Adını Sen Koy 76. Bölümde Neler Oldu? Sevim Kaçtı

Burak 23 Eyl 2017 Adını Sen Koy  0

Sevim Ömer’e, Kendisinin Zehra’nın Gerçek Annesi Olmadığını Söyledi. Sözleşmeyi Ömer’e Vererek, Arabadan da Para Dolu Çantayı Alıp Kaçtı.

Zehra Ömer ile Birlikte Asya İçin Okula Başlama Hediyesi Aldı.

Sevim Gece Yarısı Herkes Uykudayken Evine Geldi. Gözyaşları İçerisinde Evi, Eşi, Kızı ile Vedalaştı Gitti. Kızına da Çekmecesine Para ve Not Bıraktı.

 

Sevim sözleşmeyi Ömer’e 500 bin tl karşılığında verecekti, bunun içinde Ömer’in verdiği adrese gitmişti Sevim ve Ömer’in adamı zannettiği, aslında Alev’in adamı olan kişide Sevim deki zarfı almak istiyordu. Bunun için Sevim’in peşinden geldi ve Sevim onu Ömer’in adamı zannetti. Adama Parayı ver sözleşmeyi al dedi.

Adamda para vermeyeceğini, ona zarar vereceğini söyleyerek bıçak çekti boğuştular bir süre ve Sevim adamı yaraladı bıçakla ama öldü zannetti çok korktu çantasına sıkı sıkı sarılırken elinde kanlı bıçağı ne yapacağını düşünürken Ömer geldi olay yerine ve gördükleri karşısında şaşkına döndü.

Sevim ona kanlı bıçağı doğrultmuştu sonra bıraktı, hala şokta Sevim ve Ömer ne yaptın sen? diyerek adamın nabzına baktı yavaş atıyordu. Ömer ambulansı arayacaktı ki, Sevim ben bir şey yapmadım o bana saldırdı paramı ver gideyim dedi.

Bu halde de hala parayı düşünüyorsun ya Sevim pes doğrusu.  O para senin için şuan iki ucu keskin bıçak neresinden ne şekilde tutarsan tut canın yanacak. Para para diyordun, delleniyordun para için al sana para değdi mi? mutlu musun? mutlu olacak mısın o para ile sen? başını yastığa rahat koyabilecek misin? uyuyabilecek misin geceleri rahatça? Elindeki az olan para ile yetinseydin de evinde rahat huzurlu olsaydın olmaz mıydı Sevim?

Ömer de şaşkın Sevim’in bu halde hala parayı düşünüyor olmasından ve o da sordu hala parayı mı düşünüyorsun sen diye? Tabi parayı düşünüyor Ömer. Sevim paranın esiri olmuş baksana haline.

Sevim bu durumdan Zehra yı sorumlu tutuyor ve Allah’ın cezası Zehra yüzünden başıma geldi bunlar diyor. Ne yaptıysan sen kendin ettin Sevim. Para diye diye bu noktaya sen kendi kendini getirdin.

 

Ömer de duydukları karşısında şaşkın kızın için mi söylüyorsun bunları? deyince, 

Sevim bugüne kadar sakladığı Zehra’nın bile bilmediği bir sırrı ortaya söylüyor. Kızım değil o benim, ben onun annesi değilim, o öyle sanıyor dedi. Ömer şok üstüne şok yaşıyor duydukları ve gördükleri karşısında.

Sevim bununla yetinmiyor Ömer den ısrarla parayı istiyor, üstüne bir de tehdit ediyor. O Allah’ın cezası Zehra yı da, seni de mahvederim, hapse giremem ben deyip çantasından sözleşmeyi çıkarıp al işte sözleşme diye fırlatıp attı.

 Ömer yerdeki sözleşmeyi alırken, Sevim de hapse giremem ben diyerek Ömer’in arabasından para dolu çantayı alıp kaçtı. Ömer de arkasından koştu, kaçarsan her şey daha da zor olur dese de Sevim duymadı kaçtı gitti.

Ömer de yaralının yanına gitti yaşadığını gördü ve ambulans istedi Belgrat ormanına, sonra da Tayfunu aradı Ömer.

Zehra da mahalledeki evinde annesini merak ediyor. Yasemin gidebileceği bütün komşularını telefonla arayıp sordu yok Sevim. Sonra Yasemin ablasına belki de telefonunu atmıştır, elbiselerini attığı gibi dedi.

