Adını Sen Koy 75. Bölümde Neler Oldu? Sevim Katil Oldu

Burak 21 Eyl 2017 Adını Sen Koy  0

Sevim Konak da Ömer İle Kapının Önünde Konuştular. Sevim Ömer den 500 bin tl İstedi. 
Alev’in Adamı Sevim’in Peşinde.  Ömer ve Zehra Ayşe Sayesinde Baş başa Keman Eşliğinde Romantik Bir Akşam Yemeği Yedi ve Dans Ettiler.

Sevim Alev’in Adamını Ömer’in Adamı Sanıp Yaraladı. Adam Öldü Sandı.

Sevim yeniden konakta Zehra yı görmeye gelmiş. Kapıyı Nazan açtı ve Ömer de gördü hemen Nazan’ı içeri gönderdi. Sevim’i de kolundan tutarak konak kapısından uzaklaştırdı.
Bana göre o an Sevim,  Adile Naşit ile Ömer, Damat Ferit rolünü oynayan Tarık Akan gibiydiler o an ikisi de çok iyi oynadılar 🙂

 Ömer Sevim’e kızını göremezsin git, yoksa deyince, Sevim de; hem kızımı görmeme izin verme, onu burada alıkoy, üstüne beni tehdit et. Kızımı görmeme engel olamazsın dedi ve içeri girmeye çalıştı. Ömer de kolundan tuttuğu gibi durdurdu. Aynı Zehra ya yaptığı gibi. Ömer’in bu bir alışkanlığı sanırım sadece Zehra ya değil annesine de aynısını yaptı. Zehra ya özel bir davranış değilmiş demek ki.

Sevim Ömer den 500 bin tl para istiyor. Kızını göstermediği, sözleşmede onda olduğu için. Ömer gibi zengin bir için pek de önemli bir miktar değil. Zengin nasılsa dokunmaz ona bu miktar.

Ömer de Zehra yı ara bugün mahalleye gelmemesini söyle dedi. ilk başta karşı çıksa da Ömer para deyince bugün gelmese de olur diyerek Zehra yı aradı işim çıktı bugün gelme dedi. Ömer de duydu işlem tamamdı.

Ömer git dedi. Sevim de giderim ama yarın o parayı istiyorum yoksa kapında burada biterim ona göre dedi.

Sevim hanım sen ot musun yerde mi bitiyorsun? İstemediği ot insanın burnunun dibinde bitermiş yoksa ondan mısın sen Yener gibi. 

 

Alev’in adamı da Sevim’i takip ede ede taaa konağa kadar geldi ve bunu da Alev’i arayarak söyledi. Alev de konum at deyince adam konum attı bu Alev ile Ömerlerin yaşadığı evin konumuydu. Sevim konaktaydı.

Nazan da bunu söylemek için Alev’in odasına geldi ama Alev onu dinlemedi kovdu odadan. bunu öğrenir öğrenmez aşağıya indi Alev. Tamda Sevim’in gittiği anda geldi Alev. Ömer durdurdu ve hava soğuk diye içeri göndermek istedi. Alev de konağa giren kadın kimdi diye Ömer’i yokladı Ömer de ben kimseyi görmedim dedi içeri gönderdi Alev’i. Ömer sayesinde Sevim ile Alev karşılaşmadılar.

Alev de tuttuğu adamı arayarak, peşini bırakma, elindeki zarfı ne yap et al bana getir dedi. Sevi takip ediyor Alev’in adamı.

Ömer tam içeri girecekken Zehra geldi. Annemin işi çıkmış, ben gitmiyorum, yarın mutlaka sözleşmeyi alacağım diyerek içeri girdi.

Şimdi de Hediye abla geldi. Ömer’e içeri girmek nasip olmadı gelen gelene maşallah yol geçen hanı gibi, biri geliyor, öbürü gidiyor trafik yoğun bugün konak kapısında.

Hediye abla, Ömer’e, Sevim’in daha öncede geldiğini, sanki Zehra’nın evli olduğunu bilmiyor gibiydi ben evin hanımı deyince çok şaşırdı dedi. Böylece de Ömer, Zehra’nın annesine bu evlilikten bahsetmediğini anladı. Ömer hediye ablaya bu olaydan kimseye bahsetme yine gelirse haberim olsun dedi.

Zehra da odasında Leyla ile telefonda konuşuyordu. Anneme bu evliliği benim söylediğimi düşünüyor, o gözü ile görse bile beni suçlamaya devam eder, suçlaması umurum da değil, Ayşe bu evliliğin sahte olduğunu öğrense ne kadar üzülür? dedi.

Ömer geldi ve onu kapıda dinlemeye başladı iyi de oldu bu sayede Zehra’nın kardeşini düşündüğünü daha net bir şekilde anlamış oldu ve bu evliliği Zehra nın söylemediğine ikna oldu Ömer.

 

Çalışma odasında olan Ömer,  Zehra’nın telefonda Leyla ile yaptığı konuşmayı hatırladı ve en azından Ayşe’yi düşündüğünü biliyorum diyerek Demir’i aradı yarın için 500 bin tl nakit hazırlamasını istedi. Demir neden diye sorunca da sonra konuşuruz dedi.

