Adını Sen Koy 68. Bölümde Neler Oldu? Sevim Konağı Buldu

Burak 14 Eyl 2017 Adını Sen Koy  0

Sevim Zehra yı Takip Ederek Konağın Adresini Öğrendi. Zehra Hediye Ablanın Eli İçin Krem Hazırlayıp Sürdü. 
Ömer Rüyasında Zehra ya Gitme Kal Seni Seviyorum Dedi.

Sevim Zehra yı mahalledeki evden konağa kadar Zehra ya belli etmeden takip etti ve konağın adresini öğrendi. Konağa baktığında o çok büyük bahçeyi ve evi görünce vay vay şu eve bak, arabalara bak millet yaşıyor valla diye iç geçirdi. Ve tabi söylemezsin çalıştığın yeri çalı süpürgesi, kim bilir ne kadar maaş alıyorsun diyerek hayıflandı Sevim.

Sevim hanım, Zehra maaş almıyor, sadece babasının hastane masrafını ödemek için gerekli olan parayı aldı Ömer den, onun için bir sözleşme imzaladı onun için orada bulunuyor. Ayrıca Zehra orada çalışmıyor, o evin sahibi olan Ömer’in resmi nikahlı eşi Zehra yani o evin hanımı Zehra. Yakında sende öğreneceksin Sevim. Bunu öğrenince de Yener’in pabucunu dama atacak zengin damat diye Ömer’in peşinde koşacaksın seni gidi para göz Sevim seni.

Kadının huyu para yokken, Erkeğin huyu para çokken anlaşılır derler. Sevim de kendini para söz konusu olunca belli ediyor. Yener den zengin Ömer’i görünce Yener’i unutacak Sevim.

Sevim bahçe kapısının önünde konağı incelerken, Asya bahçeye babaannesi ile oyun oynarken çıkınca oyun teyzesini gördü. Sevim’i oyun teyzesi olarak tanıtmıştı Zehra. Asya da Zehra ablam oyun teyzesine gitmiş dese de, hala bir şey anlamadı etrafa baktı kimsecikler yoktu. Oyun teyzesi ne? Burada oyun babaannesi var deyince Asya kapıdan bahçeye bakıyordu seni görünce saklandı dedi.

Sevim gerçekten saklanmıştı ağaçların arasına da Halamız görmedi Sevim’i bahçe kapısını kapatarak içeri girdiler.
Zehra konağa gelince hemen çalışma odasına Ömer’in yanına gitti ve Ömer Zehra ya ailen ile sorunlarını çözebildin mi? diye gayet sakince sordu. Zehra da neden soruyorsun? Ne söylesem inanmayacaksın zaten diye tersledi.

Ömer de sen benim yerimde olsaydın kendine inanır mıydın? diye kilit bir soru sordu.

Bu kilit soru ile Ömer hala Zehra ya inanmadığını, güvenmediğini söylemiş oldu. Yener ile Zehra nın bir arada olduğu anlar aklından çıkmıyor Ömer’in de ona göre hüküm veriyor. Zehra ne zaman ailem diyerek mahalleye gitse, Ömer mahalleye geldiğinde Zehra’nın yanında hep Yener’i görüyordu ailesi yoktu Zehra’nın. 

Yener ile aralarında geçen konuşmaları bilmeden sadece gördükleri ile sonuca giden Ömer yine yanılıyor.

Zehra da sen inansan da inanmasan da ailemi görmeye gittim, dedi. Ömer de ayağa kalkıp Zehra’nın yanına geldi. Yaklaştı ve senin yapman gereken tek şey sorun çıkarmamak dediğinde,

Zehra da yanlış anlamayla, iğrenç bir iftira ile bu oyunu başlatan sensin, sorun çıkaran benim öyle mi? diye sorunca. Ömer’in Zehra ya doğru yaklaşması biraz daha oldu ve bana göre kötü niyetli bir erkeğin ses tonuyla Zehra’nın kulağına evet sensin dedi. Yetmezmiş gibi birde Zehra ya doğru eğildi bakışları değişti Ömer’in. Bu sahneyi hiç sevmedim ben.

