm, 8 Aralık 2016, 15:04 te yazdığın mesaja ben cevap yazdım 8 Aralık 2016, 22:08 de, ancak kendi mesajımın altına düşmüş.. okumadım yada cevap yazmadım zannetme olur mu?
  zehÖmcüm yazdıklarını okudum tatlım, Harika olur neden olmasın. :))

 2. Ömer, Zehra’ya sırılsıklam aşık olmuş, ama bunu söyleyemiyor, ancak bakışları davranışları onu ele veriyor.Hadi hayırlısı bakalım. Zehra ise hala Ömer’e alışma evresinde aşk kıpırtısından eser yok onda..
  Zehra’yı seven iki erkek, Yener; psikopatça, takıntılı, sevdiğine zarar vermekten çekinmeyen, dost gibi görünen düşman..
  Ömer ise; yumuşak, içten, candan, kıskanarak, çekinerek ürkekçe, zarar vermeden koruyarak, seven gerçek aşık.. Ömer, Zehra’yı Yener den kıskandı, kollarının arasındaydın dedi.Oysa Yener sadece kolundan tutmuştu Zehra’nın. sonra da Zehra’ya tam araba çarpacakken Zehra’yı kurtardı. Düştüğündeyse canı yandı ama Zehra’ya bugüne kadar hiç bu kadar yakın olmamıştı, farkında olmadan ona sarıldığını fark edince yavaşça utanarak bıraktı ve Zehra da kısa süreli şoka girdi gözler konuştu ve her ikisi de artık birbirlerine giderek alışmaya, yaklaşmaya başladıklarını fark ettiler.. Utandılar. Her ikisi de çok masumlar
  Güzel bir bölümdü.

 3. Aslıcin bi 5.10.bölüm sonra şöyle olsa ömerin yakın bir arkadaşı gelse ama ondan bir kaç yap küçük ömer i abisiı olarak görse ama ona ömer diye hitap etse zehra da gelen kızın ömer i abi olarak gördüğünü bilmese zehra onların samimi hareketlerini kıskansa gelen kız gece uykusu gelmese gitse ömer in çalışma odasına omere uyku tutmadı birlikte film izleyelim dese zehra nin gözünü de uyku tutmasa ömer i merak düşe o bahane ile aşağı inse baksa ki bunlar filmn izlerken uyumuşlar kız ömer in omuzunda tv yi kapatırken ömer uyansa ne oluyor gibi baksa zehra da şu içmeye kalkmistim sesi duydum geldim dese zehra neyse sabah olsa zehra baksa ki yatakta değil bizim yakisikli uzun boylu aşk adamı yok merak indan aşağı inse baksa ki gelen ömer arkadaşı ile pasta yapıyor yüzlerine un sürerken görse gülerek şakalar yapsalar birbirlerine zehra delisin kıskançlığın da vallahi şartları yemez zehra böyle olsa kıskanması felan tarza zehra yi merak ediyorum ömer e hele bir kız yanaşsin zehra kudurur kıskançlığın inşallah böyle sahneler görürüz lütfen hayal gücün nasıl asli:):):):

  • Yok arkadas sizler diziye bakmak diyil senarist yeteneklerinizi tartismaya toplaniyosonoz hem konono anlamadiz kono ask deyil kono fedakarlik ve ondan dogan sartlar ve boyle doromlar insani nereye savuror di ask olsa eyer dizide sartlardan dogan bir sey kaldi oyle olsaydi boyle olordo bence kolay diyil 200 bolomlok dizinin senaryoso aylar once yazilmis ve incelenmis her yoromla deyismiyor

   • Hayırlı akşamlar Ir,
    Öncelikle yazdıklarımızdan dolayı bizi yetenekli bulduğunuz için teşekkür ederim:)

    Birbirini hiç tanımayan iki insanın sevdiği insanlar için ne fedakarlıklar yapabileceğini bu uğurda neler yapabileceğini gösteren güzel bir dizi izliyoruz,seviyeli, kaliteli ve diğer dizilerden farklı bunun ben kendi adıma söyleyeyim ki farkındayım, anlaşma ile başlayan kağıt üzerinde olan gerçekte olmayan evlilik, zaman ilerledikçe, birbirlerini tanıdıkça, gerçeğe dönüşecek, gerçek bir evlilik olacak.
    işte bu geçen zaman diliminde, çiftimiz başlarına gelen olaylarla aşık olacak, bitecek diye beklenilen 6 ay sonunda, o zaman geldiğinde bu iş bitmeyecek çünkü, Ömer işi veren. Zehra da işi parayı alan olmayacak. sözleşme yırtılıp atılacak. Evlilik cüzdanı kalacak.
    Çünkü, resmiyette herkesin içinde onlar evlendiler. Bunu herkes biliyor ancak sözleşmeyi Demirden başkası bilmiyor.Bu sebeple bitecek diye başlanılan iş anlaşması, gerçek bir aşk yaşanmasıyla bitmeyecek, aksine devam edecek ve Zehra ile Ömer birbirini gerçekten seven, sayan, koruyan kolluyan, birbirine sahip çıkan güzel bir çift olacak..
    Onların bu sahte evliliği Ayşe içindi..
    Kim bilir belki Ayşe, Ömer ile Zehra’nın aşkını sevgisini görünce, bunun üstüne Nihat’ın aşkı sevgisi, Asya’nın sevgisi de eklenince bir mucize olur, yeni çıkan tedavi yöntemleriyle de desteklenirse ölecek diye beklenen Ayşe yaşar. Ben yaşamasını isterim çünkü, ölmesin yaşasın Ayşe, sevginin gücüyle, Duanın gücüyle, tedavinin gücüyle yaşasın Ayşe ölmesin. Ben öyle umut ediyorum.