Koray Yasemin ile bir kafe de buluşup konuştular ve en sonunda Koray Yasemin’in neden kendisine kızdığını, konuşmak istemediğini öğrendi. Yasemin, Funda’nın ona göndermiş olduğu videoyu Koray’a izletti ve aynı anda iki kişiyi idare edemezsin diyerek gitti.

Koray da Funda yı arayarak kafeye çağırdı. Funda gelince de neden kaydı Yasemin’e gönderdiğini sordu. Funda da onu benim için hazırlamadın mı? aramızda onca geçen şeyden sonra daha nasıl Yasemin dersin deyince, Koray, biz seninle arkadaştık aramızda bir şey geçmedi, artık arkadaşlığımızda bitti diyerek gitti.

İyi bir arkadaşın var ise, dünyanın en zengin insanı sensindir. Çünkü iyi bir arkadaş her daim sana yardım eden, yol gösterendir. Arkadaşını mı tanımak istiyorsun o zaman hata yap ve yolda kal. Çünkü; gerçek arkadaşını yolda kaldığında, hata yaptığında tanırsın. Bir de paran olmadığında.

Sevim’i arabası ile takip eden kişi mahalleye gelince Yener’in arabası ile çarpıştı köşe başında ve Yener başını çarptı sanırım ben pek çarptığını görmedim de neyse, Beton onu hastaneye götürdü.

Doktorda Yener’i bırakmadı travma riskine karşılık hastanede kalmasını istedi. Mehtap da geldi yanına abisi için üzüldü ve betoncayı Mehtap da çözdü iki dakika da.

Sevim eve gelince bütün kıyafetlerini kaldırıp çöpe attı. Karun kadar zengin olan Ömer damadına güveniyor.

Konakta Alev, Ömer Zehra hariç herkes Asya’nın okul alışverişine gitti. Alev de yalnız bulduğu Zehra yı salonda sıkıştırmaya çalışıyordu. Kristal vazoda duran yapma çiçek gibisin, hatta zehirli sarmaşıksın dedi.

O an Ömer geldi ve gördü olanları, ancak Zehra Ömer’i görür görmez küçük çocuklar gibi onun yanına giderek Ömer’in koluna girdi. Burada ben biraz Zehra’nın Ömer’e sığındığını, biraz da Alev’e Ömer bana ait sana değil der gibi geldi.

Sonra da Ömer’e Alev de benim gibi çiçekleri seviyormuş ama en çok sarmaşık seviyormuş. Bunu diyerek Zehra Alev’e çok güzel bir gönderme yaptı zehirli sarmaşık asıl sensin demiş oldu Zehra ve Ben papatyaları severim her yerde yetişirler nasıl olsa dedi bunu söyleyerek de Alev’e ben bir papatyayım her yere uyum sağlarım demiş oldu Zehra.

Ömer ile Zehra birbirlerine baktılar. Çünkü, Ömer’in Zehra ya Ayşe sayesinde verdiği papatyalar akıllarına geldi.

 Bugün Papatyalardan fal baktım. Bahtıma sen çıktın, ancak papatyalar gibi sende bana seni seviyorum demedin.

Zehra kendisine papatya çayı yapacakmış, Alev’in önünde ona nispet yapar gibi sende içer misin? deyince, Ömer içerim senin elinden dedi. Ömer ilk kez papatya çayı içecek. Zehra mutfakta çay hazırlamak isterken dolaba boyu yetişmedi Ömer gördü ve Ömer alıp verdi sonrada ben kahve içeceğim dedi. Papatya çayı içmeyecekmiş Ömer.

Alev’in kapıda olduğunu anlayınca da Zehra ya arkadan yaklaşıp sarıldı ve kulağına Alev’in duyacağı şekilde ilk kez papatya çayı içeceğim biliyor musun? Dediğinde Zehra şaşırdı sonra o da gördü Alev’i ve Ömer’in oynadığı oyuna eşlik etti.

Ben yapıyorum diye içmek zorunda değilsin deyince, Ömer de evet özellikle sen yapıyorsun diye içeceğim dedi. Ömer’in eli Zehra’nın yüzünde sevgi ile ona bakıyor Ömer.

Alev de kapının önünde Ömer ve Zehra’nın bu yakın hallerini gördükçe çıldırdıkça çıldırdı. Ve Ömer Zehra ya doğru öpmek için yaklaşınca daha fazla dayanamadı elindeki fincanı bırakmak için içeri girdi. Ömer de papatya çayı içer misin diye sordu. Alev de hayır dedi gitti. az daha dursa ağlardı Alev.

Alev gitti iş bitti. Herkes kendi istediği içeceği kendisi hazırladı ve içti. Ömer papatya çayı içmedi kahve içti.

Solanda dergilere bakıyordu Zehra, Ömer de yanına oturdu. Alev de yukarıdan onları gördü ve izlemeye başladı. Ne zor sürekli birinin göz hapsinde olmak, Ömer ve Zehra sürekli Alev’in göz hapsindeler.