Resmen Zehra ya, ben senin sevgilini de, söylediğin yalanlarını da, bunu para için yaptığını biliyorum der gibi, niyeti kötü erkekler gibi Zehra ya yaklaştı. Resmen sarkıntılık yaptı Ömer. Ses tonu bakışı, beden dili bana bunu yansıttı ve bu sahne benim hiç hoşuma gitmedi. Ömer hala Zehra ile ilgili kafasındaki düşüncelerden kurtulabilmiş değil. Ses kaydını dinleyene kadarda böyle düşünmeye devam edecek. Ömer’in gözünde Zehra hala hep yalan söyleyen, para avcısı, sevgilisi olan biri.

Zehra da Ömer’i iterek odadan çıktı. Aslında burada Ömer bir tokadı hak etmişti. Hem o 2. Çeki Zehra ya verdiği için hem de bu kadar yaklaşıp kötü düşüncelere daldığı için.

Zehra salona geçince, Asya’nın oyun teyzesini bahçede gördüğünü söylediğini öğrendi. Biran korktu annesi geldi diye ve Asya ile bahçeye çıkıp baktılar birlikte. Asya o saklanıyordu deyince, Zehra o buraya gelseydi bir dakika durmaz yanıma gelirdi deyip bunun Asya’nın bir oyunu olduğunu düşündü.

Oysa Asya doğruyu söylüyordu Zehra inanmadı Asya ya. Çocuklar asla yalan söylemezler. O yüzden çocuktan al haberi denmiştir.

Alev de odasında Leyla’nın telefonunu kurcalıyor. Aradığını bulamadı. Bulamayınca da bunlar bir olup bana oyun mu oynadı? diyor.

Seni akıllarından bile geçirmiyorlar nereden bilecekler senin kayıtın peşinde olduğunu, telefonu çalanın sen olduğunu Alev? Onların akıllarında bunu yapabilecek tek isim var o da Yener. Sen onların akıllarının ucundan bile geçmiyorsun ki sana oyun oynasınlar. Hem onlar senin gibi değiller. Sen şeytana pabucu ters giydirir cinstensin Alev.

Leyla da haber vermeden aniden konağa Zehra ile konuşmak için geldi. Ayşe, hala, Alev, Zehra hep birlikte salondalardı. Zehra Leyla ile odasına çıkıp orada konuştular.

Beton Mehtap’a fena derecede aşık olmuş. Dükkanda Mehtap’ın telefonda internet ortamındaki biri için söylediklerini duyunca çay verme bahanesi ile onu izledi ve kendisine ait ama Mehtap’ın bilmediği bir hesap açtı kendine Beton. O hesap ile mesajlaşacak Mehtap ile ve Mehtap da bir süre bilmeyecek Beton ile mesajlaştığını. Saygın kişi Beton.

Sevimde Yener’in yanına geldi. Bir artist havalar, bir endamlar nede olsa Zehra’nın çalıştığı yerin adresini öğrendi biliyor Sevim ona güvendiği için bu havalar. Havanı sevsinler senin Sevim. Rahmetli Adile Naşit gibi dik yürüyor Maşallah.

Yener Sevimden Zehra’nın telefonunu almasını istiyor. Sevim de alırım ancak bana pahalıya mal olur diyerek Yener den bir güzel yine para istiyor. Yener de kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyerek Sevim’e para verdi.

Sevim de şu Yener’in parasını yemeye doğmadı gitti. Yener de parasını Sevim’e yedirmeye pek bir meraklı.

İki tür insan daima açtır. Biri ilimi isteyen, diğeri de parayı. Aç Sevim hiç doymuyor paraya.   

Paran varsa insanlar seni tanır, paran yoksa sen insanları tanırsın. O kağıt parçasına göre değer biçenler çoktur çünkü.

Leyla ile Zehra odada konuşuyorlar ve konuştukları konu da Leyla’nın telefonunun bir kapkaççı tarafından çalınmış olması, bunu da sadece Yener birisine yaptırmıştır yoksa neden sadece telefon? Cüzdanımı da çalardı hırsız olsaydı dedi Leyla.

Ve o esnada Alev de kapının önünden geçiyordu Zehra ile Leyla’nın konuşmasını dinledi. Duydukları şunlardı; senden ne istiyor? Sonuçta kayıtlar bende dedi. şimdi de Alev Zehra’nın telefonunun peşine düşecek. Bunun içinde Nazan dan yardım alacak Alev.