Zehra bu duruma şaşırdı. Annesi durduk yere neden elbiselerini atsın ki? Yasemin’e elbiseleri atarken ne dedi? diye sorunca,

Yaseminde; başımıza talih kuşu kondu, piyango çıktı dedi ve ekledi delisi coştu mu ne önünü görüyor nede arkasını dedi. Bunları duyunca Zehra annesine Ömer’in para vermiş olabileceğini düşündü.

Yener de hastaneden kaçarak dükkana geldi. Arkasından da Mehtap abisini tahlil yaptırmak için hastaneye götürmek istedi ancak Yener iyiyim diyerek hastaneye gitmek istemedi. Ayağa kalkınca da başı döndü.

Sağlık bu şakaya gelmez Yener.

Varsın çorbanın tuzu az gelmiş olsun.
Varsın pilav birazcık lapa olmuş olsun.
Varsın en sevmediğiniz yemek, kereviz olsun masada.
Soframızda SEVGİ var mı? 

ondan haber verin..
Tadına var akşamının…
Gece evinde, dostların olsun
Sohbet edecek birileri olsun…

Arkadaşım hayat bu daha ne olsun

Ama en önce illa ki SAĞLIK OLSUN.

Can YÜCEL

 

Zehra mahalledeki evde kardeşi ile annesini bekledi ama ne gelen vardı nede giden. Telefonları da açmıyordu annesi. Zehra daha fazla bekleyemedi önce babama giderim oradan da işe giderim diyerek evden çıktı. Ömer de arabası ile kapıda Zehra yı bekliyordu. Aklında kulağında hep Sevim’in söylediği ben onun annesi değilim, o öyle sanıyor sözü vardı.

Bu gerçeği şimdi Ömer Zehra ya nasıl söyleyecekti? Söyleyebilir miydi? Bunu söylemek hiç de kolay değildi ve Ömer bu gerçeği Zehra ya söylemedi.

Zehra da Ömer’i görünce çok şaşırdı. Kardeşi içeri girince o da arabaya bindi. Ömer üzgün bir şekilde Zehra ya bakıyordu. Hiç konuşmadı Ömer söyleyecek sözü yoktu. Zehra da annesine ulaşamadığını, sözleşmeyi almak için geldiğini alamadığını söyledi. Ömer’in konuşmamasından onun bir şeyler bildiğini düşündü ve bunu da söyledi Ömer’e.

Ömer dut yemiş bülbül gibi ağzını bıçak açmadı. Zehra yı babasının dükkanına götürdü. Zehra şaşkın Ömer daha önce hiç bu şekilde kendi isteği ile babasına getirip bırakmamıştı. İyi misin sen? diye doğal olarak bir soru sordu Zehra. Ömer de iyiyim dedi.

Zehra babasına annesini sorarken, Tayfunda Ömer’i aradı olay hakkında konuştular. Ömer’in kulağında hep Sevim’in söylediği söz var. Ben onun annesi değilim, o öyle zannediyor. Bu ne kadarda acı verici bir durumdu bu gerçeği bilmek ve söyleyememek Ömer için daha da zordu.

Zehra, Sana söylemek isteyip de söyleyemediğim sözlerim var. 

Omuzlarımda senin omuzlarına ağır geleceğini düşündüğüm, 

Demirden bile daha ağır olan, pamuk gibi ağır yüklerim var. 

Bunları sana söylediğimde üzüleceğini bildiğim için, söylemek istemiyorum. 

Çünkü, senin omuzlarında yeterince yükün var. 

Sonra da düşünüyorum, söylemeli miyim? Yoksa söylememeli miyim? 

Hangisi daha çok can acıtır bilmiyorum?  

Bildiklerimi sana Söylemek mi? söylememek mi? 

Bir türlü karar veremiyorum Zehra.

Zehra, babasının eve gitmediğini öğrenince kavgamı ettiniz? Diye sordu. Salim amca da inkar etti. Akşama döner annen dedi.

Nereye dönecek Salim amca 1 çanta dolusu para ile şuan ormanın içinde nereye gideceğim ben her yeri tutmuşlardır diye polisin peşinde olduğunu düşünüyor Sevim.

Zehra arabaya bindi babamın da haberi yokmuş gidelim mi? biri görebilir dedi.

Ömer de olur diyerek arabanın kontağını çalıştırdı ayrıldılar mahalleden.

Ömer’in kardeşi Ayşe’nin hastalığı ile olan sırrı yeterince omuzlarında ağır bir yüktü. Şimdi de Zehra’nın annesinin söyledikleri eklendi Ömer’in omuzlarına. Ömer iyice sır küpü oldu.