Ömer fark etti ve Yatak odası için birkaç mobilya beğendi güzel şeyler söyledi. Alev de bir süre sonra gitti. O gidince de Ömer rahatladı Zehra da tabi.

Salim amca bu akşamda eve gelmiyor Yasemin iş varmış sabahlayacakmış dedi. Sevim de içinden bir daha gelmeyecek inadı tuttu. Evi bir alayım anıların hatırına döner diye hayaller kuruyor içinden.

Akşam olduğunda konakta kimse yoktu. Halamız demişti zaten yemek dışarıda yenecek diye. Ayşe de fırsattan istifade abisi ve Zehra için çok güzel bir akşam yemeği organize etmiş.

Ömer ve Zehra’nın bu yemekten haberi yok ikisi baş başa yemek yiyecekler. Alev de var konakta o bu yemeğe oturmayacak, onu da götürselermiş. Ama onu götürünce de Ömer ve Zehra birbirine yaklaşamazdı ki, oyun bile olsa Alev çiftimizin birbirine yaklaşması için gerekli bir parça.

Zehra ilk defa sanki özel yenecek bu yemekten haberi varmış gibi saçına dalga yapmış. Yakışmış da. Masayı gördüklerinde şaşırdılar. Başta da Alev şaşırdı çiftimizden önce gördü masayı da kızdı Nazan’a bir de keman çal onlara diye de öfkelendi. Sonrada dışarı çıktı ama her anlarını da takip etti.

Ömer anladı bu Ayşe’nin işi Zehra ya da dedi Ayşe’nin işidir dedi. ve centilmen bir erkek gibi sandalyesini çekti Zehra’nın Nazan gitti. Ömer ve Zehra  baş başa kaldılar diyeceğimde kapıda onları gözleyen biri var bilin bakalım kim? Tabi ki de onları çok kıskanan, çekemeyen Alev cadısı.

Ömer’e kardeşinden mesaj geldi size sürpriz yapmak istedim yazmış. Ömer bunu Zehra ya söyledi ve Alev’i fark etti. İkisinin de suratı asıktı, Alev izliyor olunca gülmeye, hatta Ömer Zehra ya bir tabak uzatarak bundan ister misin hayatım dedi.   Ömer Zehra ya hayatım dedi. ben nerelere gidem çok tatlı bunlar ya 🙂

Alev’in gittiğini anladığı an Ömer’in suratı mahkeme duvarı gibi sert zorba Ömer’e dönüşü verdi, haliyle Zehra da astı suratını. Kız Alev gel şunların yanına da azıcık daha gülsün şunların yüzü, Alev den yardım isteyeceğim ölsem aklıma gelmezdi iyi mi 😀

Ayşe abisine bir sürpriz daha hazırlamış o da canlı müzik, keman eşliğinde dans etmeleri için. Bir de not bırakmış Nazan’a verdi notu not da, biraz sonra çalacak keman benden size hediye abiciğim, hep böyle mutlu olun yazıyordu. Zehra da okudu bu notu.

Ve keman çalan bayan dans etmek ister misiniz? dedi. çiftimiz şaşkın şaşkın bakıyor birbirine. Ömer kalktı ve Zehra yı dansa kaldırdı. İstemeye istemeye.

Ömer hep Zehra ya sol elini uzatıyor. Kalbini ona kendi elleri ile teslim etmek ister gibi.

Keman eşliğinde baston yutmuş Ömer ile su damlasının dansı çok güzeldi ve Alev de onları bahçeden izliyordu. Ömer Alev’i görünce bastonlukdan çıktı ve aşık Ömer eş Ömer rolüne büründü. Zehra ya gülümseyerek eğildi.

Bizi izliyor, bir süre böyle devam edelim, öpüştüğümüzü sanacak dedi. bir süre öyle dans ettiler. Sonra Alev’in gittiğini gördü Ömer ve yeniden dimdik bir baston gibi oldu. Ama Ömer çok yakışıklı, Zehra da çok güzel dans ettiler maşallah.

Gözleri bir an birbirinin gözlerinden ayrılmadı. Birbirlerinin gözlerinde bu dans ile eriyip gittiler.

Alev de o kadar öfkeli ve o kadar sinirli ki, hırsını yanına gelen Nazan dan çıkarmaya çalıştı. Ben Zehra ya bu evdeki her anını zehir etmeye çalışırken, sen onların aşkına çanak tuttun dedi. odadan giderken, Nazan nereye diye sorunca, Alev de cehennemin dibine gelecek misin? dedi.

Sen yabancı değilsin adında zaten oradan gelme hadi Alev sana güle güle. Ha bu arada teşekkürler sen olmasaydın bizim çift bu kadar yaklaşmazdı birbirine teşekkürler Alev.

Nazan da garip, herkesin keyfi yerinde bir zavallı sensin bu konakta diye dert yanıyor kendi kendine.