La havle vela kuvvete sen aklıma mukayyet ol yarabbi. Bende mi bir sorun var? Dizide mi çözemedim gitti. 66. Bölümün sonunda Zehra telefonda Leyla ya kayıtlar bizim için çok önemli sende dursun sakın silme gerektiğinde kullanacağız o kayıtlar çok önemli demedi mi? dedi. Alev bunu duyup Leyla’nın peşine düştü mü? düştü. Çok sonraları Leyla kaydı Ömer’e dinletecek mi ? dinletecek. Şimdi ne demek sende kayıt yok kayıt bende.

Hadi biraz kafa yorayım da mantıklı bir açıklama bulmaya çalışayım yoksa delireceğim. Şimdi Yener’in sesini Zehra kendi telefonuna kayıt yaptı. Leyla dinletti Yener’e. Yener Zehra’nın telefonunun peşinde. Buraya kadar tamam.

Alev Zehra’nın telefon konuşmasını duydu Leyla’nın telefonunun peşine düştü çaldı telefonu içi boştu. O zaman Zehra neden öyle söyledi. Leyla kayıtlar sende dursun sakın silme diye? şimdi neden kayıt sende değil bende diyor?.

Yoksa Zehra bir kopyasını Leyla ya sonradan mı gönderdi ? göndermiş olmalı ki Ömer’e kaydı Leyla 98. Bölümde kendi telefonundan dinletti. Zehra Leyla ya kaydın kopyasını göndermediyse Ömer’e kaydı Leyla kendi telefonundan nasıl dinletecek ki? Bu şekilde açıklayabiliyorum.  Offfff kafamı allak bullak ettiniz ha.

Demir de konaktaydı Nihat’ın hazırladığını bilmeden Nihat’ın hazırlamış olduğu dosyayı çok beğendi Ömer. Demir’e bu dosya için teşekkür edince öğrendi dosyayı hazırlayanın Nihat olduğunu Ömer.

Leyla da konaktan gidecek, Zehra onun için taksi çağırdı salonda taksiyi beklerken Nazan geldi yanlarına temizlik yapma bahanesi ile Zehra’nın telefonunu göz hapsine aldı Nazan. Fırsatını bulduğu an alıp Alev’e götürecek, başaramadı Nazan.

Taksi geldi Leyla gitti. Ömer gördü Leyla yı ve Zehra ya kızdı. Öyle her kafasına estiğinde buraya gelip gidemez çok tehlikeli dedi. Zehra da hatırlatmana gerek yok burası benim evim değil biliyorum deyince, Ömer de ben sana başka bir şey söylüyorum dedi.

Evet Ömer başka bir şeyden bahsederken, Zehra başka bir şey anladı. Ömer Leyla’nın konağa gelmesinin Alev yüzünden bir açıklarının ortaya çıkmasından korktuğu için, bu sahte evliliğin anlaşılması demek olduğu için Leyla’nın konağa fazla gelip gitmesini istemiyor. Ömer bunu derken.

Zehra’nın anladığı, bu konak senin evin değil, sen sadece sözleşmesi olan bir çalışansın arkadaşların bu eve gelemezler çünkü bu ev sana ait değil.

Ömer de Zehra ya kızarak odasına çıktı. Çıkarken de ne desem tersini yapıyor diyor. Ömercim, o zaman sende tam tersini söyle istediğini yapsın örnek; arkadaşın gelsin de, madem tersinden anlıyor Zehra, arkadaşım gelmesin istiyor anlar ve arkadaşı gelmez, senin de istediğin olmuş olur nasıl fikir ama Ömer 😀

Sevimde elleri kolları dolu dolu alış verişten eve geldi. Yasemin şaşırdı hani bizim paramız yoktu? diye sorduğunda Sevim de Zehra saray gibi bir yerde çalışıyor, başımıza talih kuşu kondu dedi.

Yasemin de annesine kızdı. Polis gibi ablamın peşinden mi gittin? Bunu ablama söyleyeceğim dedi. Sevim de engel oldu aramasına.