Omuzlarındaki yük daha da ağırlaştı. Sevdikleri için dayanmak zorunda Ömer. Dayanabildiği yere kadar bu sırlar onda kalacak, konuşmayacak Ömer. Ama her yüzlerine baktığında, hem Ayşe’nin, hem de Zehra’nın içi acıyacak Ömer’in ama hiç belli etmeyecek onlara olanları, hissettirmeyecek sevdikleri üzülmesin diye.

Yolda giderlerken, Zehra yı Ayşe aradı. Zehra konuşmak istemedi. Kendini iyi hissetmediği için. Ömer de arabayı kenara çekti ve kendisi açtı Zehra’nın telefonunu, yoldayız geliyoruz dedi. Asya yarın okula başlayacağı için onları bekliyorlarmış.

Zehra da onu tamamı ile unuttuğunu söyledi. Yolda bir oyuncak satan seyyar satıcı vardı. Zehra onu gördü arabadan indi ve ondan Asya için güzel bir müzik kutusu aldı okul hediyesi olarak onu verecek Asya ya.

Ömer de Zehra’nın yanına gitti. Ömer müzik kutusunu Zehra’nın kendisi için aldığını düşünüyordu. Ömer üzgün ve en azından Zehra mutlu olsun diye bu müzik kutusunu almak istedi parasını Ömer ödedi.

Ömer’in yüreği ağlıyor, gözlerinden yaş akmıyor ama yüreği ağlıyor Ömer’in ve doğa da ona eşlik ediyor. Yağmur yağıyor bazen bizi anlayacak kimse olmadığında bizi en iyi anlayan doğadır. O eşlik eder hüznümüze.

Zehra da ben bunu Asya için almak istiyorum dedi ve güzel bir hediye paketi yaptırdı. Ömer beklemiyordu şaşırdı. Zehra, Asya bunu çok sevecek dedi. Ömer de Asya’nın bunu seveceğine emin misin? diye soruyor.

Tabi beğenecek Ömer. Zehra ablası onca zaman geçirdi Asya ile o bilmeyecek de kim bilecek Asya’nın neyi seveceğini?

Konağa geldiklerinde Asya salonda annesi birlikteydi ve şarkı söylüyordu Asya. Zehra ve Ömer birlikte verdiler aldıkları hediyeyi.Prensesin müzik kutusu Zehra’nın Asya için okulun ilk gün hediyesi, Asya çok mutlu oldu. Ömer beklemiyordu beğenecek miydi bunu Asya?

Zehra, Asya ile yakından ilgilendiği için biliyordu neyi seveceğini ve sevdiği oyuncağı bulunca da aldı ve hediye etti Asya ya.
Asya da çok mutlu oldu. Okudukları kitaptaki gibi bir müzik kutusu vardı artık Asya’nın. Ömer şaşırdı. Beklemiyordu, bu sayede Ömer Zehra yı biraz daha yakından tanıma fırsatı bulmuş oldu.

 

Yener Sevim’in evine gitti yoktu evde, bir süre kapıda araba da Beton ile bekledi. Ne gelen vardı nede giden. Biri aradı sözü varmış unutmuş Yener. Zehra ya olan aşkı ne hallere getirdi beni, aklımı kiraya verdim senin yüzünden Zehra diye diye söylendi Yener. Sonra da o arayanın yanına gitti.

Sevimde ormandan çıkmış sahil kenarına gelmiş. Zehra bir kere daha annesini aradı açmadı Ömer aratıyor, yakalayacaklar beni, telefon kapalıyken de bunlar beni bulur diyerek telefonu denize attı Sevim.

Ömer de çalışma odasında Sevim’in ona söylediklerini düşünüp bu nasıl bir şey? diyor kendi kendine. Sonrada sözleşmeyi şifreli kasasına koydu. 

Daha öncede koymuştu. Nasıl çıktı o sözleşme o kasadan hala anlamış değilim? ama sözleşme döndü dolaştı kürkçü dükkanına Ömer’in kasasına geri döndü. Bir kere daha çıkacak bu sözleşme 99. Bölümde 100. Bölüm de de o zamanda yırtılacak ve işi bitecek bu sözleşmenin.

Ayşe Zehra’nın odasına aldıkları hediye için teşekkür etmeye geldi. Asya çok beğenmiş hediyeyi. Ömer de geldi yanlarına Ayşe abisinin elinden tutarak Zehra’nın eli ile birleştirdi. Yarın Asya’nın okuldaki ilk günü Ömer ve Zehra yı da davet etti Ayşe. Sonrada odadan çıktı.

Kapı açık kalmış, Alev de kapıdan odayı gözetliyor. Zehra annesini aradı açmadı. Zehra’nın başı döndü. Ömer iyi misin? diye yaklaşınca kapıda olan Alev’i fark etti. Zehra ya biraz daha yaklaştı sen sabah bir şey yemedin mi? diye sordu.