    Ayrıca bu dizi lütfen 200 bölümle finale gitmesin. 2-3 sezon devam etsin hemen bitirilmesin.

 4. Merhaba Arkadaşlar Erkan Meriç’in “İkimize Bir Dünya” isimli sinema filmi 23 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek diye duymuştum. Vizyona girdimi? girmedi mi bilmiyorum?
  İkimize Bir Dünya Film konusu, Sait Faik Abasıyanık ın “Medarı Maişet Motoru” isimli öyküsünden esinlenerek yapılmış ve tüm çekimleri o öyküden esinlenilmiş diye biliyorum. da seyredemedim çünkü vizyona girip girmediğini bilmiyorum.

 5. Çarşamba günkü bölümde Ömer, öyle sakindi ki, Zehra’ya bugün ailenin yanına gitme, daha sonra gidersin diyecek kadar sakindi. O sert görüntüsünün altında öğle iyi kalpli bir Ömer var ki, öyle bir aşk adamı var ki, tam göreceğiz derken, Zehra mahalle diye tutturuyor. Ömer’i kızdırıyor ah Zehra ah gitme dedi sonra gidersin dedi niye Ömer’i dinlemiyorsun..
  Ve Ömer, Zehra uykusunda kabus gördüğünde yanında oldu. Zehra’nın ruhunda nasıl bir yara açıldığını gördü. Dokunmak istedi ama çekindi. Öyle masumlar ki, o sahne birkaç bölümde daha devam etse, Zehra o kötü anları rüyasında sayıklasa ve adamların ona vurduğunu Ömer bu şekilde öğrense..
  sanırım Ömer hala Zehra’nın dayak yediğini öğrenmedi..
  ben şunu anlamıyorum; Yener, Sevim hanımın evine gelen faturaları alıp gidiyor, sonra yatırdım diye makbuz getiriyor orda en ince ayrıntısına kadar gösteriliyor. Amma velakin Ömer ile Zehra ya gelince ayrıntılar detaylar nerde? yok..
  yavaştan yavaştan Ömer, Zehra detayları işlenmeli, Ömer bilmeli artık.

  Yener’inde kim olduğunu Demir ortaya çıkaracak gibi ve Ömer’e anlatsın, Ömer de Yener hakkında yanıldığını anlasın.

  Sevim hanım, Sevim hanım parayı seven hanım, eğer ki sen, Koray’ın zengin bir ailenin çocuğu olduğunu öğrensen evinden dışarı çıkarmazsın onu. Hele Zehra’nın zengin biri ile evlendiğini duysan, Yener’in yüzüne bile bakmazsın..

  Alev alev, yavaştan yavaştan sermayeyi tüketiyorsun, elinde avucunda ne var ne yok bu adamlara kaptır, teyzende arkanı toplasın, sen sat o alsın sana geri versin, oh paşalar gibi yaşa ne güzel. Teyzen sana yakında hesap sorar ne diyeceksin ona merak ediyorum. Tabi sorarsa? yok sormadan sattığını alıp, sana gerimi verecek göreceğiz bakalım.

  • Aslıcım yorumların cook güzel bayılıyorum senin bu seneristlik yönüne okurken gerçek gibi hayırlı günler yorumlarini her bekliyorum senin dediğin gibi zehra kabus görürken onun yanında olması ona dokunması geçti demesi keşke gece de görse kabus zehra tam ömer içeri girre zehra korkudan ona sarılsa ne okur böyle sahneler gorelim

   • Bir gece uykusunda Zehra, yine kabus görür ve sayıklamaya başlar.. Ömer, Zehra’nın sesine uykusundan uyanır. Zehra’nın yanına gider ve ona bir kaç kez seslenir Zehra uyanmaz. Bir süre sonra Zehra Korkmuş bir şekilde ağlayarak uyanır. Ömer ona sakin ol bu sadece bir kabustu geçti, ben yanındayım Asya’da sende güvendesiniz dese de Zehra sakinleşmez, ağlamaya devam eder. Ömer dayanamaz ve onu kollarına alarak sıkıca sarılır sakinleştirir. Zehra rahatlar, Sonra Ömer bir bardak su getirir Zehra içer. ve konuşmaya başlarlar sonra hazırlanıp kahvaltıya inerler. Böyle bir sahneyi görmeyi çok isterim. 🙂