Sabah olduğunda çiftimiz hazırlanmıştı. Ömer şirkette biraz işim var gidip geleceğim deyince, Zehra da annemi görmek istiyorum dedi. Ömer de gelince bakarız dedi ve birlikte çıktılar Zehra ya kapıyı açtı ve onun önden gitmesini sağladı. Gece ki dans işe yaramış anlaşılan Ömer pamuk olmaya başlıyor. Ay pamuk tarlası gibi yumuşacık bir Ömer olsa ne güzel olur.

Ayşe de salonda Asya okula başlayacağı için mutluluk gözyaşları döküyor. Ömer böyle yapacaksan Asya yı okula göndermeyelim öğretmen eve gelsin dedi.

Ayşe de kabul etmedi bu teklifi ve konuyu akşam ki yemeğe getirdi. Biri de sizi dans ederken videoya alsaydı dedi. bunu Alev’e görev olarak verseydin Ayşe, köşelerde izlemek yerine en önden seyirci koltuğunda rahat rahat izlerdi Ömer ile Zehra’nın aşkını Alev.

Ömer şirkette ve Demir Ömer’in istediği parayı ayarlayıp getirdi. Ömer yalnız kalınca akşamki Zehra ile olan dansı hatırladı baya etkilenmiş Ömer bu danstan.

Sonra da Sevim’i telefonla aradı Ömer ve vereceğim adrese sözleşme ile gel dedi. Sevimde olur damadım diyerek hazırlandı ve çıktı evden. Alev’in adamı da Sevim’i takipte hala.

Ve buluşma yerine Sevim erkenden geldi. Alev’in adamı da onu takip ederek geldi. Ömer ise hala yolda.

Alev’in adamı Sevim den zarfı istedi. İlk başta bende zarf falan yok dedi. Adam da o zarfı bana ver bende yaşamana izin vereyim diye tehdit etti. Sevimde içinden bu Ömer’in adamı olmasın? Kendi gelecek değil ya, adamını yollamış. Ver parayı al sözleşmeyi dedi Sevim.

Adam da zor kullandı Sevim ile boğuşmaya başladılar. Sevim iterek adamı yere düşürünce, adam cebinden çakı gibi bir şey çıkardı onunla saldırdı Sevim’e. Sevimde boğuşma anında adamı yaralı ve adam kanlar içinde yere yığıldı.

Sevim de şoka girdi. Hapse giremem diyerek çantasını aldı sarıldı ona yerden de çakı gibi bıçağı aldı ne yapacağım ben bunu derken Ömer yolda göründü ve Zehra annem seninle mi diye mesaj yazmış ona hayır yanıtını gönderdi.

Ve Ömer buluşma yerine geldiğinde gördüğü manzara karşısında şaşkındı arabasından indi Sevim’e yaklaştı. Sevim de Ömer’e elindeki kanlı aleti uzatarak yaklaşma dedi.

Sevim bir adamı öldürdüğünü sanıyor ve hapse girmekten çok korkuyor. Para para diye delleniyordun Sevim, al sana para ama bu para biraz kanlı para.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 75. Bölümde Neler Oldu? Sevim Katil Oldu” üzerine 53 yorum

 1. Hanim abla dedi ki:

  Sevgili kızlarım Merhaba.Hikayeni okudugunuz için teşekkür ederim ve beyenmenize çok sevindim.Dizi başlayana kadar bulursam bir hikaye daha yazarım.25 eylülden sonra kimsenin gözüne hikaye mikaye görünmez sanırım.Sag olun.

  1. aslı dedi ki:

   Sende sağ ol ablacım.

 2. Gozel dedi ki:

  Hanym abla hikayan icin teşekkurler devamyny beklemişdim şuan okudum sag ol cocuklaryn iyiligini gorup yaşa

 3. Gozel dedi ki:

  Aslycym teşekkurler canym ne guzel yazmyşsyn analizi suan okudum dun biraz rahatsyzlandym oyuzden siteye girebilmedim tedavy zemanym geldi galyba
  Aslycym sag ol bizim icin yazdyklaryn allam karşylygyny versin saglykly yaşam sur canym

  1. aslı dedi ki:

   Gozelcim günaydın canım geçmiş olsun dikkat et. İhmal etme kontrollerine git. Sağlık gibisi yok. Güzel duan içinde çok teşekkür ederim inşallah bende sağlıklı hayırlı bir ömür istiyorum ve kendim için istediğimi aynı şekilde sizler için, senin içinde istiyorum. Sende sağlıklı hayırlı bir ömür yaşa inşallah canım.

   1. Gozel dedi ki:

    Amin hep birlikde canym

 4. Aslınur dedi ki:

  Adını Sen Koy 181. Bu Özeti (25 Eylül)

  Ömer ve Zehra’nın ölümle burun buruna geldiği o elim kazanın ardından konakta bütün taşlar yerinden oynamıştır.
  Zehra ve Ömer’in aşk itirafından sonra artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

  Alev nihayet konaktan ayrılmış, müzo da onun peşinden gitmiştir.

  Ömer kendisine gelen garip telefonlarla boğuşurken, bir yandan da Salimi kollayarak Zehra ile buluşur.