Zehra da bu yakınlaşmaya ne yapıyorsun deyince, Ömer Alev kapıda, bizi izliyor dedi. Zehra da madem öyle diyerek Ömer’in yanağına sevgi ile dokundu. O an Ömer nefesini tutup kaldı. Alev de gördü bunu ve Zehra arkasını dönüp kapıya doğru gidince Alev kaçtı. Zehra da kapıyı kapattı.

Zehra odada kolyesini takmak isterken yere düşürdü. Ömer de gördü. Zehra yerden aldı kendisi takmak isterken takamadı ve Ömer kolyesini takmasına yardımcı oldu. Saçlarını toparlar mısın diyerek Ömer taktı kolyeyi. Zehra da teşekkür etti.

Zehra, Yasemin ile telefonda konuşurken, Ömer girdi odaya ve Zehra ya söylesem mi diye içinden geçirdi ama söyleyemedi annesinin gittiğini.

Akşam yatma vakti gelmişti. Zehra, tek koltukta oturduğu yerde uyuya kalmış, Ömer girince odaya Zehra yı o halde gördü. Ömer iyiden iyiye değişti Zehra ya karşı. Onu koruyan biri haline dönüştü.

Zehra uyanınca da istersen yatağa geç, ben bu gece uyumayacağım çalışma odasında olacağım, tamamlamam gereken dosyalar var, iyi geceler diyerek odadan çıktı Ömer.

Oysa Ömer’in tamamlaması gereken ne bir dosya ne de bir işi vardı.

Aslında Ömer hep böyle iyi biriydi ama işte o yanlış anlamaları yüzünden kötü davranıyordu Zehra ya karşı ama artık o yanlış anlamalar bir bir gün yüzüne çıkınca,
Ömer, Zehra ya karşı kaskatı kalıp gibiyken, şimdi bir buz parçası gibi eridi, su oldu aktı Zehra ya doğru, iyide oldu.

Ömer, Sevim’in Zehra’nın gerçek annesi olmadığını öğrendiğinde nasılda üzüldü Zehra için, yüzündeki o hüzün, sesindeki o yumuşaklık, aslında olmayan çalışma gibi bir bahane ile Zehra rahat etsin diye kendi isteği ile yatağı ve odayı tamamı ile Zehra’ya vermesi ve iyi geceler demesi, aslında bu kadar iyi biri işte Ömer. Ama amalar vardı işte.

Ömer’in, Zehra’nın kolyesini takmasında yardımcı olması, bayılacak gibi olunca yanına gitmesi, Alev’in kapıda onları görmesi ve Zehra’nın Ömer’in yanağını okşaması birbirlerinden iyice etkilenmelerine sebep oldu. İyice içten içe aşık oluyorlar birbirlerine hadi hayırlısı bakalım.

 

Sevim ise, üstü başı batmış bir halde, gece vakti herkes uykudayken sessizce evine girdi. Gözleri yaşlı bir halde, evine, eşine, kızına veda etmek için gelmişti Sevim. Bu bölümün en duygusal sahneleriydi o anlar.

Ömer ise çalışma odasında yapacak işi yok. Kitap okumak istedi bir kitap aldı sayfayı açtı ama okuyamadı aklına Zehra’nın onun yanağına dokunduğu an geldi. Zehra da yatak odasında yatağa yattı ve Ömer’in yastığını kokluyor, Ömer’in kokusunu içine çekiyordu Zehra. İkisi de ayrı odada olmalarına rağmen aynı anda birbirlerini düşünüyorlardı.

Birbirlerinden oldukça etkilenmişlerdi bugün yaşanan olaylar onları biraz daha yakınlaştırmıştı birbirine.

Sevim kızının odasına girdiğinde, onun başını okşadı sevgi ile ve ona para bırakacak okulu için ve not yazıp parayı o notla birlikte çekmeceye sakladı Sevim.

Bu bölümün en duygusal sahneleri, Sevim’in evine gece herkes uyurken sessizce gelmesi bir kaç eşya alıp giderken kızı Yasemin için para ve yazı bırakması, Yasemini öpmesi, lambasını kapatması bir annenin evladı için yapabileceği vedadan önceki son davranışlarıydı.

Bu sahnelerde olduğu gibi, Yasemin’e davrandığın gibi, Zehra’ya da davrana bilseydin Sevim.
Zehra’yı da, onu da sevebilseydin, öpebilseydin, başını okşaya bilseydin, Yasemin kadar, evlat ayırımı yapmasaydın, para hırsı gözünü bu kadar boyamasaydı da, bu gece yaşadıklarını yaşamasaydın.