   • Alev’inde sözünü dinlediği asla hayır diyemeyeceği biri yada birileri vardır mutlaka. bu belki de şuan etkisiz gibi görünen, ama etkisi Alev için fazla olan teyzesi olabilir, Alevi frenliyecek onu durduracak.
    Müzeyyen hanım; aslında o aile bireylerini bir arada tutan, kuralları olan ve bu kurallara uyulmasını isteyen evin büyüğü. Etkisiz gibi görünse de aile bireylerinin üzerinde etkisi çok fazla olan biri. Ama dediğiniz gibi Alev bu çiğner geçer mi? yoksa Müzeyyen hanım, bir sözü ile durdurur mu? izleyip göreceğiz. Alev şirketten de, evden de vazgeçmek istemez, Müzeyyen hanım bunları koz olarak kullanırsa Alev’e karşı, onu durdurabilir..
    Bakalım.

 6. Hayırlı Akşamlar Dizi hayrani N1,
  Bu haftanın fragmanı gerçekten çok güzel katılıyorum.
  Ancak;
  Adını Sen Koy dizisinde oynayan Erkan Meriç’in bu ilk dizisi değil.
  Sadece Hazal Subaşı’nın ilk dizisi ve ilk ekran deneyimi. 1996 İzmir doğumlu, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyan Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı miss Turkey güzellik yarışmasında 3.Olmuştu Hazal ve TRT 1’in günlük dizisi “Adını Sen Koy” ile ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.

  Erkan Meriç ise; 25 Temmuz 1986 Mersin doğumludur. Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü mezunudur. Uzun yıllar profesyonel olarak futbol oynayan ve kalecilik yapan Erkan Meriç; ayrıca voleybol, yüzme, basketbol, body building gibi spor dallarıyla da ilgilenmiştir. 2009 yılında Türkiye’de Best Model birincisi, 2010 yılında ise Bulgaristan’da Dünya birincisi seçildi.
  Daha sonra, bir çok defilelerde yer aldı. Oyunculuk dersi almaya başladı, bildiğim kadarıyla Can Gürzap’tan diksiyon dersi aldı. İlk “Bedel” dizisinde 4. Bölümden itibaren rol almaya başladı. Sonra; “Acayip Hikayeler” dizisinin 3. Bölümünde girişte, bide sonda göründü. Bana göre, varla yok arası bir roldü. Sonra, “Beyaz Karanfil” dizisinde rol aldı. Orda bir mafya adamının korumalığını yapıyordu. Ayrıca, Bir sinema filminde oynadı. Adı: “Hayat Çizgisi Suriye” orda bir doktoru canlandırmıştı bu sinema filmini seyretmenizi tavsiye ederim. Doktor olmak Erkan’a çok yakışmıştı..
  Şimdi ise, işte “Adını Sen Koy” da yakışıklı Ömer’imiz. Olarak karşımızda severek izliyorum onu ekranda.
  Erkan, bu konuda Hazal’a göre baya deneyimli. 🙂
  Erkan Meriç:
  1) Bedel: Cengiz
  2) Acayip Hikayeler: Tarık
  3) Beyaz Karanfil: Erkan
  4) Hayat Çizgisi Suriye: Doktor Doğan
  5) Adını Sen Koy: Ömer
  karakterlerini canlandırmıştır.

 7. Ya ömerine zehirani el ele dudumasi bayildim zehira elini cekimeseydi ömer zehirani elini buraqmayacaqiydi heyada sevgili olmalari dizidede rol oynayir saki bir diziye deyil cali seyir edirsen baqişlar bir birerine sunu deyil..

 8. Dizi güzel zehra ömer sahneleri çok olsun yenere gülüyorum ayşe Nihat’demir sahnelerini çok güzel ayşe cigim ne kadar iyi bir gorumcesin sana bayılıyorum hepinizi seviyorum iki üç sezon izlemek isterim

 9. Ben bir bayan olarak izlediyimde zenhraaya Yémek masainda asaglamalar Kabul edilemez gurur kirici kontra karsiligida Olsa paraya tukureyim OMer asagliyor alev Kabul edilemez para para para para yeter

 10. Bu hafta fragmani da guzel olmus. Bekliyup gorelimmne zaman bu yanlisanlamalar son olcak Omer Zehraya ne zaman tam inanacak Meeksan olmezsek goruruz umarim. Dizi her yeni gun daha da guzel oluyor basarilar. Her iki bas rol ilk dizileri olmasina ragmen iyi oynuyorlar. Tollerinin hakkini veriyorlar BASARILAR

 11. Kac bolum oldu bizler artik entrika ilemek yetine daha sakin dingin zehra omer aski izlemek istiyoruz ama yazar bir arpa boyu yol almiyor seviliyorsunuz

 12. Alev denen sinir artik yakalanip icerimi gidiyor amerikayami gidiyor hangi cehenneme gidiyorsa gitsin artik bana iyice Gina geldi Alev göre göre artik yeter

 13. Ya nolur zehra ömer sahneleri çoxalsin.60bölüme geldik ASK göremedik.Artik yalniş anlaşilmalar bitsinnnnnnnnnn benceeee ask başlasinnnnn.♥♥