  Peki gecenin karanlığında , bu patika yolda Zehra ve Ömer’in ne işi vardır, yoksa onları kötü bir sürpriz mi beklemektedir ?
  ( Sabırsızlıkla özetleri beklemeyi bile özlemişim) 🙂 🙂

 5. IR dedi ki:

  Merheba arkadaslar , aslinur inan siteye girmegi cok isterim ama o kadar yogunum ki anlatamam , kusura bakmayin , tum arkadaslar birer birer beni evez ederler , uzgunlugum odur ki bu yogunlukda maalesef diziyi ve ilgili programlari o cumleden site haberlerini ve en onemlisi sizlerle olmak imkanim olmiyacak , belki en kolayi haftada bi kere siteye girmek olar.bir at kadar boyle olacak , gorusuruz.

  1. Aslınur dedi ki:

   İyi akşamlar IR abi
   1 ay kadar mıı ? Abi kızını da evlendirdin ne bu yoğunluk , neyse Allah kolaylık versin sana
   Ben elimden geldiğince haberleri sıcağı sıcağına aktarıyorum

   Resul Abi olaylar olaylar! 181. – 182. bölüm analizi çıkalı 2 saat oldu! Resul Abi kuşlar bu haberi uçurmadı mı sana 🙂

   1. IR dedi ki:

    Aslinur bu oyle bir sey diyil ,

   2. IR dedi ki:

    Aslinur bu oyle bir sey diyil ,yeni bir is kurmusum o yuzden sabah cikiyorum gece yari geliyorum

   3. Aytac azeri fan dedi ki:

    Günaydın arkadaslar aslinur evet instagram facebook kulanmyorum oyuzde saordum ki isntagram yada faceboook kulanmadan canlı yayi izlye bilirmiyim deye asli canli yayin izlye bilmem icin instagram yada facebook um olmali dedi ben adini sen koy instagram sayfalarn da okudum canli yayin olcagin yani demek isdedigim benim kendi hesaplarim yok ama dizini instagram sayfalarina giryorum gorusuruz canim

 6. Ayan dedi ki:

  Iyi aksamlar arkadaslar.
  Ilk önce Azeri Aytac kardesim senin dogum gününü kutluyorum. Sana bir ömür boyu mutlu olmayi diliyor, hayatda hep gülmeni istiyorum. Her zaman güzel haberler duymani, hep mutlulukdan, sevincden göz yasi akitmani isterim.
  Allahim sana uzun-uzun saglikli ömürler versin. Beni aff et canim bir az geç oldu ama evde diyildim. Eve geldim, siteye girdim senin dogum gününün oldugunu öyrendim. Seni azeriler gibi tebrik etmek istedim. Seni görmek firsatim olsaydi sana güzel bir hediye verirdim. Ama ne yapalim. Bir-birimizi görmek imkanimiz yok.
  Neyse bu sarki senin için:
  (bazi sözlerini deyistim)

  Göresen senden neçedenedir?
  Biri yerde ve biri göydedi
  Biri xosbext ve sevinclidir
  Biri itkin ve biri debdedir
  De görüm senden neçe dene dir?
  Biri qemgin biri tentenedir.
  Biri akilda biri yürekdedir
  Biri evde biri sitededir.
  Kim bilir senden neçe denedir?
  Biri sessiz biri negmededir.
  Biri bemde o biri zildedir.
  Biri geride ve biri öndedir.
  Biri serqde, biri qerbde
  Biri cenup, biri simalda
  Sanki senden 1000 denedir.
  Hayir senden bir denedir.

  Bilki senden bir denedir.
  Sen benim bir denemsin bir dene.
  Bilki senden bir tanedir.
  Sen bizim bir tanemizsin
  bir tane.

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Iy aksamlar arkadaslar ayancim ne guzel soylemisin sarikyi çok guzel olmus azeri aytac yani adasim bu yazdiklarini okuyuca çok sevincek dir hepinize tatli ruyalar sizi çok sevyorum

 7. Ayan dedi ki:

  Aslim, ellerine saglik.
  Güzel kalpli ablam.
  En sevdiyim bölüm. Kaç kez izledim bilmiyorum. Her halde 20 kez falan izlemisimdir. Dört gözle bekliyordum bu analizi. Eve simdi geldim. Hemen siteye girdim bu analizi gördüyümde ne kadar sevindim anlatamam.
  Bu bölüm de Zehranin Aleve sarmasik demesi, Ömerin Zehraya yaklasmasi, daha sonra Aleve nisbet yapar gibi dans etmesi çok hosuma gitdi. Ama dogru söylüyorsun çiftimizin bu romantik anlari yasamasinda Alevinde büyük payi var. Alev sana tesekkür ediyorum.
  Evet anonim biz bu diziyi izlemekten zevk aliyoruz.
  Sen ne kadar saçma desen de.
  Bu arada son 73 saat.