Yasemin nasıl senin kuzunsa, Zehra da bir annenin kuzusuydu. Sana emanetti o ve sen nasıl kendi kuzuna kıyamıyorsan, başkasının kuzusuna da kıymayacaktın be Sevim. Ama sen kıydın Zehra ya.

Hem de hiç acımadan, gözünü bile kırpmadan, acımadın Zehra ya ve yapmadığın eziyet kalmadı Zehra ya.
Sen ne kadar kötü davransan da Zehra’ya o bir gün olsun sana kötü bir şey demedi, arkandan da hep iyi şeyler söyledi.

Öldürdüğünü zannettiğin insan aslında yaşıyor ama sen bilmiyorsun, hapse girme korkundan kaçıyorsun, kaçıyorsun da vicdanından kaçabilecek misin? Sen nereye gidersen git vicdanın seninle gelecek.

En çok da çocukların eşin üzülecek sen yokken sensizliğe. Çünkü sen her ne kadar kötü bir insan da olsan çocuklarının annesi, kocanın eşiydin Sevim. Para sana mutluluk getirmedi seni ailenden kopardı Sevim.

( Zehra, Yasemin ve Salim Amcadan Sevim’e )

SENSİZLİK

Bir garip hüzün çöker insana 
El ayak çekilince
Tek başına kalırsın dünyada
Etraf sessizleşince

İnan bu ev alışamadı
Hiç bir zaman sensizliğe
Şimdi sensizlik oturuyor
Kalkıp gittiğin yerde

Yalnızlığa elbet alışır bedenim
Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim
Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim
Sensizlik benim canımı acıtan

Bir derin korku düşer ruhuma 
Duvarlar seslenince
Karanlık oyun oynar aklıma
Gölgeler dans edince

İnan bana alışamadım
Hiç bir zaman sensizliğe
Şimdi sensizlik dolaşıyor
Çıkıp gittiğin bu evde

Yalnızlığa elbet alışır bedenim
Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim
Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim
Sensizlik benim canımı acıtan

Candan ERÇETİN


https://www.youtube.com/watch?v=yaxzWg3-gSo

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 76. Bölümde Neler Oldu? Sevim Kaçtı” üzerine 34 yorum

 1. vefa dedi ki:

  Merhaba nasılsınız?Arkadaşlarım

 2. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.İyisinmi?Ama ne kadar iyi olsan da heyecan yok deyil,hem de bayram ruhiyyeli bir heyecan.Öyle deyilml?Tebrik ediyorum ve sana da oyuncularımıza da büyük başarılar,büyük ugurlar diliyorum.
  A ylardır hepimiz bu günü bekliyorduk,
  S abrımız tükenmişti,sensiz kalamıyorduk
  L ütf etdinASKbırakmadın,dönürsün demek
  Işık sever kelebekler,sen ışık,
  biz kelebek.
  Salamat kal benim güzel kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın, Teşekkür ederim ablacım çok güzel olmuş. Ellerine yüreğine sağlık. Nede güzel yazıyorsun sen her seferinde beni mutlu ediyor yüzümü gülümsetiyorsun. Seni kocaman öptüm ve sana sımsıkı sarıldım ablacım.

   Polad amcama da çok çok selamımı söyle sizleri çok seviyorum 🙂
   İyi ki varsınız selamet de kalın inşallah
   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 3. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Nasilsiniz arkadaslar? Yeni gune hazirmisiz?.Nihayet bitti koskoca 4ay. Bu biraz senin analizlerin sayesinde oldu Aslim. Bunun icin hepimiz sene minnetdariz. Hanim abla burdayim sen ne zaman istersen o zaman toplasiriz. Yeter ki iste. Yarin ASK icin yeni bir baslangic. Tabi ki bizim icin de. Bugun benimde A.S.K hastasi olarak son yorumum. Insallah yarim kendi ismimle gelirim.

  1. Aslınur dedi ki:

   Hoş geldin A.S.K hastası ❤️ gelmene sevindim dizi başlamadan , saatler kaldı bakalım
   Aslında ben bir ara senin ismini bulmuştum hatta yazmıştım buraya ama sen cevap vermedin ben de herhalde yanlış tahmin ettim dedim , belki de görmedin yorumumu , bilmiyorum

   1. A.S.K hastasi dedi ki:

    Dogru bulmustun Aslinurcum. O yuzden arkadaslarim ve yakinlarimin bana hitap ettigi isimle gelirim. Sizde artik benim arkadaslarim oldugunuz icin sizinde bana oyle hitap etmenizi istiyorum.