Akşam olunca da Salim amca gördü Sevim’in aldıklarını. Sevim de Zehra’nın kendisini davet ettiğini, prim vermiş patronu ben istemedim o verdi. Bundan sonra sırtımız yere gelmez deyince, Salim amca kızdı. Kızı iş yerinde rahatsız etme dedi.

Amma da yalan attın ha Sevim. ne primi? ne Zehrası? sana  Yener verdi o parayı

Ömer önce Nihat’ı odasında hazırladığı dosya için tebrik etti. İyi de oldu biraz daha yakınlaştılar Ömer ile Nihat. Ayşe de gelince yanlarına bu haberi öğrendi ve çok mutlu oldu.

Ömer daha sonra kendi odasına geçti. Zehra odada Hediye ablanın eli için krem hazırlıyordu. Ömer bunları benim odamda yapma başka yerde yap deyince, Zehra da bu ev senin ama bu oda senin değil. Anlaşma bitene kadar benim eşyalarım da bu odada kalacak dedi.

Ömer bilgisayarını alıp çıkarken odadan Zehra için baş belası dedi. 😀

İyi iyi en azından içten konuşmuyorlar. En büyük aşklar nefretle başlarmış öyle söylerler. Bunların aşkı da çok büyük olacak anlaşılan. Bir gün olsun kavga etmeden duramıyorlar. Başkalarının yanında can ciğer kuzu sarması, yalnızken neredeyse saç saça baş başa kavga hali.

Zehra mutfakta, Cevriye hala Hediye ablanın eli hasta diye yemekleri o yapıyor. Zehra hazırladığı kremi Hediye ablanın eline sürerken Ömer geldi gördü Zehra yı ve Hediye ablayı. Hediye abla Zehra yı hem takdir etti hem de övdü Ömer’e Allah her eve onun gibi kalbi güzel, yüzü güzel birini nasip etsin diyerek dua etti. Bize de Amin demek düşer. Amin.

Ömer de bu böyle olmaz doktora göstermek gerek deyince, Hediye abla, sızısı, kaşıntısı geçti, sabah iyi olmazsam ben giderim dedi. Ömer’e telefon gelince çıktı Ömer.

Akşam olup yatma vakti gelince de Zehra Ömer’in gömlek ve ceketlerini yerine büyük bir itina ile asarken Ömer gördü ve çok hoşuna gitti. bakışları böyle söylerken Ömer’in aklında bir soru vardı. Nasıl birisin sen? hangi yüzün gerçek? Diye içinden sordu Ömer.

Zehra iyi biri Ömer, çok şanslısın onun gibi bir eşe sahip olduğun için. Zehra da çok şanslı senin gibi bir eşi olduğu için. Gerçi seni adam etmesi derinlerde kaybolmuş Ömer’i bulup gün yüzüne çıkarması biraz zor oldu ama oldu başardı Zehra sonunda 180. Bölümde gördük bunu.

Sen ona seni seviyorum dedin. O da sana Ömer dedi.

Ömer rüyasında Zehra’nın gittiğini görüyor ve arkasından koşarak onu bahçe kapının önünde durdurup gitme diyor. Zehra da her şey bitti artık sana katlanamıyorum dediğin de, Ömer biz bir anlaşma yaptık dedi ve Zehra da cebinden anlaşma kağıdını çıkarıp yırtıp attı. Seninle yaşamaktansa hapiste çürümeyi tercih ederim dedi.

Zehra tam valizini alacakken Ömer Zehra’nın elini tutup, lütfen kal, çünkü; ben seni seviyorum dedi. Zehra da bu benim kalmam için geçerli bir neden değil diyerek valizini aldı ve gitti.

İşte bu anlarda uyanmak üzere olan Zehra uyandı odadan çıkacakken, Ömer sayıklamaya başladı gitme kal dedi. Zehra duydu bana mı dedin dese de Ömer sayıklamaya devam etti. Zehra da Ömer uyansın diye dokununca uyandı Ömer.

Gördüğü rüyayı çok net hatırlayan Ömer bu rüyanın etkisinde arkasını giyip odaya geldi. Zehra yı aynada görünce tekrardan hatırladı rüyasını, Zehra ya gitme kal deyişini ve seni seviyorum dediğini. Kendi kendine ne saçma bir rüyaydı diyor.