  1. aslı dedi ki:

   Ayancım canım benim bakıyorum da artık saat sayar duruma geldik 🙂

   1. Ayan dedi ki:

    Evet Aslicim öyle olduk galiba. Ya biz aylar, haftalar, günler saydik. Saat mi saymicaz. Aslim sen bilirsin diye düsünüyorum Zehra adasim ne doktorlugu okuyor? Simdi o kim bilir ne zaman giricek siteye. Hem yeniden o siteye girip girmeyeceyini bile bilmiyorum. O yüzden sordum.
    Bir de unutmadan sen öyretmen misin? Ne öyretmeni?

    1. aslı dedi ki:

     Ayancım, Zehra bu yıl kazandı üniversiteyi. Tıp fakültesini kendisi çocuk doktoru olmak istiyor. Hayırlısı bakalım. yolu uzun zamanla fikr değişir mi kendisi bilir bölüm konusunu.
     Ben 3-6 yaş grubu çocuklarla ilgileniyorum canım.

 8. Aslınur dedi ki:

  Fanlar yine diretti ve yoğun istek üzerine canlı yayın Instagram’da da olacak
  Hem Instagram hem de Facebookda bilginize.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Aslinur canım instagram da okudum bende akşam 17:00 da cali yayin olcakmis ama ben bitulu cali yayin nasil izlenlyor oyrenemedim canlı yayin izleye bilmem ici ila fecebook yada instagram mi kulanmalyim

   1. aslı dedi ki:

    benim hesaplarım yok ama izleyebilmek için hesap olması gerektiğini biliyorum. instagram hesabı olan birisi sana nasıl izlendiğini anlatabilir.

    1. Aytac azəri fan dedi ki:

     Iy aksamlar arkadaslar Evet aslicim benim de hesaplarim yok oyuzde sordum instagram facebook olmadan canli yayin izleye bilrmiyim diye tekekur ederim canım ayan hakli aslicim artik saat sayar olduk çok az bi zaman qaldi

     1. Aslınur dedi ki:

      İyi akşamlar , Aytaccım dediğini anlamadım
      Bir yazında hesabım yok demişsin ama diğerinde de Instagramda gördüm demişsin , nasıl oluyor , anlam veremedim ?

 9. Aslınur dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar, hepimizin cuması mübarek olsun ❤️

  IR abi nerdesin bak sözümü tutuyorum kaldığım yerden devam haber aktarmaya

  Arkadaşlar bugün saat 17:00’da Facebook’ta resmi sayfadan canlı yayın yapılacakmış sette
  Maalesef ben Face kullanmıyorum, olanların bilgisine , kaçırmayın.

  1. aslı dedi ki:

   Sağ olasın Aslınurcum geç de olsa seninde cuman mübarek olsun.

 10. Asena dedi ki:

  Ay yine bu ruh hastalari gelmish hicmi dishlanmaktan laf eshitmekten yorulmadinizmi anonimler biz sizlerden cok gorduk biz sizin gibilere papuc birakicak degiliz degerleri bunu anladi giti bidahada buraya gelmedi shimdi sende gitsen iyi olur cunku senin bir dizinin sayfasina girip ona hakaret yapmaya hakin yok zaten adini yazmaya cesaretin yok

 11. Könül Azeri dedi ki:

  İyi günler arkadaşlarm nasılsız.Aytaccım isimsizin amaci bizi sinirlendirmek cavab yazmayn onda özü çekilib gedecek isimsiz birine neden kızıyorsunuz boş verin getsin öpdüm ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Sana da Iy güner könülcum çok haklisin son kez yazdim zaten bir daha yazmycam artik ne hali varsa görsün bos verdim giti bile bende öpdüm canım

 12. Umut Can dedi ki:

  Yalnız dikkat çekmek isterim Katil olmadı, olduğunu sandı.. İleriki bölümlerde Alev , Hilmi ve bıçaklanan kişi aynı sahnede buluşacaklar..

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Umut Can, haklısınız. yazının içeriğini okursanız orada da yazıyor zaten, Sevim Alev’in Adamını Ömer’in Adamı Sanıp Yaraladı. Adam Öldü Sandı. Bu durumda Sevim kendince katil olduğunu düşünüp kaçtı hapse girmemek için. bir daha da geri dönmedi. Kendince katil oldu Sevim.

 13. Anonim dedi ki:

  Bu saçma diziyi izlemek çok mu zevkli? 🙂

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Pardon da siz kim olyorsunuzda bizim dizye sacma dyorsunuz adını sen koy dizizi benim heytmda tandigim vede diger arkadaslarim gibi severek izledigim tek dizi cok merak edyorsaniz soyleyiyim evet zevk alaraq izlyoruz cokda mutluyuz ya sizin isiniz gucunuz yokmu ikide bir azinza geleni yazyorsunz demeki sizin takip etiginiz diziler bizmki kadar guzel degil ki bizim sayfalara giryorsunuz ben bir tek adini sen koy sayfalarina giryorum digererei beni ilgledirmyor sinir bozucu anonim bizahmet sizde bizim sayfalara girmeyin ne adini sen koy dizisine nede burdaki hic bir arkadasima laf soyleyemesiniz sen sevmyorsan izleme ama izlyenerin de tadini kacrcak yorumlar yazma ne soylerseniz soyleyin biz halimizde çok cok hata sizin tahmin bile edemyceyizin kadar çok memunuz ben heyatmda bugune kadar hic kimseyi uzcek kircak bisey hic bizaman ne soylemisdim nede yazmamsdim ama siz kotu anonim ler yuzden yazar oldum diger iy anonim arkadaslarim yazdqlarim size degil yanis anlamayin neyse ya canim arkadaslarim hepinize çok guzel bir gun dilerim hayrli cumalar