    1. Aytac azəri fan dedi ki:

     Günaydın hos geldin ask hastasi ben den donmene cok sevindim diger arkadaslarimiz sizler nerdesiniz siz de gelin artik

 4. Ayan dedi ki:

  Könülcüm benim de tam bilgim yok. Çünkü benim telefonumda yüklü programlar var. O yüzden abim dizüstü bilgisayarima yazdirdi bu programi. Ama galiba paymarketden de yazmak mümkün. Abim su anda isde eve dönünce bir daha sorarim.

 5. Hanim abla dedi ki:

  Lale,ASK hastası,Fati,Aylin,Hayat,Azeri Gence,Mehri,Şirin,Fidan ve digerleri neredesiniz?Yarın 4 ay gözümüzü yolda koyan dizimizi karşılamak için gelmicekmisiniz?Olurmu hiç öyle şey.ASK ailesi bir yere toplansa iyi olmazmı?

  1. Aslınur dedi ki:

   Hanım ablacımm hoş geldin ❤️
   Evet doğru söylüyorsun , kızlar neredesiniz ? Hadi yine toplanalım eski günleri yâd edelim hı ne dersiniz ..

 6. Könül Azeri dedi ki:

  Ayan playmarketden götürmeliyem proqramı?Deneyerem teşekkür edirem bilgileriniz üçün.♡♡♡♡♡♡♡♡

 7. Aytac azeri fan dedi ki:

  Iy geceler arkadaslar ya artik saatler kaldi dizimizin baslamasina ben çok heyecaniyim inanamyorum hala yarin son da hasret bitmyor heyecan da napcami bilmyorum yarin acaba bizi ne suprizler bekliyor ya çok çok mutluyum bir diz sayesin de nerdeyse mutlulk da ucucam bir kanatlarim eksik hadi hepimiz hayrli olsu

 8. Ayan dedi ki:

  Aslim ellerine, gözlerine gönlüne saglik.
  Analiz çok güzel olmus.
  Ben Ir abinin yorumunu okudum. 1.sezonun analizlerini yazmayi senden o istemis, 2.sezonda da yazmayi ben istemisdim. Sen se kalbinin güzelliyinden ikimizinde isteyini yapacagina söz vermisdin. Bunun için ben yalnizca kendi adimdan diyil bütün A.S.K ailesi adindan sana tesekkür ediyorum. Sen o kadar iyi, o kadar güzel kalpli, o kadar yardim sever, o kadar anlayisli birisin ki senin karsina çikacak her kesin seni mutlu etmesini uca RABBIMIZ den diliyorum. Hep bizimle kal olur mu?
  Iyi aksamlar iyi kalpli ablam.
  Bu arada benim hesabimla 21 saat nerden baksan 1260 dakika kaldi.

 9. Aslınur dedi ki:

  Merhaba herkese ❤️ evet ya son gün 🙂 🙂

  Biz tam 4 ay bekledik bu gün için , çok zorlukları aştık A.S.K ailesi olarak bu 4 ayda

  Dizimiz için final yapacak dediler biz buna izin vermedik , tamam başlayacak ama ATV’de başlayacak sonra yok Fox’da başlayacak dediler , yalan çıktı

  Daha sonra Star olarak kesinleşti ama saati belli değildi
  Dediler ki ; o saatte Zuhal Topal var sizinki sabah olacak , fanlar diretti ve o iğrenç program kaldırıldı

  Sonra yine önümüze engel koydular , dediler o saatte Balçiçek İlter’in Olay Yeri programı var , biz durur muyuz , A.S.K severler olarak yine direttik, elimizden geleni sonuna kadar yaptık tabi ki
  Programın reytingde düşüşlerini izledik günbe gün , ve evet o da final yaptı , 1 ay bile dayanamadı

  Vee tabi ki A.S.K kazandı 🙂 biz ne mücadeleler verdik , hepsi de vız geldi tırıs gitti 🙂

  Biz aylar, haftalar, günler saydık ve şimdi dizimizin başlamasına saatler kaldı 🙂

  Hayırlısıyla başlayacak yarın , moralimiz tavan 🙂 heyecan dorukta 🙂
  Herkese hayırlı uğurlu olsun, kurdeleyi kestim açılışı yaptım bakalım

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı olsun o zaman açılış senden hayırlı olsun demekte benden 🙂

   1. Könül Azeri dedi ki:

    İyi akşamlar nasılsız?Adını sen koy ailesi biliyorum çok iyisiz yarn dizimiz başlıyo.Aslıcım sana bi şey soracam sizin setde qoyduğunuz diziden vidiyonu telfona köçürmek isderim beceremiyorum onu nasıl edim?Bilgin varsa söyle lütfen öpdüm♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

    1. Ayan dedi ki:

     Könül iyi aksamlar.
     Canim benim sen Aslidan sormussunda ben yardimci olmak için yaziyorum. Canim benim senin telefonunda video indirmek için program varmi?
     Çünkü telefona video nu indirmek için program gerekiyormus.