Saçma değildi Ömer. Senin ruhunun derinliklerinde, bilinç altında Zehra ya karşı duymuş olduğun sevginin dışa vurumu, gitmesini istemeyişinin bir göstergesi bu rüya. 

Ve içten dışa doğru bir değişimin artık başladığının bir belirtisi bu rüya sen ne kadar inkar etsen de Zehra yı seviyorsun ve gitmesini istemiyorsun. Zehra’nın gitmesinden korkuyorsun, gitmesini hiç istemiyorsun Ömer.

Ömercim senin bilinçaltında Zehra’ya karşı haksızlık yaptığına dair ipuçları var ama bunu kendine itiraf edemiyorsun. İtiraf edersen Zehra ya karşı olan sevgin ortaya çıkacak. 

Bir zamanlar sen Ömer, ben duygularımla hareket etmem demiştin.

Şimdi senin iç dünyanda bastırılmış olan duyguların rüyaların ile yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor ve sen Ömer değişiyorsun. Bu değişim Zehra’ya söylenmenden belli ona şimdiye kadar hiç baş belası dememiştin ilk kez bu gün dedin. Hadi hayırlısı bakalım.

Zehra da gördüğün rüya kabus muydu? Diye sorunca inkar etti Ömer ben rüya görmedim dedi. Zehra da sayıklıyordun deyince, Ömer hatırlamıyorum diyerek odadan çıktı.

Kaçtı Ömer de nereye kaçıyorsun Ömer? duygularından mı kaçıyorsun? kaçamazsın kendinden duygularından Ömer.

Sevim de Leyla ile yolda karşılaştı ve ses kaydını öğrendi Yener’in bu yüzden telefonu istediğini öğrenen Sevim senetleri bu sayede almayı planlıyor.

Alev de Zehra’nın telefonunun peşinde, Asya salonda annesinin telefonundan şarkı dinlerken telefonun şarjı bitti. Alev de bunu fırsat bilip önce kendi telefonundan şarkı açtı, sonra da benim de şarjım bitti diyerek Asya ya Zehra’nın telefonunu şarkı dinlemek için aldırdı.

Sevim de Zehra yı aradı Alev açtı telefonu Ömer de gördü.

GİTME DUR NE OLURSUN

Madem ki istiyorsun öyleyse durma git
Beni düşünme rahat ol yalnız kalabilirim
Sende bilirsin hiçbir acı sonsuza dek sürmez
Hatta her an yeniden sevebilirim

Olmazdı bende biliyorum haklısın haydi git
Korkma seninle gerçekten dost olabilirim
Aslında bende uzun zamandan beridir sana
Ayrılmak istediğimi söylemedim haydi git

 

Git… git… gitme dur ne olursun
Gitme kal yalan söyledim
Doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim
Aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var
Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim

 

İkimiz içinde doğru olan böylesi git
İnan bana sandığın kadar üzgün değilim
İçimde yepyeni bir hayata başlamanın
Sevinci ve heyecanı var artık git

 

Git… git… gitme dur ne olursun
Gitme kal yalan söyledim
Doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim
Aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var
Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim

Minik Serçe Sezen AKSU

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 68. Bölümde Neler Oldu? Sevim Konağı Buldu” üzerine 30 yorum

 1. Gozel dedi ki:

  Hepinize hayyrly çumalar
  Zehrajym universitede ilk gunun bile tebrik edyorum allam zin açyklygyny versin umarym iyi bir doktor olursun site arkadaşlaryn ynamyny odersin enşalla annen baban adyna sevinyorum onlary tebrik et ben adymdan tum kalbym bile kutluyorum hayyrly ugurly olsun janym
  Ir abi teşekkul ederim çabalarynyz için çok sevindim soylediklerinizde çok haklysynyz sag olasyn
  Murat abi dogum gununi kutluyorum saglykly saygyly çok yaşa seydiklerin bile beraber Allam şifalar versin amelyatynda başarylar biran onje iyileş abi

  1. Zehrs dedi ki:

   Cok cok cok tesekkur ederimmm

 2. Aytac azeri fan dedi ki:

  Selam burad bey allah sifa verisin insallah amelyatiniz çok guzel gecer allah yardimcinz olsun dogum gununuzde kutlyorum