   1. Anonim dedi ki:

    Ne yani bu diziyi beğenmediğim için kötü biri mi oldum şimdi? Upuzun yazılar yazmışsın bir de. Ben de mesela Söz dizisini çok severim. Ama sen Söz dizisini beğenmezsen saygı duyarım. “Sen kimsin de Söz dizisine saçma diyorsun?” demem. Senin bu yaptığın saygısızlık maalesef.

    1. Aytac azeri fan dedi ki:

     Benim yazdklarma saygszlik diyorsu peki sizin yazdklarina ne demeli tama adini sen koyu beyenmyorsun buna diycek bir lafim yok o sizin kendi dusnceniz duscenized saygi duyuyorum ama bu size bizim sayfalara girip de siz bu sacma dizyi izlerke zevkmi alyorsunuz deme hakini vermyor ben söz dizisini sevmyorsam sizin sayfaya girip de bu sacma diziyi izlerken zevkmi alyorsunuz demyorum demem de ben sevmyorsam izlemyorsam sevenerine izlyenerine sagi gosteririm sizdende aynisini beklerdim ama siz bize saygi gostermediniz malesef ben size kötü birisiniz demyorum ama yazdklariniz yansdi basklarini sinledirmey morelerini bozmay hakiniz yok yanis anama arkadasim bak arkadasim diyorum seni krmak uzmek yada kontu sunuz demek gibi bir niyetim yok berki beni kotu bir olaraq tanycaksiniz ama oyle deyil sadece ben sevip deger verdigim bir seyin hakinda kotu konsulmasina dayanamyorum okadar yinede size karsi yanisim olduysa üzür dilerim benim ici bu konu burda kapanmsdir ayrca sizmisiniz bilmyorum ama bu ilk defa olmyor daha oce de anonim tarfnda kotu yormlar yazlmisdi oyuzde bu kadar buyuk tepki gosteryoruz umarim beni anamsndr arkadasim allah emanet ol beni yanis anamayin iy guner

    2. aslı dedi ki:

     Çok komik oluyorsunuz, arkadaşımın sana yazdığı saygısızlık ise, sizin anonim adının arkasına saklanarak bu şekilde yazmanız ne oluyor?
     Biz size saygı duyarız. Bizden bu saygıyı bekliyorsanız önce hak etmeniz gerekiyor. buraya gelip de diziye saçma diyen anonim sizsiniz. Beğenmek zorunda değilsiniz doğru. bunun için size saygı duymamızı bekliyorsanız, bizimde diziyi izlediğimiz sevdiğimiz için sizde bize saygı duyacaksınız.
     Bana kelime oyunu yapmayın bugün yeterince insanla muhatap oldum. birde artık anonim adı altında yazı yazanlara çok sert konuşacağım. saklanarak bu iş olmaz. cesaretiniz varsa, a, b, c, fark etmez isim yazar karşımıza çıkarsınız. korkaklar gibi anonimlerin arkasına saklanmazsınız. yeter.

     1. Anonim dedi ki:

      Yahu adımı söylesem tanıyacaksın sanki. Adım Mustafa. Anonim adının arkasına neden saklanayım? Neden korkayım ki? 😀 Siteyi dizi haberlerini görebilmek için takip ediyorum. Arkadaş aramaya gelseydim adımı çoktan verirdim zaten.

     2. aslı dedi ki:

      sana buradan malzeme çıkmaz yürü anca gidersin.

    3. Ayan dedi ki:

     Yaaa gerçektenmi?!!
     Siz bizim diziye saçma diyorsunuz saygisizlik olmuyorda bizim arkadasimiz sizin diziye saçma diyince saygisizlik mi oluyor?
     Hem siz adini sen koyun ne kadarini izlediniz de saçma diyor sunuz?
     Ayrica ben yazmaktan yoruldum. Siz anlamamaktan yorulmadiniz. Beyenmiyorsaniz girmeyin siteye sizi zorlayanmi var?

     1. Aytac azeri fan dedi ki:

      Aslicim ayancim artik bu anonim denilen isimsize cevap yazmayalim ben çok sikldim artik bu qalvqa uzadikca uzyor brakin ne hali varsa gorsun yazdklarin okmayn bile onu yuzun de sinlenmeye deymez canarm benim boylelerini yuzunde hic de moralimiz bozmayalim biz yazdikca oda yazcak en iysi yazmamak biz yazmayca oda yazmaz ceker gider biz de rahatlariz

 14. Hanim abla dedi ki:

  İyi geceler Lalecim.73.analiz sayfasında senin mesajına cevab yazmışım,gelende okursun inşallah.
  Kızlar, kaç gün önce bir hikaye yazmıştım ve devamı var demişdim.Bir kaç arkadaş devamını istemişdi.Ben de 73.bölüm analizi sayfasında yazdım.Sag olun.