    2. aslı dedi ki:

     İyi akşamlar canım, benim cep telefonum çok eski model olanlardan, o yüzden ben cepten giremiyorum internete o sebeple sana yardımcı olamayacağım canım.
     Ben bilgisayardan yazıyorum.

 10. Gozel dedi ki:

  Ya arkadaşlar sizden bişey sorujam ben şuan yutebe girip gorunti izlemeye calyşdym amma gorebilmedim ardyndaky yorumlary okudum ondaşeyle yazy var ” neo Erkan aby Hazal arka planamy gecdi hep fotoraflarda ve videolarda Yaprak var sonunda Yaprak hedefine ulaşdy” dien yazy var ben bu jumleye takyldym ve uzuldum lutfen bilen varsa soyleyin Erkancym Yaprak bilenmi sevgili? Yaprakda iybir kiz amma ben Hazalcym bile olsun isterim tabyky ozel hayatyna saygy duyarym amma benim kalbymda ERKAN HAZAL ayrylmaz bir ikili olarak kalyjak

  1. Aslınur dedi ki:

   Gozel sen onlara aldırış etme, gevezenin biri konuşmuş bence, bazen böyle patavatsızlıklar yapıyorlar maalesef
   Bunlar yüzünden Erkan fotoğraf paylaşamıyor , Hazalla ilgili de bir şeyler söylediler bir ara da neyse, boş boş konuşacak yer arıyor bu gereksizler
   Dediğim gibi takılma, takılıp da kendini üzme

   Hem yarın dizimiz başlıyor hayırlısıyla 🙂

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   aslinur çok hakli gozel o yazlanar bos laflar bosuna kedini uzme uzlicek bisey yok arkadasim sen mutlu olmana bak dizimiz baslamasina saatler kaldi erkanla yaprak kardeş gibiler hata ben bir canli yayı vidyosunu izlemisdim yutub da canlı yayda birisi soyledik yaprakla erkan sevgili mi yaprak da arkadaslar her kesi her kesle sevgili olma ihtimali varmı erkanin her kesle sevgili olma ihtimali var ama benimle yok ben onu bacisiyim dedi evet yaprak da çok guzel iy bir kiz ben onda cok sevyorum ama bizim kalibimiz de hazal erkan sozuza kadar ayrlmaz bir ikili insallah gercek de sevgili olurlar

   1. Gozel dedi ki:

    Aslinurcym,Aytaccym jevapladygynyz icin sag olun sabahdan beri kafama takyldy coh uzulupdim şimdi rahatladym yalan olsunda yaryn 25 i 4 ay bekledigim gun geldi ama nasyp kismet hady hayyrlysy iy gijeler ask ayilam

 11. Aytac azeri fan dedi ki:

  Selam arkadaslar hepinize hayrli pazarlar son 1 günümüz kaldi yarin nihayet rabimizin de iziniyle hasret bitiyor yarın qaldığımız yer de devam

 12. Gozel dedi ki:

  Gun aydyn arkadaşlar.Aslicim sag ol canym Ir abin soyledigi gibi hakkyny helal et canym kardeşim allah razy olsun Can Yuncelin yinede bir kalpda kaljak şirlerini yazmyşsyn teşekkurler
  Ya şu hediye alma goturup verdigi sahnelere bayylyorum tekrar tekrar izliyodum Aslicim sag olasyn canym
  Arkadaşlar hepinize hayyrly pazarlar diziye beklediniz son gun

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı pazarlar canım evet bugün son gün. Bir yaz dönemini bitirdik. Hayırlı olur inşallah herşey.

   Gozelcim inşallah bu analizler sayesinde sizleri mutlu edebildiysem ne mutlu bana.
   Allah senden de Ir abiden de razı olsun Ir abi vesile oldu yazmamı o istedi. İnşaallah Allah’ın razı olduğu bir kul olurum canım inşallah.