 3. Murad dedi ki:

  Merhaba Aslı Semiha.Nasılsın bacım?Hoş haberi duyandan sonra iyisindir inşallah. Sizleri tebrik ediyorum ve sevincinize katılıyorum.Allahın izni ile her şey güzel olacak.Bu gün benim dogum günüm.Abini tebrik etmek yokmu?Bildin işte.Güzel sözler duymaga ehtiyacım var,bekliyorum.Bir de unutmadan söyleyim.Yarın yurtdışına gediyorum,arkadaşım gelib beni aparmak için.Belki sol bacagımı ameliyat etdiler,kalbim izin verse.Ha dualarınızda beni unutmayın.Her kese selam olsun,o türkmen kızına da.Helal edin.Hoşca kalın.Allaha emanet olun.

  1. IR dedi ki:

   Ben kutluyorum, allah sifa versin ,ugurlu ameliyyat olsun insallah, dokturlar vesiledir , sifani veren allahdir.

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Murad Abi, çok şükür iyiyim, yarım gün öğleye kadar çalışıyorum sonra evdeyim ev işi, kedim ile öyle geçiyor hayat.

   Doğum günün kutlu olsun abi 🙂
   Hakkında her şey hayırlı olur inşallah başta sağlık olsun. Sağlık oldu mu her şey oluyor.
   Sana sağlıklı, hayırlı, tüm sevdiklerin ile geçireceğin güzel bir ömür diliyorum.

   Ameliyatında güzel sonuçlanır inşallah Rabbim şifa versin inşallah. Hayırlı yolculuklar. Döndüğünüzde yeniden görüşmek üzere Allah’a emanet ol Murad abi. Allah yar ve yardımcın olsun.

   Güzel haberler ile dön inşallah abi.

 4. Anonim dedi ki:

  Bu diziyi beklerken kalbim duruyordu sanki ama şimdi zerre heycan kalmadı hiç tadı yok heves yok oyuncular değişti kanal digisti benim hiç umudum HEVESİM kalmadı umarım yinede güzel olur arkadaşlar hepinize slm olsun

 5. Nurbanu dedi ki:

  Arkadaşlar müjde adını sen koyun yayın saati kesinlesti. Dizimiz 17.15 de başlıyor. Instagram d gördüm. Bu yayın saati için en büyük neyi mesut Yar vermiş teşekkür ediyorum kendisine. Hepimizin gözü aydın.

 6. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Asli analizin harika olmus. Size iyi bir haberim var. Bir kac dakika once star tv de ekranda ASK reklami gitti 25 eyluli saati 17:15 yaziyordu

  1. IR dedi ki:

   Dogru ve kesinlesmis haberdir , tum sayfa ve medyalar paylasmis 17; 15 ve 25 eylul , bununla her kesin gonlunu almis oldular , oylen hazal hanima diziyle ilgili ve cutlu hakkinda ileri geri konusanlar hakda mesaj yazdim ve kendisinden istedim ki san sohret ugruna hikayenin baska yunlere kaymasina izin vermesinler , dizinin masumiyetini korumalarini dizibilgitv adini sen koy bolumunun yorumculari tarafindan rica ettim, ve soyledim ki biz sik ve yuksek maliyetli dizi istemiyoruz , istedigimiz tatli ve masum ve gururlu cift olmalari.gururlu mahalle aylesi ve sade , semimi konak ahalisi istiyoruz.

   1. aslı dedi ki:

    Sana da teşekkürler Ir abi, iyi yapmışsın. İnşallah senin yazdığını önemser ve dikkate alırlar yeni ekip de dizimizin masumiyetini bozmazlar.

    1. IR dedi ki:

     Bende tesekkur ederim.

  2. aslı dedi ki:

   Güzel haber için teşekkürler canım benim.

 7. Zehra dedi ki:

  Merhaba hepinize.tesekkur ederim Aslicim bizi analizsiz birakmiyosun.omerin ruyasi cok guzeldi omer bir azda olsa farkt etdi zehraya olan ilgisini.zehrada ne guzel hediyye ablaya merhem yapti iylik melegi zehra.Sabah unverste cok mutluyum yarin ilk gun hepiniz dua edin arkadaslar benim icin basarili adina layik bir doktor olurum insAllah

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Zehracım, senin adına çok mutluyum ne güzel ki, üniversite okuyabilecek ve o ortamın içerisinde yeni bilgiler öğrenecek, yeni arkadaşlıklar kuracak, yeni bir çevre edinecek, okulunda öğrendiklerin ile de hayırlı bir doktor olacaksın inşallah. hayırlı olsun Üniversitede ki ilk günün canım.
   Her anının tadını doyasıya çıkar unutulmaz anıların olacak üniversite de okuduğun süre içerisinde.