  1. aslı dedi ki:

   Hikayeni okudum ablacım sağ olasın güzel bir hikaye. Teşekkürler.

 15. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.75.bölüm de yazıldı.Ne kadar emek sarf ediyorsun,canım kızım.Ellerin derd görmesin.Vallah kızlar dogru söylüyor.Analizi okumak demek olar ki diziyi seyr etmek gibidir.2.resimde Ömerin yüzünde ne güzel ifade vardır.Yakışıklıdır,sözüm yok.Ama onun yüzündeki mimikler, tebessümü, farklı bir ruh alemi var sanki.Ne kadar morali pozulmuş olsan da ona bakdıkda ayaga kalk da yoluna devam et diyor,stimul veriyor,hayat aşkını artırıyor insanda.Aslıcım iyi arkadaş hakkında çok dogru yazmışsın.Gönlü güzel kızım,sag-salamat kal.İyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, amin inşallah ablacım. Ablacım benim Erkan kardeşimde gördüğüm hayat enerjisini sende görmüşsün ne güzel. Ne zaman canım sıkılsa moralim bozulsa onun güzel bir resmine bakıp hayata kaldığım yerden devam ediyorum.

   İnsanın gerçekten iyi arkadaşlara ihtiyacı var. Allah hep iyi insanlarla karşı karşıya getirsin. Amin.

 16. Zehra dedi ki:

  Merhabalar canlarim benim sizi cok ozledim bir suredir yazmiyordum cunki tatil biti unverste dersler cok yoruluyorum cok o yuzden yazamiyorum vakit buldukca yazacagim insAllah
  Analize kaldigim yerden devam etdim Aslicim ama bir tek bura yorum yaZdim her zamanki gibi cok mukemmel olmus ellerine saglik opuryom canim
  DizimiZin baslamasina cooooook az kaldi cok mutluyum com sukur ki vaktinide her kesin izleye bilecegi saate aldilar
  Simdi benim uyumam lazim yarin erkende kalkicagim sizlere iyi geceler tatlli ruyalar iyki varsiniz

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Gunaydi canim arkadaslarim naslsiniz sanada merhaba hos geldin zehracim naslsin iysindir insallah biz de seni çok ozledik iyki geldin

  2. aslı dedi ki:

   Canım Zehracım, bizde seni özledik. iyi ki sende varsın canım. Okul zor en nihayetinde tıp okuyorsun. Çok dikkatli ol olur mu? sen kendini ne zaman rahat hissedersen o zaman yaz. sana başarılar diliyorum.

  3. Ayan dedi ki:

   Ayy adasim gelmiss.
   Ne kadar mutluyum ben.
   Canim benim özledim seni. Özletdin kendini.
   Inan ben Aslinurdan sonra da Zehra nerede diye yazdim. Yorum kayiplara karisti. Neyse ki Aslinur dün ünversite hayatinda basarilar diyince her seyi anladim. Sana her zaman basarilar arzu ediyorum. Tip okuyormussun. Desene bir doktorumuzda var sitede. Ne doktorlugu okuyor sun?

 17. Aytac azəri fan dedi ki:

  Asli canım analizcin çok tesekur ederim elerine salik okuyuca hepsi gozumu onude canladi saki izlemis gibi oldum bu bolumde en çok sevdigim bolumlerden birsi o danis sahnesi çok guzeldi 1sezon boyca ayseni alevi asyan sayesinde guzel zehom sahnelerini izlyorduk insallah 2 ci sezon gercek zehom sahneleri izlycez artik hayrlsyla

  1. aslı dedi ki:

   Aytaccım, sağ olasın canım. ben de sana ve diğer tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
   Dans sahnesi gerçekten güzeldi. Ayşe çok güzel bir sürpriz hazırlamış abisine ve Zehra ya.
   Bakalım 2. sezonda bizi ne sürprizler bekliyor olacak.

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Rica ederiz aslicim evet bakalim bizi yeni sezon hangi suprizler beklyor ya inanamyorum 3 gun sonra yeni sezon yeni bolum baslyacaq çok heyacanyim nerdeyse 4 ay olucak ne ara 4 ay gelip gecdi anamyorum aslicim benim yoklugumda yazdigin eski analizleri okumaya devem edyorum ya ne kadar guzel yazmisin sen onari okudukca okyasim geliyor bazen okadar gulyorumki çok tesekrler canım harika olmuslar elerine salik canım bi de dizimizin nekadar hatasi varmis say say bitmyor

    1. aslı dedi ki:

     İnşallah 2. sezonda daha az hatalı bir dizi izleriz.

 18. Aslınur dedi ki:

  Aslıcım kalemine, yüreğine sağlık canım benim ❤️
  Yatmadan harikulade bir analiz okudum mis gibi uyku çekerim şimdi , sağ ol var ol canım benim ❤️

  Hadi iyi geceler, tatlı rüyalar ❤️

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağ olasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.