   1. Gozel dedi ki:

    Evet Aslicim sen bu analizlen bile cok cok cok mutly edyosun canym allanyn sevgili kulusyn canym dunyanin her kunjunden sana icden alkyşlar yollayarys guzelim siz dizini beklediginiz kadar bende senin analizini okadar bekliyorum kardeşim iy gijeler

 13. IR dedi ki:

  Merheba herkese , ben asliyi aylardir zehmete sokdum , her gun her gun bolum izleyib onu analiz etmek , roman gibi ona nakis vurmak , susleyib dinleyiciye sunmak bi allah bilir ne kadar zor bir isdir , bizler gunde iki kere yorum yazarken zorlaniyoruz , ama bizi kirmayib bunca zaman emek verib analiz icad eden asli samihaya sonsuz tesekkur borcluyuz , ve tesekkur ediyoruz , onceden demisdim bir daha diyorum hakkini helal et , ben dusunmeden 180 bolumu analiz etmesini istedim ama kolay olmadigi sonradan belli oldu , ben sizleri cok tutmayim , malom her gun siteye girme imkanim yok ve dizi seyr etme imkanim olmadigi icin uzgunum , nece zamandir an be an dizi havasiyla yasa simdi tam yayinin vakti gelince Izleme imkanin olmasin , neyse yapcak bi sey yok .

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Ir abi, evet sen istemiştin analizleri, bende söz vermiştim sana ve bugün son analizleri yazıp göndereceğim. Verdiğim sözü tutmuş olacağım inşallah.

   Benim için keyifliydi yazması bu sayede bir yaz dönemini sizlerle sohbet ede ede bitirmiş olduk.

   Allah’ın izni ile yarında yeni sezona başlayacağım hayırlısı olur inşallah.
   sizleri mutlu edebildiysem ne mutlu bana.
   Sende izleme imkanı bulursun umarım.

 14. Aslınur dedi ki:

  Oyy Aslıcım iyi ki varsın ya , senin Kayseriden yazdığın analizlerle başka şehirlerdeki hatta başka ülkelerdeki insanların yüzünde kocaman bir tebessüme sebep oluyor 🙂 sen harika bir insansın iyi ki varsın iyi ki seninle tanışmışım ya 🙂

  Enerjini tee oralardan bize hissettirebiliyorsun 🙂 bu enerjin hiç solmasın canım arkadaşım 🙂
  Sana sonsuz teşekkür ediyorum, ne kadar teşekkür etsem yine de azdır, bizi hiç kırmıyorsun , analizleri yetiştirmeye çalışıyorsun , yeni sezonda yine bizi kırmayıp analize devam edeceksin
  İyi ki bizim arkadaşımızsın
  İyi ki seni tanımışım
  İyi ki bu dizi var
  Ya seviyorum işte seni , daha ne diyim , senin için söyleyeceklerim iyi ki ile başlar hep ama sonu yok böyle sabaha kadar devam eder.

  Neyse uzatmayayım, iyi geceler, çok öptüm kocaman sarıldım sana

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. aslı dedi ki:

   Oyy Oyy Aslınurum sen ne yaptın böyle 🙂
   iltifat üstüne iltifat maşallah. Bu güzel sözleri inşalllah layıkıyla hak ediyorumdur. Elimden geleni yapıyorum.
   Analizler konusunda.
   bu gün son 4 analizi 2 2 yazıp gönderip analizleri bitiriyorum. İnşallah.
   Aslında dün gece bitmiş olacaktı kediciğim sağ olsun yazdıklarımı patisiyle sildi yazdıklarım uçtu gitti.
   Neyse ben yeniden yazıp gönderirim inşallah.
   Sende iyi ki varsın canım. Bende seni öpüyorum vede sarıldım canım.

   1. Aslınur dedi ki:

    Ediyorsun tabi ki de canım benim ❤️
    Sen bu iltifatları da hatta daha fazlasını da hak ediyorsun canım benim ❤️

 15. Aytac azeri fan dedi ki:

  Iy geceler arkadaslar yeni bir analiz daha gelmis aslicim elerine salik canım tesekkur ederim çok guzel olmus gercekden de sevime inanamyorum ya nerdeyse katil olcakdi birisini olumune nede olcakdi ama hala para diyor bak seviml hanim o çok sevip deyer verdiyin para seni ne hale getirdi keski paraya verdigin deyerin yarsini aylene qizlarina vereydi simdi bu hale de olmazdı

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Aytaccım, haklısın Para Sevim’i ne hale getirdi. O para için harcadığı zamanı evde kendi işleri ile uğraşsaydı daha faydalı olurdu.

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Evet aslicim sen de çok haklisin canım ama sevimin gozu para dan baska bisey gormyor du malesef para sevim karakderini sonunu getirdi ah para ah her sey seni yuzun de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.