   1. Zehra dedi ki:

    cok tesekkur ederim canim

  2. Aytac azeri fan dedi ki:

   Sanada meraba zehracim bende se ni adina çok çok sevindim canım duvalarmiz hep seninle olcaq senici duva edicem insallah her sey golce olsun asli çok hakli unversite gunerin ger anin tadini cikar bende okmayi çok isdedim ama malesef olmadi ama seni unversteye girmen gercekde çok ama çok sevndim arkadasim insallah çok çok basarli olursu ve insallah bigu hayeli gerceklesir çok basarli bir dokdor olrsun tebirik ederim san bol sans dlyorum

   1. Zehra dedi ki:

    cok sagol birtanem

 8. Betül dedi ki:

  Ya ne zaman başlayacak yeter artık beklemekten fenalık geldi amma da uzattılar başlasın arrtikkk

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Evet betulcu çok haklisin çok uzadlar gercekde ya sabrim kalmadi artik baslasi biran oce de izlyelim çok merak edyorum yeni bolumlei zehom sahnelerini çok az kaldi ama biz o çok az kalan guneri bekliyemiyoruz

  2. aslı dedi ki:

   25 Eylül de başlayacak.

 9. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba arkadaslar evet becede omerin o ruyayi gormesi çok guzel oldu gercekde ben ilk baslarda gercek oldugun sanmsdim kendi kəndim ne olduda omer bir anda ask itraf edyor dedim ama omer ruyasi sonda gercek oldu zehra tam balizin toplayip gidceke omer egel oldu sevdiginde soylyecekdi ama zehra bir anda pankliyce kacdi omer de soyleyemedi bur arada analiz harika olmus aslicim çok tesekur ederiz elerine salik canım

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Aytaccım, Ömer o kadar ön görülü biri ki, başına gelecekleri önceden rüyasında gördü. Zehra gerçekten evden gitti. Ömer de Zehra’nın arkasından koştu gitme diye. Geri getirmek için çok çabaladı Ömer.

   1. Aytac azeri fan dedi ki:

    Her kese hayrli aksamlar evet aslicim çok haklisin omer gercekdende çok cabaladi zehray geri getmek içi sonda isdedigin yapdi zehray geri getrmeyi basardi

 10. Asena dedi ki:

  Aaaa ne guzel bir gu herkese gunaydin aslicim cok cok cok guzel olmush harika olmush ben bu blumde shoktaydim kendi kendime soyluyordm nasil ya bunlar birbirlerie atesh puskuruyodunasi olduda omer zehra yaashk itirafi yapar ruya oldugunu tahmin ediyodum ama gercek gibiydi omerin bu ruyayi gormesi cok iyi oldu

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Asenacım, bu bölüm tv de yayınlandığında çok kişi bunun bir rüya olabileceğini düşünmemişti. Gerçek gibiydi.
   Ömer bu rüya ile Zehra ya olan duygularının farkına vardı iyi oldu bu rüya Ömer için.

 11. begüm dedi ki:

  vala ben dün star yönetici arayıp beni afeti şikayet artık birilerinin bunu yapması gerekiyordu

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba begüm, şikayetinize ne yanıt aldınız?

 12. Gozel dedi ki:

  Gun aydyn site melekleri hepinize selam.Aslijym ellerine saglyk çok teşekkuller iyi bir iş çykaryorsun sana kolay gelsin.ah Sevim bu paralan peşinde koşman seni yok edejek bir gun .Omerin ruya gormesi iyi oldy mundan son biraz yumşady menje

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozelcim, Teşekkür ederim canım. Sevim bu para hırsı yüzünden kendi kendini yok edecek.
   Ömer’in rüyası güzeldi Zehra ya karşı olan hislerini fark etti Ömer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.